logo
logo
Esileht
TV kava
Duo 4
T, 26.09
K, 27.09
N, 28.09
R, 29.09
L, 30.09
P, 01.10
Eile
Täna
Homme
N, 05.10
R, 06.10
L, 07.10
P, 08.10
E, 09.10
T, 10.10
00:05
Alasti ahvatlus
Telemäng, Tõsielu, 2. Hooaeg, 1. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 21-aastane füsioteraapiat õppiv Dom ja 22-aastane panseksuaal Izzy, kes ei hooli partneri puhul ei seksuaalsest ega sotsiaalsest soost.
01:05
Õhtusöök kahele
Tõsielu, 10. Hooaeg, 26. Episood, Inglise
Tänases jõulude erisaates antakse juuratudengist advokaadibüroo assistent Mimile viis menüüd, millest igaühe on koostanud üks potentsiaalne pimekohtingu kandidaat. Iga menüü autor on pannud kokku kolmekäigulise õhtusöögi, kuid Mimi õhtustab neist ainult kolmega, tehes oma valikud menüüde põhjal. Aga kui õhtusöögid söödud ja kohtingud läbi, siis kellega ta edasisi plaane teha tahaks?
02:00
Armastuse saar
Romantika, Tõsielu, Telesari, 5. Hooaeg, 30. Episood, Inglise
Anna ja Jordani uskumatu keemia paneb Ovie keerulisse olukorda. Maura punub skeeme, et Curtisele oma tundeid väljendada.
02:55
Saarearst . Julguseproov
Draama, Telesari, 5. Episood, 2020. Aasta
Filipa naaseb peale pikka eemalolekut Mauritiusele. Nüüd on tal hotellis omaenda praksis. Isabelle läheb kooli asemel hoopis Tomi ja ta sõpradega randa. Noorukid tõestavad üksteisele oma vaprust, sel aga on traagilised tagajärjed: Isabelle'i päästes saab viga noor kalur Jean. Filippa leiab uue silmarõõmu.
04:25
Postimees.ee
Uudised, 1756. Episood
07:20
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 1414. Episood, 2021. Aasta
Mencía ja Carmelo valmistuvad pulmadeks. Severo on kondiitriäris õnnelik. Cristóbal lubab Raimundot kaitsta.
08:05
Keelatud vili
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 211. Episood, 2020. Aasta
Leyla vale tuleb välja ja keegi ei soovi temaga enam tegemist teha. Halit kaotab kogu vara, Yildizist aga saab edukas ärinaine. Halit on sunnitud lastega kolima oma endise autojuhi koju. Halitil ja lastel on keeruline uue eluga kohaneda. Yildiz ei suuda juhtunu tõttu täiel rinnal oma edu nautida.
08:55
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 35. Hooaeg, 7994. Episood, 2022. Aasta
Ava provokatiivsed fotod teevad Justini murelikuks. Kirby paneb Ava paika. Kas ajalugu kordub Mackenzie jaoks?
09:25
Minu kodu on parim
Seiklus, Meelelahutus, Tõsielu, 6. Hooaeg, 12. Episood
Üks võistleja otsustab loobuda. Kas see tähendab, et üks meeskond langeb välja?
10:25
New Amsterdam . Nimetaja
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 4. Episood, USA, 2019. Aasta
Iggy ja Kapoor avastavad, et ühel patsiendil võib olla pliimürgitus ning see sunnib neid kogu linna tagajalgadele ajama. Maxi kooskõlastamata raviplaan jätab patsiendi ohtlikku seisundisse.
11:20
Nanny
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 19. Episood, USA, 1994. Aasta
Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale.
11:50
Nanny
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 20. Episood, USA, 1994. Aasta
Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale.
12:20
Saarearst . Mõistatus
Draama, Telesari, 6. Episood, 2018. Aasta
Filipa kohtub hotellis Nathaliega, kes kardab, et tema suguvõsa naised on ära neetud ja ta hakkab surema. Filipa otsustab välja uurida, mida naine tegelikult põeb. Emi on pahane, et Mike'il pole aega tulevikuplaane teha, kuigi tema meelest on selleks viimane aeg. Daniel ja Jenny elavad lahus ning Isabelle kaalub ema juurde elama kolimist.
14:10
Gilmore'i tüdrukud . Pinocchio, need on niidid
Komöödia, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 22. Episood, USA, 2003. Aasta
Rory ja Lorelai valmistuvad lõpetamiseks, kuid hotellis aset leidvad sündmused ähvardavad piduliku päeva rikkuda. Rory palub salaja Richardilt ja Emilylt abi. Rory lõpukõne võtab paljudel silma märjaks. Lorelai ja Rory ootavad põnevusega oma Euroopa reisi. Ööl enne romantilist kruiisi oma tüdruksõbraga, näeb Luke unes Lorelaid.
15:00
Kõmutüdruk . Basside kuningriik
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 14. Episood, USA, 2009. Aasta
Chuck on pärast isa matuseid kadunud ning tema onu Jack saabub Upper East Side'i poissi otsima. Blair üritab unustada oma viimast vestlust Chuckiga ja keskendub pääsemaks ühte linna peenemasse naisteklubisse. Jenny naaseb kooli ning põrkab kohe kokku Penelope ja tema kambaga.
15:55
Näitemäng . Hambad
Elulooline, Krimi, Draama, Dokumentaal, 2. Episood, USA, 2019. Aasta
Gypsyle antakse aasta lapse auhind, kuid vajadus kiireloomulise hambaravi järele viib nad skeptilise arsti juurde, kes võib paljastada Dee Dee saladused.
17:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 6. Hooaeg, 21. Episood
Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad "Õhtu!" stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00
Esmakohtingud
Tõsielu, Telesari, 4. Hooaeg, 23. Episood, 2016. Aasta
Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 35. Hooaeg, 7995. Episood, 2022. Aasta
Mackenzie otsib Mali õlalt lohutust. Theo purustab Ava unistused. Justin läheb ülekaitsmisega üle võlli.
19:30
Sõbrad . Mälestusteenistus
Komöödia, Romantika, Telesari, 9. Hooaeg, 17. Episood, USA, 2003. Aasta
Chandler teeb Rossi kodulehele pulli pärast sissekande, misjärel korraldatakse Rossi matused. Joey ei loovuta Emmale oma lemmikkaisulooma. Phoebe kutsub Monica appi, et lahkuminekut Mike'ist paremini taluda.
20:00
Sõbrad . Loterii
Komöödia, Romantika, Telesari, 9. Hooaeg, 18. Episood, 2003. Aasta
Monica käsib kõigil osta loteriipiletid, sest ühe loto peavõit on kerkinud miljonitesse. Kõik unistavad sellest, mida rahaga peale hakata, kuid Phoebe muutub ettevaatamatuks. Rachel usub, et Emma tahab öelda esimese sõna.
20:30
Õhtusöök kahele
Tõsielu, 11. Hooaeg, 1. Episood
Büroojuht Maddy peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka silmast silma kohtuda. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
21:30
Valelikud võrgutajad . Täielik läbikukkumine
Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 7. Episood, 2013. Aasta
Caleb ja Toby asuvad koos uurima A-d ja seda, mis juhtus põlengu päeval. Ezra pole päris kindel, kuidas ta sobitub Aria ellu. Hanna püüab normaalselt käituda.
22:25
Vallaline kaunitar: Austraalia
Tõsielu, 19. Hooaeg, 6. Episood, 2022. Aasta
Kaunitarid valivad kaks õnnelikku kavaleri, kellega minna senise teekonna kõige olulisematele kohtingutele. Gabby ja Rachel peavad roositseremoonial langetama raskeid otsuseid, kuigi paljud otsad on endiselt lahtised.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun