logo
logo
Esileht
TV kava
Duo 5
K, 15.03
N, 16.03
R, 17.03
L, 18.03
P, 19.03
E, 20.03
Eile
Täna
Homme
R, 24.03
L, 25.03
P, 26.03
E, 27.03
T, 28.03
K, 29.03
00:10
Beck
Krimi, Telesari, 7. Hooaeg, 2. Episood, 2021. Aasta
Uurija Martin Beck ja tema ekstsentriline partner Gunvald Larsson uurivad Stockholmis toimunud mõrvu.
01:55
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
02:45
Timukas
Krimi, Draama, Müsteerium, Filmid, USA, 2017. Aasta
Müstilise ameerika krimifilmi peategelaseks on kõva südamega mõrvauurija Ray Archer, kes asub koos profileerija Will Ruineyga uurima tervet rida kahtlaseid mõrvu. Mõrvad muutuvad üha jõhkramaks ning peagi selgub, et mõrvar mängib uurijatega omamoodi poomismängu. Kas neil õnnestub sarimõrvar peatada?
04:15
Narcos: Mehhiko . Rubén Zuno Arce
Krimi, Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
Mitmed nõunikud soovitavad Felixil varjuda, kuna ameeriklased on tabamas Kiki mõrva eest vastutajaid. Amado aitab Acostal pika tüli lõpetada.
05:10
Postimees.ee
Uudised
06:00
Merevaade
Dokumentaal, Telesari, Reisisaade, 4. Hooaeg
Globaalsed kliimamuutused kütavad kirgi nii siin kui sealpool merd. Kuidas on aga lood kliimamuutustega meres endas? Eesti mereinstituudi teadlased uurivad seda teemat õige põhjalikult ja tänane Merevaade võtab ühest vastavast teaduseksperimendist osa.
06:30
Punane sekund
Dokumentaal, Autosaated/Liiklus, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2019. Aasta
Kas rehvid on ohtlikus liiklusolukorras elupäästjaks või altvedajaks, sõltub nende seisukorrast. On inimlik loota, et midagi halba ei juhtu, kuid siin tuleb mängu halastamatu füüsika. "Punane sekund" aitab rehvid üle vaadata.
07:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
08:00
Köök
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 2015. Aasta
Restorani on kokkuhoiu tõttu tööle võetud uut ja ebakompetentset personali, aga Šefil õnnestub vana kamp palgale tagasi saada. Samas selgub, et omanik tahab restorani hoopis maha müüa ja ostuhuviline tuleb restoraniga tutvuma. Maksil õnnestub triki abil enda ja Vika suhet korrigeerida.
08:30
Köök
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 2015. Aasta
Šeff läheb purjus peaga telešowsse ja tekitab skandaali, mille tõttu teda restoranist vallandada tahetakse. Siis aga selgub, et tema etteaste on restoranile hoopis kasu toonud. Restoran peab sünnipäeva ja lõpuks tabab kõiki šokk, kui selgub, et omanik on restorani maha müünud. Maks keerab aga oma suhte Vikaga täiesti pea peale.
09:05
SEAL Team . Tagurpidi
Märul, Draama, Sõjafilm, Telesari, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2017. Aasta
Olles missioonil alla lastud ülisalajase drooni kättesaamiseks, eiravad Jason ja SEAL-i meeskond korraldusi, selleks et päästa relvastatud terroriste täis ruumi all lõksus olev Clay. Clay ja Stella suhe võtab uue pöörde.
10:00
Komissar Rex . Tappev katse
Krimi, Telesari
Kui järjestikku toimuvad mitmed raevukalt sooritatud mõrvad, asuvad Alex ja Rex selgitama, miks valdab tavalisi inimesi äkitselt vastupandamatu tapahimu. Süüdlased ise ei mäleta oma kuriteost midagi, kuid lõpuks viivad jäljed ohtliku eksperimendini.
11:00
Eradetektiiv Magnum . Kõik teevad viivad Floydini
Krimi, Märul, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 13. Episood, 1981. Aasta
Kansasasest pärit naine palkab Magnumi otsima oma isa, keda ta pole kümme aastat näinud.
12:00
Walker, Texase korravalvur . Livegirls.com
Märul, Telesari, 7. Hooaeg, 17. Episood, 1999. Aasta
Kui Trivette uus modellist sõbratar Kristin röövitakse, hakkavad Walker ja Trivette jälitama interneti pornoärikaid, kellel on ilmselt plaanis naise pealt netivõrgus kasu lõigata.
13:00
Punane sekund
Dokumentaal, Autosaated/Liiklus, 2. Hooaeg, 2. Episood, 2019. Aasta
Mis juhtub, kui tiheda liiklusega maanteel saavad kokku lumesahk ja rekkad? Mis juhtub, kui sõita talvisel teel samamoodi nagu suvel? Eesti talveilm on heitlik – on õige aeg meelde tuletada, kuidas muutuvates oludes ohutult liigelda.
13:30
Merevaade . Hooaja viimane!
Dokumentaal, Telesari, Reisisaade, 4. Hooaeg
Saatesari "Merevaade" pakub objektiivset pilti meie merel, sadamates ja randades toimuvast: kauba- ja reisijate veost, kalapüügist, loodus- ja merepiiri kaitsest, lõpetades mereliiklusohutusega ja vaba aja veetmisega merel, aga ka teistel veekogudel.
14:00
Komissar Rex . Kättemaks
Krimi, Telesari
Noor lauljatar saab kahtlastel asjaoludel surma ning Rexil ja Alexil tuleb teha lähemat tutvust muusikute maailmaga. Peagi selgub, et neiu uue menulooga seotud inimeste elu satub ohtu. Rexil läheb kõrgtehnoloogia vastu raskeks, kuid nutikus aitab kurjategija üle kavaldada.
15:00
Eradetektiiv Magnum . Adelaide
Krimi, Märul, Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 14. Episood, 1981. Aasta
Magnum palgatakse kaitsma varastamisohus hinnatud võidusõiduhobust Normanit.
16:05
Walker, Texase korravalvur . Kindel surm
Märul, Telesari, 7. Hooaeg, 18. Episood, 1999. Aasta
Alexi ja Trivette salapärane rööv osutub Walkeri vihavaenlase kättemaksuks oma venna tapmise eest.
17:00
999: hädaabikõne
Dokumentaal, Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2022. Aasta
Tänavalt leitakse teadvuseta naine, kes vajab kiiremas korras arstiabi.
18:00
SEAL Team . Põgenemise päev
Märul, Draama, Sõjafilm, Telesari, 1. Hooaeg, 13. Episood, 2018. Aasta
SEAL-i meeskond peab viivitamatult maha jätma oma perekonnad, sest nende teenistusse asumise aeg nihkub varasemaks pärast seda, kui meeskond, kelle nad välja vahetama peavad, satub varitsusse. Jason ja Alana peavad tegema oma tuleviku osas tähtsa otsuse. Stella kaalub Clay abieluettepanekut.
18:55
Köök
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 2015. Aasta
Maks ja Vika on tülis. Restoranis luurab ringi uus omanik ja kehtestab ahistavaid reegleid. Šeff ei tohi enam napsu võtta ja mõtleb välja nippe, kuidas keelust mööda hiilida. Lõpuks selgub aga hoopis üllatav fakt, et uus omanik ei olegi uus omanik ja olukord muutub korraga hapraks hoopis Vika jaoks.
19:30
Köök
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 2015. Aasta
Uus omanik sunnib restorani menüüd muutma ja tahab pakkuda sushit, see ajab aga Šefil katla üle keema – juhib ta ju prantsuse kööki, mitte jaapani oma. Üsna jõuliselt astub aga äkki mängu ettekandja Natali isa, kes tuleb valel ajal ja vale inimese vastu oma tütre au kaitsma.
20:00
Absoluutne kontroll
Krimi, Draama, Müsteerium, Filmid, Iiri, Prantsuse, USA, 2016. Aasta
Kriminaaldraama! Tuntud miljonäri Mike Regani elu keeratakse pea peale, kui ta lõpetab töösuhte oma IT-konsultandiga. Mike'i peret jälitatakse läbi kõikide tehnoloogiliste vahendite, mis nende kasutuses on.
22:00
Poodium
Meelelahutus, 3. Hooaeg, 9. Episood, 2023. Aasta
Sporditeemaline telemäng POODIUM pakub tempokat meelelahutust ja ajuragistamist nii kogenud mälumänguhuntidele kui ka niisama spordisõpradele! Omavahel lähevad vastakuti punane ja sinine tiim, kapteniteks motospordiguru Margus Kiiver ning vutiekspert Kasper Elissaar, kelle kõrval iga nädal uued põnevad külalised. Saadet ohjab spordientusiast Lauri Pedaja.
22:55
999: hädaabikõne
Dokumentaal, Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 9. Episood, 2022. Aasta
Rühm saab väljakutse seoses kokkupõrkega ning jalgratturist ohvrile antakse arstiabi, samas kui politsei otsib avarii põhjustanud juhti.
23:55
Beck
Krimi, Telesari, 7. Hooaeg, 3. Episood, 2021. Aasta
Uurija Martin Beck ja tema ekstsentriline partner Gunvald Larsson uurivad Stockholmis toimunud mõrvu.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun