fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film
N, 22.07
R, 23.07
L, 24.07
P, 25.07
E, 26.07
T, 27.07
Eile
Täna
Homme
L, 31.07
P, 01.08
E, 02.08
T, 03.08
K, 04.08
N, 05.08
01:00
Ma näen sind
Krimi, Draama, Õudus, Filmid, USA, 2019. Aasta, N-14
Kummalised sündmused tabavad väikelinna detektiivi ja tema perekonda, kui ta uurib noore poisi kadumist.
02:40
Ära pööra pilku kõrvale
Elulooline, Draama, Romantika, Filmid, Saksa, Itaalia, 2018. Aasta
Ida-Saksamaalt põgenenud kunstnik Kurt Barnert elab nüüd Lääne-Saksamaal, kuid teda piinavad endiselt lapsepõlvemälestused natside ja Ida-Saksamaa režiimi ajal läbielatust.
06:00
Galaktika valvurid Vol. 2
Märul, Seiklus, Ulme, Filmid, 1. Hooaeg, 2. Episood, USA, New Zealand, Kanada, 2017. Aasta
USA 2017 ulme/ seiklus / komöödia Lavastaja: James Gunn Osades:Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista Võib-olla arvasid Peter Quill aka Star-Lord, Gamora, Drax, ja Rocket (beebi-Grootiks taandunud Groot ei arva ju nagunii suurt midagi. Või kui arvab, siis on see midagi stiilis "Mina olen Groot"), et pärast selle igavese nõmeda pasalillekese Ronani surma saabub nende õuele pisut rahulikum aeg, mida siis Star-Lord võiks kasutada selleks, et Gamorale külje alla pugeda ning Beebi-Groot võiks keskenduda... kasvamisele.Aga võta näpust – tuleb välja, et Galaktika on äärest ääreni täis igasugu nõmedaid tegelasi, kes üldse ei taha teiste heaoluga arvestada. Nii ei möödugi kaua, kui tuleb taas tegutsema asuda ja ei lähe kaua aega enne, kui meie tublide valvurite teele satuvad teiste seas taas ülierksa päästikusõrmega Yondu, Gamora "kasuõde" Nebula, kusagil ei tea kus tohutusuurel troonil istuv Thanos ja – üllatus-üllatus – Peter Quilli pärisisa, kes on...
08:20
Violet Evergarden: Igavik ja Auto Memory nukk
Pere, Filmid, Jaapan, 2019. Aasta
Sõjast naasnud endine sõdalane Violet Evergarden tuleb õpetama naisteakadeemiasse ning muudab ühe noore tüdruku elu täielikult.
10:00
Rüütel Rooste 2 – Vanametalli vandenõu
Animatsioon, Filmid, Saksa, 2017. Aasta
Leiutaja kaasabil üritab Rüütel Rooste oma riiki kohutavast kriisist välja tuua ja taas rüütliks saada.
12:00
Tolkien
Elulooline, Romantika, Filmid, USA, 2019. Aasta
Film räägib orvuks jäänud kirjaniku J.R.R. Tolkieni kujunemisloo, milles on olulisel kohal sõpruse, armastuse ja kunstilise inspiratsiooni leidmine rühma koolikaaslaste seas.
14:00
Promare
Märul, Seiklus, Animatsioon, Filmid, Jaapan, 2019. Aasta
Uue põlvkonna tuletõrjujad peavad võitlema ülivõimsa mutantterroristide rühmaga.
16:00
Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Filmid, USA, 2018. Aasta
18:00
Labürindijooksja: Põlenu katsed
Märul, Ulme, Thriller, Filmid, 1. Hooaeg, 2. Episood, USA, 2015. Aasta
Järgmine peatükk "Labürindijooksja" saagas viib Thomase ja tema kaaslased kõrbesse, kus nad peavad hakkama silmitsi seisma järgmise väljakutsega: leida tõde, mis peitub selle WCKD-nimelise organisatsiooni taga. Kes nad on? Mis on neil plaanis labürindijooksikutega? Kas neid saab usaldada?
20:30
Vee puudutus
Seiklus, Draama, Fantaasia, Filmid, USA, 2017. Aasta
Del Toro annab vaatajale palju, mida januselt juua. Ajastu, mil filmi tegevus aset leiab – 1960ndate külm sõda –, peaks viitama esteetikale, kuid režissöör ja kunstnik Paul Austerberry on surunud selle barokkvärvidesse, tööstuslikku atmosfääri, nõretavasse teispoolsusesse, muinasjutumaale, mis eksisteerib üksnes igaviku ajatsoonis. Meile tutvustatakse Eliza Espositot, kes on alandlik koristaja ja käib öösiti koos oma sõbranna Zeldaga (Octavia Spencer) koristamas ülikõrge turvalisusega valitsuslaborit. Elizal tekib kohe side olendiga, kelle vastiku loomuga agent Strickland on Amazonasest kohale vedanud ja paaki pannud.
22:30
Stuber
Märul, Komöödia, Krimi, Filmid, USA, 2019. Aasta
Viksi ja viisaka Uberi-juhi Stu (Kumail Nanjiani) päev võtab otsustava pöörde halvemuse peale, kui ta võtab peale suure tätoveeritud jõhkardi nimega Vic (Dave Bautista). Selgub, et mees on politseinik, kes jälitab ohtlikku mõrvarit (Iko Uwais) ning vajab autojuhti. Sellest algab Stu jaoks kannatuste rada, mille käigus püüab vaene mees hoida iga hinna eest kinni oma mõistusest, elust ja 5-tärni reitingust.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close