logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Life
N, 30.06
R, 01.07
L, 02.07
P, 03.07
E, 04.07
T, 05.07
Eile
Täna
Homme
L, 09.07
P, 10.07
E, 11.07
T, 12.07
K, 13.07
N, 14.07
00:55
Kõige kohutavamad kokad . Uhked lihalõigud
Kokandus, Meelelahutus, 18. Hooaeg, 9. Episood, 2020. Aasta
Käes on eelviimane võistlus ja osalejad juhendavad Alton Browni ja Anne Burrelli, et nad valmistaksid rooga, mida nad ei saa näha ega maitsta. Järgmiseks tuleb valmistada hõrgutavad lihalõigud.
01:55
Suvised seitsmesed
Meelelahutus, 2022. Aasta
02:25
TV3.ee meelelahutusuudised
Uudised, 1. Hooaeg, 228. Episood, 2022. Aasta
06:00
Podcast: Rambivalgu
Meelelahutus, 1. Hooaeg, 119. Episood, 2022. Aasta
Podcast "Rambivalgus" kutsub saatesse armastatud tele- ja raadiotegijaid, kes kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuht on tuntud laulja ja TV3 online juht Eliis Pärna.
07:30
Suhtekohus
Krimi, Telesari, 26. Episood
Ameerika ebatraditsiooniline kohtusaade, mis põhineb lahutavate paaride vaidluste lahendamisel.
08:00
Meeleheitel koduperenaised . Peeglike-peeglike
Komöödia, Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 5. Episood, 2008. Aasta
Tagasivaated viimasele viiele aastale selgitavad asju, mis on siiani vastuseta jäänud. Kõik koduperenaised kogevad oma suhetes probleeme.
09:00
Dr Browni loomakliinik
Dokumentaal, Dokumentaal, Lemmikloomad, Tõsielu, 6. Hooaeg, 3. Episood, 2014. Aasta
Saates saame jälgida veterinaarkirurgi Chris Browni toimetamist Bondi Junctioni loomakliinikus, erakorralise veterinaararsti Lisa Chimesi ja eriarsti Andrew Marchevsky tegusid SASH-is Sydney eeslinnades ning Tim Faulkneri tegevust Austraalia reptiilipargis.
10:00
Minu uus kodu . Karen ja Mike
Tõsielu, 1. Hooaeg, 26. Episood, 2013. Aasta
Mike ja Karen asusid elama oma majja, kuna neile meeldis mõte, et nad saavad elada mägede kõrval. Loodus on seal endiselt vaimustav, kuid majaga on sootuks teine lugu. Seitsme aastaga pole seal eriti midagi ära tehtud.
11:00
Padjaklubi
Komöödia, Meelelahutus, Telesari, 3. Hooaeg, 2. Episood, 2015. Aasta
Soolaleivapidu Kristina kolib Toomase juurde sisse ja korraldab tüdrukutele soolaleivapeo, aga loomulikult läheb nässu kõik, mis nässu võib minna. Laura itaallasest kutt Marco pole ikka veel oma rahasid kätte saanud ja Miša katsetab uut mehelikku ametit. Maria ja Mihkli särtsuv tutvus areneb sammukese edasi.
12:00
Haavatud armastus
Draama, Sõjafilm, Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 90. Episood, 2017. Aasta
Ali Kemal läheb Vasili hauale, kus ta kohtub Veronika ja Leoniga. Veronika palub tal koos nendega minna. Azize räägib lastele, et ootab Cevdeti last ja seepärast peavad nad linnast lahkuma, et ta saaks turvalises kohas last kasvatada. Ali Kemalil ja Azizel on tõsine jutuajamine. Azize ja ta pere lähevad kokku lepitud kohta, kuid Cevdetil läheb kaua, et sinna jõuda.
13:00
Dolce Vita
Meelelahutus, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2022. Aasta
"Dolce Vita" on vahva meelelahutussaade tervele perele. Lummavad paigad, imelised road ning lõbusad hetked on garanteeritud!
13:30
Buduaar
Meelelahutus, 8. Hooaeg, 26. Episood, 2022. Aasta
Kaasahaarav ning humoorikas telesaade Buduaar toob Sinuni selle kõige kuumemad ilu-, moe- ja elustiili uudised. Ülipõnevate avastuste ja kasulike nõuannetega vürtsitatud telesaadet juhib iluhoolik ja jumestuskunstnik Reet Härmat.
14:00
Suletud uste taga . Poega peetakse käperdajaks
Meelelahutus, Tõsielu, 4. Hooaeg, 2. Episood, 2013. Aasta
Hiljuti väikelinna kolinud Kerstin ja Fred Sommeri 14-astane poeg Laur ei tundu kohanevat uue kooli ja klassiga vanemate ootuste kohaselt.
15:00
Sadamalinna saladus
Detektiiv, Telesari, 1. Hooaeg, 183. Episood, 2017. Aasta
Üks kahtlusalune annab end üles, kuid see toob kaasa oodatust rohkem küsimusi. Karimi, Lucie ja Marci vahel on palju pingeid. Victoire ei tea enam, kas peaks Racheliga sõbrustama. Tristan saab enne sünnipäeva oma ajakapsli kätte.
15:30
Sadamalinna saladus
Detektiiv, Telesari, 184. Episood, 2017. Aasta
Sarimõrtsuka viies ohver mõjub politseile halvavalt. Nad proovivad talle läheneda, aga riskivad sellega suurelt. Sara süüdistab olukorras oma ema ja kutsub isa appi. Tristan tahab oma teismeea unistused ellu viia.
16:00
Kolm õde
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 9. Episood, 2016. Aasta
Marcelo on Ana Lucia poiss-sõber. Soledad teab Marcelot ajast enne õnnetust ning on sellele täielikult vastu. Ta tahab lahkuda pansionaadist, kus nad Ana Luciaga Mexico Citys peatuvad. Kõik proovivad teda ümber veenda. Ramiro proovib Ana Laura poolehoidu võita kuid Ana Leticia flirdib Ramiroga. Nad kolmekesi arutavad kunagist õnnetust ja Ana Lucia kadumist, millega on seotud müstiline Sofia Hernandez.
17:00
Haavatud armastus
Draama, Sõjafilm, Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 93. Episood, 2017. Aasta
Refik proovib Dagistanli veenda, et Ankara ei hooli sõja lõpetamisest, sest nad on liialt harjunud võitlema. Cevdet ja Yakup teevad selgeks, kes on spioon nende ridades. Cevdet teatab, et soovib kindrali töö lõpetada ja pensionile minna, et veeta aega koos perega. Yildiz proovib pääseda laevale, mis viiks ta Ateenasse, et peatada Ali Kemali abiellumine.
18:00
Suletud uste taga . Mõistatus lapse isaga
Meelelahutus, Tõsielu, 4. Hooaeg, 3. Episood, 2013. Aasta
Paar aastat koos elanud kärgperet tabab shokk: Keitlini 15-aastane tütar on juba mitmendat kuud rase ning millegipärast keeldub ta avaldamast kes on lapse isa.
19:00
Padjaklubi . Morsekleit
Komöödia, Meelelahutus, Telesari, 3. Hooaeg, 3. Episood, 2015. Aasta
Kristina tahab kõigi pahedega lõpparve teha ja avastab kogemata Toomase häiriva saladuse, Maria läheb oma uue tuttava Mihkliga esimesele deidile ja Laura aitab tal selleks valmistuda, olles samal ajal kimpus staaride kokku ajamisega, et Marcole muljet avaldada. Misha likvideerib koos abitu Marcoga veeavariid ja üritab ühtlasi muutuda soliidsemaks inimeseks.
20:00
Meeleheitel koduperenaised . Alati on mõni naine
Komöödia, Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 6. Episood, 2008. Aasta
Gabrielle läheb endast välja, kui Carlose jõukas klient Virginia Hildebrand teeb neile pakkumise, millest on võimatu keelduda. Lynette kahtlustab, et Tom petab teda kirgliku Anne Schillingiga, kes tahab mehe bändi esinema kutsuda. Porter pannakse jälle koduaresti. Susan ja Jackson lähevad lahku.
21:00
Armukesed . Ma jälgin sind
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 2. Episood, 2015. Aasta
Sõlmitakse uusi sõprussuhteid. Mõned paarisuhted satuvad keerukale kursile. Käima lükatakse mõned salapärased plaanid
22:00
Armastuse saar
Meelelahutus, Tõsielu, 3. Hooaeg, 2. Episood, 2020. Aasta
Osalejate jaoks muutub olukord kuumemaks. Neiud ja noormehed tõmbavad selga oma seksikad 19. sajandi alguse kostüümid ning neid ootab ees esimene kuum ülesanne.
23:00
Suhtekohus
Krimi, Telesari, 27. Episood
Ameerika ebatraditsiooniline kohtusaade, mis põhineb lahutavate paaride vaidluste lahendamisel.
23:30
Minu uus kodu . Joyce ja Steve
Tõsielu, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2014. Aasta
Joyce ja Steve ostsid kaksteist aastat tagasi mäejalamil võluva maja, mis vajas veidi remonti. Kui kena koha reaalsus neile lõpuks kohale jõudis, sai selgeks, et sealne töö käib neile üle jõu.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun