fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
R, 09.04
L, 10.04
P, 11.04
E, 12.04
T, 13.04
K, 14.04
Eile
Täna
Homme
P, 18.04
E, 19.04
T, 20.04
K, 21.04
N, 22.04
R, 23.04
00:10
Arktika
Seiklus, Draama, Filmid, Island, 2018. Aasta, 12+
Joe Penna lavastatud ellujäämisdraama peategelane on mees (Mads Mikkelsen), kelle nime me filmi jooksul teada ei saa. Ta maandub pärast lennukiõnnetust Arktikas. Ühel hetkel tuleb tal otsustada, kas jääda oma suhteliselt turvalisse laagripaika või riskida ja alustada rännakut läbi tundmatu maa. Ainuke eesmärk – jääda ellu.
02:00
Sputnik
Fantaasia, Thriller, Filmid, Vene, 2020. Aasta, 16+
The lone survivor of an enigmatic spaceship incident hasn't returned back home alone-hiding inside his body is a dangerous creature.
04:00
Džentelmenid
Märul, Komöödia, Krimi, Filmid, USA, 2019. Aasta, R
Staaridest kubisevas märulikomöödias "Džentelmenid" üritab Suurbritannia narkoparun oma kasumlikku marihuaanaimpeeriumit Oklahoma miljardäridele maha müüa.
06:00
Marslane
Seiklus, Draama, Ulme, Filmid, USA, 2015. Aasta, N-14
Marsi missiooni käigus satub ekspeditsioon Ares III tugeva tormi kätte ning on sunnitud viimases hädas evakueeruma. Astronaut Mark Watney (Matt Damon) jääb tormis kadunuks ja teda peetakse surnuks. Marsilt kiiruga lahkunud meeskond aga ei tea, et Watney on imekombel tormist eluga pääsenud... Õnn pääsemisest võib jääda aga üürikeseks, sest ta leiab end ihuüksi vaenulikult planeedilt. Nappide varudega peab ta lootma omaenda leidlikkusele, taibule ja südikusele, et saata Maale signaal, et ta endiselt elus on.Miljonite kilomeetrite kaugusel näevad NASA ja rahvusvaheliste teadlaste grupp tohutult vaeva, et "Marslane" saaks koju toodud. Tema meeskonnakaaslased aga plaanivad hulljulget, kui mitte lausa võimatut päästemissiooni. Neid kaht lugu jälgib kogu maailm, hoides pöialt, et kaugele planeedile lõksu jäänud mees siiski turvaliselt koju jõuaks.
08:40
Venom
Märul, Ulme, Thriller, Filmid, Hiina, USA, 2018. Aasta, 16+
A failed reporter is bonded to an alien entity, one of many symbiotes who have invaded Earth. But the being takes a liking to Earth and decides to protect it.
10:40
Ella Bella Bingo
Animatsioon, Pere, Muusika, Filmid, Norra, 2020. Aasta, 7+
Ella Bella ja tema parim sõber Henri valmistavad ette tsirkuseetendust, mis tooks kokku nende naabruskonna ning mille naelaks on vägev mustkunstitrikk. Aga kui nende tänavale kolib uus poiss, muutub kõik. Henri on vaimustuses uustulnukast ja tolle ägedatest leludest ning vaene Ella tunneb end täiesti kõrvale jäetuna.
12:10
Vee all
Õudus, Filmid, USA, 2020. Aasta, 18+
11 kilomeetrit allpool merepinda peab uurimisjaama meeskond leidma võimalikult kiiresti pääsetee, kui veealune maavärin kahjustab nende jaama. Paraku selgub, et sügavikus on midagi ärganud. Midagi, mis ei suhtu võõrastesse kuigi külalislahkelt...
13:50
Maskeeritud spioonid
Märul, Seiklus, Animatsioon, Filmid, USA, 2019. Aasta, PG
Superspioon Lance Sterling (Märt Avandi) ja noor teadlane Walter Beckett (Märten Männiste) on täielikud vastandid. Lance on lihvitud, elegantne ja ohtlik, Walter... ei ole. Aga selle, mis Walteril jääb puudu suhtlusoskuses ja kõiges muus, teeb Walter tasa nutikate leiutistega, mida Lance oma missioonidel kasutab. Pärast seda, kui sündmused võtavad vägagi ootamatu pöörde, peavad Lance ja Walter lootma teineteise peale täiesti uuel moel. Kui see kummaline paar ei suuda õppida koostööd tegema, siis on ohus kogu maailm.
15:30
Emma
Komöödia, Draama, Romantika, Filmid, Inglise, 2020. Aasta, 16+
Romantiline komöödia "Emma" on Jane Austeni armastatud romaani uusekraniseering, mis jutustab stiilse loo oma õnne ja enesele väärilise partneri leidmisest 19. sajandi Inglise maa-aadlike elus. Ühiskonnaklasside teemalise särava satiiri peategelaseks on ilus, tark ja rikas aadlipreili Emma Woodhouse (Anya Taylor-Joy), kes peab navigeerima täiskasvanuks saamise väljakutsete, vasakule läinud kosjasobituste ja romantiliste fopaade vahel, enne kui mõistab, et tema elu suurim armastus on olnud alati ta haardeulatuses.
17:50
Ära pööra pilku kõrvale
Elulooline, Draama, Romantika, Filmid, Saksa, Itaalia, 2018. Aasta, R
Ida-Saksamaalt põgenenud kunstnik Kurt Barnert elab nüüd Lääne-Saksamaal, kuid teda piinavad endiselt lapsepõlvemälestused natside ja Ida-Saksamaa režiimi ajal läbielatust.
21:00
Majavaim
Komöödia, Pere, Fantaasia, Filmid, Vene, 2019. Aasta, 6+
A single mother buys a flat in the Soviet high-rise in Moscow, one thing she doesn't know - there is a mythical creature - a home elf (Domovoy in Russian) - lives in the flat for ages. And he is against any new tenants. There is also a witch who was paid to get rid of the home elf buy an estate agent, so she could sell the flat.. and the witch learns there is a treasure hidden in the old flat. Now the new home owners have to make friends with the home elf, who is protecting the flat from the witch as well.
22:40
Kood 8
Märul, Krimi, Draama, Filmid, Kanada, 2019. Aasta, 16+
Supervõimeid omav ehitustööline hakkab kriminaalrühmituse liikmeks, et koguda raha oma haige ema abistamiseks.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close