logo
logo
Esileht
TV kava
Duo 4
R, 25.11
L, 26.11
P, 27.11
E, 28.11
T, 29.11
K, 30.11
Eile
Täna
Homme
P, 04.12
E, 05.12
T, 06.12
K, 07.12
N, 08.12
R, 09.12
00:00
Kõmutüdruk . Sina said Yale'i
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, USA, 2008. Aasta
Kes pääseb soovitud eliitülikooli? Serena võtab ühendust uue õpetajaga, kel pole aimugi, mis juhtub, kui ta paneb Blairile elu esimese nelja. Chuck leiab endale ootamatu liitlase võitluses Bassi impeeriumi eest. Nate ja Vanessa veedavad romantilise õhtu ooperis.
00:50
Lucifer . Valelik väike parasiit
Krimi, Draama, Fantaasia, Telesari, 2. Hooaeg, 15. Episood, USA, 2017. Aasta
Tuntud algkooli juht mõrvatakse ja kõik vihjed viitavad sellele, et ta tundis oma tapjat. Lucifer mõistab, et ta peab kaevuma oma südame põhjani, et läita Azraeli tera ja oma pere tagasi taevasse toimetada.
01:35
Toidu ABC . Supermarketi hindade eri
Dokumentaal, Meelelahutus, Telesari, Reisisaade, 7. Hooaeg, 22. Episood, Inglise, 2017. Aasta
Purustame toiduainete kohta keerlevaid müüte ja laseme teaduslikel argumentidel kõnelda.
02:20
Inga Lindström . Samlundi armuring
Romantika, Telesari, 2016. Aasta
Sylvie on populaarse nõuandekolumni autor, kuid näib, et tema enda peal nipid ei toimi. Pärast lahutust kolib ta puberteedieas tütrega tagasi kodupaika. Praamil kohtab ta veetlevat meest nimega Sven ja kohe tunneb Sylvie sädemeid lendamas. Peagi selgub, et Sven on Sylvie õe Linnea uus kaaslane.
03:50
Postimees.ee
Uudised
06:30
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 1197. Episood, 2020. Aasta
Sol palub Eliseolt rohkem aega. Castañedad üritavad oma naisi päästa. Francisca ootab külalist.
07:20
Kaunitarid Clevelandis
Komöödia, Draama, Romantika, Telesari, 3. Hooaeg, 6. Episood, USA, 2012. Aasta
Kolm neljakümnendates aastates parimat sõbrannat lendavad Los Angelesest Pariisi, kuid nende lennuk teeb Clevelandis hädamaandumise. Nad otsustavad nautida tõelisi naisi väärtustavat linna ja jääda sinna, kus neid endiselt kuumaks peetakse.
07:45
Doktor imetegija
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 191. Episood, 2020. Aasta
Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
08:40
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 34. Hooaeg, 7797. Episood, 2021. Aasta
Kas Logani ohverdus on piisav, et päästa Tane'i elu? Mackenzie kavatseb kokku saada oma vihavaenlasega , kuid kohtumine ei lähe planeeritult. John toimetab Deanile anonüümse ümbriku, mis peidab endas kohutavat ähvardust.
09:05
Armastuse saar
Romantika, Tõsielu, Telesari, 8. Hooaeg, 6. Episood, Inglise, 2022. Aasta
Jätkub teine nädal "Armastuse Saarel" ja võistlejad naudivad endiselt päikest ja lõbu. Aga nagu alati, on ees veel palju käänakuid ja ootamatusi. Kuna laual on 50 000-naelane auhind võitja paarile, on kõik saarlased järjekindlad. Siit küsimus – kas noored leiavad "Armastuse Saarelt" tõelise romantika või on see kõik nende jaoks mäng?
10:10
Esmakohtingud
Tõsielu, Telesari, 4. Hooaeg, 9. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
11:10
Pilvede all
Draama, Telesari, 12. Hooaeg, 162. Episood, 2016. Aasta
Albert sõidab Tallinnasse, et Indrekuga Sirje pakkumisest rääkida. Ühtlasi kohtub ta Pireti, Mari ja Kertuga, kuid mitte kõigil kolmel pole talle häid uudiseid. Kertu otsustab Erikuga asjad selgeks rääkida. Piret saab teada, et Urmas on tagasi Haapsalus.
12:10
Inga Lindström . Sinu elus
Romantika, Telesari, 55. Episood, 2015. Aasta
Elisa tabab enda mehe teise naisega ja otsustab suhtele lõpu teha. Paari ühine tütar Tina soovib jääda isa juurde. Elisa kauaaegne sõber Alex peab minema haiglasse ja vajab restorani asendajat. Nii kolib Elisa Stockholmi ja interneti vahendusel sõlmitakse kokkulepe loomaarstist Markusega, kes leinab oma lahkunud naist ja soovib eemale – Markus kolib Stockholmist Elisa kodumajja Eksjösse. Ajapikku mõistavad mõlemad, et neil on mõndagi ühist.
14:05
Lucifer . Jumal Johnson
Krimi, Draama, Fantaasia, Telesari, 2. Hooaeg, 16. Episood, USA, 2017. Aasta
Psühhiaatriahaiglas tapetakse hooldaja, kuid Luciferi huvitab rohkem patsient, kes usub, et on jumal. Ta teab, kes Lucifer on ja suudab oma puudutusega ravida.
15:00
Toidu ABC . Jõulu eri
Dokumentaal, Meelelahutus, Telesari, Reisisaade, 7. Hooaeg, 23. Episood, Inglise, 2017. Aasta
Purustame toiduainete kohta keerlevaid müüte ja laseme teaduslikel argumentidel kõnelda.
16:00
Gilmore'i tüdrukud
Komöödia, Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, USA, 2000. Aasta
Aus ja eluline, rohkete auhindadega pärjatud vaimukas sari üksikema ja teismelise tütre suhetest. Stars Hollow's Connecticutis on võluv, väike ja pisut omanäoline linnake, kus elab piisavalt ekstsentrilisi tegelasi. Põikpäine 32-aastase Lorelai Gilmore on loonud mugava, sooja, kofeiinirikka elu endale ja oma sama kangekaelsele tütrele Roryle. Aga kui Rory mõtted liiguvad erakooli ja Harvardi unistustelt poistele ja teismelise iseseisvusele, hakkab üksikema Lorelai Rorys märkama üha enam oma 16 aasta tagust mässumeelset noorust. Sarja esimeses osas võetakse Rory vastu peenesse kooli ja on Lorelai sunnitud uhkuse alla neelama ning emalt õppemaksuks raha küsima.
17:00
Reede ÕHTU!
Meelelahutus
Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00
Esmakohtingud
Tõsielu, Telesari, 4. Hooaeg, 10. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 34. Hooaeg, 7798. Episood, 2021. Aasta
Dean tahab ähvarduskirja eest kättemaksu, kuid PK-le teeb see hoopis nalja. Marylin proovib haiglas rahustada ärevat Rood, keda ootab ees siirdamisoperatsioon. Theo leiab end aga sõbratsoonist ja hakkab siis kohe nõuandeid saama.
19:30
Kõmutüdruk . Lihahimu
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, USA, 2008. Aasta
Blair haub kurje salaplaane uue õpetaja Racheli vastu. Chuck ärkab hotellis ilma ühegi mälestuseta eelnevast ööst ning üritab Nate'i ja Vanessa abiga pilti kokku panna.
20:30
Meie unistuste pulm
Romantika, Filmid, USA, 2021. Aasta
Romantilises komöödias proovib pühendumisprobleemidega Haley pähe oma vanaema "maagilist" pulmaloori, mille tagajärjel reisib ta tulevikku, kus tema ja ta pikaajaline poiss-sõber Scott on kahe lapsega õnnelikus abielus. Kas Hailey on valmis loori peast võtma ja valmis selleks, mis edasi tuleb?
22:25
Alasti ahvatlus
Telemäng, Tõsielu, 1. Hooaeg, 4. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 23-aastane hooldustöötaja Sapphire ja 32-aastane tarkvarafirmas töötav Kieran.
23:35
Kõmutüdruk . Lihahimu
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, USA, 2008. Aasta
Blair haub kurje salaplaane uue õpetaja Racheli vastu. Chuck ärkab hotellis ilma ühegi mälestuseta eelnevast ööst ning üritab Nate'i ja Vanessa abiga pilti kokku panna.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun