fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
E, 14.09
T, 15.09
K, 16.09
N, 17.09
R, 18.09
L, 19.09
Eile
Täna
Homme
K, 23.09
N, 24.09
R, 25.09
L, 26.09
P, 27.09
E, 28.09
00:15
Koduigatsus . Maa sool
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Jack aitab Sheilal lastega kodust põgeneda ja tõmbab Stani viha kõigi Bligh'de peale. James kutsub Carolyni linna oma uude ettevõttesse tööle, kuid seal ootab teda üks vana tuttav.
01:14
ERR.ee uudised
Uudised, 264. Episood, 2020. Aasta
06:55
Terevisioon
Dokumentaal, Päevakajaline, 21. Hooaeg, 138. Episood, 2020. Aasta
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi.
09:05
Doktor Martin . Doktorit ei ole
Draama, Komöödia, Telesari, 7. Hooaeg, 8. Episood, 2015. Aasta
Louisa ja Martin otsustavad ikkagi proovida ning plaanivad lepitusõhtusööki. Martin aga ei ilmu kohale, sest ta satub vangi vanaproua Annie Wintoni juurde, kes tahab, et Martin tema raskelt haige abikaasa elu päästaks. Louisa hakkab Penhale'iga Martinit otsima. Ruth ja Bert teevad Alile rõõmustava pakkumise.
09:55
Terevisioon
Dokumentaal, Päevakajaline, 21. Hooaeg, 138. Episood, 2020. Aasta
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi.
12:10
Maahommik esitleb. Oma saar. Abruka . Oma saar. Abruka
Dokumentaal, Telesari, 23. Hooaeg, 2020. Aasta
Abruka asub Saaremaast neli kilomeetrit lõunas. Vanemad põlvkonnad ja kirjandushuvilised teavad saart hästi, sest seal sündisid kirjanikest kaksikvennad Ülo ja Jüri Tuulik. Saarest inspireeritud looming jääb aga aastate taha. Milline on saar praegu? Mis rõõmustab sealseid elanikke ja mis teeb muret? Sõidame Abrukale ja vaatame järele. Toimetaja Mari Tamm, režissöör Maarika Lauri, operaator Tanel Velli-Vällik, produtsent Kadi Katarina Priske.
12:55
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 10. Hooaeg, 4. Episood, 2020. Aasta
Suvine mälumängusaade. Täna selgub, kes on selle nädala võitja ja ühtlasi saatesarja esimene poolfinalist. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin.
13:25
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 10. Hooaeg, 5. Episood, 2020. Aasta
Suvine mälumängusaade. Täna on vastamisi Eesti Laulul tuule tiibadesse saanud laulja Inga Tislar, Endla teatri näitleja Sander Rebane ja Vikerraadios virgutusvõimlemist juhendav treener Martin Kõrv. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin.
13:55
Sadam otsib meremeest . Kotka
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2009. Aasta
Neljandas saates tervitab Vainot ja Tafitšukki Tallinna sõpruslinn Kotka, koos sadade jahtide, kuuekümne vaibapesukai ning ühe mõtliku Leniniga.
14:25
Mõistlik või mõttetu
Dokumentaal, Keskkond, Telesari, 3. Hooaeg, 11. Episood, 2015. Aasta
Eneli ja Remo on pikka aega plaaninud oma eluaset kaasajastada. Kõigepealt mõeldi uue maja peale, ent siis tundus mõistlikuna teha vana maja korda. Eriti hea oleks, kui remontides õnnestuks säilitada võimalikult palju vanu ja korralikke materjale, kasutada inim- ja loodussõbralikku uut ning ka oma rahakotti säästa – ühesõnaga, taastada ja ehitada ökoloogiliselt! Kadi kutsub ökoehituse teemat mõtestama Allan Kokkota. Tootja Fookus Pookus OÜ.
14:55
Püramiidi tipus . Eesti polaaruurijad
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2011. Aasta
Räägime Tallinna Tehnikaülikooli geoloogia instituudi teadlaste Enn Kaubi, Rein Vaikmäe ja Tõnu Martmaga jäisest mandrist ning uurime, mida on teadlased teada saanud meie koduplaneedist, selle minevikust ja kuivõrd oskavad nad prognoosida, mis võib juhtuda tulevikus. Autor ja produtsent Ene-Maris Tali, režissöör Tarvo Mölder, saatejuht Neeme Raud, operaator Tauno Sirel, heli Martin Vinkel. Tootja Testfilm.
15:25
Illusionist Aarne Üksküla
Telesari, 1997. Aasta
Eesti üks parimaid näitlejaid Aarne Üksküla räägib endast, teatrist ja arvab iseenda kohta nii: olen ühe ameti ära õppinud ja püüan seda pidada korralikult. Režissöör Karin Nurm, toimetaja Vilja Palm. Täna on Aarne Üksküla 83. sünniaastapäev.
16:20
Köögikodanikud . Villa Thai
Dokumentaal, Kokandus, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2012. Aasta
Selleks, et maailmale tiir peale teha ei pea kodust lahkuma. Maailm on siinsamas. Meie kodus. Meie köögis. Imelised maitsed, imelised inimesed!
16:50
Laulu lugu . Oma laulu ei leia ma üles
Muusika, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2013. Aasta
Valter Ojakäär räägib laulu "Oma laulu ei leia ma üles" saamisloost.
17:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, Telesari, 2020. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
17:05
Õnne 13
Draama, Telesari, 23. Hooaeg, 1993. Aasta
Are ja Georg tegelevad ärajäänud pulmade viimaste asjaajamistega. Nende kodune õhkkond on väga vaenulik ja seda näeb pealt ka Martin. Annemai suhtleb siiani linna kolinud Intsuga, aga Riks ei taha teda reetnud pojast midagi teada. Jaanus aga on tagasi Soome tööle läinud ja kui ta Almale purjus peaga vahele jääb, tuleb sellest ainult pahandus. Merilinis on jälle süttinud lootus rasedaks jääda, aga ta ei taha sellest veel Oliver-Stenile rääkida.
17:40
Doktor Martin . Salapärased teed
Draama, Komöödia, Telesari, 8. Hooaeg, 1. Episood, 2017. Aasta
Louisa ja Martini armastus puhkeb uuesti lõkkele ning nad asuvad taas koos elama. Portwennis käivad ettevalmistused Janice'i ja Penhale'i pulmadeks, mida saadavad aga ootamatud sündmused. Nagu ikka, asub Martin probleemide põhjusi välja selgitama.
18:25
UUS! EKI keelekillud . Loojang
Dokumentaal, Telesari, 1. Episood, 2020. Aasta
Mida tähendas "loodus" rahvakeeles ja kas selle tänapäevane tähendus on triivinud kaugele endisaegse kirikukeele omast? Sõna päritolu ja tähendusi tutvustab näitleja Rasmus Kaljujärv. Teksti autorid on EKI keeleteadlased Iris Metsmägi ja Meeli Sedrik. Režissöör René Vilbre, toimetaja Ester Urbala, operaator Janno-Hans Arro, produtsent Laura-Liisa Veiler.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2020. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
19:00
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 11. Hooaeg, 2020. Aasta
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
20:00
Johannese lähetamine . Holland
Dokumentaal, Telesari, Reisisaade, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
Tuulikute, jalgrataste ja tammide maa Holland pakub maailmale uppumisvastaseid õppetunde! Peale tungivaid laineid tõrjutakse siin liivakuhjade, kaubanduskeskuste ja isegi korvpalliväljakute abiga. Kuidas sobitub Amsterdami kanepikultuuriga mässumeelne weed burger ja miks jooksevad Rotterdamis ringi lambad? Saatejuht Johannes Tralla, režissöör Märten Vaher, operaator Madis Reimund, toimetaja Epp Ehand, produtsent Hannela Lippus.
20:30
UUS! Osoon. Virumaa veed puhtaks . Virumaa veed puhtaks
Loodus, Telesari, 2. Episood, 2019. Aasta
Ida-Virumaal võib kõikjal näha suurtööstuse mürgiseid jalajälgi. Pea 30 aastat pärast iseseisvumist tegeleb Eesti ikka veel nõukogudeaegse reostuse likvideerimisega. Eelmiste põlvkondade lolluste klaarimine läheb maksma röögatuid summasid ja võtab veel aastaid aega. LIFE IP CleanEST on veekogude parandamiseks ellu kutsutud projekt ning esimene nii ulatuslik ja suure mõjuga ettevõtmine Ida- ja Lääne-Virumaal. See haarab nii jõgesid, rannikualade veekogusid kui ka jääkreostusobjekte. Mõne puhul on reostus alguse saanud juba eelmise sajandi keskpaigas. Autor Kristo Elias, operaator Madis Reimund, helirežissöör Rein Fuks, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
20:55
UUS! EKI keelekillud . Näkk
Dokumentaal, Telesari, 2. Episood, 2020. Aasta
Kust pärineb sõna "näkk" ja kelle kohta nii öeldakse? Sõna päritolu ja tähendusi tutvustab näitleja Evelin Võigemast. Teksti autor on EKI keeleteadlane Tiina Laansalu. Režissöör René Vilbre, toimetaja Ester Urbala, operaator Janno-Hans Arro, produtsent Laura-Liisa Veiler.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 2020. Aasta
21:30
Sport
Uudised, Sport, 185. Episood, 2020. Aasta
21:40
Välisilm
Poliitika, 25. Hooaeg, 2020. Aasta
Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerivad ning analüüsivad "Aktuaalse kaamera" välistoimetuse ajakirjanikud.
22:15
Brexiti kriis – Suurbritannia kriisis
Dokumentaal, Dokumentaal, 2019. Aasta
Poliitikud ja läbirääkijad mõlemal pool Inglise kanalit jutustavad esimest korda loo võtmesündmustest, vigadest ning valearvestustest, mis sundisid Theresa Mayd Ühendkuningriigi lahkumist Euroopa Liidust edasi lükkama ja lõpuks ametist lahkuma. Uue peaministri esmane ülesanne on Brexiti-kriis lahendada, ent kuidas nii kaugele jõuti?
23:15
Eesti lood . Täideviija
Dokumentaal, Telesari, 14. Hooaeg, 4. Episood, 2016. Aasta
Portreefilm Eesti Vabariigi kohtutäiturist Risto Sepast. Lugu meie praeguse ühiskonna ühest vihatuimast ametist ja inimesest, kes pealtnäha karmi fassaadi varjus teeb oma tööd suure südamega ning täidab ülesandeid, mis talle antud avaliku võimu esindajana. Mis imeloom see kohtutäitur küll on ja miks me teda üleüldse ei salli? Roald Johannsoni dokumentaalfilm annab suurepärase võimaluse piiluda meie kohtutäiturite reaalsesse ellu. On teada-tuntud tõde, et nad ei armasta eriti avalikku tähelepanu, pigem on isegi reegel, et ei jagata intervjuusid ega selgitusi oma tööde ja tegemiste kohta. Seda enam väärib tähelepanu, et filmitegijad pääsesid ligi täituri töö kõige põnevamatele ja atraktiivsematele ettevõtmistele. Režissöör Roald Johannson. Tootja John Rambo OÜ.
23:45
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 11. Hooaeg, 2020. Aasta
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close