fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
00:10
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 9. Hooaeg, 23. Episood, 2019. Aasta
Täna on teie ees lauljad Grete Paia ja Stefan Airapetjan ning Maailmakoristuse telejuht Mart Normet. Saatejuht Gaute Kivistik.
00:40
Surm paradiisis . Mees kuldse relvaga
Krimi, Draama, Müsteerium, Telesari, 3. Hooaeg, 7. Episood, Inglise, USA, 2014. Aasta
Erasaarel tormivangi jäänud uurijad leiavad end ühest majast mõrtsukaga ja peavad juhtumi kiiresti lahendama, enne kui nad ise mõrvari saagiks langevad.
01:30
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 5. Hooaeg, 2020. Aasta
02:15
ERR.ee uudised
Uudised, 190. Episood, 2020. Aasta
07:00
Aia elu . Nõrga talu floksid. Krista Kukk
Dokumentaal, Kodu, Telesari, 7. Hooaeg, 2016. Aasta
Nõuandeid hobiaednikele koduaias tegutsemiseks annavad oma valdkonna asjatundjad. Saatelõigud on olnud eetris saadetes "Maahommik" ja "Sõida maale".
07:10
Prillitoos
Vestlussaade, 40. Hooaeg, 2020. Aasta
Kutsume teid tegema koduseid toimetusi. Mart Juur räägib huvitavatest raamatutest, Ulve Kangro õpetab puhastama tekstiilesemeid, küpsetame Lia Virkuse näpunäidetel mõnusa marja- ja kohupiimakoogi ning saame tuttavaks huvitavate inimestega. Saatejuht Reet Linna, režissöör Kertu Köösel. Tartu loo tegid Aivi Parijõgi ja Mati Kark. Toimetas Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.
08:05
Maahommik
Dokumentaal, Telesari, 20. Hooaeg, 2017. Aasta
Sõidame mööda Eestit ringi, õpime erinevaid nippe ja paneme kõrvataha kasulikke nõuandeid. Külastame ka ettevõtlikke inimesi, kelleta jääks maaelu soiku. Saatejuhid Mari Tamm ja Laura Kõrvits.
08:50
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 5. Hooaeg, 2020. Aasta
"Ringvaade" toob suvel esmaspäevast neljapäevani teie ette Eesti elu kirevaimad hetked. Saatejuhid on Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika ning igav nendega ei hakka.
09:30
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 9. Hooaeg, 23. Episood, 2019. Aasta
Täna on teie ees lauljad Grete Paia ja Stefan Airapetjan ning Maailmakoristuse telejuht Mart Normet. Saatejuht Gaute Kivistik.
10:00
Doktor Martin . Portwenni efekt
Draama, Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, Inglise, 2004. Aasta
Kogu alevik valmistub Portwenni tantsupeoks. Louisa on klassiekskursioonil hädas ühe marakratiga. Doktor Martin külastab metsnikku, kes elab koos hiigeloravaga.
10:50
Ohtlik lend . 400 tooli
Krimi, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2006. Aasta
Mööbliärimees lastakse oma autos õhku. Lisaks saab haavata Västriku endine Tallinna partner. Andresele tehakse ettepanek pealinna tööle tagasi tulla, millega mees ka rõõmuga nõustub. Nagu tavaliselt, ei mõista Västrik oma lähedaste tundeid ja lahkub Ritaga isegi hüvasti jätmata. Paraku liiga hilja saabub teadmine, et Leidpalu tähendas talle midagi enamat.
11:45
ENSV . 8 kopsi kilo
Komöödia, Telesari, 9. Hooaeg, 12. Episood, 2015. Aasta
Illar ja Ats sukelduvad köögiviljaärisse. Paavo haistab samuti uusi teenimisvõimalusi. Pille ja Mait otsustavad kaotatud aja tagasi teha. Aadu on sügavalt pettunud.
12:15
Suvenaabrid . Paistu, Viljandi valla küladepäev
Kultuur, Meelelahutus, Muusika, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2015. Aasta
Paistus, Viljandi valla küladepäeval oli põnevust palju. Ennekõike jooksti võidu ja alles seejärel võeti mõõtu nii laulmises kui ka teadmistes. Vastamaisi olid Viljandi valla ja Tarvastu laulumehed ning naised. Eeslauljateks olid noor superstaar Mikk Mäe ja Gerli. Teadmisi kontrollis Jüri Aarma. Toimetajad Piret Jürman ja Reet Linna.
13:10
Koduigatsus . Tüli
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 2. Episood, 2017. Aasta
Sarah ja George ei leia üksmeelt Davidi usu valimisel. George on lahutusega nõus ja varsti pärast seda vabastatakse Regina.
14:05
Pealtnägija
Dokumentaal, Päevakajaline, 21. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
20 aastat tele-edetabelite tipus püsinud uuriv telesaade avab Eesti elu ja inimesi oma ehedal kujul – uurivad lood, värvikad persoonid ning kohad ja sündmused, mille pealtnägijaks tavaline inimene naljalt ei satu.
14:50
Johannese lähetamine . Kreeka
Dokumentaal, Telesari, Reisisaade, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2019. Aasta
Johannes väisab sel nädalal demokraatia hälli Kreekat, et oma silmaga juba kümme aastat kestnud kriisi kaeda. Kas fetapirukas, kodus valmistatud liköör ja vekitud fruktid on ainsad põhiväärtused, millest see palju kannatanud rahvas veel suudab rõõmu tunda? Saatejuht Johannes Tralla, režissöör Märten Vaher, operaator Madis Reimund, toimetaja Marit Ummelas, produtsent Hannela Lippus.
15:20
Usalda mind, ma olen arst
Telesari, 5. Hooaeg, 2. Episood, 2016. Aasta
Michael Mosley ja ta arstide tiim on tagasi, et juhatada oma teadmiste ja eksperimentidega vastuoluliste terviseväidete ning reklaamide rägastikus teed parima tervise juurde. Teises filmis on luubi all intensiivtreeningu kasu või kahju, akupunktuuri teaduslikud alused, antibiootikumiresistentsuse lahendamise võimalused, peapõrutuse tõsidus ja palju muud.
16:15
Osoon . Hanede peletamine; Metsakuklaste ümberasustamine; Suitsupääsuke
Loodus, Keskkond, Telesari, 26. Hooaeg, 2019. Aasta
Eesti on lindude rändeteel oluline peatuspaik, kus nad saavad oma jõuvarusid täiendada. Kevadised orasepõllud on rikkalik toidulaud, aga samas ka konfliktipaik inimese ja linnu vahel. Tänavu rakendub pilootprojekt, mis lubab kolme maakonna osadel põldudel pidada heidutusjahti põlde rüüstavatele hanedele. Kuidas suhtuvad sellesse ornitoloogid? Kui sipelgad on valinud oma elupaigaks kellegi aia ja inimesele see kooselu ei sobi, siis on asjatundja abiga võimalik leida sipelgatele uus elukoht. Autorid Kristo Elias, Sander Loite. Režissöör Keiti Väliste, operaator Madis Reimund, helirežissöör Rein Fuks, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.
16:40
Reisile minuga . Läti suvi
Reisisaade, 11. Hooaeg, 5. Episood, 2017. Aasta
Kuidas tekivad kaunite juugendarhitektuuriga majade fassaadidele kurjade nägudega naised? Eks ikka oma kodunt. Läti kuulsa arhitekti Mihhail Eisensteiniga just nii juhtuski. Alberta tänav Riias on kaunite juugendmajade kogum, kuid ülevalt akende pealt vaatavad vastu just needsamad kurjad naisenäod. Nende prototüüp olla olnud Mihhaili kuri abikaasa, kes oli ka kuulsa filmirežissööri Sergei Eisensteini ema. Oleme saates ka Alberta tänaval asuvas juugendstiili muuseumis, kus Dace Balina räägib läti juugendi omapärast. Mida üldse teha suvel Lätis? Siin on väike spikker ka neile, kes lähevad sinna koos perega. Lisaks Riia kaunile vanalinnale näete saates veel Sigulda keskaegset lossi, Jūrmala liivarandu, Tērvete loodusparki ja liblikate maja, Tarzani lõbustusparki ning muidugi Riia loomaaeda. Lätis filmisid Jüri Aarma ja Tiina Park. Saate tootis Free Studio.
17:10
Õnne 13
Draama, Telesari, 21. Hooaeg, 1993. Aasta
Oliver-Sten püüab ema oma kaasa Merilini suhtes distantsi hoidma õpetada, kuid kui ema õppust ei võta, ajab Merilin ise asjad korda. Evelin külastab Vissi ja kurdab talle oma igavat elu. Vissile tundub see isegi meeldivat. Jürkal on turu peal probleeme kartulikottidega, mis ise rändama kipuvad. Torim käib sündmuspaigal ja teeb asjast oma järelduse. Uuevarikul aga valmistub Ints Mornasse sõitma. Annemais tekitab see teatavaid kahtlusi ja ootusi.
17:40
Doktor Martin . Iga linna igas sadamas
Draama, Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, Inglise, 2004. Aasta
Joani vana arm ilmub taas välja ja lööb ta jalust. Paraku on kunagine kavaler väga haige. Martin on hädas koolitüdrukuga, kes ei anna talle hetkekski rahu.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2020. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
18:45
Eesti mäng
Meelelahutus, Telemäng, 9. Hooaeg, 24. Episood, 2019. Aasta
Täna selgub, kes on selle nädala võitja ja ühtlasi saatesarja kuues finalist. Saatejuht Gaute Kivistik, režissöör Maire Radsin.
19:15
Edulood . Aleksandr Ivaškevitš
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2019. Aasta
Tapja ja võrgutaja, vürst Jaroslav ja vürst Mõškin, oligarh ja tööline. Aleksandr Ivaškevitš on kehastanud laval ja filmis enam kui sadat rolli. Ta töötab kõvasti ja puhkab vähe. 27 aastat on ta õpetanud ja tantsinud stuudios Duff Tap, 36 aastat töötanud Eesti Vene Draamateatris. Jõuame uue mängufilmi võtetele Jaroslavli linna Venemaale. Vaatame, milline on näitleja elu tegelikult, näeme kuulsaid režissööre ja näitlejaid Aleksandriga koos töötamas. Režissöör Aljona Suržikova, produtsent Sergei Trofimov, operaatorid Anatoli Sergejev ja Ivan Panasjuk, montaaž Tatyana Soboleva.
20:00
ENSV . Eestimaa on ju nii väike
Komöödia, Telesari, 9. Hooaeg, 13. Episood, 2015. Aasta
Käimas on vanalinnapäevad. Marju kohtub taas Atsiga. Annelil ja Jüril vahel tekivad põhimõttelised erimeelsused. Üllatuskülalisi Aavikute majas on rohkem kui üks.
20:30
Kohtumine. Siiri Sisask . Kohtumine. Siiri Sisask
Vestlussaade, 22. Episood, 2018. Aasta
Hilissuvel 2018 vestleb Sulu talu perenaise Siiri Sisaskiga Margus Saar. Režissöör Rait Roland Veskemaa, produtsent Kadi Katarina Priske.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, Telesari, 2020. Aasta
21:25
Sport
Uudised, Sport, 133. Episood, 2020. Aasta
21:35
Ringvaade suvel
Dokumentaal, Päevakajaline, Telesari, 5. Hooaeg, 2020. Aasta
"Ringvaade" toob suvel esmaspäevast neljapäevani teie ette Eesti elu kirevaimad hetked. Saatejuhid on Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika ning igav nendega ei hakka.
22:15
Koduigatsus . Kõik, mis hiilgab
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 3. Episood, 2017. Aasta
Bligh'sid tabab šokina Regina vabanemine ja nad valmistuvad halvimaks. Sir Richard viib Regina hotelli, kuid ta kaob sealt teadmata suunas.
23:05
Elu parim nali . Elu parim nali
Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2019. Aasta
Tuntud ja armastatud eestlased räägivad, mis neid telekat vaadates kõige enam naerma on ajanud. Otsime need naerma ajanud klipid üles ja näitame kõigile, kes kaasa itsitada tahavad! Hea huumor garanteeritud!
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close