fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
N, 16.09
R, 17.09
L, 18.09
P, 19.09
E, 20.09
T, 21.09
Eile
Täna
Homme
L, 25.09
P, 26.09
E, 27.09
T, 28.09
K, 29.09
N, 30.09
00:25
Uudishimu tippkeskus
Dokumentaal, Keskkond, Teadus, 4. Hooaeg, 2. Episood
Kas ajad ongi hullud või see lihtsalt näib meile nii? Tundub nagu kütaks poliitika kirgi aina rohkem. Miks ühiskonnad lõhenevad ja mis tekitab ärevust? Kas poliitiline maailm ongi ühtäkki aru kaotanud? Saatejuhid Maarja Merivoo-Parro ja Karl Vilhelm Valter, režissöör Margo Siimon, tootja Filmit OÜ.
00:55
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 12. Hooaeg, 2195. Episood
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt
01:55
Eesti lipp Mustale merele
Dokumentaal, Reisisaade, 1. Hooaeg, 5. Episood
Eesti lipp on jõudnud väikesesse Dagestani mägikülla nimega Kurkli, kus meid lahkelt kostitatakse. Maitseme kummalise maitsega Kalmõki teed ja mekime mägede hommikusööki. Tutvume rikka Dagestani mehe suvemajaga. Pikk ja väsitav piiriületus Dagestani – Aserbaidžaani piiril. Naftamaa pealinnas Bakuus liituvad meiega kamraadid Sten ja Ranno. Saate autor ja režissöör Lemo, tootja Tootmisguru OÜ
02:25
Armastus Berliinis . Vanad haavad
Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 1. Episood, 2018. Aasta
Märts 1990, Saksa Demokraatliku Vabariigi lagunemise ja Saksamaa taasühinemise aeg. Endised Stasi kaastöötajad peavad toime tulema süütundega, kodanikud aga püüavad kapitalismis oma kohta leida. 19. osas: Martin ja Katja tegelevad tütardega – Anna igatseb siiski oma endise pere järele, Lisa satub Milanos modellitööd tehes ohtlikku olukorda. Falk ja tema terapeut Petra hakkavad lähedasemalt suhtlema. Hans pooldab Stasi toimikute avamist. Tema naine Marlene teeb aga koostööd Stasi ohvitseri Gauckega, et päästa partei varasid.
03:15
Pealtnägija
Dokumentaal, Päevakajaline, 23. Hooaeg, 800. Episood
20 aastat tele-edetabelite tipus püsinud uuriv telesaade avab Eesti elu ja inimesi oma ehedal kujul – uurivad lood, värvikad persoonid ning kohad ja sündmused, mille pealtnägijaks tavaline inimene naljalt ei satu. Saatejuhid Mihkel Kärmas, Taavi Eilat, Kristjan Pihl ja Piia Osula. Režissöörid Raivo Maripuu ja Vladlen Pobjaržin, produtsent Piret Priisaar.
04:05
Pulss
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 29. Episood
Jesse patsiendiks on piinlikkust tekitavas seisus prominent. Johanna suhtumine Annasse on liialdatult kaitsev. Haiglasse tuuakse sünnitusjärgsete vaevustega patsient.
04:25
Pulss
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 30. Episood
Intensviivraviosakonda toodud beebi isa on tuleviku suhtes lootusrikas. Prominendist patsiendi seisund tekitab raskusi nii talle kui ka haigla personalile.
04:45
Imeline maailm Bill Weiriga
Loodus, Telesari, 3. Hooaeg, 5. Episood
Enne inimeste tulekut valitsesid Uus-Meremaad linnud, kellel ei olnud ühtegi looduslikku vaenlast. Polüneeslased saabusid saartele koertega, eurooplaste laevad olid täis kutsumata külalisi. Nüüd on Uus-Meremaa valitsus otsustanud kiskjatega võitlema hakata veriste meetoditega, millega kõik sugugi nõus ei ole.
06:55
Terevisioon
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 22. Hooaeg, 137. Episood
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi. Režissöörid Elo Selirand ja Keiti Väliste, produtsent Rait Roland Veskemaa.
09:05
Uued õed . Tõetund
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Fredenslund ootab suurt ja tähtsat annetust. Selleks peab haigla igati laitmatu välja nägema. Paraku leitakse korduvalt räpaseid instrumente ja kõik märgid viitavad Erikule, Bjørnile ja Peterile. Poiste kohad koolis satuvad löögi alla. Samal ajal määratakse õeõpilastele esimesed patsiendid, kelle eest nad peavad hoolt kandma. Pingelisest graafikust hoolimata jätkub noortel aega džässiklubi külastamiseks, kus Eriku ja Anna suhted soojenevad.
09:50
Terevisioon
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 22. Hooaeg, 137. Episood
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi.
12:05
Pealtnägija
Dokumentaal, Päevakajaline, 23. Hooaeg, 800. Episood
20 aastat tele-edetabelite tipus püsinud uuriv telesaade avab Eesti elu ja inimesi oma ehedal kujul – uurivad lood, värvikad persoonid ning kohad ja sündmused, mille pealtnägijaks tavaline inimene naljalt ei satu. Saatejuhid Mihkel Kärmas, Taavi Eilat, Kristjan Pihl ja Piia Osula. Režissöörid Raivo Maripuu ja Vladlen Pobjaržin, produtsent Piret Priisaar.
12:50
Ühe maja lugu
Ajalooline, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 2. Episood
Owe Peterselli saatesari majadest, mis kuuluvad kindlalt Eesti kultuurilukku, kuid mis peidavad endas põnevaid salasoppe ja ohtralt lugusid, mida keegi seni veel kuulnud pole. Täna käime külas Tallinna Kunstihoone elanikel. Saatejuht Owe Petersell, režissöör Erle Veber, toimetaja Kai Väärtnõu, produtsent Rait Roland Veskemaa.
13:20
Eesti ÜRO Julgeolekunõukogus . Afganistan – kas kõik?
Dokumentaal, Päevakajaline, 1. Hooaeg, 4. Episood
USA lahkumine Afganistanist, Talibani uus võimuletulek ja kaos, mis sellega kaasnes, on täitnud maailma meediat juba nädalaid. Ent kuidas edasi? Kas ja mil määral rahvusvaheline üldsus saab Afganistani tuleviku suhtes kaasa rääkida? Kellega seal üldse kõnelda? Milline hakkab olema ÜRO, maailmaorganisatsiooni roll riigi jaluleaitamisel? Millise panuse annavad Eesti diplomaadid, kes koos norralastega valiti käesolevaks aastaks Julgeolekunõukogus Afganistani teema "sulehoidjateks", saades nii otsese rahvusvahelise kohustuse riigi tuleviku kujundamises osaleda? Saade salvestati New Yorgis päevil, mil seal märgiti 20 aasta möödumist 11. septembril 2001 lahvatanud Al-Qaeda terrorist, millele vastulöögiks, et karistada Al-Qaedat mahitanud Talibani, USA ja liitlaste operatsioon Afganistanis algas. Saate autor Neeme Raud. Režissöör Marek Miil, operaator Andrus Rebane, monteerija Ando-Siim Kuldkepp, produtsent Lii Kuldmäe.
13:50
Eesti lood . Juhtmevaba elu
Dokumentaal, Telesari, 13. Hooaeg, 7. Episood, 2015. Aasta
Paljud eestlased tahavad tarbimisühiskonnast välja rabeleda, kuid vähesed teevad seda nii radikaalselt kui Jim ja Maarja. Nad rajavad Lahemaale väikesele metsakohale oma juhtmevaba ökoelamist, kasutades ära kõike, mida nad kätte saavad: tööstusjääke, vanu autokumme, põhku, savi. Suvi on möödunud ehitades, abiks veebilehekülje kaudu kohalesaabunud vabatahtlikud. Mustlaslaagrit meenutava tööplatsi keskele on kerkinud kummalise kuju ja tegumoega struktuure. Kuid ilmad lähevad üha pimedamaks ja külmemaks ning isetehtud päikesepaneelid elektrit enam ei tooda. Film jälgib noorte olelusvõitlust sügisest kevadeni. Kas jalgrattageneraator hakkab tööle ja savisaun peab sooja? Kumb on tugevam, kas noorte ideaalid või Eestimaa talv? Suuremaks küsimuseks on aga, mida annab inimesele see, kui ta juhtme seinast välja tõmbab? Kas jätkusuutlik elu on seda väärt? Režissöör Peeter Vihma, operaatorid Peeter Vihma ja Janek Karakatš, helioperaatorid Antti Mäss, Indrek Soe ja Dmitry Natalevich, monteerija Jette Keedus, helirežissöör Dmitry Natalevich, produtsent Peeter Vihma. Tootja Deeper Film OÜ.
14:20
Maailma kõige targem rahvas
Dokumentaal, Telesari, 2. Hooaeg, 3. Episood
Eksperimendisaate kolmandas osas kohtub käsipall poeesiaga! Uurime lähemalt, miks ei peaks luuletusi klassi ees sunniviisiliselt esitama ja kuidas siis kaunite riimidega koolitunnis kasulikult ümber käia. Veel saame teada, mida põnevat paljastub nädala jooksul noorte käsipallitrennis, kus kahe osalejate grupiga kasutatakse vägagi erinevaid treeningmeetodeid. Saatejuht Urmas Vaino, režissöör Märten Vaher, toimetaja Marit Ummelas, produtsent Birgit Rae.
15:15
Esimene stuudio
Päevakajaline, Vestlussaade, 3. Hooaeg, 80. Episood
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäeva-elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Mirko Ojakivi. Režissöör Maarika Lauri, produtsent Tiina-Mari Koljak.
15:35
Katariina Suur, Venemaa valitseja
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood
Šuvalovid püüavad kaardiväge oma poolele meelitada – vürst Zalesski ülendatakse suurvürst Pjotr Fjodorovitši ja Grigori Orlov Pjotr Šuvalovi tiibadjutandiks. Keisrinna Jelizaveta sureb. Õukondlased tervitavad uut keisrit – Peeter III. Õukonnas pole saladuseks, et Jekaterina Aleksejevna ootab Grigori Orlovi last. Jekaterinat ähvardab kloostrisse pagendamine.
16:30
Eesti lipp Mustale merele
Dokumentaal, Reisisaade, 1. Hooaeg, 6. Episood
Testime Bakuus kohalikke maitseid, taaslavastame filmiklassikat ja teeme vaibakaupa. Tulekummardajate tempel ja igavesti põlev sein. Kohtume härra Fikratiga, kes viib meid tutvuma aserite külaelu ja kommetega ning maitseme suppi nimega hašš. Saate autor ja režissöör Lemo, tootja Tootmisguru OÜ.
17:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, Telesari, 923. Episood
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
17:05
Õnne 13
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 98. Episood, 1993. Aasta
Sumberg läheb Laine juurde Evelini otsima ja saab teada, et naine on Marokosse sõitnud. Laine otsustab talle sinna järele minna. Mare käib vennaga kohut. Margna tahab oma naisega abielluda ja kingib Marele reisi Marokosse. Evelin kohtab Marokos Ahvenat, kes nimetab end Jüri Kergeseks. Põder teeb Almale ettepaneku sõita firma kulul puhkusereisile soojale maale, viimane aga ei nõustu sinna üksi minema. Aleksander laenab Johannesele raha, et too saaks Almaga kaasa minna. Idee autor Astrid Reinla.
17:35
Uued õed . Lastehalvatus
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2018. Aasta
Taanit tabanud poliomüeliidiepideemia paneb Fredenslundi haigla suure surve alla. Õpilased asuvad vabatahtlikult haigeid patsiente abistama. See tähendab väga suurt vastutust nii varases õpingustaadiumis. Erik peab oma emotsioone vaos hoidma, kui saab ülesandeks ventileerida väikest tüdrukut, kes ei saa ise hingata. Anna patsient paneb tema kannatlikkuse proovile.
18:20
Elu lugu 2021 . Meelis Kihulane
Elulooline, Dokumentaal, Telesari, 20. Episood, 2021. Aasta
Meelis Kihulane on edev eremiit, kes Koorastes oma talus elustab vanu puutöö oskusi ja õpetab neid teistelegi. Küsib Reet Linna, režissöör Kertu Köösel, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 265. Episood
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
19:00
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 12. Hooaeg, 2196. Episood
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt
20:00
OP
Kultuur, Vestlussaade, 5. Hooaeg, 101. Episood
Iganädalane kultuurikompass! Saatejuhid Margit Kilumets ja Margus Tabor võtavad vaataja kaasa kinno, teatrisse, näitusele, raamatupoodi, kontserdile ja mujalegi. Režissöör Antti Häkli, toimetajad Tiina Kruus, Anne Aavik, Johanna Mängel.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 266. Episood
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
21:30
Sport. Sport
Uudised, Sport, 186. Episood
ETV toob teieni Eesti ja kogu maailma kõige värskemad spordiuudised.
21:40
Esimene stuudio . Kaja Kallas
Päevakajaline, Vestlussaade, 3. Hooaeg, 81. Episood
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäeva-elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Mirko Ojakivi. Režissöör Maarika Lauri, produtsent Tiina-Mari Koljak.
22:05
Rahamaraton
Dokumentaal, Äri, 1. Hooaeg, 4. Episood
Investeerimise varaklasside hulgas meeldib just kinnisvara eestlastele kõige rohkem. Kuidas kinnisvarasse investeerimisega alustada ja milliseid riske vältida? Oma kogemusi jagavad investorid Karin Vinkel, fotograaf Jake Farra ja laulja Egert Milder. Režissöör Elisa Avik, toimetaja Helen Saluveer, produtsent Maria Uppin. Tootja Black Plastic Media Productions.
22:35
Paavo Järvi . Moodne klassik
Paavo Järvi on oodatud dirigent maailma parimate orkestrite ees. Tema võttis aga igast orkestrist parimad mängijad ja pani neist kokku Eesti Festivaliorkestri, mis rõõmustab Pärnu Muusikafestivali sõpru juba enam kui kümme aastat. Saame teada, kes klassikalise muusika superstaaridest tal tänavu külas käisid ja kuidas ta oma lapsepõlvesuvede linna kõigile tutvustab. Saate režissöörid Ülle Õun ja Helen Valkna, saatejuht Karmel Killandi.
23:35
Ööülikooli rännakud . Teoloog Vello Salo
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2013. Aasta
Ööülikooli üliõpilased on Pirita kloostris külas preester Vello Salol, kes nagu Uku Masing, on üks targemaid eestlasi. Jututeema on "Elutöö ja elukaar". Peame rõõmuga tõdema, et vaimumaailmas on ikka kõik teistmoodi: mida vanem, seda parem. Mida vanem, seda targem! Inimese vaimuelu tippvorm saabub alles vanaemade-vanaisade eas. Režissöör Erle Veber, autor-toimetaja Jaan Tootsen, kaamera Kullar Viimne, Erik Norkroos ning Erle Veber.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close