logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
T, 19.10
K, 20.10
N, 21.10
R, 22.10
L, 23.10
P, 24.10
Eile
Täna
Homme
N, 28.10
R, 29.10
L, 30.10
P, 31.10
P, 31.10
E, 01.11
01:30
Zeroville
Komöödia, Draama, Filmid, USA, 2019. Aasta, 18+
24-aastane arhitektuuritudeng (James Franco) on vaimustunud kinomaailmast. Kõrvaltvaatajale tundub ta autistina – seda põhjustas raske lapsepõlv ja usufanatist agressiivse loomuga isa. Noormees saabub Hollywoodi ja avaldab kohe muljet tänu oma tätoveeringutele. Ta alustab tööd lihtsa kostümeerijana ning liigub sealt edasi sügavamale kinotööstusesse, õppides monteerijaks. Tema teekond kinematograafiamaailmas lõppeb aga traagiliselt.
03:10
Hirmsad lood, mida pimedas rääkida
Thriller, Filmid, USA, Kanada, 2019. Aasta, 16+
Ameerikas on aasta 1968. Õhus on tunda muutust, kuid mitte väikses Mill Valley linnas, mille kohal on juba põlvkondi Bellowsi perekonna vari kõrgunud. Just nende äärelinna häärberis muutis kohutavate saladustega noor tüdruk Sarah oma piinarikka elu õuduslugudeks raamatus, mis on ajapiire ületanud. Need lood muutuvad liigagi tõeliseks teismelistele, kes Sarah' hirmuäratava raamatu leiavad.
05:00
Tigu ja vaal
Animatsioon, Filmid, Saksa, 2019. Aasta, N-7
Pisike tigu haagib ennast hiigelsuure küürvala saba külge ning teda ootab ees hämmastav teekond. Film on tehtud raamatu põhjal, mille autor on Julia Donaldsoni ning illustraator Axel Scheffleri.
05:30
Lohe Zog
Animatsioon, Laste, Lühifilm, Filmid, Inglise, 2018. Aasta, N-7
A keen but accident-prone dragon learns how to become a dragon at Dragon School.
06:00
Kass ja hiir salamissioonil
Animatsioon, Komöödia, Filmid, Hiina, Prantsuse, 2019. Aasta, 7+
Kaks politseinikest eriagenti peavad lahendama salajase mineraali röövi loo. Probleemiks on see, et mõlemad on harjunud töötama eranditult oma, partneri omadest kardinaalselt erinevate meetoditega. Ja ka iseloomudelt on kangelased kui tuli ja vesi.
08:00
Elcano ja Magalhaes: esimene reis ümber maailma
Animatsioon, Filmid, Hispaania, 2019. Aasta, 7+
Lugu ühest kõige uskumatumast seiklusest, mis kunagi aset on leidnud – esimesest reisist ümber maailma.
10:00
Vihmane päev New Yorgis
Komöödia, Filmid, USA, 2019. Aasta, N-7
Poiss on jõuka New Yorgi perekonna võsu, tüdruk on pärit Arizona väikelinnast. Manhattanil kasvanud poiss soovib tüdrukule oma armastatud linna tutvustada ja tal avanebki selleks võimalus, kui tüdruk tuntud filmilavastajaga intervjuud tegema läheb. Ees seisab vihmane päev, mis muudab nende elu igaveseks. Kirevas ja mürarikkas suurlinnas kohtab poiss kunagist sõbratari, tüdruk aga satub kuulsuste boheemlaslikku maailma.
12:00
Pärast maailmalõppu
Märul, Seiklus, Ulme, Filmid, USA, 2013. Aasta, N-14
Inimeste poolt maha jäetud Maa kohal satub õnnetusse kosmoselaev. Ellu jäävad vaid kaks inimest, kelle aeg ja ressursid on piiratud ja keda jahib inimeste hirmu tajuv koletislik tulnukas.
14:00
Unenägude meistrid
Märul, Seiklus, Komöödia, Filmid, 1. Episood, Taani, 2020. Aasta, 7+
Minna elu pööratakse pahupidi, kui isa uus kihlatu Helena ja tolle tütar Jenny ta koju kolivad. Uus kasuõde Jenny osutub kohutavaks ja Minna on õnnetu. Ta tahab Jennyst vabaneda! Minna avastab ühel ööl, et unenägude taga on maailm, kus unenägude meistrid teatrilavadel meie unenägusid loovad. Nii saab ta teada, kuidas Jenny unenägusid mõjutada. Kuid teiste inimeste unenägudesse sekkumisel on tagajärjed ning kui Minna ühel ööl liiga kaugele läheb, ei ärkagi Jenny enam. Seega Minna peab veel viimast korda unenägude maailma sisenema, et Jenny ja oma uue pere päästmiseks unenägudega silmitsi seista.
16:00
Jääkaru Norm: kuningriigi võtmed
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Filmid, 1. Hooaeg, 1. Episood, India, USA, 2017. Aasta, 7+
Äsja kroonitud Arktika kuningas jääkaru Norm peab päästma nii New Yorgi kui ka enda kodu.
17:30
Judy
Elulooline, Filmid, Prantsuse, USA, 2019. Aasta, 18+
Legendaarne Judy Garland saabub 1968. aasta talvel Londonisse, et anda terve seeria väljamüüdud kontserte.
19:30
Saabumine
Draama, Müsteerium, Ulme, Filmid, USA, 2016. Aasta, N-14
Inimkond seisab globaalse sõja lävel ning Banks ja tema meeskond jooksevad ajaga võidu, et vastuseid leida. Selleks tuleb naisel võtta risk, mis võib ohtu seada nii tema elu kui ka kogu inimkonna.
21:30
Jaht
Märul, Õudus, Thriller, Filmid, USA, Jaapan, 2020. Aasta, 18+
Kaksteist võõrast ärkavad lagendikul. Nad ei tea, kus nad on ega kuidas nad sinna jõudsid. Nad ei tea, et nad on välja valitud konkreetsel eesmärgi nimel – selleks on jaht.
23:10
Rannavalve
Märul, Komöödia, Krimi, Filmid, Hiina, USA, 2017. Aasta, 18+
USA / Suurbritannia / Hiina 2016 komöödia Lavastaja:Seth Gordon Osades:Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario Mitchi supertiimi pääsemiseks tuleb Brodyl ja teistel pretendentidel oma võimeid veenvalt tõestada, sest nii karm töö nagu korra hoidmine rahvarohkel plaažil saab olla vaid kõige osavamate ja nutikamate eelis. Kuigi rannavalvurite põhiülesanne on hoolitseda selle eest, et ükski suvitaja ära ei upuks ega haid kedagi pintslisse pistaks, on ambitsioonikatel supervormis korrajüngritel alatasa hammas verel ka kohaliku politsei pädevusse kuuluvate jamade klaarimise järele. Kui lahe ääres hakkab oma hämarat tegevust laiendama võimukas klubiomanik preili Victoria Leeds (Pryianka Chopra), ei lähe kuigi kaua, et Mitch koos oma ustavate kolleegidega kurikaela jälje üles võtaks.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun