logo
logo
Esileht
TV kava
Duo 5
K, 19.01
N, 20.01
R, 21.01
L, 22.01
P, 23.01
E, 24.01
Eile
Täna
Homme
R, 28.01
L, 29.01
P, 30.01
E, 31.01
T, 01.02
K, 02.02
00:40
Röövitud . Mattie G
Märul, Draama, Thriller, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2017. Aasta
Riley tahab iga hinna eest välja selgitada tõe veteranide mürgitamise juhtumis, kuid selle tulemuseks on ta abi lapse töövimine. Bryan annab endast kõik, et tüdruk päästa. Asha korterisse murtakse sisse ning uus naaber tuleb teda lohutama.
01:25
Olümpiarekordid
Dokumentaal, Telesari, Sport, 5. Episood, 2020. Aasta
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
01:50
Olümpiarekordid
Dokumentaal, Telesari, Sport, 6. Episood, 2020. Aasta
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
02:15
1000 viisi suremiseks . Loll sureb lollakalt
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 3. Episood, 2010. Aasta
Narkoärikas kaotab näo. Nudist peab elajalikku dieeti. Naiskorporant neelab üle oma võimete. Ellujäämisspetsialisti tabab üllatus. Ämblik üllatab enesekindlat täkku. Poolpaljas jalgpallifänn saab teenitud tasu. Kaks adrenaliiniotsijat kaotavad pea.
02:35
1000 viisi suremiseks . Surma vead
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 4. Episood, 2010. Aasta
Kaks usuhullu peidavad end silotornis. Nad tõmbavad valguse saamiseks tikku, kuid põhjustavad sellega tohutu plahvatuse.
03:00
Eestlane ja venelane . Töö tegi ahvist inimese
Komöödia, Telesari, 4. Hooaeg, 2. Episood, 2010. Aasta
Tõnu saab tööd. Sirje on elevil, elu on paremaks muutumas ja nüüd on üle pika aja jälle põhjust nii kataloogidest mööblit tellida, kui värsked reisipakkumised üle vaadata. Inga piinab Mishat tervisliku toiduga. Hispaaniast naaseb äraaetud olekuga peretuttav Heiki toob Friidale paksu pahandust. Niisamuti Sannule ja Oljale, kelle tagatoas ta oma haavu lakkuma asub. Päeva lõpus, Tõnu uue ameti selgudes, tuleb Sirjel valusavõitu klomp alla neelata ja edev mööblitellimus tühistada.
03:20
Eestlane ja venelane . Kõik inimese heaks, kõik inimese õnne nimel
Komöödia, Telesari, 4. Hooaeg, 3. Episood, 2010. Aasta
Heiki Hispaaniast kaasatoodud jamade klattimiseks tehtud ehitusfirma, BAM, Friidaga eesotsas, alustab täistuuridel. Kogemuste puudumise korvab teotahe, kaasatud on kogu seltskond – kopp lüüakse maasse. Kes hakkavad laskmata karu nahka müüma, kes karu laskmiseks püssi otsima. Milline see nö. karu välja nägema peaks, ei tea tegelikult keegi. Noort, tuliselt alustanud firmat ähvardab päeva lõpuks noorelt kõrbemine – maffia poolt maja vundamendi alla planeeritud hämar saladus ujub pinnale, haiseb Interpoli järele ja lõhnab ka niisama vastuvõetamatult.
04:00
Postimees.ee
Uudised
07:15
Eestlane ja venelane
Komöödia, Telesari, 4. Hooaeg, 4. Episood, 2010. Aasta
Ehitusfirma BAM läheb mullina lõhki ning juhataja Friida üritab vahendeid valimata mängust lahkuda. Sirje ja Inga on kohalikul illegaalsel turul taskukohaste hindadega pakutavate iluteenuste rägastikku lootusetult ära eksinud ning Tõnul ja Mišal tuleb oma kallimate algupärase välimuse säilitamise nimel kurja vaeva näha.
07:45
Eestlane ja venelane . Nüüd üles, needus keda rõhub
Komöödia, Telesari, 4. Hooaeg, 5. Episood, 2010. Aasta
Firma siseneb maamõõduturule ja juhataja tegeleb ennastsalgavalt meeskonna moodustamisega. Üliagarusest tingitud õnnetus rahustab ta maha ja need kes kahtlesid Friidamuti südame olemasolus peavad pettuma. See on tal täiesti olemas, suur, soe ja rütmist väljas. Miša selja taga, Inga ja Heiki poolt keedetud "supp" tikub hapuks minema. Eestlastel ja venelastel tuleb inimlikkust üles näidata ja selles suhtes ei vea nad seekordki alt.
08:15
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.
09:10
Komissar Rex . Doping
Krimi, Telesari, 8. Hooaeg, 15. Episood, 2004. Aasta
Jäähokimeeskonna treening lõpeb vägeva lööminguga. Eriti hoos on mängija Gebauer, keda meeskonnakaaslane süüdistab dopingu tarvitamises. Peagi mees tapetakse ja Marc ning Rex satuvad jäähoki karmi maailma. Klubi omanik juhatab politsei venelasest endise treeneri jälile, kuid dopingu- ja korruptsioonivihjeid uurides satuvad Marc ja Rex suurtesse sekeldustesse.
10:10
Olümpiarekordid
Dokumentaal, Telesari, Sport, 7. Episood, 2020. Aasta
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
10:45
Olümpiarekordid
Dokumentaal, Telesari, Sport, 8. Episood, 2020. Aasta
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
11:20
Eradetektiiv Magnum . Veel üks suvi
Krimi, Märul, Seiklus, Telesari, 2. Hooaeg, 17. Episood, 1982. Aasta
Keegi püüab tappa professionaalset jalgpallurit Dorsey Bramletti, kes mängis Magnumiga koos mereväeakadeemias. Bramlett palub Magnumi endale ihukaitsjaks.
12:15
Eradetektiiv Magnum . Texase pikne
Krimi, Märul, Seiklus, Telesari, 2. Hooaeg, 18. Episood, 1982. Aasta
Jeannie Lowry läheb jahile mängima kõrgete panustega pokkerit ning palkab Magnumi endale ihukaitsjaks.
13:15
Manifest
Draama, Müsteerium, Telesari, 2. Hooaeg, 12. Episood, 2018. Aasta
Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.
14:10
Komissar Rex . Uus algus
Krimi, Telesari, 9. Hooaeg, 1. Episood, 2008. Aasta
Üheksanda hooaja esimeses osas uurib komissar Lorenzo Fabbri Roomas juveeliröövi ja mõrvalugu. Kui uurimise niidid viivad Austriasse, sõidab Fabbri Viini. Seal kohtub ta politseikoer Rexiga, kes pärast pensionileminekut kennelis igavleb. Rex laseb kennelist jalga ja aitab Fabbril ning tema Viini kolleegidel Erika Hedlil ja Fritz Kunzil kuritegu uurida. Fabbri otsustab koera Rooma kaasa võtta. Nii ootabki Rexi ees uus elu välismaal ja uus algus politseitöös Roomas.
15:10
Rännumees
Draama, Filmid, Inglise, 2017. Aasta
Matty Burton on poksi keskkaalu maailmameister, kelle karjäär on lähenemas lõpule. Mees teab, et ta peab koguma kiirelt piisavalt raha, et senise eluga lõpparve teha. Võimaluse selleks annaks tiitlimatš, mille teenistusest piisaks, et hankida kodu oma naisele Emmale ja tulevik nende pisitütrele Miale. Film ei sobi alaealistele.
17:00
Eradetektiiv Magnum . Kahekordne oht
Krimi, Märul, Seiklus, Telesari, 2. Hooaeg, 19. Episood, 2020. Aasta
Magnum naaseb Californiasse ja leiab eest filmitegijad, kes väntavad Robin Mastersi teose ainetel linateost. Kui peaosatäitja dublant end vigastab, palgatakse Magnum tema asemele.
18:00
Eradetektiiv Magnum . Viimane lehekülg
Krimi, Märul, Seiklus, Telesari, 2. Hooaeg, 20. Episood, 1982. Aasta
Seattle'ist pärit Vietnami veteran palkab Magnumi otsima oma tüdruksõpra, kes tuli Hawaiile ja kadus.
19:00
Manifest
Draama, Müsteerium, Telesari, 2. Hooaeg, 13. Episood, 2018. Aasta
Kui lend Jamaicalt New Yorki pärast suurt turbulentsi maandub, tunnevad reisijad kergendust. Kuid selle paari tunni jooksul oli maailm vananenud viis aastat ning nende sõbrad, pered ja kolleegid olid pärast leinamist lootuse kaotanud ja edasi liikunud.
20:00
24 tundi elada
Märul, Ulme, Thriller, Filmid, South Africa, Hiina, USA, 2017. Aasta
Tempokas märul palgamõrtsukast, kes saab võimaluse oma patud lunastada, kui tema tööandja töö käigus hukkunud mehe mõneks ajaks taas ellu äratab.
21:55
Röövitud . Nagu kellavärk
Märul, Draama, Thriller, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2017. Aasta
Christina nõuab, et Zürichist toodaks tundlikud dokumendid, et hoida ära majanduslik ja poliitiline katastroof. Panga seifi sisse murdmine osutub aga ootamatult keeruliseks operatsiooniks. Elena reedab Asha usalduse ning Bryan satub seetõttu ohtlikku olukorda.
22:50
1000 viisi suremiseks . Surmavad segajad
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 5. Episood, 2010. Aasta
Narkomuul saab edumaa. Õgard sööb end lõhki. Saamatu mehe aeg saab otsa. Loodusevihkaja saab tunda kilpkonna. Kaks kanepisuitsetajat leiavad oma otsa. Naine leiab end porimülkast. Teine naine teeb mehele üks-null.
23:15
1000 viisi suremiseks . Lõpp on veider
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 6. Episood, 2010. Aasta
Robot kohtab oma meistrit. Liputaja läheb avalikkuse ette. Houdini viimane väljamurdmine. Oksearmastaja lämbub. Trikitaja langeb ise triki ohvriks. Rinnakas daam ei leia muud kui vaid surma. Hollywoodi staar kupatatakse läbi.
23:45
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun