logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Life
R, 25.11
L, 26.11
P, 27.11
E, 28.11
T, 29.11
K, 30.11
Eile
Täna
Homme
P, 04.12
E, 05.12
T, 06.12
K, 07.12
N, 08.12
R, 09.12
00:00
Parim moelooja . Kõrgmoelt kõrgtänavale
Telemäng, Tõsielu, 17. Hooaeg, 5. Episood, USA, 2019. Aasta
Disaineritel palutakse luua oma versioon tänavarõivaste tulevikust ning neil on ainult üks päev väljakutse täitmiseks ja moelegendile mulje avaldamiseks.
01:00
Stuudio
Meelelahutus, 1. Hooaeg, 49. Episood, 2022. Aasta
02:10
TV3.ee meelelahutusuudised
Uudised, 1. Hooaeg, 376. Episood, 2022. Aasta
06:00
Podcast: Miks me oleme idioodid?
Meelelahutus, 1. Hooaeg, 40. Episood, 2022. Aasta
"Miks me oleme idioodid?" on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.
07:30
Kes on mu issi?
Dokumentaal, Krimi, Krimi, Dokumentaal, 7. Hooaeg, 19. Episood, 2019. Aasta
Illinoisist pärit mehe tüdruksõber tunnistab üles, et pettis teda. Mees hakkab kahtlema, kas ta on ikka lapse isa ning pöördub kohtusse.
08:00
Julged naised . Plaan B
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 8. Episood, 2017. Aasta
Jane kaalub, kas emadus võiks olla ta tulevikus. Kat teeb kostööd progressiivse ilubrändiga. Sutton võtab endale uued kohustused, kui Oliver on linnast väljas.
09:00
Dr Browni loomakliinik
Dokumentaal, Dokumentaal, Lemmikloomad, Tõsielu, 6. Hooaeg, 29. Episood, 2014. Aasta
Saates saame jälgida veterinaarkirurgi Chris Browni toimetamist Bondi Junctioni loomakliinikus, erakorralise veterinaararsti Lisa Chimesi ja eriarsti Andrew Marchevsky tegusid SASH-is Sydney eeslinnades ning Tim Faulkneri tegevust Austraalia reptiilipargis.
10:00
Minu uus kodu
Tõsielu, 4. Hooaeg, 21. Episood, 2016. Aasta
Alison ja Frank elavad kahekesi ning soovivad rohkem aega vaba aja veetmiseks ja vähem aega oma suure ookeaniäärse kinnisvara haldamiseks. Frank ei taha ära kolida, kuid Alison soovib neile leida kodu, kus nad veedaksid vähem aega töötades ja rohkem aega lõbutsedes. Todd näeb palju vaeva, et leida Franki jaoks sobiv kodu, milles oleks ka vähem ruumi. Jillian üritab nende kodu muuta aga elegantsemaks ja tõhusamaks, et veenda Alisoni mitte kolima.
11:00
Padjaklubi . Operatsioon shampoon
Komöödia, Meelelahutus, Telesari, 11. Hooaeg, 6. Episood, 2019. Aasta
Tüdrukud peavad metsa-terilerist Teo raha tagasi tooma ja riskivad salaküttide püssitoru ette sattumisega. Christian tuleb Hiinast tagasi ja tahab, et maja Laura sõbrannadest puhtaks saaks. Kristina, Maria ja Misha on kodutud ja peavad salaja ikkagi viimast korda treileriparki sisse hiilima. Lumehelbekesest Art tekitab aga samas Laura ja Christiani vahel halenaljaka arusaamatuse ja Laura otsustab viimaks uuesti blogi pidama hakata.
12:00
Issiga kodus
Meelelahutus, Tõsielu, 10. Hooaeg, 11. Episood, 2021. Aasta
Nikolai Isaenko veedab suurema osa oma vabast ajast tulevasi hitte kirjutades ja enda kuulsuse üle mõtiskledes. Nüüd peab ta aga vahetama mikrofoni ja lavariietuse mopi ja koduriiete vastu. Tema naine Rada vastutab elu, laste kasvatamise ja pereettevõtte juhtimise eest ning tal oleks hädasti meheabi vaja. Isa tähelepanu puudumist tunnevad ka lapsed, kes isaga kvaliteetaja veetmise asemel saavad temalt lihtsalt taskuraha. Nikolai peab läbima noore võitleja kursuse ja täitma kõik ajakavas ettenähtud ülesanded. Kas ta saab sellega hakkama?
14:30
Buduaar
Meelelahutus, 8. Hooaeg, 846. Episood, 2022. Aasta
Kaasahaarav ning humoorikas telesaade Buduaar toob Sinuni selle kõige kuumemad ilu-, moe- ja elustiili uudised. Ülipõnevate avastuste ja kasulike nõuannetega vürtsitatud telesaadet juhib iluhoolik ja jumestuskunstnik Reet Härmat.
15:00
Laser
Dokumentaal, Meelelahutus, 2. Hooaeg, 202. Episood, 2020. Aasta
Listeeria-hüsteeria jätkub! Arvad, et sinu köök on listeeriast puhast? Laser võtab proovid ja uurib järele. Tallinna ja Tartu tänavad on täis toidukullereid, mis on aga selle miljoniäri varjatud külg? Kui palju ja kellele me tegelikult maksame?
16:00
Kolm õde
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 115. Episood, 2016. Aasta
Ana Leticia on kade, et Ana Laura saab Mariano juurde minna. Ta tekitab skandaali, manipuleerib Ana Lauraga ja valetab Ana Lucia kohta. Marcelo puistab Ana Luciale südames olevaid saladusi ja tundeid. Valentin haudub teiste pahaste inimestega Mariano vastu kättemaksu. Ka Ana Leticia on sellega seotud. Marcelo leiab Ramiro baarist purjus ja pahasena.
17:00
Saatuslik pahe
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 31. Episood, 2017. Aasta
Namik vaidleb Ferhatiga Asli pärast. Asi ütleb Jeterile, et teab ta saladust. Abidin annab lapse Gülsümile ja palub tal ta eest hoolt kanda.
18:00
Vaprad ja ilusad
Draama, Telesari, 8877. Episood, 2019. Aasta
Hope ja Steffy vaidlevad selle üle, kumb nende emadest rohkem Ridge’i väärib. Uudised on ka Deaconini jõudnud, Sheila proovib teda aga rahustada. Carter kutsub inimese minevikust appi, kes aitaks mõista Quinni lahkumist. Brooke’i süda on ikka murtud, kuid Liam on talle toeks.
18:30
Kes on mu issi?
Dokumentaal, Krimi, Krimi, Dokumentaal, 7. Hooaeg, 20. Episood, 2019. Aasta
Perepuhkus muutub õudusunenäoks, kui Nevadast pärit mees saab teada, et ta tüdruksõber külastas ta endist naist, sest usub, et mees on naise poja bioloogiline isa.
19:00
Minu uus kodu
Tõsielu, 4. Hooaeg, 22. Episood, 2016. Aasta
Lailal ja Danil sünnib iga hetk neljas laps ning nad esitavad Jillianile väljakutse renoveerida väikese eelarve, lühikese tähtaja ja tohutute probleemidega väike vana maja. Toddi ülesandeks on leida maja, milles on palju ruumi, aga ta uhked ja kaasaegsed kodud võivad Laila külmaks jätta.
20:00
Julged naised . Jalusttõmbamine
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 9. Episood, 2017. Aasta
Tüdrukud võtavad ette reisi Suttoni kodulinna ja kohtuvad mõne tähtsa inimesega tema minevikust. Jane näeb vaeva oma tuleviku planeerimisega. Kat tunneb enda ja Adena suhtes mõra.
21:00
Doktor Addison . Kui ma poleks unustanud...
Draama, Komöödia, Romantika, Telesari, 5. Hooaeg, 6. Episood, 2011. Aasta
Charlotte'i valusad mälestused kohutavast tragöödiast vallanduvad, kui Amelia jätkab oma allakäiguspiraali. Addison valib lõpuks spermadoonori. Cooper seisab silmitsi raske otsusega, kui mõistab, et ta patsiendi vanemad on oma poega uimastanud, et ta väidetavad ATH-d kontrolli alla saada. Pete'i usaldusprobleemid ei lase tal oma habrast suhet Violetiga parandada.
22:00
Armastuse saar: Inglismaa
Meelelahutus, Tõsielu, 1. Hooaeg, 25. Episood, 2015. Aasta
Luis ja Cally korraldavad peo, kuid asjad lähevad käest ära, kui Zoe murdub, kuna pidi pärast televisioonis seksimist oma isa ja kirikuga silmitsi seisma.
23:00
Minu uus kodu
Tõsielu, 4. Hooaeg, 21. Episood, 2016. Aasta
Alison ja Frank elavad kahekesi ning soovivad rohkem aega vaba aja veetmiseks ja vähem aega oma suure ookeaniäärse kinnisvara haldamiseks. Frank ei taha ära kolida, kuid Alison soovib neile leida kodu, kus nad veedaksid vähem aega töötades ja rohkem aega lõbutsedes. Todd näeb palju vaeva, et leida Franki jaoks sobiv kodu, milles oleks ka vähem ruumi. Jillian üritab nende kodu muuta aga elegantsemaks ja tõhusamaks, et veenda Alisoni mitte kolima.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun