logo
logo
Esileht
TV-kava
ETV
T, 14.05
K, 15.05
N, 16.05
R, 17.05
L, 18.05
P, 19.05
Eile
Täna
Homme
N, 23.05
R, 24.05
L, 25.05
P, 26.05
E, 27.05
T, 28.05
03:10
Maailma kõige tervem rahvas
Dokumentaal, 3. hooaeg, 3. episood, Eesti, 2023. aasta
Teaduspõhises koguperesaates viime läbi hulga kaasahaaravaid eksperimente, et uurida, kuidas teha eestlastest maailma kõige tervem rahvas! Uues osas on teemaks paljude perede suurim tüliõun - nutiaeg. Uues põnevas katses uurime koos teadlastega, mis imeväega laste ekraaniaega tuju rikkumata ja ilma riiuta vähendada. Saatejuht on Kristjan Pihl, režissöör Keiti Väliste, produtsent Birgit Rae.
03:42
ERR.ee uudised
Uudised, Eesti, 2024. aasta
Eesti Rahvusringhäälingu uudised - Eesti ja kogu maailma kõige värskemad uudised.
05:55
Ringvaade
Päevakajaline, 15. hooaeg, 2711. episood, Eesti, 2024. aasta
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop.
06:55
Terevisioon
Päevakajaline, 24. hooaeg, 95. episood, Eesti, 2024. aasta
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Juhan Kilumets, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi. Režissöörid Elo Selirand ja Keiti Väliste, produtsent Rait Roland Veskemaa.
09:05
Südamed . Ameeriklane ja rootslane
Draama, Telesari, 1. hooaeg, 1. episood, Itaalia, 2021. aasta
Molinette haigla peaarst Cesare Corvara paneb 1967. aastal Torinos kokku meeskonda, et viia läbi maailma esimene südamesiirdamine. Vanasse kodulinna naasevad ka geniaalne kirurg Alberto ja Houstonis end täiendanud kardioloog Delia. Alberto ja Delia olid ülikooliajal kihlatud ning Alberto loodab, et nüüd avaneb tal võimalus kord katkenud suhet jätkata. Delia asub tööle veel enne lennuki maandumist, sest üks kaasreisija on saamas infarkti. Delia veenab meest haiglasse pöörduma, kuid seal ei taha keegi naist kuulata.
09:55
Terevisioon
Päevakajaline, 24. hooaeg, 95. episood, Eesti, 2024. aasta
"Terevisioonis" on koos uudised, ilmateade, olulised jutuajamised ja mõnusad külalised. Säravad saatejuhid Katrin Viirpalu, Owe Petersell, Liisu Lass ja Reimo Sildvee annavad endast parima, et kõik teie päevad algaksid energiliselt ning hästi.
12:10
Osoon
Loodus, Päevakajaline, 32. hooaeg, 1147. episood, Eesti, 2024. aasta
Kevadeti saab vaid ühe põgusa nädala jooksul kohata Hiiumaal haruldasi väike-laukhanesid, kes oma rännuteel puhkepausi teevad. Ohustatud linde on tulnud vaatlema looduskaitsjad ja eksperdid, kes jagavad teadmisi liigi kohta ka kohalikele põllumeestele. Inimese kõrval elab linnas väga palju loomi, kelle elu ja tegemised võivad meist enamikel märkamata jääda. Samas räägib nende liikide olemasolu ja käekäik palju ka meie elukeskkonna kvaliteedi kohta. Saate autorid on Kristo Elias ja Sander Loite, toimetaja Marit Valk, režissöör Keiti Väliste, produtsent Heiki Sepp.
12:40
Maahommiku lood . Pööravere koolimaja uus elu
Elulooline, Dokumentaal, 3. hooaeg, 28. episood, Eesti, 2021. aasta
"Maahommik" toob ekraanile ärksad ideed, tegusad inimesed ja huvitavad ettevõtmised.
13:05
Plekktrumm . Anna Hints
Vestlussaade, 13. hooaeg, 254. episood, Eesti, 2023. aasta
Eesti kinodesse on jõudnud USA-s Sundance'i filmifestivalil parima režissööri auhinna pälvinud dokumentaalfilm "Savvusanna sõsarad". Milles seisneb iidse suitsusauna imevägi, mis leevendab ka tänapäeva inimese hingehaavu ja sisemisi kannatusi? "Plekktrummi" külaline on filmi režissöör ja stsenarist Anna Hints. Saatejuht Joonas Hellerma, toimetaja Hedi Rosma, režissöör Maire Radsin, produtsent Laura-Liisa Veiler.
13:50
Värvimuusika . Laura ja Liisi Koikson bändidega
Muusika, Meelelahutus, 1. hooaeg, 7. episood, Eesti, 2018. aasta
"Värvimuusika" maagiline seitsmes saade! Laval muinasjutuline Liisi Koikson ja ebamaine Laura oma bändidega. Kosmilist kiirgust mõõdab saatejuht Reigo Ahven. PS. Tänast saadet saab vaadata ka kolmanda silmaga.
14:50
Joanna Lumley Havannas ja Haitil
Seiklus, Dokumentaal, 1. hooaeg, 2. episood, Inglise, 2019. aasta
Joanna Kuuba reis lõpeb külaskäiguga kurikuulsasse Guantanamo linna. Teisel pool Tuulepealset väina asub Haiti, läänemaailma vaeseim riik. Joanna viib meid reisile, kus saab näha nii pisaraid kui ka naeru.
15:40
Kõik pime
Komöödia, Seiklus, Telesari, 1. hooaeg, 2. episood, Austria, 2022. aasta
Elekter pole tagasi tulnud, Kekenbergi küla rahvas koguneb võõrastemaja juurde nõupidamisele, kuna selliseks olukorraks pole keegi valmistunud. Tuleb hakata toiduvarusid üle vaatama, Viinist külla elama asunud noorpaar sõidab lähemasse supermarketisse, kuid seal läheb toidu pärast tõeliseks mölluks. Külakaev on ummistunud, kirikuõpetaja Matias lastakse kaevu asja uurima. Osades Tambet Tuisk, Hilde Dalik, Harald Windisch, Miriam Fussenegger, Julia Edtmeier, Lukas Watzl jt, režissöör Michael Riebl.
16:30
Õnne 13
Draama, Komöödia, Telesari, 25. hooaeg, 708. episood, Eesti, 2017. aasta
Morna spaas on uus töötaja Laura, kes nii Henry kui ka Harry Ahvena paika paneb. Ülu küsib Annemailt luba Uuevarikul kliente vastu võtta. Taivo šokeerib totaalselt Almat. Allanil on Leilile ja Jürkale halbu uudiseid.
17:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, 521. episood, Eesti, 2024. aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
17:05
Minu pere . Elu algab 50-selt
Draama, Komöödia, Pere, Telesari, 7. hooaeg, 9. episood, Inglise, 2007. aasta
Kas Ben on ikka parim advokaat Susani kaitsmiseks kohtus?
17:35
Südamed . Kuni arm meid lahutab
Draama, Telesari, 1. hooaeg, 2. episood, Itaalia, 2021. aasta
Delia esimene tööpäev osutub põrgulikuks: nunnad ja õed on skeptilised, kolleegid kritiseerivad ta ravivõtteid ning isegi mõni patsient keeldub tema abi vastu võtmast. Ainus, kes Deliasse usub, on Cesare, kes peab oma naise palkamise otsust kaitsma haigla nõukogu koosolekul. Noor resident Fausto on võlutud peaarsti tütrest Virginiast, kes on haiglasse praktikale tulnud.
18:30
Aktuaalne kaamera
Uudised, Eesti, 2024. aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
19:00
Ringvaade
Päevakajaline, 15. hooaeg, 2712. episood, Eesti, 2024. aasta
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Grete Lõbu ja Marko Reikop.
20:00
Valimisstuudio
Päevakajaline, Eesti, 2024. aasta
Eesti Televisiooni kolmanda valimisdebati teemaks on Euroopa julgeolek. Kandidaatide ees on küsimused loomulikult Ukraina abistamisest, aga ka sanktsioonipoliitikast agressorriikide suhtes ja Euroopa sõjatööstuse käimatõmbamisest. Saatejuhid on Liisu Lass ja Andres Kuusk, režissöör Maarika Lauri, produtsent Birgit Rae.
21:00
Aktuaalne kaamera. Ilm
Uudised, 521. episood, Eesti, 2024. aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
21:30
Sport
Uudised, Eesti
Spordiuudised.
21:40
Valimisstuudio jätkub
Päevakajaline, Eesti, 2024. aasta
Eesti Televisiooni valimisdebatid.
22:25
Vaikimisi
Draama, Thriller, Krimi, Müsteerium, Telesari, 3. hooaeg, 6. episood, Inglise, Iiri, 2023. aasta
Val on kohtupingis ja eitab kogu süüd, kuid asitõendid räägivad tema vastu. Ootamatult toimub aga istungis pööre, kui leitakse varastatud esemed ja kõik näib osutavat võõrale sissetungijale.
23:15
Teekond Hispaania
Dokumentaal, 1. hooaeg, 3. episood, Eesti, 2023. aasta
Friedebert Tuglase "Teekond Hispaania" ilmumist võib pidada kogu eestikeelse reisikirjanduse žanri alguseks ja sestpeale on paljud eestlased, sealhulgas ka tuntud kultuuritegelased, Tuglase teos näpus Pürenee poolsaarele seiklema sattunud. Eestlastel on Hispaaniaga mingi eriline side: see on kauge, romantiline, kuum, natuke hirmus ja samas üliahvatlev maa. Esimene eestlane, kes meie jaoks Hispaaniat avastas, oli Eesti kirjamees Friedebert Tuglas. Tuglas oli 1913. aastal natuke alla kolme nädala Hispaanias ja sealt alates ei saa ükski eestlane, kes vähegi kultuuris orienteerub, temast üle ega ümber, kui Hispaania reis ootab. Kolmandas osas jõuab Tuglas oma reisi lõppu. Ta näeb šokeerivat härjavõitlust ja Barcelonat. Veidi isegi pettumust ja kurbustki sigineb kirjaniku reisimuljetesse. Tulemuseks on aga Eesti reisikirjanduse avateos, mille järgi on hiljem reisinud Vares-Barbarus, Jüri Talvet, Jaan Undusk ja veel sajad kirjandushuvilised eestlased.
23:45
Ringvaade
Päevakajaline, 15. hooaeg, 2712. episood, Eesti, 2024. aasta
"Ringvaade" toob vaatajate ette Eesti elu kirevaimad tegelased ja suurimad seiklused. Saatejuhid Marko Reikop ja Grete Lõbu on otse-eetris ning igav nendega ei hakka!
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close