logo
logo
Esileht
TV kava
Go3 Films HD
T, 26.09
K, 27.09
N, 28.09
R, 29.09
L, 30.09
P, 01.10
Eile
Täna
Homme
N, 05.10
R, 06.10
L, 07.10
P, 08.10
E, 09.10
T, 10.10
01:20
Gucci tragöödia
Draama, Filmid, USA, 2021. Aasta
Gucci nimi kõlas nii magusalt, nii võrgutavalt... Luksuse, stiili, võimu sünonüüm. Kuid see oli ka nende needuseks. See on üle kolme aastakümne libisev šokeeriv lugu armastusest, reetmisest, langemisest ja kättemaksust, mis viisid jõhkra mõrvani ühes maailma kuulsaimas moeimpeeriumis.
04:00
Palgamõrvari naise ihukaitsja
Märul, Filmid, USA, Inglise, 2021. Aasta
Kõrgema klassi ihukaitsja Michael Bryce (R. Reynolds) saab lõpuks ometi hinge tõmmata. Taevas teab, kui kaua tal pole juba puhkust olnud. Kontimurdev ihukaitsjaamet hakkas talle kõvasti tervisele. Kõiges on süüdi hullumeelne palgamõrvar Darius Kincaid (Samuel L. Jackson), kes on suure hulga inimesi teise ilma saatnud. Seal, kus tema välja ilmub, on tööd alati jalaga segada. Bryce viskab kõik kiireloomulised tööd kõrvale ja sõidab Itaalia kuurorti puhkama. Päike, meri, liiv, lemmikraamat ja mitte ainsatki mõtet Kincaidist – kõik, mida on vaja, et end vormi ajada. Ootamatult silmapiirile ilmunud kirglik naine, Kincaidi abikaasa Sonia (Salma Hayek), rikub vastalanud puhkuse. Hambuni relvastatud Sonia ilmub randa "oivalise" uudisega: Kincaid on Itaalias, terroristid röövisid ta ning nad tuleb maha nottida! Seekord peab professionaalne ihukaitsja õiendama arved Itaalia maffiaga, kes valmistab ette ulatuslikku küberrünnakut kogu Euroopale. Vaikne puhkus muutub! Agent Bryce peab kaitsma nii palgamõrvarit kui ka tema seksikat naist, kes satub alalõpmata sekeldustesse.
06:00
Iga päev on uus
Komöödia, Draama, Romantika, Filmid, USA, 2010. Aasta
A comedy about a New York family on the brink of falling apart while dealing with life´s unexpected yet common hurtles. TV writer Ned is worried about his teenage son’s burgeoning homosexuality, while his wife Jeannie takes in her ailing father – a veteran who drinks too much. Meanwhile, pressures at work push Ned closer to his attractive co-worker, Robin.
07:40
Tipp
Märul, Filmid, USA, 2021. Aasta
Kuus eliitkütti peavad nimtühjal saarel saama kätte mehe, kuid avastavad peagi, et on ise saakloomaks sattunud.
09:10
Kutsuge Jane
Komöödia, Filmid, Poola, 1969. Aasta
Abielus naine, kes on soovimatult rasedaks jäänud, elab Ameerikas ajal, mil ei saanud legaalset aborti teha. Naine teeb abi leidmiseks koostööd äärelinna naistega.
11:10
Mu käpardist õnnehaldjas
Seiklus, Filmid, 2022. Aasta
Kas tahaksite, et hambahaldjast saaks teie sõber? Kui jah, siis kogupere animafilm "Mu käpardist õnnehaldjas" on mõeldud just teile! See on lõbus ja haarav lugu kogu perele, täis seiklusi ja võlukunsti, lugu tõelisest sõprusest, mis aitab ületada ka kõige suuremaid takistusi.
12:30
Kapten Saablihammas ja võluteemant
Animatsioon, Filmid, 2019. Aasta
"Kapten Saablihammas ja võluteemant" – pöörased seiklused Kariibi mere saartel. Kui akna taga paugub pakane, on parim aeg pakkida seljakott ja sõita kaugetele Kariibi mere saartele sinna peidetud aaret otsima. Kuri džungliprints Megan Han ja Kariibi mere piraat kapten Saablihammas ajavad juba ammu võluteemandi jälgi... Sellest peale, kui Lama Rama kuningriigi valitseja prints Rava selle olemasolu välja lobises. See ei ole harilik kalliskivi. Täiskuu ajal võib see täita kõige salajasemad soovid, ükskõik milline see soov ka poleks. Džungliprints annaks ära kõik siin maailmas, et vabaneda päikesevalguse kartusest ja lõpuks džunglihämarusest välja pääseda. Kui aga teemandi leiaks mereröövel Saablihammas, kaunistaks ta terve oma lossi kulla ja kalliskividega – maailma kõige ilusam ja targem piraat on ju ometigi seda väärt.
14:00
Tõuse
Märul, Õudus, Ulme, Filmid, USA, 2007. Aasta, N-14
Väga paljutõotav noor baleriin Elise saab 26-aastaselt esinemise ajal vigastada. Kuigi talle öeldakse, et ta ei saa enam tantsida, püüab ta leida uue suuna läbi kaasaegse tantsu.
16:00
Maailma poevargad
Komöödia, Draama, Filmid, USA, 2021. Aasta
1987. Denver, Co. Üks pöörane öö nelja sõbra elus, kes on ikoonilise Briti bändi The Smithsi ootamatust hääbumisest häiritud, samal ajal kui kirglik Smithsi fänn kaaperdab relva ähvardusel kohaliku otseeetri.
17:30
Oma, võõras, armastatud
Draama, Filmid, 2022. Aasta
See on lugu tänapäeva ühest levinuimast kriisist – lahutusest. Filmi süžee keerleb peategelase Ugnė, kahe lapse ema ümber, kelle abikaasa pärast viisteist aastat kestnud abielu maha jätab. Nähes oma õde depressiooni vajumas, pakub Liepa talle müstilist, enneolematut kriisiabiprogrammi. Programmi olemus – Ugnet juhendab lahutusest juba edukalt "paranenud" mentor, kellega peab suhtlema mitu kuud. Ainus tingimus on, et neil on keelatud kohtuda. Ravi aitab Ugnet suurepäraselt , kuid juhtub midagi ootamatut. Ta armub oma abistajasse. Nüüd on tema ainus eesmärk teada saada, kes ta on?
19:10
Ninakaru Koaati
Animatsioon, Filmid, USA, 2021. Aasta
Vigureid täis ninakaru Koaati elab sõpradega värviküllases Amazonase vihmametsas lõbusat elu kuni ühel päeval toimub kohutav maavärin. Loomad jäävad ilma neid juhtinud targast ja võimsast mustast pantrist Balamist ning kohutavam katastroof tundub alles tulevat. Juhikoha loodab täita kirju korallmadu Zaina, kuid tema soov ei ole loomi aidata, vaid olla kõige võimsam, ilusam ja tähtsam ning juhib kõiki vaid hukatuse poole. Nii tuleb seiklushimulisel Koaatil koos monarhliblika Xochi ja oma parima sõbra, klaaskonna Pakoga asuda teele, et päästa mets ja selle elanikud.
20:40
Nicolase kostüüm
Laste, Filmid, Mehhiko, 2020. Aasta
Nicolss on 10-aastane Downi sündroomiga poiss. Igal aastal tegi ema talle kostüümi. Ta oli ahv, vapper piraat, draakonhiiglane. Kahjuks sureb tema ema ning Nicolas läheb Mia ja Tomase, oma armastavate vanavanemate ning õudusunenägude käes vaevleva nõbu Davidi juurde. Nicolas hoiab korras vana mehe panipaika koos kõigi seal leiduvate maagiliste kostüümidega. Koos nendega võtab ta ette seikluse, et päästa oma nõbu õudusunenägudest ja ühtlasi terve kaosesse uppunud kuningriiki.
22:00
Eelpost
Märul, Draama, Filmid, USA, 2019. Aasta
Film viib vaatajad Afganistani Kamdeshi, kus 2009. aastal toimus verine lahing Ameerika sõdurite ja Talibani võitlejate vahel. 54 Ameerika sõdurile, kes võtsid vastu taliibide hullumeelse rünnaku Kamdeshile, jääb 2009. aasta 3. oktoober igaveseks meelde. Taliibid asusid öösel mägedes positsioonidele ja korraldasid Ameerika sõjaväebaasi eelpostile varitsuse. Koidikul tabas ameeriklaste laagrit äge tuli. Ligi 300 taliibi ründas 54 Ameerika ja 2 Läti sõdurit. Kohe rünnaku alguses vallutasid taliibid vaatluspunkti, lahingu 48. minutiks oli Keatingi laagri perimeeter ahenenud kõigest kolmemeetriseks. Kuigi jõudude ja lahingutehnika tasakaal oli ülimalt ebavõrdne, ei vandunud ameeriklased alla. Laagri sõjastrateegid leitnant Keating (Orlando Bloom) ja seersant Romesha (Scott Eastwood) koondasid jõud ja läksid vasturünnakule. Abi ootamiseks polnud aega. Nüüd oli neil ainult üks eesmärk: ellu jääda.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun