logo
logo
Esileht
TV kava
Duo 5
L, 17.02
P, 18.02
E, 19.02
T, 20.02
K, 21.02
N, 22.02
Eile
Täna
Homme
E, 26.02
T, 27.02
K, 28.02
N, 29.02
R, 01.03
L, 02.03
04:30
Riskikuller . 12 tundi
Märul, Krimi, Telesari, 1. hooaeg, 11. episood, Kanada, Prantsuse, USA, Saksa, 2012. aasta
Frank palgatakse varastatud kiipi, mida kasutatakse uute relvade arendamiseks, ära tooma. Süsteem on seadistatud nii, et ta tapetakse, kui ta ülesannet 12 tunni jooksul ei täida. Kokkulepitud kohtumispaika saboteeritakse ja nii peab Frank oma elu nimel ajaga võidu jooksma.
05:15
Postimees.ee
Uudised, 682. episood, Eesti
06:40
Politsei eesliinil
Detektiiv, Tõsielu, 11. episood, Inglise, 2020. aasta
Saates räägime tõeliselt dramaatilisi lugusid sellest, millega politseinikel üle maailma tuleb igapäevaselt kokku puutuda.
07:25
100 erilist eestlast
Dokumentaal, 3. hooaeg, 1. episood, Eesti, 2019. aasta
Tänane saade tuleb täis põnevust ja romantikat. Esmalt sukeldume pöörasesse rulluisumaailma, kus rulluisutaja Tõnis näitab kuidas 60km/h selg ees saab vingelt rullitada. Lisaks tutvume moodsa aja luuletaja ehk insta-poetessi Nete ja tema imelise elulooga.
07:50
100 erilist eestlast
Dokumentaal, 3. hooaeg, 2. episood, Eesti, 2019. aasta
Meil kõigil on kodus palju asju, kuid Näkiallika talu peremehel Peetril on 100 000 erinevat eset. Mis need on ja mida nendega teha saab - Peeter räägib lähemalt. Samuti sukeldume mudelautonduse pöörasesse maailma.
08:15
Pöörased üheksakümnendad
Ajalooline, Dokumentaal, 9. episood, Eesti, 2015. aasta
Kohe kui Eesti vabadusepäike oma vallatu kiirega rahva unist silma kõditas, tõusis esile pärnakas Margus Turu - mees, kellest peagi sai eesti meelelahutusäri kuningas ja legend juba oma eluajal. Tema poolt Maarjamaale toodud Rootsi pikajuukselised Charizma-poisid ja Kuldse Trio hullutavad tuurid ei jäänud ainsateks musklinäitamisteks. Tänu Turule tekivad lavadele mitu eredat staari nagu näitekes Must Q, Click OK, Black Velvet ja teised. Aega polnud talle aga palju antud.
08:45
Pöörased üheksakümnendad . Viimane!
Ajalooline, Dokumentaal, Eesti, 2015. aasta
Ühel hetkel saab kõik läbi. Nii juhtus ka 90ndatega. Ja seda juba üheksakümnendatel, kui klubidest kadusid äkki inimesed, kontserdid tootsid kahjumit ning paljud bändid pidid päevapealt laiali minema. Kuid ega Eesti ilma muusikata jää. A-Rühm tuleb ja pöörab kriitikanoole hoopis popmuusika enda vastu ning Saller koos Smilers'ga saabub Soomest, et näidata, milline üks tegelik hitt olema peab. Siiski jäävad 90ndad eestlase südamesse igaveseks.
09:10
Päriselu lood . Minu mees on möku!
Päevakajaline, Eesti, 2019. aasta
Erisaade uurib, kas tänased mehed on muutumas üha abitumaks ja otsusvõimetumaks. Kust tulevad pehmod mehed ja mis roll on siin naistel? Saates saavad sõnad tuntud inimesed ja eksperdid. Nende seas Erki Nool, Jaagup Kreem, Anu Saagim ja paljud teised.
10:05
Reporter
Päevakajaline, 39. episood, Eesti, 2024. aasta
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
11:05
Võsaga Vietnamis
Dokumentaal, 1. hooaeg, 7. episood, Eesti, 2024. aasta
Reisiseltskond on jõudnud DaNangi - Vietnami kuurortlinna. Seekord võetakse ette külastus templisse, mis kulmineerub omapärase üllatusega. Lisaks õpetame kuidas lihtsa trikiga säästa palju raha!
11:30
Roaldi retked . Guatemala seeneguru
Dokumentaal, 2. hooaeg, 3. episood, Eesti, 2020. aasta
Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.
12:25
Kiired ja ilusad Gruusias
Dokumentaal, 9. episood, Eesti, 2017. aasta
Lõpuks suunduvad Kiired ja Ilusad lennujaama, et istuda Batumi lennukile, mis viib pikkadest seiklustest ja väsitavatest võistlustest kurnatud rännumehed ometi ärateenitud puhkusele Musta mere äärde.
13:15
Mõistatustekütid . Ameerika järvekoletis
Dokumentaal, 2. hooaeg, 6. episood, USA, 2020. aasta
Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torrese Vermonti, et nad ajaks Ameerika kõige kuulsama järvekoletise Champi jälgi.
14:15
Mõistatustekütid . Ahvide kanjoni olendid
Dokumentaal, 2. hooaeg, 7. episood, USA, 2021. aasta
Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torrese looderannikule, et nad uuriks saja aasta tagust raportit, mille järgi olid viis meest St Helensi mäel kohanud hiiglaslikke ahvmehi.
15:05
Mõistatustekütid . Ufod New Mexico kohal
Dokumentaal, 2. hooaeg, 8. episood, USA, 2021. aasta
Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torrese New Mexicosse Socorrosse, et nad uuriks, miks on seal viimasel ajal järjest rohkem teateid ufodest. Samuti saavad nad ülesandeks välja selgitada kuulsa 1964. aasta lahendamata ufo juhtumi tagamaad.
16:00
Kaks kanget Indias
Dokumentaal, 13. episood, Eesti, 2013. aasta
Kahe kange rännak Indias on kestnud juba pea kuu ning peagi hakatakse kodu poole sättima, kuid enne veel otsustab Teet kogu seltskonnale tutvustada veel nii palju imelist Indiast, kui vähegi võimalik. Algatuseks viib ta kõik India ja Pakistani piirile, kus igal õhtul päikeseloojangul toimub suurejooneline lipulangetamise tseremoonia. Järgmine peatuspaik matkameeste teel on McLeod Ganj - paik, kuhu kogunevad kõik need, kes soovivad kogeda India vaimset poolt. Paraku, Kristjanil on Indias viibimise viimastest päevadest hoopis teistsugune ettekujutus… Saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.
16:55
Kaks kanget Indias . Viimane!
Dokumentaal, Eesti, 2013. aasta
Ring on saanud täis ja kaks kanget rännumeest on jõudnud tagasi Delhisse. Enne veel, kui istutakse lennuki peale, et tagasi kodumaale sõita, tuleb sirgeks rääkida kõik reisi jooksul omavahel tekkinud probleemid ning tuletada meelde, mis olid kogu reisi suurimad õnnestumised ning elamused. Saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, režissöör-operaator Villem Tarvas, operaator Margus Malm.
17:50
Kaks ja pool meest . Ma siiski tahan piima
Romantika, Komöödia, Telesari, 10. hooaeg, 1. episood, USA, 2012. aasta
Walden palkab Michael Boltoni, et Zoeyle tema sünnipäeval abieluettepanek teha, kuid saab ootamatult korvi. Kurvastusest kaalub ta, mida oma eluga peale hakata.
18:15
Kaks ja pool meest . Suur koerajurakas
Romantika, Komöödia, Telesari, 10. hooaeg, 2. episood, USA, 2012. aasta
Walden on pärast Zoeyst lahkuminekut kergesti ärrituv ning võtab Alani, Robini ja äripartner Billy kallal. Siis aga haub ta juba Zoeyle kättemaksuplaani suure koera näol.
18:40
Kaks ja pool meest . Neli palli, kaks kurikat ja üks kinnas
Romantika, Komöödia, Telesari, 10. hooaeg, 3. episood, USA, 2012. aasta
Alan ja Lyndsey otsustavad proovida kolmekat - esimene kord Waldeniga ja teine kord Alani valitud naisega. Walden on valmis osalema, kuid Lyndsey pöörab voodis talle liigselt tähelepanu.
19:10
Kaks ja pool meest . Sa tead, mille eest pulgakomm on
Romantika, Komöödia, Telesari, 10. hooaeg, 4. episood, USA, 2012. aasta
Walden tunneb ennast vanana, kui arvab, et sõber Missi lööb talle külge - kuid avastab siis, et Missi püüab teda hoopis oma emaga kokku viia. Jake saab sõjaväest nädalavahetuseks koju ja armub kohe Mississe.
19:35
Kaks ja pool meest . Amsterdamis on sellel teine nimi
Romantika, Komöödia, Telesari, 10. hooaeg, 5. episood, USA, 2012. aasta
Alan, Lyndsey ja Walden kohtuvad väljas õhtust süües Zoey ja tema kaaslase Peteriga. Lohutuseks püüab Lyndsey viia Waldeni kokku oma sõbrannadega, kuid kõik katsed äparduvad ja Walden otsustab vallaliseks jääda.
20:00
Tappev vool
Draama, Ulme, Filmid, Kanada, 2015. aasta
Katastroofipõnevik. Raju äikesetormi kätte jäänud perekonna elud on ohus, kui ilm totaalselt ära keerab.
21:45
Guajaana kullakaevurid . Tundmatu maa
Draama, Seiklus, Telesari, 1. hooaeg, 1. episood, Prantsuse, 2016. aasta
Vincent on 20-aastane geoloogiatudeng Pariisist, kes saabub praktikale Prantsuse Guajaana kullakaevandusse. Peagi võtab kohalik kullaboss lord Antoine Serra Vincenti oma hoole alla ning avab talle ukse kullakaubanduse peadpööritavasse maailma.
22:45
Lõpp-punkt 3
Thriller, Õudus, Ulme, Filmid, USA, Saksa, 2006. aasta
Noor naine näeb nägemust õnnetusest, kus tema ise ja ta sõbrad saavad lõbustuspargis surma. Ta hoiatab kaaslasi ja päästab nad sellega kohutavast saatusest, sest nägemuses kangastunud katastroof leiab tõepoolest aset. Kuid seekord ei anna surm alla ja esialgu eluga pääsenud hakkavad ükshaaval veidrates õnnetustes hukkuma... Film ei sobi alaealistele.
00:10
SEAL Team . Halvimad tingimused
Märul, Draama, Sõjafilm, Telesari, 2. hooaeg, 3. episood, USA, 2018. aasta
Pärast traagilisi rünnakuid seisab Jason silmitsi raske otsusega, mis puudutab tema tulevikku koos Bravoga.
01:05
SEAL Team . Kõik mis loeb
Märul, Draama, Sõjafilm, Telesari, 2. hooaeg, 4. episood, USA, 2018. aasta
Bravo meeskond on Mumbais päästmas USA välisteenistuse ohvitseri, keda radikaalid pantvangis hoiavad. Jason hindab ümber oma kasvatusstiili ja leiab viisi oma lastega kontakti saamiseks.
01:55
Reporter
Päevakajaline, 39. episood, Eesti, 2024. aasta
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
02:40
Mad Max: Raevu tee
Märul, Seiklus, Thriller, Ulme, Filmid, USA, Austraalia, South Africa, 2015. aasta
Kuue Oscariga pärajatud ulme-märul! Mad Maxi painab ta tormiline minevik ning ta usub, et parim viis ellu jäämiseks on üksi ringi liikuda. Sellegipoolest satub ta kokku kambaga, kes pagevad üle Tühermaa sõjamasinas, mida juhib karm Imperaator Furiosa. Nad põgenevad Tsitadellist, mida hoiab hirmuvalitsuse all Immortan Joe. Raevunud Sõjapealik kutsub kokku oma jõugu ning hakkab mässajaid halastamatult taga ajama ning konflikt paisub karmiks sõjaks. Film ei sobi alaealistele.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun