logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
K, 19.01
N, 20.01
R, 21.01
L, 22.01
P, 23.01
E, 24.01
Eile
Täna
Homme
R, 28.01
L, 29.01
P, 30.01
E, 31.01
T, 01.02
K, 02.02
00:40
Nuuskija
Märul, Detektiiv, Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2013. Aasta
Nuuskija on ülitundliku haistmisega mees, kellel õnnestub ära hoida terroriakt lennukis. Tema sõber Viktor töötab Eriuurimisbüroos ja kasutab Nuuskijat eksperdina. Leitud on ehituskompanii direktori surnukeha. Mitu päeva tagasi olevat direktor kadunud koos osanike rahaga. Nuuskija teeb kindlaks, et direktor on mürgitatud ja raha röövitud. Viktor alustab uurimist tapetu alluva Bulavini ülekuulamisega. Järgmisel päeval leitakse ka Bulavin tapetuna. Tegu on tulirelvalasuga, kuid tapja on sama.
01:30
Õhinapõhised Peruus
Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood
Esimeses osas saame teada, kes on Õhinapõhised ja mida nad sinna Peruusse ära kaotasid? Kõigepealt juhtub kõige ilmselgem – jõutakse kohale. Lennatakse Amazonasesse, maailma suurimasse linna Iquitosse, kuhu ei vii ühtegi maismaateed. Selles inimdžunglis asutaksegi kõigi kuue meele abil piire kompama. Tootja Matkafilm OÜ.
02:00
Moekollektsioon . Ettepanek
Draama, Ajalooline, Telesari, 8. Episood, 2016. Aasta
Paul Sabine'i moemaja tabanud pöördeliste sündmuste keeris jätkub. Muudatusi on võimatu läbi viia, kui saladused räsivad. Paul peab oma impeeriumi pärast võitlema, Yvette püüab poegi lepitada. Mõrvajuurdlus areneb hoogsalt. Yvette saab hakkama järjekordse alatusega. Billy kavatseb Pariisist lahkuda ja kutsub Ninat kaasa, kuid Ninal on lootust laps tagasi saada. Perekond lõheneb. Paul Sabine peab otsa vaatama minevikudeemonitele ja väga ebakindlale tulevikule.
02:55
UV faktor
Vestlussaade, 2. Hooaeg, 3. Episood
Debatisaade harutab lahti meie päris inimeste päris mured. Kui õhus on teema, millest iga Eesti perekond õhtusöögi laua taga räägib, peegeldame seda teravalt ka läbi Urmas Vaino faktori.
03:54
ERR.ee uudised
Uudised, 25. Episood
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
06:55
Terevisioon
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 22. Hooaeg, 13. Episood
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi. Režissöörid Elo Selirand ja Keiti Väliste, produtsent Rait Roland Veskemaa.
09:05
Eradetektiivid Shakespeare ja Hathaway . Julgustükk
Detektiiv, Telesari, 3. Hooaeg, 3. Episood, Inglise, 2020. Aasta
Eriskummaline detektiivipaar, kes tegutseb William Shakespeare'i sünnikohas, on jälle ekraanil koos laipade, nalja ja mõistatustega, mis neid alati saadavad. Frank on tõre ja hea vaistuga. Lu on võluv endine juuksur. Tundub, et edukat koostööd ei maksaks neilt lootagi, kuid nad tõestavad vastupidist.
09:55
Terevisioon
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 22. Hooaeg, 13. Episood
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi.
12:10
Prillitoos (S)
Vestlussaade, 43. Hooaeg, 592. Episood
Möödunud aasta oli meeste käsitöö aasta. Käsitöö tegemiseks pole mehel vaja muud teha, kui võtta käed taskust välja, on veendunud Lahemaa mees Roland Burk. Kas bakterid ja viirused on meie sõbrad või vaenlased, uurime Tartu Tervishoiukõrgkoolis. Milline oleks õige kõnnikepp ja mida huvitavat võib leida Kolga muuseumis. Saatejuht Reet Linna, režissöör Kertu Köösel, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
13:05
Tähendamisi . Elva kirik
Dokumentaal, Dokumentaal, 10. Hooaeg, 258. Episood, 2022. Aasta
Tsükkel "Kirik keset küla" juhatab teed Eestimaa erinevate pühakodade juurde. Režissöör Mati Kark, toimetaja Aivi Parijõgi.
13:10
Õnne 13
Draama, Telesari, 29. Hooaeg, 841. Episood, 1993. Aasta
Evelin saab teada, et Maria tütar kirjutab tema Roccole armastuskirju. Oliver-Sten teatab Maigele, et terve Morna peatänav remonditakse ära. Uuevarikul on lastekaitse kutsumise pärast tüli majas. Jane pakub Jaanusele Morna hooldekodusse tööd.
13:40
Autoportree . Jüri Reinvere
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2018. Aasta
Eestlaseks olemine on midagi palju laiemat kui siinsel laiuskraadil elamine. Helilooja Jüri Reinvere pesitseb Frankfurdis, kuid oma loomingus hoiab ta Eestit tähtsal kohal. Temaga õnnestus olulistel teemadel rääkida Pärnus Järvide festivalil. Toimetaja Katrin Viirpalu, režissöör Ülle Õun, produtsent Silja Kala.
14:10
Loomalaste imeline maailm
Loodus, Dokumentaal, Telesari, Reisisaade, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2020. Aasta
Elevandibeebi õpib hirmsat nägu tegema. Jäneselapsed lastakse vabasse loodusesse ja taapirititale istub kohmakas ema sootuks peale.
14:55
Maahommiku lood . Elistvere loomapark
Dokumentaal, Telesari, 2. Hooaeg, 4. Episood, 2019. Aasta
"Maahommik" toob ekraanile ärksad ideed, tegusad inimesed ja huvitavad ettevõtmised.
15:15
Esimene stuudio
Päevakajaline, Vestlussaade, 4. Hooaeg, 7. Episood
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäeva-elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Mirko Ojakivi. Režissöör Maarika Lauri, produtsent Tiina-Mari Koljak.
15:40
Nuuskija
Märul, Detektiiv, Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2013. Aasta
Panga juhatuse esimees tapetakse pärast tehasehoone lammutustööde lepingu allkirjastamist. Nuuskija teeb kindlaks, et tapja töötab odavaid sigarette tootvas tubakavabrikus, kuid muud ta Viktori jaoks lisada ei oska. Sama päeva õhtul tapab sama tapja maade eraldamisega tegeleva prefekti asetäitja. Selgub, et ohvrid olid kunagised koolivennad, kes koos tegelesid mitte päris seaduslike tehingutega. Tapetuil oli veel kolmas sõber, kindral. Viktor tuleb sõjaväeosasse, kuid kindral ei soovi temaga rääkida. Kindralist peabki saama tapja järgmine ohver, kuid seekord ei taba snaiper märki.
16:30
Õhinapõhised Peruus
Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood
Teises osas jätkavad Õhinapõhised oma avastusretke Amazonases, Iquitose linnas Beleni turul, kus tootevalik varieerub kuivatatud ahvipeadest võimsate seksuaal-afrodisiaakumiteni. Muidugi katsutakse kõik ka omal keelel järele ja pannakse proovile nii lõhna- kui ka maitsemeeled. Jõutakse ka hiiglaslikku slummi – Amazonase Veneetsiasse ja sukeldutakse enne metsikusse džunglisse minekut linnadžungli higisesse ning mitte vähem metsikusse ööellu. Tootja Matkafilm OÜ.
17:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, Telesari, 126. Episood
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
17:05
Õnne 13
Draama, Telesari, 9. Hooaeg, 185. Episood, 1993. Aasta
Allan räägib Lainele, et Johannes leidis punase pintsaku vahelt hunniku raha. Richard ei ole rahul oma poiste valikutega. Ülo küsib Marelt nõu armuasjades. Are saab teada, et Raim kavatseb filmivõtetele minna. Raim kohtub raamatukogus Pillega. Teet Kallase dokumentaaldraama, idee autor Astrid Reinla.
17:35
Eradetektiivid Shakespeare ja Hathaway . Ussi salvav hammas
Detektiiv, Telesari, 3. Hooaeg, 4. Episood, 2020. Aasta
Eriskummaline detektiivipaar, kes tegutseb William Shakespeare'i sünnikohas, on jälle ekraanil koos laipade, nalja ja mõistatustega, mis neid alati saadavad. Frank on tõre ja hea vaistuga. Lu on võluv endine juuksur. Tundub, et edukat koostööd ei maksaks neilt lootagi, kuid nad tõestavad vastupidist.
18:20
Elu lugu . Koertekasvataja Silja Karjahärm
Dokumentaal, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 17. Episood, 2013. Aasta
Silja Karjahärm ei kujuta elu ette ilma koerteta. Tema lemmikud on spitsid.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 126. Episood
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
19:00
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 13. Hooaeg, 2274. Episood
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt.
20:00
Ajalugu viie minutiga . Vana-Egiptuse religioon
Ajalooline, Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, Tšehhi
See sari tutvustab vaatajatele inimesi, sündmuseid ja ideid, mis on toonud maailma väga suuri muutuseid.
20:05
Pealtnägija
Dokumentaal, Päevakajaline, 23. Hooaeg, 815. Episood
20 aastat tele-edetabelite tipus püsinud uuriv telesaade avab Eesti elu ja inimesi oma ehedal kujul – uurivad lood, värvikad persoonid ning kohad ja sündmused, mille pealtnägijaks tavaline inimene naljalt ei satu. Saatejuhid Mihkel Kärmas, Taavi Eilat, Kristjan Pihl ja Piia Osula. Režissöörid Raivo Maripuu ja Vladlen Pobjaržin, produtsent Piret Priisaar.
20:50
Head saated iga päev . Eesti Laul
Dokumentaal, Meelelahutus, 2022. Hooaeg, 1. Episood, 2022. Aasta
Kui arvasid, et meie hooaeg on täies mahus alanud, siis ei! Veel palju head ja põnevat on tulemas.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 126. Episood
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
21:30
Sport
Uudised, Sport, 2022. Hooaeg, 18. Episood, 2022. Aasta
21:40
Esimene stuudio
Päevakajaline, Vestlussaade, 4. Hooaeg, 8. Episood
Saatesari avab erinevaid päevakajalisi teemasid, mis sünnivad meie igapäeva-elust, alates poliitikast ja majandusest, lõpetades sotsiaalia ning kultuuriga. Saatejuhid Andres Kuusk, Johannes Tralla ja Mirko Ojakivi. Režissöör Maarika Lauri, produtsent Tiina-Mari Koljak.
22:05
Alexander Armstrongi polaarseiklus
Loodus, Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood
Kullakaevurid üritasid seal 150 aastat tagasi ratsa rikkaks saada. Lisaks kaevurielu äraproovimisele sõidab Armstrong maailma kõige ohtlikumal maanteel ja külastab geopoliitiliselt üliolulist paika, kus Ida kohtub Läänega.
22:50
Unditund
Elulooline, Dokumentaal, 2015. Aasta
Üks kõige erakordsemaid nähtusi eesti kultuuriloos on kahtlemata kirjanik, lavastaja, publitsist, õppejõud ja seltskonnategelane Mati Unt. Dokumentaalfilm viib meid tagasi 60ndate ereda põlvkonna juurde, mil tekkisid uuenduslikud ideed nii kirjanduse- kui ka teatrimaailmas. Film avab kinolike vahenditega Mati Unti kui karismaatilist isiksust, fenomenaalset mõtlejat ja anarhistlikku vormiuuendajat, sisaldades temast seninägematuid kaadreid loomeprotsessis ning sõprade keskel. Loo keskmeks on erinevad aastate jooksul tekkinud sõpruskonnad, mis said aluseks ka tegelaste valikul. Mati parima sõbra, Vaino Vahingu Salong Tartus, mis ühendas kirjanikke, teadlasi ja teatriuuendajaid. Kirjanduslik salong Tallinnas Vilde teel, Undi ja Kersti Kreismanni kodus. Mati lavastajatee algus Noorsooteatris. Analüüsitakse tema teoseid ja loomemeetodit ning vaadeldakse ka Mati naissuhteid. Sõna saavad lähemad sõbrad, võitluskaaslased, endised kallimad ja konkurendid. Unt otsis kogu elu armastust ja seda nii oma sõprades, naistes kui ka publikus. Kas ta ka leidis selle? Autor Maria Avdjushko, filmis osalevad Paul-Eerik Rummo, Jaan Kaplinski, Maimu Berg, Viivi Luik, Ingo Normet, Arvo Valton, Kersti Kreismann, Joel Sang ja Kalju Komissarov. Tootja Ugri Film.
23:45
Ringvaade
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 13. Hooaeg, 2274. Episood
Ringvaade pakub uudseid käsitlusi päevateemadest, üllatusi ning mõnusat tööpäevajärgset meelelahutust. Otse-eetri intervjuud vahelduvad päevakajaliste reportaažide ja videolõikudega. Tempot lisavad eksperimendid, testid ning katsed, mis kõik saavad ainest hetkel aktuaalsetest teemadest. Otsige meid sõprade ja vaenlaste seast, maa alt ja maa pealt.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun