logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
N, 30.06
R, 01.07
L, 02.07
P, 03.07
E, 04.07
T, 05.07
Eile
Täna
Homme
L, 09.07
P, 10.07
E, 11.07
T, 12.07
K, 13.07
N, 14.07
00:20
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 7. Hooaeg, 14. Episood, 2022. Aasta
"Ringvaade suvel" toob esmaspäevast neljapäevani vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid on loomulikult Eesti parimad ja igav nendega juba ei hakka. Sel nädalal on teiega Marko Reikop.
00:50
Vanad ja kobedad . Folkloor
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 24. Episood, 2001. Aasta
"Tudeng" tuleb folkloori koguma ja Maie jutustab oma elus juhtunust. "Tudeng" joob Pilsnerit ja lindistab jutu hoolega lintmakile.Autorid-osatäitjad Madis Milling ja Henrik Normann. Režissöör Rando Pettai, toimetaja Indrek Ibrus.
01:15
Ohtlik lend . Surm maasikapõllul
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2006. Aasta
Puhkusel olles püüab Rein jälitustehnika abil tabada tüütuid maasikavargaid, kuid satub hoopis tunnistajaks jõhkrale mõrvale. Kuriteopaigalt on aga likvideeritud kõik jäljed ning Vistrik ja Rita on sunnitud uurimist alustama peaaegu nullist.
02:10
8 mm ELU
Ajalooline, Ajalugu, Telesari, Vestlussaade, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2014. Aasta
Hämarat õhtut valgustavad kaadrid möödunud kümnendite tagant. Elame kaasa sellele, kuidas Pika Hermanni torni tõusis esimest korda sinimustvalge lipp. Näeme seniavaldamata kaadreid esimesest vanasõidukite kokkutulekust, stuudios kommenteerib toonaseid sündmusi Valeri Kirss. Saatejuht Tambet Tuisk.
02:40
Reisile minuga . Seišellid
Dokumentaal, Reisisaade, 13. Hooaeg, 2019. Aasta
Väidetavalt oli Silhouette'i saare omanik 18. sajandil piraat Jean-François Hodoul, kes peitis siia oma aardeid. Saarel korraldatakse päikeseloojangukruiise, millest meiegi osa saame. Siia tullakse abielluma ja elu nautima. Victorias, Seišellide pealinnas, asub keskväljakul Big Ben. Samas paikneb ka prantsuse botaaniku Pierre Poivre'i mälestussammas, sest just tema alustas siin edukat vürtsiaedade rajamist. Mahé saarel elab 90% Seišellide elanikest. Saar on inspireerinud Ian Flemingut James Bondi filmide kirjutamisel. Näeme ka saare vanimat 180-aastast kilpkonna ja saame teada, kuidas siit saarelt endale naine leida. Filmisid Tambet Tuisk, Tiina Park ja Manfred Vainokivi. Saate tootis Free Studio.
03:09
ERR.ee uudised
Uudised, 187. Episood, 2022. Aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised – Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
07:00
Aia elu . Ilutaimede ümberistutamine
Dokumentaal, Kodu, Telesari, 12. Hooaeg, 14. Episood, 2022. Aasta
Nõuandeid hobiaednikele koduaias tegutsemiseks annavad oma valdkonna asjatundjad. Saatelõigud on olnud eetris saadetes "Maahommik" ja "Sõida maale".
07:10
Prillitoos
Vestlussaade, 43. Hooaeg, 2021. Aasta
Teeme enne kunstikeskuseks ümber ehitamist tiiru Evald Okase muuseumis Haapsalus, teejuhtideks kunstniku tütar Kai Koppel ja lapselaps Mara Ljutjuk. Uurime, mida on võimalik vanemas eas juurde õppida ja alustame töö otsimise teemadega. Saatejuht Reet Linna, režissöör Elo Selirand, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
08:05
Maahommik
Dokumentaal, Maaelu, Telesari, 23. Hooaeg, 2020. Aasta
"Maahommik" külastab oma teel inimesi Eesti eri paigus ja kogume neilt maaelu tarkusi. Lisaks ei puudu saatest ka põnev vaatajamäng. Saatejuht Mari Tamm, režissöör Maarika Lauri, operaator Tanel Velli-Vällik, produtsent Kadi Katarina Priske.
09:00
On meie aeg . Tulevik
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 8. Episood, 2019. Aasta
John on politsei eest pääsenud ning tuleb Christinale ja Mo-Li'le järele, et kõik koos Hispaaniasse põgeneda. Uno aimab halba. Peter kaalub Nina ööklubi ülevõtmist koos oma verivaenlase Mirkoga.
10:00
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 7. Hooaeg, 14. Episood, 2022. Aasta
"Ringvaade suvel" toob esmaspäevast neljapäevani vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid on loomulikult Eesti parimad ja igav nendega juba ei hakka. Sel nädalal on teiega Marko Reikop.
10:25
Ohtlik lend . Parun
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2006. Aasta
Vistriku idee kohaselt peab kuskil olema mees nimega Parun, kes juhib kogu Eesti narkokaubandust. Samal ajal on Urmas trellide taha saadud, aga sellega jant veel ei lõpe. Varsti mässitakse ka Vistrik pahandustesse ja talle esitatakse vägistamissüüdistus.
11:25
Pealtnägija
Dokumentaal, Päevakajaline, 23. Hooaeg, 2021. Aasta
20 aastat tele-edetabelite tipus püsinud uuriv telesaade avab Eesti elu ja inimesi oma ehedal kujul – uurivad lood, värvikad persoonid ning kohad ja sündmused, mille pealtnägijaks tavaline inimene naljalt ei satu. Saatejuhid Mihkel Kärmas, Taavi Eilat, Kristjan Pihl ja Piia Osula. Režissöörid Raivo Maripuu ja Vladlen Pobjaržin, produtsent Piret Priisaar.
12:15
8 mm ELU
Ajalooline, Ajalugu, Telesari, Vestlussaade, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2014. Aasta
Millised olid parimad näärikingid aastal 1960? Jäähoki lahingud Kadrioru pargis ja armastatud näitleja Väino Areni 8 mm aarded Estonia teatri lavatagusest elust. Tänased lood toob teieni saatejuht Tambet Tuisk.
12:45
Rohke kalatuur
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2015. Aasta
Vikerforelli kasvatatakse Eestis kõige enam ja järelikult ka süüakse teiste kalaliikidega võrreldes palju rohkem. Teadaolevalt tõi vikerforelli Eestisse keegi Tsaari-Venemaa aadlik juba aastal 1896. Aga vikerforelli kodumaa on tegelikult Põhja-Ameerika. Oma nime sai ta sealsetes jõgedes elavate kalade värvikirevuse järgi. Põhja-Ameerikas on neid järele jäänud vähe, kuid meil siin Eestis teda õnneks jagub ja seda tänu Priit Lullale, kes ehitas kalakasvanduse otse oma talu õuele. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
13:15
Suus sulav Eesti
Kokandus, 3. Hooaeg, 6. Episood
Muhumaa traditsiooniliseks roaks on hapurokk, mida kirjanik Katrin Pauts oma "Minu Muhumaa" raamatus mitte just kõige soojemate sõnadega meenutab. Angelica võtab eesmärgiks pakkuda Katrinile tänapäevaseid Muhumaa maitseid, mida väikesel saarel leidub küllaga. Samuti valmib saates kirjaniku lapsepõlvelemmik karamellikissell, rahvapärase nimega kaameli tatt. Saatejuht Angelica Udeküll, režissöör Taavi Arus, montaažirežissöör Vladlen Pobjaržin, toimetajad Laura ja Robert Kõrvits, produtsent Laura Kõrvits.
13:45
Uudishimu tippkeskus . Kui kaugel on teadus mõtete lugemisest?
Dokumentaal, Keskkond, Teadus, 4. Hooaeg, 11. Episood
Milline on inimmõistuse riistvara ja milline on tarkvara? Sukeldume ajuteaduse maailma, et selgitada välja inimlike tungide elementaarosakesed. Saatejuhid Maarja Merivoo-Parro ja Karl Vilhelm Valter, režissöör Margo Siimon, tootja Filmit OÜ.
14:15
OP
Kultuur, Vestlussaade, 5. Hooaeg, 2021. Aasta
Iganädalane kultuurikompass! Saatejuhid Margit Kilumets ja Margus Tabor võtavad vaataja kaasa kinno, teatrisse, näitusele, raamatupoodi, kontserdile ja mujalegi. Režissöör Antti Häkli, toimetajad Tiina Kruus, Anne Aavik, Johanna Mängel.
15:15
Pulss . Ülepinged 3/4
Draama, Telesari, 9. Hooaeg, 7. Episood, 2020. Aasta
Max teeb Elmerile kopsusiirdamise. Johanna veedab aega Aadaga. Perttu usub, et Suvi infarkt on Jumala karistus nende pattulangemise eest. Marjut lubab Mila saladust hoida, kuid avastab Eliase kahtlase mineviku.
15:35
Pulss . Ülepinged 4/4
Draama, Telesari, 9. Hooaeg, 8. Episood, 2020. Aasta
Elmeri uued kopsud hakkavad kenasti tööle ja Max on sügavalt liigutatud. Johanna läheb rasedust katkestama, kuid hakkab oma otsuses kõhklema. Marjut muretseb Mila pärast ja mõistab, et ta ei saa tütretütrega sõbrustada. Sonja väldib Jessega suhtlemist.
16:00
Reisile minuga . La Digue'i saar India ookeanis
Dokumentaal, Reisisaade, 13. Hooaeg, 2019. Aasta
Kauneid liivarandu on saarel üle kümne ja igaühel oma peen prantsuskeelne nimi. Siin kasvab 75 sellist taimeliiki, mida mujal maailmas ei leidu. Registreeritud on ka üle 1000 kalaliigi. Tambet snorgeldab usinasti ja näeb neist vaid väga väikest osa. Saare populaarseim sõiduvahend on jalgratas, kuid sõita saab ka härjavankriga. Hea on veel teada, et siinne lemmikjook rumm on ainult 25 kraadi kange. Oleme ka 200 aasta vanuses Takamaka rummitehases ja näeme, kuidas seda toodetakse. La Digue'i saarel filmisid Tambet Tuisk, Tiina Park ja Manfred Vainokivi. Saate tootis Free Studio.
16:30
Osoon . Vaclaicene piirkond; Roolinnud; Sirelased
Loodus, Keskkond, Telesari, 26. Hooaeg, 2018. Aasta
"Osoon" käis lätlastel külas, et uurida, mida uut ja huvitavat pakub Läti loodus. Alustame oma külaskäiku Veclaicenest, eesti keeli Vana-Laitsna maastikukaitsealalt, mis on loodud Läti kauni ja mitmekülgse looduse ning kultuuripärandi kaitseks. Vaid paar kilomeetrit Eesti piirist, Korneti ürgoru ja mägede vahel räägib Läti elust ja piirideta loodusest Janis Prangels ehk Prangli Jaan. Maurini ökofarmis näeme poolmetsikuid konikuid ja saame tunda "pirtsi" mõnusid. Pea viiskümmend aastat on Pärnumaal, Läti piiri-äärses roostikus uuritud roolindude elu. Mida andmed roolinnustiku ja siinse keskkonna kohta räägivad? Sirelased on omapärased tegelased, kes püüavad jäljendada teisi putukaid. Kes on maskeerunud herilaseks, kes mesilaseks, ikka selleks, et pääseda linnu noka vahele sattumast. Autorid Kristo Elias, Sander Loite ja Hannes Rohtma. Režissöör Keiti Väliste, operaatorid Madis Reimund, Mattias Veermets, Hannes Rohtma, helirežissöör Rein Fuks, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
17:00
Õnne 13
Draama, Telesari, 12. Hooaeg, 289. Episood, 1993. Aasta
Uku astub Johannese poolt läbi ja saab sõbralikult noomida. Tallinnas on Margnal külas Tiina, kes ei ole siiski kindel oma valikutes. Are võtab südame rindu ja avaldab Torimile Raimi asukoha. Tänu Peetrikesele õnnestub Johannesel Alma üle oma korteri ukseläve meelitada.
17:30
On meie aeg – 1951 . Varasuvi
Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 1. Episood, 2020. Aasta
Sarja neljas hooaeg hüppab ajas tagasi 1951. aasta suvesse, mis jääb esimese ja teise hooaja vahele. Teise hooaja alguses on Nina ja Calle jälle paar, ilma et vaataja saaks teada, kuidas see juhtus. Neljas hooaeg täidab selle lünga. Löwanderite perekond valmistub avama suverestorani Gällnö saarel Stockholmi saarestikus. Siin kohtub Nina jälle Callega, esimest korda pärast seda, kui ta üritas endalt elu võtta.
18:15
Elu lugu . Jaan Pärn
Elulooline, Dokumentaal, Telesari, 4. Hooaeg, 12. Episood, 2021. Aasta
Jaan Pärna ehteid võib näha nii presidendi vastuvõttudel kui ka välismaistel ehtekonkurssidel. Mehe enda leiab aga imelisest paigast – Meistrite Hoovist Tallinna Vanalinnas. Saatejuht Reet Linna, režissöör Kertu Köösel, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2022. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
18:45
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 11. Hooaeg, 23. Episood, 2021. Aasta
Kauaoodatud finaalis on vastamisi selle nädala kahe poolfinaali võitjad. Selgub, kes võidab "Eesti mängu" üheteistkümnenda hooaja ja viib koju peaauhinna, milleks on Põhja-Eesti maitsete ning puhkuse pakett. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.
19:15
Suus sulav Eesti
Kokandus, 3. Hooaeg, 7. Episood
Anne Veesaar veetis oma lapsepõlved kahe vanaema juures – üks neist on pärit Setomaalt ja teine Valgamaalt. Mõlemad vanaemad jätsid Anne maitse-eelistustesse oma jälje ja seetõttu on Angelica ülesandeks pakkudagi midagi mõlema esiema köögist. Saatejuht Angelica Udeküll, režissöör Taavi Arus, montaažirežissöör Vladlen Pobjaržin, produtsent-toimetaja Laura Kõrvits.
19:40
OP lood . Mustamäe 60
Dokumentaal, Telesari, 7. Episood, 2022. Aasta
Kultuur kutsub! "OP" võtab teid kaasa teatrisse, kinno, raamatupoodi ja kasvõi tänavale – kus aga midagi kaunist ning intrigeerivat sünnib.
20:00
Ühe maja lugu
Ajalooline, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2021. Aasta
Owe Peterselli saatesari majadest, mis kuuluvad kindlalt Eesti kultuurilukku, kuid mis peidavad endas põnevaid salasoppe ja ohtralt lugusid, mida keegi pole seni veel kuulnud. Seekord uurime Pärnu kuurordipärli Ammende villa ajalugu. Saatejuht Owe Petersell, režissöör Erle Veber, toimetaja Kai Väärtnõu, produtsent Rait Roland Veskemaa.
20:30
Vanad ja kobedad . Väino tütar
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 25. Episood, 2002. Aasta
Väinol ilmub välja "tütar" Olümpia, kes küsib raha pulmade ettevalmistuseks. Väino räägib ka Valdurile "tütrest", kuid Valdur ei usu teda. Väino solvub ja läheb metsa uudist ning elu mõtet seedima. Varsti aga taipab, et Valdurita ta elada ei saa ja peagi joovadki nad koos Pilsnerit ning näevad televiisorist, et nn tütar ongi tegelikult petis.Autorid-osatäitjad Madis Milling ja Henrik Normann. Režissöör Rando Pettai, toimetaja Indrek Ibrus.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 2022. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
21:25
Sport
Uudised, Sport, 130. Episood, 2022. Aasta
21:35
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 7. Hooaeg, 15. Episood, 2022. Aasta
"Ringvaade suvel" toob esmaspäevast neljapäevani vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid on loomulikult Eesti parimad ja igav nendega juba ei hakka. Sel nädalal on teiega Marko Reikop.
22:05
Pulss . Arust ära 1/4
Draama, Telesari, 9. Hooaeg, 9. Episood, 2020. Aasta
Jarmo ja Jari vahele tekivad uued pinged. Leevi tunneb tõmmet EMOsse toodud patsiendi poja vastu. Nikke satub olukorda, mida ta on ammu kartnud.
22:25
Pulss . Arust ära 2/4
Draama, Telesari, 9. Hooaeg, 10. Episood, 2020. Aasta
Jokke saab tööl viga ja lisaks tema trauma ravimisele peavad haigla töötajad tulema toime ka tema ekstsentrilise emaga. Max ja Johanna üritavad oma saladust hoida. Jesse tunded Sonja vastu pannakse proovile.
22:50
Kildis mehed. Reisil Sami ja Grahamiga . Söök ja jook
Komöödia, Dokumentaal, Tõsielu, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2021. Aasta
Näitlejad Sam Heugham ja Graham McTavish, sarja "Võõramaalane" tähed, rändavad läbi Šotimaa ning tutvuvad selle rikka pärandiga. Mõnusa huumori ja kirega tutvustatakse kõike Šoti klannidest ning lahingutest kuni viski ja rahvatantsudeni. 1. osas: Šoti köök ja viski on üle maailma kuulsad. Sam ja Graham uurivadki seekord viski saladusi ning tutvuvad rahvustoitudega.
23:15
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 11. Hooaeg, 23. Episood, 2021. Aasta
Kauaoodatud finaalis on vastamisi selle nädala kahe poolfinaali võitjad. Selgub, kes võidab "Eesti mängu" üheteistkümnenda hooaja ja viib koju peaauhinna, milleks on Põhja-Eesti maitsete ning puhkuse pakett. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.
23:45
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 7. Hooaeg, 15. Episood, 2022. Aasta
"Ringvaade suvel" toob esmaspäevast neljapäevani vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid on loomulikult Eesti parimad ja igav nendega juba ei hakka. Sel nädalal on teiega Marko Reikop.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun