logo
logo
Esileht
TV kava
ETV 2
N, 30.06
R, 01.07
L, 02.07
P, 03.07
E, 04.07
T, 05.07
Eile
Täna
Homme
L, 09.07
P, 10.07
E, 11.07
T, 12.07
K, 13.07
N, 14.07
00:15
Äraostmatud
Draama, Krimi, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2013. Aasta
Kaitse all oleva tunnistaja eskortimisel rünnatakse politseikonvoid ja tapetakse kolm politseinikku. Ainsana jääb terveks konvoid juhtinud Lindsay Denton. Asja saadetakse uurima AC-12, kelle peamiseks kahtlusaluseks saabki Denton.
01:20
ERR.ee uudised
Uudised, 187. Episood, 2022. Aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
07:00
Minu rüütel ja mina . Paha mandoliin
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2016. Aasta
Juku kaotab ära oma isa kalli mandoliini ja läheb selle asendamiseks nõia jutule. Nõid haub aga kurikavalat plaani ning Juku ja Katsi ülesandeks on teda takistada.
07:10
Mesilane Maia . Suur kuul
Laste, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 26. Episood, 2016. Aasta
Sõnnikumardikas Mart otsustab kuulsaks saada ja veeretada maailma suurima sõnnikukuuli. Aasamutukad pole aga selle üle kuigi rõõmsad.
07:25
Mesitaru . Mesimummu suur saladus
Animatsioon, Laste, 2. Hooaeg, 48. Episood, 2015. Aasta
"Mesitaru" on vahva joonisfilmisari pisematele lastele. Sari õpetab lapsi sõbralikult koos mängima ja pakub neile võimalusi mesilaspere igapäevastest tegemistest nii mõndagi kasulikku kõrva taha panna.
07:30
Ella, Oscar ja Huu . Kus on Huu?
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 32. Episood, 2018. Aasta
Talv on tulnud ja tundub, et Huu on külma tõttu lumepalliks muutunud. Kas Ella ja Oskar saavad ta üles soojendada?
07:40
Nöps ja Mikk . Printsess Helgi sügav uni
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 7. Episood, 2018. Aasta
Kui uneloits printsess Helgi unne suigutab ja kella lossitornist alla kukutab, peavad Nöps ning Mikk koos sõpradega leidma viisi, kuidas kell taas üles vinnata ja Helgi unest äratada.
07:55
Tipptiivad . Anyu mängukaaslased
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 51. Episood, 2017. Aasta
Penny läheb Anyuga mängima, aga Anyu vend satub hätta ja kõik kadetid peavad päästetöödega liituma!
08:05
Tuta asjad
Laste, Teadus, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2021. Aasta
08:10
Zorro seiklused . Uus kapten
Laste, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 25. Episood, 2015. Aasta
Zorro ratsutab Montereysse, et anda õppetund asevalitseja Parasolile, kes on tulnud lihtrahvalt makse koguma. Kuna kapten Monasterio ei saa endiselt Zorro kinnipüüdmisega hakkama, näeb donna Isabella Verdugo selles võimalust sokutada uueks kapteniks oma õepoeg Ignacio Toledano.
08:35
Zombi Lars
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2017. Aasta
Ema ja teised üritavad Larsi veenda, et ta räägiks Annale oma tunnetest. Tess püüab oma perekonna nimel Juliega ära leppida.
08:50
Hei, Kutsa! . Paberlaevukese märk
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 16. Episood, 2015. Aasta
Õppima ja ühiselt tegutsema innustav joonissari on mõeldud koolieelikutele ja selle peategelane on suur sõbralik Kutsa. Kutsa on Oravaklubi juht – see on selline isevärki koht, kus lapsed saavad koos igasuguseid vahvaid seiklusi ette võtta ja uusi asju avastada. Kutsa õpetab lastele üksmeelt, sihikindlust ja vaprust. Iga kord teenivad lapsed auhinnaks mõne uue märgi.
09:00
Mina ja Miia . Kõik, mis helgib
Animatsioon, Pere, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2012. Aasta
Kui Miia ja Vincent avastavad, et neile on näitekunsti tunnis ette nähtud suudlemisstseen, on nad mõlemad kohmetusest rabatud. Õnneks tuleb Miiale samal hetkel kutse Tsentoopiasse, kus ta puutub kokku palju tühisemate muredega, nagu maosabaga müügimees, tigedad munklid ja sünge salapärane koobas, kus ennustuste järgi peaks peituma varandus.
09:20
NOVA
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 88. Episood, 2021. Aasta
Päästeametis on inimesed, kes on iga päev valmis meile appi sööstma. Gustav uurib, milline on päästjate varustus ja saab ka ise kustutusvoolikust vett lasta. Keili Sükijainen jagab oma teadmisi sotsiaalmeedia kohta – mida sinna postitada ja mida mitte. PÖFF-i festivalil näidatakse filme ka noortele ja lastele. Kõigele põnevale, mis toimub koolis, trennis ja mida muidu vabal ajal iseenda või sõpradega ette võtta, annab vastused laste oma saade NOVA! Vaata meid esmaspäevast neljapäevani kas kell 16.45 või 18.45. Meie saatejuhtidele ja reporteritele saad oma ideid, soove ja küllakutseid saata e-posti nova@err.ee. Noortemagasini toimetavad Laura Kõrvits ja Lota Viik, režissöörid Kristo Veinberg ja Maarja Pärsim.
09:35
Tulevikutähtede muusikastuudio
Telesari, 1. Hooaeg, 23. Episood, 2015. Aasta
Sari noortest muusikutest, kes osalevad ainulaadses muusikaprogrammis, mida juhib muusik ja produtsent härra T. Igal aastal lähevad mõned valitud muusikud tuurile, mis nende karjäärile aluse paneb, ja nende asemel kandideerivad stuudiosse uued lootusrikkad noored. Programmis osalejad sukelduvad muusikasse, kirjutades laule, salvestades lugusid ja moodustades bände – kõik ikka selleks, et edasises elus oma kirge muusika vastu tööga siduda. Sarjas löövad kaasa ka Michelle, James ja paljud teised "Uuest tasemest" tuttavad tegelased.
10:00
Heureka . Kuidas kasutatakse päikeseenergiat?
Dokumentaal, Telesari, 2. Hooaeg, 2. Episood, 2016. Aasta
Päikeseenergial on tohutu potentsiaal, mida osatakse tänapäeval päris hästi rakendada. Tuleb välja, et Eesti asub päikeseenergia kasutamiseks vägagi soodsa koha peal. "Heureka" uurib välja, miks see nii on ja kus seda siis kõige enam kasutatakse. Kas näiteks kortermajal on võimalik oma isikliku päikeseelektrijaamaga raha kokku hoida?
10:30
Elu allpool nulli . Kõik muutub
Seiklus, Dokumentaal, Loodus, Tõsielu, 6. Hooaeg, 3. Episood, 2016. Aasta
Karm Arktika talv näitab aina enam oma õiget palet. Alaskalased valmistuvad pikkadeks kuudeks pimeduses. Andy trotsib ohtlikku Yukonit, et hankida eluks vajalikku liha ja Sue katsetab uut masinavärki, mis võib õigel hetkel päästa tema elu. Hailstone'id panevad karusloomade tabamiseks üles püüniseid ja Jessie peab õhukese jää peal hoolega ette vaatama.
11:15
Ariundelgeri nägemine
Dokumentaal, Dokumentaal, 2017. Aasta
Põhja-Mongoolias, Lõuna-Sajaanides elab hääbuv dukhade hõim. Maailma kõige lõunapoolsemaid põhjapõdrakasvatajaid on kahesaja ja nende põtru kuuesaja ringis. Šamanism ja budism, telepaatia ning selgeltnägemine, põhjapõdrad, surnute vaimud ja elavad inimesed said kokku selle filmi tegemise ajal 2016. aasta septembris. Siin olime suuremad, saamise kõrval andmisest rõõmu tundes. Kohtumine dukhade šamaani Ariundelgeriga andis jõudu reisiseltskonnale, kelle abiga said Ariundelgeri silmad tervemaks ja nägeminegi teravamaks. Vahur Laiapea autorifilm.
11:45
Kultuuristuudio. Arutelu
Dokumentaal, Kultuur, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2022. Aasta
Kuidas saada hakkama võõras kultuuris? Nii siis, kui oled läinud vabatahtlikult kui ka siis, kui oled kodust lahkunud sunniviisiliselt. Mida on vaja lisaks täis kõhule ja soojale toale? Seekordses Kultuuristuudio arutelusaates on külalisteks lavastaja ja elulugude koguja Merle Karusoo ning muusikaprodutsent Michael Pärt. Saatejuht Tarmo Tiisler, režissöör Ülle Õun.
12:15
Tähelaev . Raul Vaigla
Dokumentaal, Pere, Vestlussaade, 4. Hooaeg, 2006. Aasta
Tähelaeva külaliseks on seekord mees, keda võib julgelt pidada Eesti muusikamaailma vaieldamatuks raudvaraks. Viimase 29 aasta jooksul on ta mänginud nii paljudes projektides, gruppides ja koosseisudes, et tal endalgi on arvepidamine sassis. See on mees, kelle mängustiili kohta öeldakse: bassi mängimine Vaigla moodi. Saatejuht Piret Jõemägi. Täna on Raul Vaiglal 60. sünnipäev. Palju õnne!
13:35
ERR.ee uudised
Uudised, 188. Episood, 2022. Aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
15:30
Tulevikutähtede muusikastuudio
Telesari, 1. Hooaeg, 24. Episood, 2015. Aasta
Sari noortest muusikutest, kes osalevad ainulaadses muusikaprogrammis, mida juhib muusik ja produtsent härra T. Igal aastal lähevad mõned valitud muusikud tuurile, mis nende karjäärile aluse paneb, ja nende asemel kandideerivad stuudiosse uued lootusrikkad noored. Programmis osalejad sukelduvad muusikasse, kirjutades laule, salvestades lugusid ja moodustades bände – kõik ikka selleks, et edasises elus oma kirge muusika vastu tööga siduda. Sarjas löövad kaasa ka Michelle, James ja paljud teised "Uuest tasemest" tuttavad tegelased.
15:50
Fiksikud . Seljakott
Animatsioon, Laste, Telesari, 4. Hooaeg, 23. Episood, 2017. Aasta
Kes on fiksikud? See on suur saladus. Fiksikud hoolitsevad seadmete eest, puhastavad, määrivad ja kui vaja, ka remondivad. Fiksikud varjavad end inimeste eest, aga nad on kõikjal – arvutites, külmikutes, televiisorites.
16:00
Minu rüütel ja mina . Viimane tango
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2017. Aasta
Juku ja Lauri tülitsevad ning jätavad oma kohustused unarusse. Colbert annab neile ühise ülesande, et nad õpiksid koostööd tegema.
16:10
Põrsas Peppa . Aiamängud
Seiklus, Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 6. Hooaeg, 16. Episood, Inglise, 2012. Aasta
16:15
Härra Jänes . Hambapesu
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 16. Episood, 2016. Aasta
Väike Põrsas avastab, et hammaste pesemine on päris keerukas tegevus.
16:20
Kohtume Pariisis . Kes on boss?
Telesari, 2. Hooaeg, 17. Episood, 2019. Aasta
"Kohtume Pariisis" on põnev lugu noorest Vene printsessist ja maailmakuulsa Pariisi ooperi balletikooli õpilasest Lena Griskist, kes rändab kogemata 1905. aastast tulevikku. Tänapäevases Pariisis peab ta kiiresti kohanema kaasaegse tehnoloogia, teismeliste kõnepruugi ja moodsate riietega, et oma saladust teiste eest varjul hoida. Samal ajal püüab Lena kallim Henri teda meeleheitlikult tagasi aastasse 1905 toimetada, aga see pole sugugi lihtne ja vähemalt esialgu tuleb Lenal harjuda nii moodsate tavade kui ka täiesti uute ning teistsuguste koolikaaslastega.
16:45
NOVA
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 91. Episood, 2021. Aasta
Kas sul on olnud vahel keeruline õppimisele keskenduda? Avatud kooli lapsed tegid endale raamatud ja filmisid videoklipid, mis aitavad neil paremini õppida ning ennast motiveerida. Läheme pagaritöökotta ja saame teada, miks saiataigen kerkib. Pimedate ööde filmifestival näidatakse filme ka noortele ja lastele. Kõigele põnevale, mis toimub koolis, trennis ja mida muidu vabal ajal iseenda või sõpradega ette võtta, annab vastused laste oma saade NOVA! Vaata meid esmaspäevast neljapäevani kas kell 16.45 või 18.45. Meie saatejuhtidele ja reporteritele saad oma ideid, soove ja küllakutseid saata e-posti nova@err.ee. Noortemagasini toimetavad Laura Kõrvits ja Lota Viik, režissöörid Kristo Veinberg ja Maarja Pärsim.
17:00
Zombi Lars
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2017. Aasta
Direktor otsustab saata neliku bensiinijaama koristama, selleks on tal üsna õel tagamõte. Selgub, et ka Nilsi perel on saladus.
17:15
Kollikool . Klassikorrapidaja
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 24. Episood, 2017. Aasta
Kollikoolis on algamas järjekordne toimekalt kollituslik kooliöö ja kõik väikesed koletised on kangesti elevil, sest täna oli kellegi kord olla klassikorrapidaja.
17:20
Kroonitud peakesed . Nali
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2018. Aasta
Darja tahab Aljonale vingerpussi mängida, aga nali läheb vussi ja Aljona pannakse kolmeks päevaks sahvrisse kinni.
17:30
Siilipoiss Alfredi salapärased seiklused . Tulnukad ründavad
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2010. Aasta
Milo näeb metsas tulnukat ja pageb kabuhirmus Alfredi juurde abi otsima. Sõbrad ei usu Milot ja Alfred otsustab salapärases nähtuses selgust saada.
17:40
Mesitaru . Roosi lemmikvärv
Animatsioon, Laste, 2. Hooaeg, 49. Episood, 2015. Aasta
"Mesitaru" on vahva joonisfilmisari pisematele lastele. Sari õpetab lapsi sõbralikult koos mängima ja pakub neile võimalusi mesilaspere igapäevastest tegemistest nii mõndagi kasulikku kõrva taha panna.
17:45
Põrsas Peppa . Väike paat
Seiklus, Animatsioon, Pere, Laste, Telesari, 6. Hooaeg, 7. Episood, 2010. Aasta
17:55
Neli ja pool sõpra . Rumala varga juhtum
Animatsioon, Komöödia, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 26. Episood, 2015. Aasta
Linnas on välja ilmunud uus varas, kes pole kuulduste järgi eriti arukas. Charly ja sõbrad asuvad asja uurima. On varas tõesti rumal või üritab ta sel moel kõiki eksitada?
18:20
Mina ja Miia . Padla nõrkused
Animatsioon, Pere, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2012. Aasta
Miia õpib koos klassikaaslastega värsket pastat tegema, Violetta järjekordne kuri plaan aga viib räpase toidusõjani. Tsentoopias ootab Miiat ees Padla, kes tahab iga hinna eest haldjaks saada ja on valmis selle nimel isegi lendama õppima.
18:45
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2022. Aasta
18:50
Jalgpalli Euroopa konverentsiliiga. FC Flora – SJK
Sport, Jalgpall, 2022. Hooaeg, 1. Episood, 2022. Aasta
Eelmisel hooajal Euroopa konverentsiliiga alagrupiturniirile jõudnud FC Flora vastane on seekord esimese eelringi avamängus Soome klubi SJK.
21:00
Sõmerpalu magnet. Leokite dünastia
Dokumentaal, Autosaated/Liiklus, 2020. Aasta
Motokross on väga vaatemänguline, mõneti ka hullumeelne spordiala. Leokite perekonnale on see olnud lemmikharrastus kogu eluks. Kõik sai alguse 1968. aastal kui Väino Leoki eestvedamisel loodi Sõmerpalu motoklubi ja kohe seati endale ka kõrged eesmärgid. "Sõmerpalu magnet" räägib visast pürgimisest ühe maailmas väga populaarse spordiala tippu. Teejuhiks on klubi praegune eestvedaja Aivar Leok. Režissöör ja produtsent Are Eller.
21:30
Mustlammas
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Mustlammas ja Claire peavad vastumeelselt külastama hooldekodu. Sunnitud vaikuse katkestavad piirkondlik workshop, päevavalgele tulnud saladused ja üllatav kohtumine vana tuttavaga.
22:00
Metsik linn . Sund
Dokumentaal, Loodus, Telesari, Reisisaade, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2018. Aasta
FARC ehk Colombia Revolutsiooniliste Relvajõudude sõdurid röövisid Jhon Jeiveri ehk JJ, kui poiss oli 13-aastane. Ta koolitati "Kergejalgseks" ehk omapead tegutsevaks ühemehearmeeks. Pärast rahuleppe sõlmimist põgeneb mees džunglist Bogotásse, et otsida üles ema ja teismeline poeg. Selleks tuleb prokuratuuri sunnil imbuda kuritegelikku organisatsiooni, mida juhib samuti endine FARC-i liige Apache. 1 osas: Endine FARC-i sõdur annab end võimudele üles ja kohtub üle pika aja oma perekonnaga. Võimud nõuavad, et tasuks puutumatuse eest tuleb tal minna salaoperatsioonile.
22:45
Metsik linn . Infiltreerumine
Dokumentaal, Loodus, Telesari, Reisisaade, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Apache siseringi pääsemiseks küsib Jhon tööd palgasõdurite jõugult, kes korraldavad talle jõhkra tuleproovi. Prokurör León lööb mesti telereporteriga.
23:30
Isabel Marant
Dokumentaal, Kultuur, 1. Episood, 2019. Aasta
Oma šiki ja trendika loominguga on Isabel Marant moeuniversumi tippu tõusnud. Selles filmis näeme ühe tema kollektsiooni sündi kõige varasematest ideedest kuni poodiumil esitlemiseni. Väga privaatne Isabel Marant on küll pälvinud moeikoonide tunnustuse, kuid väldib ise igasugust reklaami ning veedab vaba aega kas pere või sõprade seltsis ilma vee ja elektrita maamajas. Ta ei jookse kaasa moemaailma trendidega, vaid on pidevalt ajanud oma joont ja lasknud moel oma loomingu järgi joonduda.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun