fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
L, 09.01
P, 10.01
E, 11.01
T, 12.01
K, 13.01
N, 14.01
Eile
Täna
Homme
E, 18.01
T, 19.01
K, 20.01
N, 21.01
R, 22.01
L, 23.01
01:35
Asepresident
Elulooline, Komöödia, Draama, Filmid, USA, 2018. Aasta, 18+
04:10
Felix Austria
Fantaasia, Romantika, Filmid, Ukraina, 2020. Aasta, 12+
Tere tulemast ideaalse teenijatüdruku Stefania Chornenko kööki, kus ta demonstreerib oma silmapaistvaid andeid, õõnestades samal ajal oma poolõe Adelia Angeri abielu. Tegevus toimub 1900. aastal Austria-Ungari äärelinnas.
06:00
Pärast
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2019. Aasta, 16+
A young woman falls for a guy with a dark secret and the two embark on a rocky relationship. Based on the novel by Anna Todd.
07:50
Skeemitaja
Draama, Filmid, Inglise, 2019. Aasta, 12+
Pärast oma jalgpallurikarjääri lõppu hakkab Davie Dundees koos kahe sõbraga kontserte reklaamima, mis viib nad lõpuks tohutult ambitsioonika Iron Maideni showni. Et pääseda suurtest võlgadest, peab Davie välja nuputama oma elu suurima skeemi.
09:20
Sipelgamees ja Vapsik
Märul, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, 2018. Aasta, N-14
11:15
Deadpool 2
Märul, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, 2018. Aasta, 18+
2016. aastal said maailma kinosõbrad tuttavaks Marveli universumi kõige omapärasema antikangelasega. Selleks on endine eriväelane ja palgasõdur Wade Wilson (Ryan Reynolds), kellest äärmuslike ja ta välimust pöördumatult moonutanud eksperimentide tagajärjel sai surma külvav ja kontrollimatult teravmeelitsev üliinimene Deadpool. Nüüd on Deadpool tagasi! Olles hädavaevu üle elanud sõraliste eluohtliku rünnaku, asub moonutatud välimusega sööklakokk (Wade Wilson) täitma oma unistust saada Ebbingi kuumimaks baarmaniks, õppides samas elama ilma maitsmismeeleta. Selleks, et oma ellu uuesti vürtsi saada, peab Wade võitlema ninjade, yakuza kõrilõikajate ning seksuaalselt aktiivse koertekarjaga, rännates mööda maailma, avastamaks perekonna, sõpruse ja maitse tähtsus – ning teenimaks välja oma kohvitassil seisev tiitel Maailma parim armastaja .
13:15
Shonku päevik: Ükssarviku seiklus
Animatsioon, Filmid, Türgi, 2017. Aasta, 7+
10-aastane Mo ja 13-aastane Melody otsivad abi isa healt sõbralt, teadlaselt ja maadeavastajalt professor Shonkuult, et ta aitaks leida üles nende isa, kes jäi kadunuks kui läks ükssarvikut otsima.
14:45
Ferdinand
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, 2017. Aasta, 6+
Ferdinand on hiigelsuur härg, kellel on veel suurem süda. Pärast seda, kui teda peetakse eksklikult ohtlikuks metslaseks, võetakse Ferdinand kinni ja viiakse kodust kaugele paika, kus treenitakse loomi härjavõitluse areenile. Ferdinand aga kavatseb jõuda iga hinna eest tagasi oma pere juurde ega taha mingist härjavõitlusest kuuldagi. Põgenemiseks paneb ta kokku meeskonna eriti kirjudest kujudest ning algab tormakas retk läbi päikeselise Hispaania.
16:30
Maailma suurim showmees
Elulooline, Draama, Muusika, Filmid, USA, 2017. Aasta, N-7
"Maailma suurim showmees" on kõrgelennuline, emotsioonidest tulvil originaalne muusikal, mis jutustab meile loo meelelahutusäri algusaegadest ja annab edasi seda imelist tunnet, mida inimesed tunnevad, kui nende unistused täituvad. Film räägib meile loo visionäärist nimega P.T. Barnum, kes oli pärit tagasihoidlikest oludest, kuid kelle piiritu kujutlusvõime ja pidurdamatu ambitsioon võimaldasid tal luua hingematvaid ning vaimustavaid vaatemänge, millest kujunesid ülemaailmsed sensatsioonid. Ta oli mees, enne keda ei olnud keegi kuulnud sõna "meelelahutusäri", sest just tema oli see, kes selle sõna meie jaoks välja mõtles...
18:15
Autod 3
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, 2017. Aasta, U
Ühel heal päeval avastab legendaarne Pikne McQueen (Koit Toome), et uue põlvkonna täiustatumad ja kiiremad autod on trüginud ta välja alalt, mida Pikne jäägitult armastab. Selleks, et meister tagasi tippu jõuaks, asub teda aitama särtsakas noor tehnik Cruz Ramirez (Piret Krumm), kel on selleks kindel plaan. Lisaks sellele saab Pikne innustust oma kadunud targalt õpetajalt Hudson Hornetilt ja õpib mõnedest ootamatutest juhtumistest. Näitamaks, et number 95 pole veel lõpetanud!
20:00
Lelulugu 4
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Filmid, USA, 2019. Aasta, 7+
Kauboi Woody on teadnud alati oma kohta selles maailmas ning et tema põhiliseks ülesandeks on hoolitseda oma lapse eest, olgu selleks siis Andy või uus omanik Bonnie. Kui Bonnie poolt käsitöötunnis loodud uus lelu Luhvik kuulutab, et ta on rämps ja mitte mänguasi, võtab Woody endale südameasjaks, et näidata uustulnukale, mida tähendab olla tõeline lelu. Ülesanne muutub veelgi keerulisemaks siis, kui Bonnie võtab kõik lelud kaasa perereisile, mille käigus Luhvik korduvalt põgeneda üritab. Sellest kujuneb Woody jaoks ootamatuid pöördeid täis seiklusteahel, mis viib ta kokku ammu kadunuks peetud sõbra Bo Peepiga, kellest on omapäi veedetud aastate jooksul saanud karastunud ellujääja. Lisake Bo'le kohtavad Woody, Buzz ja teised tee olles värvikaid uusi tegelasi, kes pole just kõik sõbralikud.
21:40
Labürindijooksja: Põlenu katsed
Märul, Ulme, Thriller, Filmid, USA, 2015. Aasta, N-14
Filmi "Labürindijooksja" järg algab sellega, et Thomas (Dylan O'Brien) otsib koos teiste Välulastega infot WCKD-nimelise mõjuvõimsa organisatsiooni kohta. Juhtlõngad viivad nad peatselt Lõõskmaale – kujuteldamatute takistustega maastikule, kus neid ootab šokeeriv üllatus. Kas Välulased suudavad läbida järjekordse kohutavaid takistusi täis maastiku?
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close