fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
L, 24.10
P, 25.10
E, 26.10
T, 27.10
K, 28.10
N, 29.10
Eile
Täna
Homme
E, 02.11
T, 03.11
K, 04.11
N, 05.11
R, 06.11
L, 07.11
00:20
Lõhestunud
Draama, Fantaasia, Filmid, USA, 2017. Aasta, 18+
Dissotsiatiivse isiksuse mitmesuse häiret põdevas Kevinis (James McAvoy) elab 23 eri personaalsust. Sellise haruldase vaimuhaigusega inimesed on teadlasi lummanud ja hämmastanud kaua aega, on koguni arvamusi, et mõned taolised patsiendid on suutelised materialiseerima oma eri isiksuste puhul täiesti konkreetseid ja silmnähtavaid füüsilisi eripärasid. Samal veendumusel on ka Kevini raviarst psühhiaater Dr Flecher. Ühel päeval röövib üks Keviniga sama keha jagavatest persoonidest parkimisplatsilt ilma vaevata kolm teismelist tüdrukut. Keldriurkasse vangistatud tüdrukud saavad järkjärgult tuttavaks nende röövijas elavate vägagi erinevate tüüpidega, kelle hulka kuuluvad näiteks elukogenud karm ja nõudlik daam kui ka 9-aastane naiivne poiss. Tõeline õudusunenägu algab aga hetkest, mil oma esimesi märke hakkab ilmutama Kevini uusim ja senimaani teadvuse sügavuses redutanud Elajas, olend, kes valitseb salamisi kõigi 23 isiksuse üle.
02:30
Hüljatud
Thriller, Filmid, Prantsuse, 2019. Aasta, R
Cannesi filmifestivalil esilinastunud ja žürii eripreemia võitnud põnevusdraama "Hüljatud" (Les misérables) on lugu Pariisis tegutsevast eriüksusest, mis satub ootamatult plahvatusohtlike sündmuste keskele. Stéphane ühines hiljuti Montfermeilis, ühes Pariisi eeslinnas, kuritegevuse vastase komandoga. Kõrvuti oma uute kolleegide Chrisi ja Gwandaga, kes mõlemad on komando kogenud liikmed – mõistab ta kiiresti, et kahe naabruskonnas oleva jõugu vahel on pinged. Kui nad leiavad end ühe arreteerimise ajal ümberpiiratuna, salvestab droon nende iga liigutuse ja tegevuse.
04:20
U311 Cherkasy
Draama, Ajalooline, Sõjafilm, Filmid, Ukraina, 2020. Aasta, 16+
Krimm. Aasta 2014. Ukraina mereväe miinijahtija U311 "Cherkasy" meeskond üritab osutada vastupanu Vene armee rünnakule.
06:00
Mörr
Animatsioon, Pere, Filmid, Saksa, Inglise, 2009. Aasta
06:30
Ahvikuningas: Kangelane on tagasi
Animatsioon, Filmid, Hiina, 2015. Aasta, 06+
Ahvikuningas oli võimas Hiina pooljumal, kes mängleva kergusega maa ja taeva vahel kargas ning oli võimeline oma kuju ükskõik kelleks muutma. Ta tahtis surematuks pärisjumalaks saada, aga tema krutskeid täis loomus vihastas välja suured jumalad ja ta pagendati 500 aastaks maapõue vangistusse. Käes on aeg ta sealt vabastada…
08:00
Pärast pulmi
Draama, Filmid, USA, 2019. Aasta, PG-13
Selle aasta suurimatele filmiauhindadele pretendeerivas filmis mängib Michelle Williams Isabeli, kes õpetab Indias asuvas lastekodus lapsi. Ühel päeval saabub talle kutse New Yorki. Kutse saatjaks on rikas ärinaine Theresa (Julianne Moore), kes tahab Isabeliga kohtuda, et otsustada, kas annetada lastekodule 2 miljonit dollarit. Kohale jõudes kutsub Theresa Isabeli oma tütre Grace (Abby Quinn) pulma, kus Isabel avastab, et Theresa abikaasaks ning Grace isaks ei ole keegi muu, kui tema kunagine elu armastus Oscar (Billy Crudup) ning Isabel hakkab taipama, et ta on sinna kutsutud mingi varjatud tagamõttega.
10:00
Guernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka Selts
Romantika, Filmid, Prantsuse, USA, 2018. Aasta, 12+
Kirjanik loob ootamatult lähedased sidemed Guernsey saare elanikega kui ta otsustab kirjutada raamatu saareelanike läbielamistest teise maailmasõja ajal.
12:30
Vaprus
Märul, Filmid, Kanada, 2018. Aasta, N-14
Puuraidur kaitseb oma perekonda jooksus olevate ohtlike narkojõugu liikmete eest.
14:00
Ahvikuningas Reloaded
Animatsioon, Filmid, USA, 2017. Aasta, 12+
Sichuani loomaaias elav ahv reisib New Yorki, et päästa oma inimesest sõber kolme röövli käest. Siis aga mõistab ta, et selle kõige taga on Deemonikuningas. Ta õpib kasutama Ahvikuninga väge ning teda aitab selles siga Baji.
15:20
Toonekurg Rihhard
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, Saksa, Belgia, Luksemburg, Norra, USA, 2017. Aasta, N-7
Dutch version, with the voices of Matheu Hinzen, Patrick Martens, Georgina Verbaan and others (orig .: 'A Stork's Journey') Mus Rikkie, orphaned at birth, is convinced that like the members of his adoptive family he is a stork . However, the moment of truth comes when his family crosses Africa to hibernate ...
17:00
Midway lahing
Märul, Seiklus, Draama, Filmid, Hiina, Hong Kong, Kanada, USA, 2019. Aasta, PG-13
"Midway lahing" räägib teise maailmasõja ajal Vaiksel ookeanil peetud pöördelise tähtsusega lahingust Ameerika laevastiku ja Jaapani keiserliku mereväe vahel. Tõestisündinud lool põhinev film jutustab juhtidest ja sõduritest, kes tuginesid kõigele vaatamata oma vaistule ning näitasid üles meelekindlust ja vaprust.
19:20
Hullumeelne pulm 2
Komöödia, Filmid, Ukraina, 2019. Aasta, 16+
Aasta pärast pööraseid pulmi tuleb järjekordne üllatust – teine tütar esitleb uut väimeest ning algavad kõige pöörasemad seiklused, mis pakatavad kvaliteetsest Ukraina huumorist.
21:00
Eelmised jõulud
Komöödia, Draama, Romantika, Filmid, USA, 2019. Aasta, 16+
Nagu üks pundar halbu valikuid, kooserdab eluga ummikusse jooksnud Kate (Emilia Clarke) mööda Londonit, kõrvus kõlamas George Michaeli laulud ja helin, mis kostab tema saabaste küljes tilpnevatest kuljustest. Tüdruk nimelt töötab aastaringselt jõulukaupu pakkuvas nännipoes professionaalse päkapikuna. Ühel tusasel päeval jalutab Kate'i ellu Tom (Henry Golding) – kutt, kes tundub liiga hea, et olla tõsi. Salapärane noormees ei kohku tagasi neiu osavõtmatust suhtumisest ja näeb hämmastaval moel läbi kõigist Kate'i kaitsebarjääridest.
22:50
Nohik
Komöödia, Filmid, USA, 2019. Aasta, R
Keskkooli lõpetamise eelõhtul mõistavad kaks akadeemilist superstaari ja parimat sõpra, et nad oleksid pidanud vähem õppimisega vaeva nägema ja rohkem lõbutsema. Otsustades mitte olla eakaaslastest kehvemad, püüavad tüdrukud nelja aasta pikkuse lõbutsemise nüüd ühte ööse mahutada.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close