fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
E, 01.03
T, 02.03
K, 03.03
N, 04.03
R, 05.03
L, 06.03
Eile
Täna
Homme
K, 10.03
N, 11.03
R, 12.03
L, 13.03
P, 14.03
E, 15.03
00:40
Poldark
Draama, Ajalooline, Romantika, Telesari, 3. Hooaeg, 6. Episood, 2017. Aasta
Dwight kannatab posttraumaatilise häire all ja Caroline tunneb end täiesti abituna. Drake mängib George'ile vingerpussi ja tassib Trenwithi tiiki konni. George saab Morwenna ja Drake'i saladusest teada ning muudab olukorra kõigi jaoks võimatuks.
01:40
ERR.ee uudised
Uudised, 66. Episood, 2021. Aasta
06:55
Terevisioon
Dokumentaal, Päevakajaline, 21. Hooaeg, 40. Episood, 2021. Aasta
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi. Režissöörid Elo Selirand ja Keiti Väliste, produtsent Rait Roland Veskemaa.
09:05
Isa Brown . Roiskunud jõgi
Krimi, Draama, Müsteerium, Telesari, 8. Hooaeg, 7. Episood, Inglise, 2020. Aasta
Sid naaseb koos oma uue kallima ja tema isa Pat Lochliniga. Lochlinil tekib tüli vabrikuomanik Roger Barfordiga, kes leitakse hiljem surnuna, kuldkee kviitung suus. Isa Brown saab teada, et Barford vallandas vabrikust raseda tütarlapse ja hankis talle baaridaamitöö. Lochlin vahetas kalli kaelakee odava võltsingu vastu.
09:55
Terevisioon
Dokumentaal, Päevakajaline, 21. Hooaeg, 40. Episood, 2021. Aasta
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi.
12:10
Maahommik
Dokumentaal, Telesari, 23. Hooaeg, 2021. Aasta
Kevadhooaja esimeses saates sõidame külla Lõuna-Eesti inimestele, kes hoiavad elus vana ja väärtuslikku: Tiia Morfin säilitab põliste taimede seemneid, tema abikaasa Leno Morfin küpsetab autentset Mehhiko toitu ja Parmu ökoküla liikmed kasutavad esivanemate kombel metsateoks hobuste jõudu. Lisaks jagame nippe varajasteks töödeks aias. Saatejuht Mari Tamm, režissöör Maarika Lauri, operaator Tanel Velli-Vällik, produtsent Kadi Katarina Priske.
13:00
Reis ümber Eesti
Telemäng, 1. Hooaeg, 9. Episood, 2018. Aasta
Mälumängureis vurab sel korral läbi Vändra metsade, külastab Tihemetsa Tiinat ja peesitab parimatel liivarandadel – käes on Pärnumaa saade! Ivo Linna juhtimisel panevad oma pärnumaised teadmised proovile Indrek Raadik, Toomas Tilk ja Laine Mägi! Režissöörid Krista Luts ja Märten Vaher, toimetajad Marit Ummelas, Tõnis Leht ja Mihkel Robam, tegevprodutsent Birgit Rae, produtsent Hannela Lippus.
14:00
Wend Weis . Padar
Dokumentaal, Kokandus, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2017. Aasta
Võisilma on justkui tavaline talunimi kusagil Eesti perifeerias. Vahet pole, kas -vere, -silma, -uulu, misiganes nimi, kuid selle taga on keegi. Võisilmal on Ivari Padar... Saade on valminud koostöös talunike MTÜ-ga Liivimaa Lihaveis. Saatejuht Wend, režissöör Mihkel Ulk.
14:30
Mõistlik või mõttetu
Dokumentaal, Keskkond, Telesari, 3. Hooaeg, 2015. Aasta
Külliki on tubli perenaine, kes suudab kümne euroga päevas kogu pere ära toita. Kui aga kodu on kaugel ja kõht tühi, tekib küsimus, kuidas seda kõige mõistlikumalt täita? Kas tänavatoit võib olla tervislik? Kus saavad kodunt väljaspool süüa need, kel mõne toidu talumatus? Kas kodunt väljas söömine on keskkonna mõttes mõistlik ja rahakotile kasulik? Mõtestab Külli Holsting, sõna hõikab sekka PhD Kristjan Piirimäe. Tootja Fookus Pookus OÜ.
15:00
Püramiidi tipus . Mäeinsener Arvi Parbo
Dokumentaal, Telesari, 2. Hooaeg, 2012. Aasta
Kuld, mille omamist on peetud läbi aegade heaks investeeringuks, on paljude riikide rahandussüsteemide aluseks. Kindlasti on eestlastegi seas neid, kelle hoiukarbis on Austraalia kuldmünte. Kuid kui paljud oskavad aimata, et märkimisväärne osa sellest väärismetallist pärineb kaevandustest, mille rajas Eesti mees – tuntuim ja tunnustatuim mäeinsener Arvi Parbo. Tema elu möödus sõna otseses mõttes "käsi kullas". Eriliste teenete eest Austraalia suurima ja innovaatilisema kaevanduse rajamisel, tootmise juhtimisel ning seeläbi kogu riigi majanduse edendamise eest lõi Inglise kuninganna mehe rüütliks. Kuidas ehitas Sir Arvi väikesest kullakaevandusest üles terve kulda, hõbedat, vaske ja teisi väärismetalle kaevandava ning töötleva kaevandusimpeeriumi? Saate autor Mihkel Kärmas, režissöör Tarvo Mölder, operaator Tauno Sirel, produtsent Ene-Maris Tali.
15:30
Kuningliku ajaloo müüdid ja saladused . Elizabeth I, sõdalaskuninganna
Dokumentaal, Ajalooline, Dokumentaal, Ajalugu, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2020. Aasta
Lucy Worsley avastab, kuidas paljude põlvede poliitikud ja kunstnikud on Hispaania armaada ajalooga manipuleerinud ning seda mütologiseerinud.
16:25
4x4. Magadan
Seiklus, Telesari, Reisisaade, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2013. Aasta
Reisiseltskond asub vallutama reisi teist eesmärki – BAMi. Selle kurikuulsa tee sõitmine võib aga iga hetk lõppeda, sest sillad ei kannata ületamist ning mõned jõed on liiga sügavad ja kiire vooluga. Režissöör, operaator ja monteerija Väino Laisaar, graafika Renee Kelomees.
17:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2021. Hooaeg, 2021. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
17:05
Õnne 13
Draama, Telesari, 26. Hooaeg, 1993. Aasta
Laine ja Georg peavad Krissu petmiseks uue plaani välja mõtlema. Riks ajab Ülu nutma. Mare külastab Almat. Iiris peab Torimile oma Tallinna seikluste kohta valetama.
17:35
Isa Brown . Ilu needus
Krimi, Draama, Müsteerium, Telesari, 8. Hooaeg, 8. Episood, Inglise, 2020. Aasta
Kunstniku muusa Isabella tapab enda, kuid laipa ei leita, Isa Brown, Bunty ja proua McCarthy kistakse kunstniku meelepetetesse ja sundmõtetesse Isabellast ja oma ülikaitsvast hoidjast. Kui hoidja tapetakse, kardab kunstnik, et ka tema sureb. Isa Brown leiab kunstniku ateljee kapist kriimustusi ja kunstniku lemmiknäidendite raamatu.
18:25
Laulu lugu . Kui naine armastab meest
Muusika, Telesari, 1. Hooaeg, 7. Episood, 2013. Aasta
Ike Volkov räägib laulu "Kui naine armastab meest" sõnade saamisloo.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 66. Episood, 2021. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
19:00
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 12. Hooaeg, 2021. Aasta
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
20:00
EnsV . Püha kohustus
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2021. Aasta
Pillel tekib küsimus, mis on püha ja mis patune. Aino otsustab vana sõbranna mahitusel asuda omasid kaitsma. Sirje peab kandma vastutust muutunud olude eest ja võitlema plakatite vastu. Tursamaksapasteeti pole kunagi liiga palju.
20:30
Osoon
Loodus, Keskkond, Telesari, 28. Hooaeg, 2021. Aasta
Kui loodusgiid Martin Piispea käest küsiti, millise loomaga ta näeb endas enim sarnasust, siis vastus oli -ilves. Talle meeldib looma isepäisus: luusida üksinda mööda metsi, jahtida, puhata ja tunda elamisest mõnu. Martini kodumetsa armastavad samuti ilvesed ja nii ristuvadki nende rajad üsna tihti. Martin tunneb nendest kohtumistest siirast rõõmu ja on õnnelik, et ka tema pojad on ilvest näinud. Kasutades ära lumerohket talve tekkis saatejuht Sandril mõte ehitada iglu. Mõttest sai tegu, kui appi tuli alpinist ja elamusretkede korraldaja Kunnar Karu. Kuidas möödub talveöö lumeonnis? Linnud koonduvad talvel ikka sinna, kus on midagi söödavat. Söögilaua ääres tekivad ka tõsised lahingud. Kuidas laheneb hiireviude ja karvasjalg-viu vaheline tüli? Autorid Kristo Elias, Sander Loite ja Martin Vesberg. Režissöör Keiti Väliste, operaator Madis Reimund, helirežissöör Rein Fuks, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 67. Episood, 2021. Aasta
21:30
Sport
Uudised, Sport, 45. Episood, 2021. Aasta
21:40
Välisilm
Poliitika, 25. Hooaeg, 2021. Aasta
Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerivad ning analüüsivad "Aktuaalse kaamera" välistoimetuse ajakirjanikud.
22:15
Aung San Suu Kyi: langenud ingel
Dokumentaal, Uudised, Poliitika, 2020. Aasta
Pärast 15 aastat koduaresti Myanmaris ülistati teda demokraatia sümbolina ja ta pälvis Nobeli rahupreemia. Kümme aastat hiljem süüdistatakse teda rohingja moslemite jõhkras genotsiidis. Kas Aung San Suu Kyid on vääriti mõistetud? Kas tal puudusid vajalikud poliitikuoskused või on ta keeruliste ja vaenulike asjaolude ohver?
23:10
Eesti lood . Kuumad naised vabast tahtest
Dokumentaal, Telesari, 11. Hooaeg, 3. Episood, 2013. Aasta
Reet ja Lilja on pereemad Aegviidust, kelle argielu iseloomustab pidev valmisolek nii oma pere kui ka kogukonna eest. Vabatahtlikeks päästjateks hakkasid naised murest oma laste pärast, aga mitte ainult... Režissöör Aivo Spitsonok, tootja Osakond OÜ.
23:40
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 12. Hooaeg, 2021. Aasta
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close