logo
logo
Esileht
TV-kava
Go3 Films HD
N, 11.04
R, 12.04
L, 13.04
P, 14.04
E, 15.04
T, 16.04
Eile
Täna
Homme
L, 20.04
P, 21.04
E, 22.04
T, 23.04
K, 24.04
N, 25.04
04:00
#WAYF. Suve viimane pidu
Draama, Muusika, Romantika, Filmid, Inglise, Prantsuse, USA, 2015. aasta
Moodsa tantsumuusikaga ilmestatud romantiline draama. Cole on edasipüüdlik noor DJ. Päevasel ajal teeb ta tulevikuplaane koos oma lapsepõlvesõpradega ja öösiti mängib ta muusikat. Cole'i elu muutub, kui noormees kohtab karismaatilist vanemat DJd nimega James, kes võtab ta oma tiiva alla. Cole armub Jamesi noorde tüdruksõpra. Ta peab valima armastuse ja lojaalsuse vahel ning leidma oma tee ning tuleviku kutsumuse. Filmi peaosas mängib "Keskkoolimuusikali" ja "Ropu vanaisa" staar Zac Efron.
06:00
Hülgetiim
Animatsioon, Komöödia, Filmid, South Africa, 2021. aasta
Hüljeste saar on kõige paradiislikum koht maailmas! Seal elavad olendid on rahulikud, toredad, täis headust ning saare kolmeks tugisambaks on sõprus, rahu ja meelelahutus. Hüljeste mõnusat elu tumestavad ainult haid, kes millegipärast otsustasid, et just nemad on ümbritsevate vete peremehed. Hülgepoisile nimega Quinn selline olukord aga absoluutselt ei meeldi! Ta on vapper ja alati valmis vaenlastele vastu hakkama, kuid üksi ta sellega hakkama ju ei saa. Seepärast on tal on vaja koguda sama julgetest hüljestest üksus ühe tõelise võitluse jaoks. Kuid paraku ei ole teiste hüljeste seas eriti palju sobivaid kandidaate. Quinnil tuleb kasutada kogu oma leidlikkust, et leida mõned vaprad hülged ja teha tavalistest rahumeelsetest liigikaaslastest karmid eriväelased. "Hülgetiim" on suurepärane animatsioon kogu perele, mida tasub kindlasti vaadata koos lastega! See on uljas, huvitav ja õpetlik lugu!
08:00
9
Draama, Animatsioon, Märul, Seiklus, Õudus, Ulme, Thriller, Filmid, USA, 2009. aasta
Meie paralleelmaailmas on toimunud tõsine katastroof ning inimkond on väljasuremise äärel. Siis tõuseb tuhast aga vapper kaltsunukk 9, kelle ainulaadsed juhiomadused võivad osutuda ellujäämisvõimaluseks neile, kes pole veel hukkunud. Sõprade abiga tõestab 9, et suudab maailma jäänused päästa ja tulevikule lootusrikkama vundamendi rajada
09:30
Nüüd sa näed mind 2
Komöödia, Märul, Seiklus, Thriller, Krimi, Filmid, Prantsuse, USA, Hong Kong, Mehhiko, 2016. aasta
Neli ratsanikku naasevad teiseks peadpööritavaks seikluseks, mis viib lavaillusioonide piirid uutesse kõrgustesse ja mööda maailma laiali. Aasta aega pärast FBI ülekavaldamist ja publiku ülistuse võitmist Robin Hoodi stiilis trikkidega ilmuvad mustkunstnikud uuesti välja, et paljastada tehnikamagnaadi ebaeetiline tegevus. Mees nende kadumistriki taga pole keegi muu kui Walter Mabry (Daniel Radcliffe), tehnikageenius, kes sunnib ratsanikke ilmvõimatut röövi toime panema. Nende ainus lootus on läbi viia viimane seninägematu trikk, mis puhastaks nende nimed süüst ja paljastaks kõige taga oleva niiditõmbaja.
12:00
Vaid vapratele
Draama, Märul, Thriller, Elulooline, Filmid, USA, 2017. aasta
Granite Mountain Hotshots nimelise tuletõrje eliitrühma tõsielusündmustel põhinev film räägib kangelasliku loo tuletõrjujatest, kelle lootusrikkus, sihikindlus, ohvrimeelsus ja soov kaitsta enda perekondi, kogukondi ning tervet oma riiki teeb neist ühe parima tuletõrjemeeskonna USAs.
14:30
Paddingtoni seiklused 2
Animatsioon, Komöödia, Seiklus, Pere, Fantaasia, Filmid, Inglise, Prantsuse, USA, Hiina, Kanada, 2017. aasta
Ülemaailmselt menuka perefilmi järjes elab Paddington õndsalt Browni perega Windsor Gardensis, kus temast on saanud populaarne kogukonnaliige, kes jagab alati rõõmu ja marmelaadi. Kui Paddington armastatud tädi Lucy 100. sünnipäevaks täiuslikku kingitust otsib, märkab ta hr Gruberi antiigipoes ainulaadset 3D raamatut ning asub selle ostmiseks juhutöödega raha koguma. Kuid kui raamat varastatakse, tuleb Paddingtonil ja Brownidel varas paljastada...
16:30
Pähklivõi pistrik
Draama, Komöödia, Seiklus, Filmid, USA, 2019. aasta
Zak põgeneb hooldekodust, et täita oma unistus saada maadlejaks.
18:30
Bourne'i identiteet
Märul, Thriller, Müsteerium, Filmid, USA, Saksa, Tšehhi, 2002. aasta
USA-Saksamaa-Tsehhi 2002 põnevik Lavastaja: Doug Liman Osades: Matt Damon, Franka Potente, Chris Cooper, Clive Owen, Brian Cox, Julia Styles Itaalia kalalaeva meeskond tõmbab Vahemere lainetest välja kuulihaavadega mehe (Matt Damon), kes ei mäleta teadvusele tulles ei oma nime ega midagi muud oma isiku kohta. Tema oskused võitluskunstide, relvade ja paljude keelte osas annavad aga tunnistust kahtlasest minevikust. Ohtlikul teekonnal läbi Euroopa, saatjaks sakslanna Marie Kreutz (Franka Potente), peab mees võimalikult kiiresti välja selgitama, kes ta on ning miks vilunud palgamõrvarid teda mingil põhjusel igal sammul tappa püüavad. Ning mis on ikkagi peidus ühe Zürichi panga hoiulaekas, mille koodi see nimeta mees naha all kandis?
20:30
Hüppaja
Märul, Seiklus, Ulme, Thriller, Filmid, USA, Mehhiko, Kanada, Hispaania, Itaalia, 2008. aasta
David Rice (Hayden Christensen) on nautinud kogu elu täielikku vabadust. Soovi korral võib ta teleporteeruda ükskõik millisesse paika maailmas, Rooma Colosseumi varemetest Kairo püramiidide juurde, süüa õhtust Pariisis, magustoitu aga juba Tokios. Suur on tema üllatus, kui ta kohtab esmakordselt Griffinit (Jamie Bell), kes omab samasuguseid võimeid. David saab teada, et tänu oma geneetilisele anomaaliale on ta üks nn. Hüppajatest, kes on kõik sattunud surmaohtu tänu salaorganisatsioonile, mille liikmed on andnud vande tappa viimne kui üks neist. Algab tagaajamine, mis viib ümber maailma ning mille käigus saab Davidist võti võitluses, mis on kestnud läbi ajastute.
22:00
Elu maitse
Draama, Romantika, Filmid, Taani, Rootsi, 2021. aasta
R: Christoffer Boe. Film räägib Maggiest (Katrine Greis-Rosenthal) ja Carstenist (Nikolaj Coster-Waldau), edukast abielupaarist, kes peavad restorani ning kelle suur soov ja unistus on saavutada restoranile Michelini täht. Kuid meeletult tööd rabades satub ohtu nende abielu.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close