fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV 2
P, 13.06
E, 14.06
T, 15.06
K, 16.06
N, 17.06
R, 18.06
Eile
Täna
Homme
T, 22.06
K, 23.06
N, 24.06
R, 25.06
L, 26.06
P, 27.06
00:20
McMaffia
Krimi, Draama, Thriller, Telesari, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2018. Aasta
Alex lendab Moskvasse FSB-ga kokku leppima, teadmata, et Nataša on surnud. Kas tal õnnestub vaenlastest kubisevas linnas ellu jääda ja millise hinnaga?
01:26
ERR.ee uudised
Uudised, 170. Episood, 2021. Aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
07:30
Väike printsess . Mis Gilbertil viga on?
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 18. Episood, 2007. Aasta
Printsess satub ahastusse, kui ta mängukarul jalg küljest ära tuleb. Kust leida uus mängukaaslane?
07:40
Väike printsess . Tahan oma telki!
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 19. Episood, 2007. Aasta
Maksku mis maksab, printsess otsustab ehitada endale toreda telgi, kuigi tundub, et kõik on tema vastu!
07:50
Ella, Oscar ja Huu . Nukud
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 22. Episood, 2017. Aasta
Oskar ja Huu lõhuvad kogemata Ella nuku. Ella nõuab kättemaksu ja olukord võtab üsna hirmuäratava pöörde.
08:00
Väike täitsa suur poiss . Jupiteri silm
Animatsioon, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2017. Aasta
Sari on mõeldud 3-7aastastele lastele ja aitab tundma õppida meid ümbritsevaid loodusjõude: ookeane, mägesid, Kuud, planeete ja tähti. Koos väikese, kuid juba täitsa suure poisiga tehakse läbi peadpööritavaid seiklusi ja õpitakse iga kord midagi uut.
08:05
Siimuke . Ma ei karda tormi!
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 6. Episood, 2018. Aasta
08:10
Rebased ja mägrad . Pärdi lubadus
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 52. Episood, 2016. Aasta
Pärt kuuleb, et Skautmäger ei usu tema võimesse lubadustest kinni pidada ja otsustab kõigile oma usaldusväärsust tõestada.
08:25
Märka märki . Jalgratturi varustus
Dokumentaal, Meelelahutus, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2019. Aasta
Jalgrattaid on väga erinevaid, kuid Kuth aitab jalgrattamaailmast lühikest ülevaadet saada. Jalgrattal on kohustuslikud vidinad, mis ei muuda sõitu ebamugavamaks, kuid oluliselt turvalisemaks. Samuti näitab Kuth ette, kuidas see kiiver ikkagi õigesti pähe käib.
08:30
Pipi Pikksukk . Pipi õhupallisõit
Animatsioon, Pere, Fantaasia, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, Saksa, Kanada, Rootsi, 1997. Aasta
Pipi leiab pööningult isa vana õhupalli ja sõbrad saavad lendama minna. Varsti läheb neil aga kõht tühjaks...
08:55
Põrsas Peppa . Palun ja tänan
Seiklus, Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 8. Hooaeg, 46. Episood, Inglise, 2018. Aasta
09:00
Kasper ja Emma lähevad aardejahile
Pere, Filmid, Norra, 2018. Aasta
Kasper veedab suvevaheaega koos Emma perega Lõuna Norras. Parimad sõbrad käivad ujumas, korjavad merekarpe, ehitavad liivalosse, lennutavad lohesid ja roogivad kala. Rannalt leiavad nad kasti, mille lapsena vanaisa ja ta parim sõber Alfred, kellest pole 65 aastat midagi kuulda, maha matsid. Leid on nagu ajamasin oma kummaliste esemete ja müstiliste saladuatega. Ja algabki Kasperi ja Emma aardejaht. Selle käigus tutvuvad lapsed saare elanikega ja saavad teada, kuidas seal vanasti elu käis. Aardejaht viib nad suure üllatuseni ning lapsed saavad aru, et kõige kallim aare on sõprus.
10:20
Minu lemmikloom . Kassid
Lemmikloomad, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2011. Aasta
Pärast koolipäeva ootavad Martinit kodus neli kassi. Ütlus: "Kass, kes kõnnib omapäi" iseloomustab Martini kasse väga täpselt – ainult kaks sellest seltskonnast olid nõus kaamera ees end näitama. Iseloom on neil erinev, aga mängida tahavad kõik ühtmoodi. Eriti hoogsaks läheb mäng öösel, sest päeval armastavad kassid tukkuda ja oma kasuka eest hoolt kanda. Autor-toimetaja Õie Arusoo, produtsent Hannula Agur-Lepp.
10:30
Märka märki . Jalgrattur teel
Dokumentaal, Meelelahutus, 1. Hooaeg, 9. Episood, 2019. Aasta
Kuth tuletab meelde, mida jalgrattaga sõites meeles pidada – kuidas sõitu alustada, mida peab jälgima, kus tohib sõita.
10:35
Lammas Shaun
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Pere, Telesari, Laste, 4. Hooaeg, 22. Episood, 2013. Aasta
10:40
Eesel, heeringas ja nõialuud
Laste, Meelelahutus, Laste, 1969. Aasta
Kolmest palast koosnev kogumik, kus esimese loo aluseks on india muinasjutt "Eesli mõttemõlgutus", mis jutustab eeslist, kes tahtis peremehe poolehoidu võita ja hakkas matkima peremehe lemmikut – koera. Teine pala on loodud eesti naljalaulu järgi ja räägib kuivamaa heeringast, kes mereelanikuks muutus. Kolmanda loo aluseks on tšehhi muinasjutt "Nõialuud" – näeme kahte poissi, kes nõialuua leiavad ja sellega toreda õhusõidu teevad. Ühe lame-, kahe ümarnukutehnikas loo stsenarist ja režissöör on Elbert Tuganov.
11:00
Lugu nägemisest
Dokumentaal, Dokumentaal, 2016. Aasta
Vaieldamatult on nägemine inimese tähtsaim meel. Äärmiselt keeruline füsioloogiline protsess, mis saab alguse valgusaastate kaugusel olevate tähtede valgusest ja lõpeb nägemiskeskuses. Protsessi keskele jäävad silmad. Dokumentaalfilm uurib silmanägemise nii teaduslikku kui ka meditsiinilist ja tehnoloogilist poolt ning teemat avavad teadlased, meedikud ja patsiendid, kes peavad vaprat võitlust pimedaks jäämise vastu.
11:55
Plekktrumm . Romet Vaino
Kultuur, Telesari, 9. Hooaeg, 198. Episood, 2021. Aasta
Teist aastast järjest langeb kevade algus ajale, mil ühiskonnas on suured sotsiaalsed piirangud. Samas on looduses liikumine jätkuvalt vaba. Kuidas leida isiklik side loodusega ja avastada radu, mida kaartidel ei ole? "Plekktrummi" külaline on matkajuht ja loodusmaastikel rändaja Romet Vaino. Saatejuht Joonas Hellerma.
12:40
Vera . Varesepüünis
Detektiiv, Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2010. Aasta
Mõrv kauges maakohas viib Vera lapsepõlve paikadesse ja ta peab silmitsi seisma kunagise lahendamata juhtumiga. Kuidas on kunagi kaduma läinud laps seotud uue karjääri rajamisega ja mitme mõrvaga?
14:10
Perekonnakroonika
Draama, Telesari, 14. Episood, 2004. Aasta
Erik üritab poegadega suhteid üles soojendada ja uue äia meelepahaks abieluvara toel uut äri käima lükata. Pallel tuleb pead murda nii poliitika kui ka eraelu keerdkäikude kallal, kui selgub, et ta kaasal on armusuhted.
15:10
Perekonnakroonika
Draama, Telesari, 15. Episood, 2004. Aasta
Karini toel on Erik jalad alla saanud ja äri läheb ülesmäge, kuni Kaj Holger taas sekkub. Sedapuhku ei jätku Erikul võitlusvaimu ja ta teeb endale unerohuga lõpu. Palle astub jõudsaid samme karjääriredelil.
16:10
Pööripäev
Ajalooline, Dokumentaal, 2020. Aasta
Pööripäev on aeg, et koguda jõudu ja vaadata hetkeks tagasi. Vaatame, milline oli aasta 2019 läbi Eesti inimeste kaamerasilma. Ainulaadne dokumentaalprojekt "Pööripäev" on valminud üle Eesti saadetud materjalidest suvisel ja talvisel pööripäeval.
16:40
Suur maalritöö
Animatsioon, Lühifilm, Filmid, Eesti, 2013. Aasta
Ellen Niidu ja Edgar Valteri populaarse samanimelise lasteraamatu ainetel valminud animafilm jutustab loo sellest, kuidas maailma värvimise ime teoks sai. Kui maailm loodi, oli see värvimata ja ühtlaselt vesihalli tooni. Appi tuli vahva maalrimees, kes hakkas maailma toon tooni haaval värviliseks muutma. Režissöörid Meelis Arulepp ja Aina Järvine.
17:00
Läbitantsitud taldadega kingad
Pere, Filmid, 1. Episood, Saksa, 2011. Aasta
Vendade Grimmide muinasjutu ainetel loodud film jutustab, kuidas kõik tegelikult oli: miks printsess kulutas läbi nii palju kingi ja kuidas ta lõpuks oma printsi leidis?
17:55
Pipi Pikksukk . Pipi ja tippvaras
Animatsioon, Pere, Fantaasia, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, Saksa, Kanada, Rootsi, 1997. Aasta
Kõva-Karlsson on otsustanud Pipi kulla endale saada ja püüab seda teha tippvaraste soovituste järgi.
18:20
Aktuaalne kaamera
Uudised, 620. Episood, 2021. Aasta
18:30
Jalgpalli EM EURO 2020. Itaalia – Wales
Sport, Jalgpall, 25. Episood, 2021. Aasta
Jalgpalli Euroopa meistrivõistlused pidid koroonaviiruse pandeemia tõttu küll aasta võrra edasi nihkuma, aga tänavu toimuvad need siiski täies mahus, üheteistkümnes linnas, koos publikuga.
21:15
Mälestuste maja
Lühifilm, Filmid, 2008. Aasta
Film naisest, kes soovib müüa valusate mälestustega seotud maja, ja kinnisvaraagendina tegutsevast mehest, kelle elutee selle müügitehingu tõttu naise omaga ristub. Tühjana näivas maailmas märgatakse järsku enda kõrval teist inimest – kedagi, kellel on sarnane saatus. Mis võiks veel minevikku kinni jäänud hingi päästa kui mitte lootus tulevikule? Režissöör Tanno Mee.
21:50
Püha Tõnu kiusamine
Komöödia, Draama, Filmid, Eesti, Soome, Rootsi, 2009. Aasta
Ida-Euroopa, uus aastatuhat. Hundiseadused ja hundiisu. Ikka leidub mõni, kes otsib hea ja halva tundmise kuivanud puud, millest on plaan valmistada kvaliteetset koosolekumööblit. "Püha Tõnu kiusamine" on film mehest, kes oma rännakul puhtama südametunnistuse, kuid üha keerulisema reaalsuse suunas kohtab mitmeid tänapäeva Eestist tuttavaid tüpaaže, elab läbi vahvaid seiklusi, kust ei puudu ka muhe huumor, ning näib, et tasapisi ja üpris paratamatult kaotab mees oma töö, perekonna ning lõpuks ka reaalsuse. Õunpuu eelmine mängufilm "Sügisball" võitis erinevatel maailma festivalidel üle 15 auhinna, olles sealhulgas 2007. aastal Veneetsia filmifestivali Orrizonti programmi võitja. Osades Taavi Eelmaa, Tiina Tauraite, Ravshana Kurkova jt.
23:40
Kass kukub käppadele: Pauli laululaegas
Lühifilm, Fantaasia, Filmid, 1999. Aasta
Rainer Sarneti lühifilm viib vaataja peeglitagusesse maailma, kus elavad meid peegeldavad koopiad. Staari (Taavi Eelmaa) peegelpilt armub tema naisesse ja tuleb läbi peegli inimeste maailma. Kui pärisilm ja peeglitagune maailm segunevad, siis ühel hetkel on keeruline mõista, kes on "päris" ja kes "teine". Inimese teine mina võib ahvatleda ja segadusse ajada, vihastada ja valetada, aga ka ebamugavat tõtt näkku paisata. Mida teha, kui su oma peegeldus muutub sulle eluohtlikuks? Keegi ei ole kaitstud oma teise mina eest.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close