logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
K, 18.05
N, 19.05
R, 20.05
L, 21.05
P, 22.05
E, 23.05
Eile
Täna
Homme
R, 27.05
L, 28.05
P, 29.05
E, 30.05
T, 31.05
K, 01.06
00:50
Felix Austria
Fantaasia, Romantika, Filmid, Ukraina, 2020. Aasta, 12+
Tere tulemast ideaalse teenijatüdruku Stefania Chornenko kööki, kus ta demonstreerib oma silmapaistvaid andeid, õõnestades samal ajal oma poolõe Adelia Angeri abielu. Tegevus toimub 1900. aastal Austria-Ungari äärelinnas.
02:30
Pärast. Kui sädemeid lendas
Draama, Filmid, USA, 2020. Aasta, 16+
Tessa (Josephine Langford) elab purunenud armastust sügavalt ja valusalt üle. Hardin (Hero Fiennes Tiffin) oli talle kõik. Noormees, kes kinkis peadpööritavaid seiklusi, hingematvaid suudlusi, värisema panevaid puudutusi, kireöid. Kõik, mis tungis hingesügavusse ja jäi igaveseks mällu. Nüüd on jäänud veel vaid talumatu valu ja musttuhat mõtet. Miks? Kas ta oli Hardinile kõigest seiklus, järjekordne mängukann? Tessa ohverdas tema nimel kõik: sõbrad, armastavad vanemad, õpingud, paljutõotava karjääri. Nüüd aga on aeg tuhast tõusta ja edasi minna, saagu mis saab. Sinu ees avanevad uued võimalused, mis viivad maailma, millest sa ei osanud mõeldagi.
04:20
Hullumeelne pulm
Komöödia, Filmid, Ukraina, 2018. Aasta, 12+
Kohaliku muuseumi juht Vasyl Seredyuk saatis oma tütre Katya Prantsuse ülikooli, kuid ei osanud kuidagi ette näha, mis on selle tulemus: kuu aega tagasi teatas tütar talle, et abiellub Prantsuse südamekirurgi François'iga. Pärast seda levitas Vasyl uhkelt uudist kogu piirkonnas: "Seredyuksid on teinud oma euroopaliku valiku!". Kui suur oli aga tema üllatus, kui ta avastas, et tulevane väimees on Aafrika päritolu prantslane. Pulma korraldamine nii, et see kunagi teoks ei saaks, tundus hiilgava ideena. Kuid kui noorte vahel on tõeline armastus, pole sellist plaani lootustki ellu viia.
06:00
Exodus: Jumalad ja kuningad
Märul, Seiklus, Draama, Filmid, USA, Hispaania, 2014. Aasta, N-14
Suurbritannia / Hispaania/ USA 2014 seiklusfilm Lavastaja:Ridley Scott Osades:Christian Bale, Joel Edgerton, Ben Kingsley Meisterlavastaja Ridley Scott ("Gladiaator", "Prometheus", "Tulnukas") toob vaatajate ette eepilise seiklusfilmi "Exodus: Jumalad ja kuningad". See on lugu mehest, kes julgeb hakata vastu tervele impeeriumile.Seninägematute eriefektide abil äratab Scott ellu loo trotslikust juhist Moosesest (Christian Bale), kes hakkab vastu oma kasuvennale, Egiptuse vaaraole Ramsesele (Joel Edgerton), viies 600 000 orja monumentaalsele teekonnale, eemale Egiptusest ja seda tabavatest surmavatest nuhtlustest.
08:30
Hotell Transilvaania 3: Koletuslik puhkus
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Filmid, USA, 2018. Aasta, 6+
Count Dracula and company participate in a cruise for sea-loving monsters, unaware that their boat is being commandeered by the monster-hating Van Helsing family.
10:20
Kutsumata külaline
Draama, Õudus, Müsteerium, Filmid, USA, Kanada, 2019. Aasta, 16+
A young married couple buys a beautiful house on several acres of land, only to find out that the man they bought it from refuses to let go of the property.
12:00
Imelised 2
Animatsioon, Seiklus, Filmid, 1. Hooaeg, 2. Episood, USA, 2018. Aasta, N-7
USA 2018 animakomöödia Lavastaja: Brad Bird Osades(hääled) : Peeter Tammearu, Evelin Võigemast, Marko Matvere, Merit Männiste, Otto-Samuel Kahar, Elisabet Reinsalu, Saskia Savitski, Rain Simmul, Märten Männiste, Piret Krumm, Anne Paluver, Sergo Vares, Maria Klenskaja, Lauri Saatpalu, Raimo Pass, Tanel Saar, Margus Tabor jt. Uues animafilmis "Imelised 2" saab Helen ülesandeks taastada superkangelaste hea maine, aga Bob peab samal ajal sooritama kangelastegusid kodurindel koos Mimoosi, Välgu ja väikese Jussikesega, kelle supervõimed alles hakkavad avalduma. Nende elud paisatakse aga tasakaalust välja, kui välja ilmub uus kurikael, kelle geniaalne ja ohtlik plaan seab nad kõik ohtu. Kuid perekond Parr ei kavatsegi selle väljakutse eest peitu pugeda, sest on neile ju abiks ka nende hea semu Külmar. See muudabki selle perekonna niivõrd Imeliseks.
14:00
Ahvikuningas Reloaded
Animatsioon, Filmid, USA, 2017. Aasta, 12+
Sichuani loomaaias elav ahv reisib New Yorki, et päästa oma inimesest sõber kolme röövli käest. Siis aga mõistab ta, et selle kõige taga on Deemonikuningas. Ta õpib kasutama Ahvikuninga väge ning teda aitab selles siga Baji.
15:20
Violet Evergarden: Igavik ja Auto Memory nukk
Animatsioon, Filmid, Jaapan, 2019. Aasta, 12+
Sõjast naasnud endine sõdalane Violet Evergarden tuleb õpetama naisteakadeemiasse ning muudab ühe noore tüdruku elu täielikult.
16:50
Wall Street: Raha ei maga
Draama, Filmid, USA, 2010. Aasta, 12+
Kunagine Wall Streeti rahamaailma valitseja, "ahnuse prohvet" Gordon Gekko (Michael Douglas) vabaneb pärast pikki aastaid vanglast. Maailm on muutunud tundmatuseni ning mees peab tagasi tippu ronimiseks arvestama paljude uute mängijatega: tema täiskasvanuks saanud tütar Winnie (Carey Mulligan), selle peigmees, noor börsimaakler Jake Moore (Shia LaBeouf), tolle mentor Lewis Zabel (Frank Langella), eduka investeerimispanga halastamatu juht Bretton James (Josh Brolin) ja paljud teised. Kuhugi pole kadunud ka Gekko kunagine õpilane Bud Fox (Charlie Sheen)
19:10
Julia, alasti
Komöödia, Draama, Muusika, Filmid, USA, 2018. Aasta, R
Juliet, Naked is the story of Annie (the long-suffering girlfriend of Duncan) and her unlikely transatlantic romance with once revered, now faded, singer-songwriter, Tucker Crowe, who also happens to be the subject of Duncan's musical obsession.
21:00
Elu ise
Draama, Romantika, Filmid, USA, Hispaania, 2018. Aasta, 16+
As a young New York City couple goes from college romance to marriage and the birth of their first child, the unexpected twists of their journey create reverberations that echo over continents and through lifetimes.
23:00
Mitte kunagi harva mõnikord alati
Draama, Filmid, USA, 2020. Aasta, 16+
Kaks Pennsylvania maapiirkonnas elavat teismelist tüdrukut sõidavad New Yorki arstiabi otsima kui on tahtmatult rasedaks jäänud.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun