fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
P, 13.06
E, 14.06
T, 15.06
K, 16.06
N, 17.06
R, 18.06
Eile
Täna
Homme
T, 22.06
K, 23.06
N, 24.06
R, 25.06
L, 26.06
P, 27.06
00:30
Rannahotell
Komöödia, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 7. Episood, 2016. Aasta
1930. aasta sügisel on Edward Weyse teatrist vallandatud ja teenib elatist tummfilmidele klaverisaadet mängides. Amanda, kes töötab nüüd enesekeskse ja koleerilise filmirežissööri Gerhard Flügelhorni assistendina, külastab Weyset koos oma ülemusega, kes pakub Weysele osa uues filmis. Hotell avatakse erakorraliselt väljaspool hooaega, et filmida seal viimased stseenid. Paraku jõuavad kuuldused sellest suveseltskonnani ja ühtäkki ei viibi võttegrupp enam üksi hotellis.
01:15
Allo Allo!
Komöödia, Telesari, 3. Hooaeg, 18. Episood, 1986. Aasta
René saab maaliga vorsti tagasi, nüüd on vaja Inglise lendurid Prantsusmaalt minema saata. Michelle'il valmib uus geniaalne plaan.
07:45
Osoon . Metsiste mänguala ja arvukus;
Loodus, Keskkond, Telesari, 28. Hooaeg, 43. Episood, 2021. Aasta
Metsisemäng on kevadel üks uhkemaid vaatemänge. See on tõsine võitlus, kus iga metsisekukk demonstreerib oma jõudu ja ilu. Mängu jälgivad metsisekanad, kelle liisk langeb alati uhkemale ja tugevamale. Mäng toimub traditsioonilistes mängupaikades, mis asuvad enamasti rabalähedastes männikutes. Aastatega on jäänud mänguplatse vähemaks ja ka mängust osavõtvate metsisekukkede arv on vähenenud. Talveunest on ärganud ka putukad. Mis putukamaailmas teoksil, käisime uurimas bioloog ja loodusgotograaf Urmas Tartesega. Laanepüü on meie metsade põlisasukas. Lume sulades alustavad isaslinnud pulmamängu ja ühtlasi määravad ka oma kodupiirkonna. Emaslinnud hakkavad aprilli keskel munele ja umbes kuu aja pärast kooruvad pojad, kes kohe alustavad iseseisvat elu. Autorid Kristo Elias, Sander Loite ja Karl Adami. Režissöör Keiti Väliste, operaatorid Madis Reimund ja Karl Adami, helirežissöörid Rein Fuks ja Taisto Uuslail, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
08:15
Prillitoos
Vestlussaade, 42. Hooaeg, 558. Episood, 2021. Aasta
Oma juubeli eel on "Prillitoosi" külaliseks Ele Kõlar. Vanaema Tiina Põllu kutsub lapsi endaga meisterdama, jagame koristamise nõuandeid ja küsime, mida peaks tooma kaasa Hiina horoskoobi järgi algav pühvli aasta. Saatejuht Reet Linna, režissöör Kertu Köösel, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
09:15
Maahommik
Dokumentaal, Telesari, 23. Hooaeg, 292. Episood, 2021. Aasta
Jagame nõuandeid maatöödeks. Lisaks külastame inimesi Eesti eri paigus ja kogume neilt maaelu tarkusi.
10:00
Õnne 13
Draama, Telesari, 28. Hooaeg, 797. Episood, 1993. Aasta
Jürka tuleb Evelinilt kaitset paluma, kui tema turuputka üüri ähvardatakse tõsta. Georg lubab Filip Vissi tema kurjades plaanides aidata. Mare ja Annemai räägivad meestest. Allan on jube haige. Laine ja Alma helistavad Lepiku Salmele haiglasse.
10:30
ENSV . Haiguste ravi
Komöödia, Telesari, 8. Hooaeg, 10. Episood, 2014. Aasta
Kęstutis on kadunud kui maa alla. Paavol avaneb ootamatult võimalus pääseda suure raha ligidale. Limonaaditehas haiseb kahtlaselt. Kaire teeb ootamatu avastuse.
10:55
Ain Anger. Väikesaarelt maailma tippu
Kultuur, 2021. Aasta
Hea huumorimeelega, sümpaatne, aga väga otsekohese ütlemisega Saaremaa poisist on tänaseks saanud maailma üks nõutumaid bassilauljaid. Kuidas nii kaugele jõuda ja mis on Ain Angeri arvates elus oluline, avaldab vastne juubilar intervjuus Karmel Killandile. Režissöör Annika Koitmaa, produtsent Kadi Katarina Priske. 17. juunil oli Ain Angeril 50. sünnipäev. Palju õnne!
11:25
Oma kodu
Dokumentaal, Kodu, Telesari, 5. Hooaeg, 33. Episood, 2020. Aasta
Praegu on värskelt soojustatud ja värvitud puitfassaadiga maja, aga kümne aasta pärast? Millal nõuab fassaad hooldust, ülevärvimist ja kas on ka sellist materjali, mida alatasa värvima ei pea? Saatejuht Hannes Hermaküla. Autorid ja toimetajad Ene-Maris Tali ja Marika Kaasik, režissöör Andres Lepasar, produtsent Ene Maris Tali.
11:55
Nikolai ja Aleksandra. Kirjad
Dokumentaal, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Tsaari ja tsaarinna täielik mõistmatus reaalsest olukorrast viib Vene impeeriumi hukuni ning kunagise võimsa riigi majandusliku ja sõjalise krahhini. Valitsejapaari väärad otsused Esimese maailmasõja ajal õhutavad rahva viha ja kiirendavad revolutsiooni puhkemist. Kuid traagiliste sündmuste keerises jääb nende armastus vankumatuks. Tsaariperekonna kanoniseerimine Vene Õigeusu kiriku poolt on liigutav lõpp ühele ajaloo kaunimale armastusloole.
12:45
Allo Allo!
Komöödia, Telesari, 3. Hooaeg, 19. Episood, 1986. Aasta
Inglise lendurid on endiselt kõigil jalus ja Maria maskeerib nad kohviku ettekandjateks. Neid märkab aga kindral von Klinkerhoffen.
13:25
Rannahotell
Komöödia, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 1. Episood, 2017. Aasta
1931. aasta suvel täidavad ajalehti artiklid pankrottidest ja maailmakriisist, kuid see ei takista tavakülastajaid, kes tulevad taas väikesesse hotelli, mida nüüd hoiab käigus Fie. Edith on siiski veendunud, et Fiel on hoopis teised unistused, ja püüab preili Vetterstrømi abiga jälile saada, mis need on. Näitleja Weyse, kes lööb filmimaailmas laineid, ütleb ajakirjanikest pääsemiseks, et läheb suvitama Garda järve äärde. Seda otsust tuleb tal kibedasti kahetseda, sest hotelli saabub tema vihavaenlane Sophus Poulsen koos Weyse endise naisega.
14:15
Mis tunne on?! . Jaan Kirsipuu
Dokumentaal, Dokumentaal, 2. Episood, 2020. Aasta
Jaan Kirsipuu unistas 21 aastat tagasi oma esimesest Tour de France'i etapivõidust. Selle ta sai, lisaks nädalaks ka Prantsusmaa velotuuri kollase liidrisärgi. Meie rattalegendi edulugu märgib ajaloolist ja ainulaadset tähist Eesti spordis. Jaan Kirsipuust sai hoobilt tuntuim Eesti sportlane maailmas. Sellega kaasnenud tähelepanu Prantsusmaa velotuuril väsitas vaimselt ja füüsiliselt, ületades ühel hetkel tema endagi taluvusvõime. Koos Jaan Kirsipuuga reisib 1999. aastasse tagasi Kristjan Kalkun.
17:30
Jah, härra peaminister . Edgar Savisaar
Komöödia, Huumor, Poliitika, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2016. Aasta
Eesti iseseisvuse taastamisest möödub 30 aastat. Saatesarjas räägivad esmakordselt meie riigi kujunemise loo kõik Eesti peaministrid. Edgar Savisaar pidas seda ametit murrangulistel aastatel 1991-1992. Intervjueerib Indrek Treufeldt.
18:00
Noor meister
Meelelahutus, Telemäng, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
Seekord astuvad noore meistri tiitli nimel võistlustulle laotöötajad. Logistika- ja laomaailma tulevikutegijatel tuleb suurest laost üles leida õiged kaubad ning saata need tellijale. Üllatusülesanne paneb proovile võistlejate suhtlemisoskuse, kui oma õrnale saadetisele tuleb lattu järele tuntud muusik. Saatejuht Sander Rebane.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 170. Episood, 2021. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
18:45
Ohtlik lend . Identiteet
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2006. Aasta
Vistriku esimene päev rahulikus suvepealinnas Pärnus. Nagu kiuste, tulevad talle pahandused järgi – alanud on streetracerite võistlused. Vistrik peab oma uue partneri Rita Leidpaluga märkamatult kiirusehullude sekka imbuma, et võimalikke üleastumisi ennetada. Loomulikult aga ei piirdu üleastumised varsti enam kiiruse ületamise või punase tule alt läbi sõitmisega.
19:40
Pealtnägija tähed
Dokumentaal, Päevakajaline, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2021. Aasta
"Pealtnägija tähed" toob vaatajani saatesarja viimaste aastate säravaimad persoonid.
20:00
ENSV . Kindluse mõttes
Komöödia, Telesari, 8. Hooaeg, 11. Episood, 2014. Aasta
Ats kohtub huvitava müügimehega. Majja ilmub veel üks miilits. Kaire räägib isaga suud puhtaks. Jüri seatakse raske valiku ette.
20:30
Õnne 13
Draama, Telesari, 28. Hooaeg, 798. Episood, 1993. Aasta
Jane seab Jaanuse ebameeldiva valiku ette. Laine keelab Evelinil Jürkaga plaani pidada. Tõnn tuleb Margna korterisse Annelit kollitama. Iiris läheb Tiina kohvikusse konkurenti üle vaatama. Alma annab halba nõu.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 171. Episood, 2021. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
21:20
Sport. Sport
Uudised, Sport, 50. Episood, 2021. Aasta
ETV toob teieni Eesti ja kogu maailma kõige värskemad spordiuudised.
21:35
Vaga vesi . Päiksekiired
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2021. Aasta
Marianne saab oma Tallinna sõbrannalt Nastjalt ja isalt, diplomaat Harri Lepikult head nõu. Ühtlasi külastab ta Vadimi ja noorte vahel särtsub kirg. Marianne peab isaga pühapäevahommikusi jutuajamisi valusatel teemadel. Joonas kohtub psühholoog Tõnisega ja askeldab kellegi salapärasega koos suvilas. Tallinnast naasnuna ootab Mariannet tõsine jutuajamine Rihoga.
22:05
Vaga vesi . Konnatiik
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2021. Aasta
Marianne asub isa kingitud uue telefoniga luurama Joonase kui peamise kahtlusaluse järel. Lauragi jälitab Joonast ja uurib tema tegemisi. Kooli jõulupeol ahistab Igor Mariat ja Riho astub naise kaitseks jõuliselt välja. Marianne saab salvestiselt teada Joonase telefonivestlusest kellegagi, kellele jagab infot. Darja tuleb isa autoga Mariannele appi Riho suvilat vaatlema. Riho ja Maria vestlusel on ootamatud tagajärjed. Tundmatu annab endast Mariannele taas märku.
02:04
ERR.ee uudised
Uudised, 170. Episood, 2021. Aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
02:04
ERR.ee uudised
Uudised, 170. Episood, 2021. Aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close