fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV 2
N, 16.09
R, 17.09
L, 18.09
P, 19.09
E, 20.09
T, 21.09
Eile
Täna
Homme
L, 25.09
P, 26.09
E, 27.09
T, 28.09
K, 29.09
N, 30.09
00:25
Afganistan – haavatud maa . Kuningriik
Dokumentaal, Ajalooline, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood
4-osaline sari vaatab tagasi Afganistani ajaloo eelmisele kuuele aastakümnele asjaosaliste pilgu läbi. Isiklikud mälestused kuldajast, Nõukogude okupatsioonist, kodusõjast, Talibani režiimist, 11. septembrist ja sellele järgnenust avavad uue vaatenurga Afganistanile, selle rahvale ning saatusele. Mis läks minevikus traagilisel kombel valesti ja mida võiks loota tulevikus? 1. osas: 1960-ndatel oli Afganistan jagunenud läänelikuks eliidiks ja peamiselt traditsioonilise elulaadiga vaeseks kogukonnaks. Kommunistlik revolutsioon lõi ühiskonnas pinna all hõõgunud söed lõkkele.
01:22
ERR.ee uudised
Uudised, 265. Episood
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
07:00
Susapusa Okidos . Suur reis
Animatsioon, Komöödia, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 7. Episood, Inglise, 2018. Aasta
Susapusa ja ta sõbrad õpivad kasutama maakaarte. Kaardil olevad kriipsud ja märgid on küll kaunid, kuid Susapusa ei tea nende tähendust. Ta läheb Okidosse, et saada teada, mida kaardil olevad sümbolid tähendavad.
07:10
Väike printsess . Tahan saada detektiiviks!
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 3. Hooaeg, 16. Episood, Inglise, 2010. Aasta
Vaimukas ja reibas Briti sari mudilastele. Väike printsess on nelja-aastane söakas plika, kes elab lossis koos kuninga ja kuninganna ning õige kireva õukonnaga, kelle kannatuse ta oma kange iseloomuga pidevalt proovile paneb. Väike printsess ei suuda otsustada, millist ametit valida.
07:20
Ei-Ei . Allergia
Animatsioon, Pere, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2016. Aasta
Ühel päeval tabab Ei-Eid tõsine allergiahoog. Tundub, et selle põhjustajaks on ta parim sõber. Kas Ei-Ei ja Magaiver ei saagi enam sõbrad olla?
07:30
Tagasi Prostokvašinos . Tõeseerum
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 52. Episood
Matroskin kahtlustab hoidjat, et see on pihta pannud piimafarmi ukse võtme, kuid proua ei soovi oma tegu tunnistada. Selleks, et ta seda teeks, meisterdab Tama-Tama tõerääkimise joogi. Kogemata joob seda aga hoopis Onu Fjodor, seejärel ka postiljon Petškin, ja siis läheb lugu õige põnevaks.
07:35
Oktonaudid . Oktonaudid ja jõehobud
Animatsioon, Laste, Telesari, 4. Hooaeg, 18. Episood, 2015. Aasta
Karbiste läheb omal käel öise eluviisiga jõeelanikke uurima, kuid unustab end tukkuma. Kapten Valge, Kvasi ja Peso ruttavad talle appi ning leiavad eest karja ohtlikke jõehobusid, kes on oma valduste kaitseks kõigeks valmis.
07:45
Hommiku-Hannes . Morpheuse lõhn
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 19. Episood, 2018. Aasta
Milline kummaline hommik: Hannes avastab ärgates, et täna on ärkvel tema üksi. Kus on kõik teised?
08:00
Põrsas Peppa . Uus maja
Seiklus, Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 5. Hooaeg, 2. Episood, Inglise, 2011. Aasta
08:05
Magus molekul . Õun
Dokumentaal, Kokandus, Tõsielu, 3. Hooaeg, 6. Episood, 2020. Aasta
Kolmanda hooaja viimases episoodis on superstaariks maailma populaarseim puuvili – õun! Merle ja Aigar panevad õunad ning muu maitsva headuse kihiti pokaalidesse ja valmis saab suussulav õunamaius! Teaduslaboris aga teevad Sohvi ja Aigar valmis efektse õunapatarei.
08:15
Karu Karla . Kaval lapsehoidja
Animatsioon, Laste, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2017. Aasta
Vahva sari kolmeaastastest lastest ja nende parimast sõbrast Karu-Karlast. Karla on laste lemmikkaisukaru, kes ärkab ellu ainult siis, kui kedagi teist lähedal pole. Karla aitab väikestel põnnidel üle saada igasugustest hirmudest ja muredest, ning teeb seda parimal võimalikul viisil – killukese maagia ja kujutlusvõimega.
08:20
Lassie . Parkerite suguvõsa saladus
Animatsioon, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 24. Episood, USA, 2014. Aasta
08:45
NOVA
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg
Kõigele põnevale, mis toimub koolis, trennis ja mida muidu vabal ajal iseenda või sõpradega ette võtta, annab vastused laste oma saade NOVA! Vaata meid esmaspäevast neljapäevani kas kell 16.45 või 18.45. Meie saatejuhtidele ja reporteritele saad oma ideid, soove ja küllakutseid saata e-posti nova@err.ee. Noortemagasini toimetavad Laura Kõrvits ja Lota Viik, režissöörid Kristo Veinberg ja Maarja Pärsim.
09:00
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 12. Hooaeg
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt
10:00
Eesti lood . Armastus käib kõhu kaudu
Dokumentaal, Telesari, 11. Hooaeg, 1. Episood, 2013. Aasta
Eestis on käimas niinimetatud toidurevolutsioon, mis väljendub uute ja populaarsete restoranide tekkes ning mis omakorda on restoranikultuuris ja kulinaariamaastikul pannud puhuma uued tuuled. Kokkade hoolika pilgu, loomingulise lähenemise ja täpse käe all valminud hõrgutised peavad vastama klientide üha teravamaks muutuvate ootustega. Mis on tunnustatud ja külastajate poolt armastatud restorani või peakoka valem? Milline on meistriks kujunemise tee? Eesti üks tuntumaid peakokki Roman Zaštšerinski paotab vaatajale ukse koka elukutse ja restoranipidamise igapäevaellu. Pererestoran ettevõttena on Eestis tasapisi arenemas. Roman koos abikaasa Jana ja tädipoeg Igoriga on tänaseks avanud kaks tunnustatud restorani – "Moon" ning "Kolm Sibulat". Dokumentaalfilm näitab kokatöö köögipoolt ja avab neid tahke, millega restorani tavakülaline muidu kokku ei puutu. Režissöör Maria Kivirand, tootja Black Plastic Media Productions.
10:30
Ürgne maa Siber . Siberi eestlaste küla Ülem-Suetuk
Dokumentaal, Dokumentaal, Reisisaade, 1. Hooaeg, 7. Episood, 2020. Aasta
Ollakse veel endiselt Tõva šamaani Hovalõgma rituaali väe mõju all. Järgmine sihtpunkt on Siberi eestlaste küla. Ülem-Suetukis võetakse reisiseltskond vastu puhkpilliorkestri helide saatel ja edasine ajagraafik on tihe: disko, saun, esimene koolipäev eesti koolis, luteri kirik. Vissarioni ehk Siberi Jeesuse Kristuse järgijate külad ei jää linnulennult siit kaugele, kuid ametlikku otseteed sinna pole. Petropavlovkas, mis on otsekui eelpost vissarioonlaste "pealinnale" Päikeselinnale, valitseb iseäralik aura. Siberis seiklesid Tiina Jokinen ja Peeter Vähi. Saatesarja tootja Osakond OÜ.
11:00
Armastus Berliinis . Varjud
Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Gaucke näitab Falkile Hansu toimikut. Hans on Stasi käsul tapnud Lääne-Berliinis mehe, mille ainus tunnistaja on Dunja Hausmann. Roman satub neonatside kampa. Vera on valimiskaotusest nördinud ja võtab vastu töökoha, mida talle erastamisagentuuris pakuti. Kui selgub, millises hotellis Lisa peatub, sõidavad Martin ja Katja viivitamatult Milanosse.
11:50
Töörööbikud
Dokumentaal, Tõsielu, 3. Hooaeg
Siililegi on selge, et arhitekti tööks on hoonete projekteerimine. Kas maastikuarhitekt projekteerib siis puid ja põõsaid? Seda keerulist ametit pidav Karin püüab linnaruumi tuua aasa, heinamaad ja porilompe. Eneli otsib seevastu alatasa põnevaid objekte ja vahvaid taimi, mille abil inimesele sõbralik ning silmale ilus keskkond luua. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.
12:24
ERR.ee uudised
Uudised, 266. Episood
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
15:30
Operatsioon Ai
Animatsioon, Pere, Dokumentaal, 3. Hooaeg, 1. Episood
Tule avasta põnevaid teadmisi inimkehast. Sarja juhivad kaksikud dr Chris ja dr Xand van Tulleken, kes teevad teaduslikke katseid ja uurivad meditsiini ning bioloogia huvitavat maailma. Saa üle hirmust haigla ees ja vaata oma silmaga, mida põnevat seal tegelikult tehakse ning millised uskumatud protsessid meie kehas toimuvad. Suurbritannia linnades filmitud sarjas näeme päris patsiente kriisiolukorras ja meie arstid Chris ning Xand näitavad, kui põnevalt toimib kiirabi ja milleks on meie keha suuteline äärmuslikes olukordades.
16:00
Beni ja Holly väike kuningriik . Kuninganna küpsetab kooki
Animatsioon, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 37. Episood, 2012. Aasta
Preili Viigi kooli päästmiseks korraldatud koogimüügil ei taha keegi kuninganna kooke süüa.
16:10
Oktonaudid . Oktonaudid ja kahevärvilised meremaod
Animatsioon, Laste, Telesari, 4. Hooaeg, 19. Episood, 2016. Aasta
Peso on merel oma patsiente üle vaatamas, kui avastab parve meremadusid ehk kahevärvilisi pelamiide. Ootamatu torm uhub nad kõik tühjale saarele, kust meremaod enam omal käel vette ei saa. Kapten Valge ja teised oktonaudid tulevad appi, et vigastatud Peso loib lahasesse panna ja meremaod taas vette aidata.
16:20
Susapusa Okidos . Susapusa migratsioon
Animatsioon, Komöödia, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 8. Episood, Inglise, 2018. Aasta
Susapusa imestab, kuhu lendavad igal sügisel linnud. Lapsed kuulevad loomade rändest ja ühiselt aidatakse tillukestel kilpkonnadel alustada keerulist ja ohtlikku teekonda oma kodudesse.
16:30
Priit ja Prääks . Konnprints
Seiklus, Animatsioon, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 7. Episood
Krooks tahab iga hinna eest saada printsiks ja otsib printsessi, kes võiks teda suudelda. Sõbrad pole plaaniga nõus ja veenavad teda, et ta on ka konnana hea sõber.
16:45
NOVA
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg
Kõigele põnevale, mis toimub koolis, trennis ja mida muidu vabal ajal iseenda või sõpradega ette võtta, annab vastused laste oma saade NOVA! Vaata meid esmaspäevast neljapäevani kas kell 16.45 või 18.45. Meie saatejuhtidele ja reporteritele saad oma ideid, soove ja küllakutseid saata e-posti nova@err.ee. Noortemagasini toimetavad Laura Kõrvits ja Lota Viik, režissöörid Kristo Veinberg ja Maarja Pärsim.
17:00
Džungliässad . Koletu kivirahn
Laste, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2015. Aasta
Džungliässadelt palub abi nõutu elevandikari, keda kollitab üks üsna isevärki kummitus.
17:10
Väike printsess . Tahan oma punarind-linnukest!
Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 3. Hooaeg, 17. Episood, Inglise, 2006. Aasta
Vaimukas ja reibas Briti sari mudilastele. Väike printsess on nelja-aastane söakas plika, kes elab lossis koos kuninga ja kuninganna ning õige kireva õukonnaga, kelle kannatuse ta oma kange iseloomuga pidevalt proovile paneb. Väike printsess ei suuda otsustada, millist ametit valida.
17:20
Kroonitud peakesed . Direktori troon
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 7. Episood, 2018. Aasta
Koolis toimub midagi veidrat ja peagi saavad tüdrukud teada, et selle taga on Sonja ning Vassilissa. Hirmust, et nad välja visatakse, otsustavad tsaaritütred üheskoos asja parandada.
17:30
Hommiku-Hannes . Nohik-Hannes
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 20. Episood, 2002. Aasta
Hannesest saab päevakeseks arvutigeenius, ta oskab teha imetrikke, lihtsalt kõike, mida süda ihkab.
17:40
Ei-Ei . Ei-Ei väga-väga pikk jalutuskäik
Animatsioon, Pere, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2016. Aasta
Ei-Ei tahab minna ja vaadata, mis on mägede taga. Nii saab alguse ta kõige-kõige pikem jalutuskäik.
17:50
Põrsas Peppa . Korvpall
Seiklus, Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 5. Hooaeg, 3. Episood, 2011. Aasta
17:55
Kolme kassi lood . Piimahambad
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 33. Episood, 2017. Aasta
Nurri, Pontsu ja nende väike õde Kiti on armsad kassipojad, kellel on palju küsimusi. Neile meeldib mängida, süüa jäätist, laulda ja teha palju muud naljakat. Kassipoegadel on ka palju sõpru nagu Roosi, Kusti ja Boriss jt. Iga päev on nende jaoks uus seiklus.
18:00
Lastetuba . Silmade moondaja
Laste, Laste, 9. Hooaeg
Printsess Lululeluule lossis käis selgeltnägija ja näitas uskumatuid asju. Nüüd tahab ta saada samasuguseks, aga kõigepealt peab otsa ette tulema kolmas silm.
18:15
Lehm Liselotte . Liselotte ootab posti
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2020. Aasta
Vapra ja tegusa lehma lood põhinevad Alexander Steffensmeieri raamatusarjal. Postiljon on hädas Liselotte tempudega ja kardab, et lehm ei salli teda. Ta otsustab viia lepituseks Liselottele paki, seda tabab aga kurb saatus.
18:20
Mina ja Miia . Ükssarvikute lasteaed
Animatsioon, Pere, Seiklus, Telesari, 3. Hooaeg, 6. Episood, 2017. Aasta
Miia kohtub noore mesinikupoisi Fabioga ja saab teada, et Saaral on Fabioga kunagi romaan olnud. Tsentoopias läheb Onchao Eskoga randa mängima, Küaara jääb aga järelevalveta ja kaob. Haldjad hakkavad teda otsima, kuid paistab, et Viks ja tema käsilased on neist alati sammukese ees.
18:45
NOVA
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg
Kõigele põnevale, mis toimub koolis, trennis ja mida muidu vabal ajal iseenda või sõpradega ette võtta, annab vastused laste oma saade NOVA! Vaata meid esmaspäevast neljapäevani kas kell 16.45 või 18.45. Meie saatejuhtidele ja reporteritele saad oma ideid, soove ja küllakutseid saata e-posti nova@err.ee. Noortemagasini toimetavad Laura Kõrvits ja Lota Viik, režissöörid Kristo Veinberg ja Maarja Pärsim.
19:00
Džungliässad . Koletu kivirahn
Laste, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2015. Aasta
Džungliässadelt palub abi nõutu elevandikari, keda kollitab üks üsna isevärki kummitus.
19:15
Ei-Ei . Ei-Ei väga-väga pikk jalutuskäik
Animatsioon, Pere, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2016. Aasta
Ei-Ei tahab minna ja vaadata, mis on mägede taga. Nii saab alguse ta kõige-kõige pikem jalutuskäik.
19:20
Oravametsa lood . Kõigi meeltega
Dokumentaal, Loodus, 1. Hooaeg, 11. Episood
Alati valla on orava meeled, lõhnad on ninas ja maitsed on keelel.
19:25
Aktuaalne kaamera
Uudised
19:30
Tareq Taylori Põhjamaade kokakunst . Eesti 1. osa
Dokumentaal, Kokandus, Telesari, 4. Hooaeg, 3. Episood
Tareq põikab üle Läänemere Eestisse, et külastada meie pealinna Tallinna. Pärast põgusat tutvumist linna ajalooliste väärtustega ja heal järjel toidukultuuriga, suundub ta Soomaa rahvusparki, et seal kanuusõitu proovida.
20:00
Tõde iluprotseduuridest
Dokumentaal, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 2. Episood
Tänapäeval tasuvad nii naised kui ka mehed iluteenuste eest rohkem kui kunagi varem. Teaduse arendatud skalpellivabad protseduurid maksavad vaid murdosa klassikalisest ilukirurgiast. Dokumentaalfilmis analüüsitakse enesetäiustamise telgitaguseid. Kas me peame alati lubama endale ideaalset nägu ja keha? Millised ohud luuravad antud lubaduste taga? Tere tulemast uuenduslikku ja julgesse kosmeetiliste teenuste maailma!
20:55
Ajalugu viie minutiga . Teadus Antiik-Roomas
Dokumentaal, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 7. Episood
21:00
Ürgne maa Siber . Kohtumine Siberi Jeesus Kristusega
Dokumentaal, Dokumentaal, Reisisaade, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2020. Aasta
Ärkame varavalges, et aegsasti jõuda Päikeselinnas toimuvale pühapäevahommikusele liturgiale. Siin tundub pea kõik olevat muust maailmast erinev: taimetoitlus, alkoholi- ja tubakakeeld, äärmuslikult keskkonnasäästlik elustiil, miinimumini viidud rahasuhted, kogukonnale ja lastele keskendumine, igapäevased palvusehetked... Kogu Siberi-retke üheks kõrgpunktiks kujuneb poolteisetunnine kohtumine Vissarioniga, Siberi Jeesuse Kristusega. Hakassias külastame energeetilist pühapaika – Kõikide Emade Ema. Siberis seiklesid Tiina Jokinen ja Peeter Vähi. Saatesarja tootja Osakond OÜ.
21:30
Babülon-Berliin
Krimi, Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood
Gereon Rath uurib koos Jänickega metsast leitud Vene revolutsionääride tapmist. Ootamatult saabub Gereoni juurde külaline kodulinnast Kölnist. Charlotte perekonda tabab lein.
22:15
Babülon-Berliin
Krimi, Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 2. Episood
Charlotte kuulab Moka Eftis pealt politsei peadirektori ja presidendi nõuniku vahelist vestlust ja saab teada riigivastaste jõudude plaanidest. Rathi assistent Jänicke teeb Woltersit jälitades olulise avastuse.
23:05
Drømmeland
Dokumentaal, Kultuur, 2019. Aasta
60-aastane Nils on ühiskonnale selja keeranud ja elab nüüd kaugel Norra mägedes. Ta püüab küll tsivilisatsioonist eemale hoida, kuid on siiski kaasa võtnud mobiiltelefoni ja tunneb kiusatust lähedastega ühendust võtta. Dokumentaalfilm jälgib Nilsi püüdlusi leida tasakaalu looduse rüpes elamise, iseenda ja oma perekonnaga kontaktis püsimise vahel.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close