fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV 2
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
00:05
Külma sõja lugu . Hirmuvalitsus (1945-1969)
Dokumentaal, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2019. Aasta
Saksamaa alistumisega 1945. aastal tõusetusid küsimused sõjajärgsest korraldusest, võitjariikide mõjusfääridest ja loomulikult tuumapommidest, mis mõjutasid neli aastakümmet kogu maailma elu. Algab tuumavõidurelvastumine ja kahe maailmakorralduse ideoloogiline võitlus, kus vahendeid ei valita.
01:00
ERR.ee uudised
Uudised, 190. Episood, 2020. Aasta
07:00
Susapusa Okidos . Kadunud hääl
Animatsioon, Komöödia, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, Inglise
Susapusa tahab teada, mida laulev linnuke talle öelda üritab ja miks läheb inimestel vahel hääl ära. Kuhu hääl siis läheb? Ja kas loomade hääled on lihtsalt võõras keel?
07:10
Oktonaudid . Humuhumud
Animatsioon, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 49. Episood, 2010. Aasta
Kui Oktopodi torustikud on täis väikesi hirmunud humuhumusid, tuleb leida viis, kuidas kalakesed taas ookeani lasta.
07:20
Mesilane Maia . Kallipalli saladus
Laste, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 33. Episood, 2016. Aasta
Kuninganna saab oma kuninglikult nõolt kuningliku kingituse, ent see läheb kaduma. Kas Maia ja Villi suudavad kadunud kingi üles leida?
07:35
Pipi, Pupu ja Rosmary . Päästke Kuu!
Animatsioon, Laste, 3. Hooaeg, 21. Episood, 2013. Aasta
Täna peavad kolm sõpra muudkui sõudma ja sõudma, sest nad liiguvad edasi kanuudega.
07:40
Kiisu Miisu enneolematud seiklused
Animatsioon, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 42. Episood, 2014. Aasta
Lugu väikesest tüdrukust Larast, kes kirjutab unejutte oma armsale kassile Kiisu Miisule. Igas loos viib vapper Miisu oma sõbrad vastu mõnele seiklusele nii lennuki, laeva, matkabussi või helikopteriga. Iga kord tuleb neil jagu saada pisikesest kiuslikust Egbertist, kes mõtleb välja üha uusi riukaid.
07:50
Väike printsess . Kas ma tohin selle endale jätta?
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 23. Episood, 2006. Aasta
Printsess leiab endale õige ebatavalise sõbra...
08:05
Karu Karla . Vanaema koer
Animatsioon, Laste, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2017. Aasta
Vahva sari kolmeaastastest lastest ja nende parimast sõbrast Karu-Karlast. Karla on laste lemmikkaisukaru, kes ärkab ellu ainult siis, kui kedagi teist lähedal pole. Karla aitab väikestel põnnidel üle saada igasugustest hirmudest ja muredest, ning teeb seda parimal võimalikul viisil – killukese maagia ja kujutlusvõimega.
08:10
Siimuke . Just nagu isa
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 30. Episood, 2016. Aasta
08:15
Hei, Kutsa! . Basseinimärk
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 15. Episood, 2014. Aasta
Ilm on palav ja Kutsa otsib välja täispuhutava sulistamisbasseini.
08:20
Kollikool . Lemmikraamatupäev
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 27. Episood, 2017. Aasta
Koolikoolis algab järjekordne kollituslikult toimekas kooliöö ja kõik kollid ilmuvad kooli oma lemmikraamatutegelase kostüümis.
08:30
Mina ja Miia . Panthea ettepanek
Animatsioon, Pere, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 25. Episood, 2012. Aasta
Miia on mures, kui tema käevõru hakkab hõõguma enne, kui on jõudnud end täis laadida. Paula näeb kõike toimuvat pealt ja tal tekib ohtralt küsimusi. Tsentoopias leiab Miia eest Panthea, kes on kõik oma väed lahinguvalmidusse viinud ja nõuab Onchaod endale.
08:55
Lunnisaar . Helkiv karp
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2014. Aasta
Ühel kaljusaarel elavad lunnid, neid on seal palju, väikeseid ja suuri. Kes need lunnid õieti on, kuidas nad elavad, mida söövad, mida päevad läbi teevad – seda kõike saab teada sellest vahvast animasarjast. Baba leidis väga ilusa helkiva karbi. Kahjuks märkasid seda kajakad ja nemad ei ole lunnide sõbrad.
09:00
Mõmmi ja aabits . J täht ja aabitsapidu
Laste, Laste, Telesari, 16. Episood, 1977. Aasta
Mõmmil saavad kõik tähed selgeks – nüüd võib aabitsapidu alata! Kõlagu laul ja tantsigu jalg! Veel enne pidu õpetab Jänku-Juta selgeks J-tähe. Heljo Männi lustlikus täheloos mängisid Ivo Eensalu (Mõmmi), Ene Järvis (Karu-Kati), Vello Janson (Karu-Mati), Katrin Karisma (Karu-ema), Maria Klenskaja (Jänku-Juta), Tõnis Rätsep (Karu-isa), Tõnu Saar (hundikutsikas), Kalev Tammin (hundikutsikas), Lembit Ulfsak (Rebase-Rein). Režissöör Tiiu Vahi.
09:30
Tom ja Fluffy
Laste, Laste, 11. Episood, 1997. Aasta
Väike küla suure mere ääres. Kaks noort koera, Tom ja Fluffy, on armunud teineteisesse. Nende sõber, leiutajast koer Oskar, on äsja leiutanud suhkrumasina. Ümbermaailmareisilt tuleb tagasi vana koer Klaus. Nemad neli, lisaks veel kass Julius ja tiigis elunev ärahellitatud lohe Otto; rott Leo ja väike valge hiireneiu Julia; jänes James, kes ei ole sugugi veendunud, et ta on ikka jänes; väikesed salapärased mehikesed ja helesinised liblikad; putukaema Anna oma kolme vallatu putukalapsega – kõik nad kokku ongi tegelasteks lastele mõeldud humoorikas joonisfilmiseriaalis. Stsenaariumi autorid Janno Põldma, Heiki Ernits ja Andrus Kivirähk, lavastajad Janno Põldma, Heiki Ernits ja Leo Lätti, kunstnik Heiki Ernits, taustakunstnik Regina Lukk, värvikunstnik Krista Lepland, operaator Ruth-Helene Kaasik, helilooja Olav Ehala, jutustajad Jüri Krjukov ja Anu Lamp, produtsent Kalev Tamm.
09:35
Rambipalavik
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 26. Episood, 2015. Aasta
Denzeli muusikavideo võib loominguliste erimeelsuste tõttu tegemata jääda. Sasha palub Vanessa abi, et Sloane'i tantsutruppi kandideerida. Küsimusi tekitab Carly roll tulekustutite intsidendis.
10:00
Rakett 69 . Teadusteater
Teadus, 8. Hooaeg, 2018. Aasta
Seitse raketlast esinevad nüüd teadusteatri etendustega täiesti uutel teemadel: jõud, valgus, mõõt, laine, raskus, löök ja kiirus. Kaks kõige nõrgema etendusega esinenud võistlejat peavad minema duellile ja ühele neist jääb kiire lõppmäng "Rakett 69" pardal ka viimaseks. Tootja Vesilind OÜ.
10:30
Habras maailm
Telesari, 2016. Aasta
Eesti looduse üks erilisemaid tunnusjooni on soomaastik. Sooalad on justkui filtrid, mis imavad endasse heitgaase ja puhastavad inimestele hingamiseks tarvilikku õhku. Sood on ka head põhjavee hoidjad. Ometi ei ole nende loodusmaastike tulevik sugugi pilvitu. Film toob vaatajani kaks eri maailma, mis nii sisult kui ka vormilt on vastandid. Evolutsiooni käigus kujunenud korrapäratud loodusmaastikud koos seal toimetavate elusolenditega vastanduvad inimeste loodud korrapäraga, perfektselt sirgete kaevandamisväljadega.
11:10
Osooni loomalood . Vesineitsik
Loodus, Keskkond, Telesari, 26. Episood, 2020. Aasta
11:15
Sadam otsib meremeest . Haapasaari
Dokumentaal, Telesari, 2. Hooaeg, 2010. Aasta
Vaino ja Tafitšuki laevanina põrkab seekord vastu tillukest Haapasaari saart Soome rannikul. Pool tundi meresoolaseid seiklusi on garanteeritud!
11:45
Jah, härra peaminister . Piiskopigambiit
Komöödia, Huumor, Poliitika, Telesari, 1. Hooaeg, 7. Episood, 1986. Aasta
Üks peaministri tööülesannetest on piiskopikandidaadi esitamine kuningannale. Jim ei poolda aga kumbagi kiriku pakutud kandidaati. Sir Humphreyl on aga oma põhjus eelistada kolmandat.
12:15
Jah, härra peaminister . Üks meist
Komöödia, Huumor, Poliitika, Telesari, 1. Hooaeg, 8. Episood, 1986. Aasta
Jimi populaarsus väheneb, Sir Humphrey aga satub spiooniskandaali keskmesse. Kas õnnetu peaminister ja riukalik ametnik suudavad end üheskoos säästa avalikust häbist?
12:50
ERR.ee uudised
Uudised, 191. Episood, 2020. Aasta
15:20
Uus Tase
Laste, Komöödia, Laste, Telesari, 4. Hooaeg, 8. Episood
Riley saab teada, et Alfie suur saladus ohustab tema tulevikku Uues Tasemes. James, West ja Eldon jõuavad Londonisse hiphopivõistlustele.
15:45
NOVA
Dokumentaal, Telesari, 2. Hooaeg, 115. Episood, 2019. Aasta
Hondar kutsub jälle NOVA-t vaatama – käime musta toidu festivalil, tutvume prillikandja kassiga ja Sõprade lauluga tervitab meid lapsepõlve lemmik Sipsik. NOVA lugude tegemisel löövad kaasa meie noortetoimetuse liikmed, sest NOVA on saade, mille teevad noored noortele! Saada meile ideid, millest võiksime saates rääkida! Kirjuta meile: nova@err.ee. Meie tegemistele saad kaasa elada ja vaatamata jäänud saateid järele vaadata Lasteekraan.ee lehel.
16:00
Geronimo Stiltoni lõbusad lood . Tulevikumaja
Animatsioon, Seiklus, Laste, Pere, Telesari, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2008. Aasta
Hiiresaare pealinnas Hiirelas sündinud Geronimo Stilton annab välja linna kõige populaarsemat ajalehte "Näriliste Hääl". Lisaks sellele kirjutab Geronimo raamatuid ja kogub parmesani juustu purukesi. Ettevaatlikule loomusele vaatamata satub Geronimo alailma igasugu seiklustesse oma vahva vennapoja Benjamini, tormaka õe Tea ja onupoja Lõks Põikpea seltsis.
16:25
Kui ma oleksin loom . Hobune
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 37. Episood, 2018. Aasta
Südamlik loodusdokumentaal lastele. Igas osas uurivad väike uudishimuliku loomuga Emma ja tema vanem vend Tim või õde Tina mõnd looma, lindu või kala looduslikus elukeskkonnas. Nad on tunnistajaks loomalaste sünnile ja kasvamisele, õppides sel moel üllatavalt palju ka iseenda kujunemise kohta.
16:30
Susapusa Okidos . Ilusad õied
Animatsioon, Komöödia, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, Inglise
Pealinnas on välja kuulutatud lillevõistlus ja kõik selle asukad hoolitsevad oma aedade eest. Ent päeval, kui linnapea peaks võitja välja kuulutama, vajuvad kõik õied longu. Tänane multikas räägibki sellest, miks nii juhtus, ning kuidas Susapusa, Feliks ja Zoja aidata saavad.
16:40
Oktonaudid . Elektriraid
Animatsioon, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 50. Episood, 2010. Aasta
Kui Oktopodilt kaob elekter, saavad oktonaudid oma murele lahenduse elektriliste torpeedoraide abiga.
16:50
Mesilane Maia . Tippvormis
Laste, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 34. Episood, 2016. Aasta
Linda leiab teelt pudelitäie kuninglikku toitepiima, millel on väidetavalt võluvõimed. Mis saab, kui putukad seda juua otsustavad?
17:05
Kiisu Miisu enneolematud seiklused
Animatsioon, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 43. Episood, 2014. Aasta
Lugu väikesest tüdrukust Larast, kes kirjutab unejutte oma armsale kassile Kiisu Miisule. Igas loos viib vapper Miisu oma sõbrad vastu mõnele seiklusele nii lennuki, laeva, matkabussi või helikopteriga. Iga kord tuleb neil jagu saada pisikesest kiuslikust Egbertist, kes mõtleb välja üha uusi riukaid.
17:15
Minu lemmikloom . Poni
Telesari, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2011. Aasta
6-aastase Sandra-Aneti sõbraks on 4-aastane poni Evita. Väike kirju ponitüdruk on harjunud pideva tähelepanu ja hellitustega ning nii kuluvadki tüdruku päevad oma neljajalgse sõbra seltsis. Sandra-Anet käib oma lemmikloomaga ratsutamas, aga eriti lustlikud on kaarikusõidud, mida naudivad nii lapsed kui ka poni. Autor-toimetaja Õie Arusoo, operaator Peeter Ülevain, monteerija Margus Vettik, produtsent Hannula Agur-Lepp.
17:25
Härra Jänes . Piknik
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2016. Aasta
Härra Jänes ja Väike Jänes peavad lõbusat piknikku, kui saabuvad kutsumata külalised.
17:30
Väike printsess . Tahan ise kooki teha!
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 24. Episood, 2006. Aasta
Printsess otsustab ülemkokaga võistelda ja küpsetada maailma kõige maitsvama koogi.
17:40
Lunnisaar . Sõbralik Flinn
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2014. Aasta
Ühel kaljusaarel elavad lunnid, seal on neid palju, väikeseid ja suuri. Kes need lunnid õieti on, kuidas nad elavad, mida söövad, mida päevad läbi teevad – seda kõike saab teada sellest vahvast animasarjast. Lunnipojad om Mossy pärast mures, sest ei suuda teda leida.
17:45
Siimuke . Mul on draakon
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 31. Episood, 2016. Aasta
17:50
Rita ja Krokodill . Köögiviljaaed
Animatsioon, Pere, Laste, 1. Hooaeg, 19. Episood, 2014. Aasta
Rita ja Krokodill teevad vanaema aeda uue peenra, kuhu istutavad porgandeid, kurke ja herneid. Lindude eemalepeletamiseks on neil vaja veel miskit – hernehirmutist! Keegi ei saa ju olla hirmuäratavam kui Krokodill!
18:00
Lassie . Ohtlik tamm
Animatsioon, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 11. Episood, 2018. Aasta
Graham viib Zoe ja Harvey vaatama uut kõrgtehnoloogilist tammi. Samas lähedal on kala püüdmas Nick, kes keerab paraja jama kokku, et oma kliendile muljet avaldada. Lassie ja lapsed peavad päästma oru üleujutuse eest.
18:20
Indiaanipoiss Yakari . Kummaline sõber
Animatsioon, Pere, Seiklus, Laste, Telesari, 4. Hooaeg, 28. Episood, 2005. Aasta
Yakari leiab endale üpris isevärki ja tülika sõbra.
18:35
Mina ja Miia . Ühe ajastu lõpp
Animatsioon, Pere, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 26. Episood, 2012. Aasta
Eksikombel tõmbavad Vincent ja Paula Miia pärismaailma, aga ta peab ruttu tagasi kiirustama, et otsida üles viimane trompusetükike ning pidada maha lahing Tsentoopia päästmiseks.
19:00
Uus Tase
Laste, Komöödia, Laste, Telesari, 4. Hooaeg, 9. Episood
Noah tantsib proovides viletsalt ja tekib küsimus, kas ta saab stuudiot esindada. Michelle palub Alfiel endale keskendumist õpetada. Amy ja Cassie viskavad raamatuklubis Sloane'i üle nalja.
19:25
Aktuaalne kaamera (viipekeeles)
Uudised, 2020. Aasta
19:35
Hetk ajaloos . Pallase loomine
Ajalooline, Telesari, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2018. Aasta
Kirjanikel on rahvusliku nimega ühing Siuru, Tallinna noortel kunstnikel Vikerla. Tartus kogunevad Werneri kohvimajja kunstnikud Konrad Mägi, Aleksander Tassa ja Ado Vabbe, et panna alus oma kunstiühingule, hoopis rahvusvahelisema kõlaga Pallasele.
19:45
Uue koduplaneedi otsinguil
Dokumentaal, Keskkond, Teadus, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2017. Aasta
Aeg hakkab otsa saama. Asteroidide rünnakud, epideemiate levik ja katastroofiline kliimamuutus on ohud, mis võivad sundida meid varsti oma sinist planeeti maha jätma. Stephen Hawking usub, et inimkonnal on vaid sada aastat aega otsida endale kosmoses uus koduplaneet. Kuid kas see on võimalik? Kuidas saaks ulmest teaduslik fakt?
20:30
Karula rahvuspargi peidetud väärtused
Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
Eesti rahvusparkide loodust, ajalugu ja kultuuripärandit tutvustavate videotega tähistame Eesti looduskaitse 110. aastapäeva. Karula kupliline maastik on metsa- ja järverikas. Siin on säilinud traditsiooniline elulaad, näiteks suitsusaunad ja Võru keel. Videod valmisid Keskkonnaameti ja OÜ Tammik Filmi koostöös.
20:45
Elu allpool nulli . Aeg kaob käest
Seiklus, Dokumentaal, Loodus, Tõsielu, 3. Hooaeg, 20. Episood, 2016. Aasta
Sula on läbi ja alaskalastel on võimalus enne karmi talve tulekut veidi hinge tõmmata. Jessie suundub otsima uusi jahimaid ja kalapüügikohti. Erik ja Martha kasutavad enne Wisemani naasmist viimast võimalust lõhet varuda. Tänu heldele kingitusele otsustab Sue ehitada suitsuahju talviste lihavarude säilitamiseks.
21:30
Võõramaalane . Vabadus ja viski
Romantika, Ulme, Telesari, 3. Hooaeg, 5. Episood, 2017. Aasta
Detsembris 1968 saabub Roger Bostonisse, olles avastanud uued andmed Jamiest aastal 1765. Brianna õhutab Claire'i naasma minevikku.
22:20
Võõramaalane . A. Malcolm
Romantika, Ulme, Telesari, 3. Hooaeg, 6. Episood, 2017. Aasta
Claire ja Jamie kohtuvad taas. Jamie elu on võtnud sootuks uue pöörde ja ka uued ohud ei lase end kaua oodata.
23:35
Gustav Mahler. Armastusest, surmast ja teispoolsusest
Dokumentaal, Filmid, USA, 2011. Aasta
Gustav Mahler'i 2. sümfooniat pealkirjaga "Ülestõusmine" peetakse tänapäeval üheks oma ajastu suurimaks ja mõjuvaimaks teoseks. Auhindadega pärjatud režissöör Jason Starr on selle suurejoonelise teose põhjal loonud dokumentaalfilmi, mis annab läbi sõna ja muusika edasi teose filosoofilise ning muusikalise ja biograafilise tagapõhja. Mahler esitab inimolemusele olulisi küsimusi: mis on elu ja mis surm ning kas tuleb midagi veel ja mis on selle kõige mõte ja tähendus? Helilooja väljendas oma arusaamu nendes küsimustes läbi muusika, andes nii kaasamõtlemise ainet kõigile kuulajaile. Režissöör toob filmi lisaks suurepärasele muusikale ja muusikutele – New Yorgi Filharmoonikud, Philadelphia Orkester, New Yersey ja Detroidi Sümfooniaorkester, Metropolitan Opera Orkester ning mitmed koorid -, keda kõiki juhatab maestro Neeme Järvi, ka tunnustatud G. Mahleri biograafide arusaamad, ja filosoofilise ning teoloogilise lähenemise. Jutustaja Thomas Hampson, dirigent Neeme Järvi. Režissöör Jason Starr. 7. juulil 2020 möödus 160 aastat Gustav Mahleri sünnist.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close