logo
logo
Esileht
TV kava
Duo 4
K, 19.01
N, 20.01
R, 21.01
L, 22.01
P, 23.01
E, 24.01
Eile
Täna
Homme
R, 28.01
L, 29.01
P, 30.01
E, 31.01
T, 01.02
K, 02.02
00:10
Kiiksuga seks . Naised peal
Dokumentaal, Adult, Telesari, 2. Hooaeg, 5. Episood, USA, 2020. Aasta
Taskuhäälingu autor Wyoh Lee hakkab üksarvikuks, et katsetada oma fantaasiaid. Kolm koomikut lähevad kursustele, et õppida rohkem naiste orgasmi kohta. Käskijanna Tara Indiana õpilane Kaya teenib välja oma piitsalöögid.
01:10
Sõbrad . Racheli sünnitus, 1
Komöödia, Romantika, Telesari, 8. Hooaeg, 23. Episood, USA, 2002. Aasta
Rachel ei saa haiglas omaette sünnitustuba. Monica ja Chandler otsustavad kohe lapse teha. Rossi ema tahab, et Ross kohe Racheliga abielluks. Kohale ilmub ka vana tuttav Janice...
01:35
Sõbrad . Racheli sünnitus, 2
Komöödia, Romantika, Telesari, 8. Hooaeg, 24. Episood, USA, 2002. Aasta
Chandler ja Monica otsivad endiselt haiglast lapsetegemistuba. Racheli sünnitus kestab juba üle 20 tunni. Kuid kes sõpradest pärast sünnitus Rachelile toeks jääb?
01:55
Inga Lindström . Göta kanali pruut
Romantika, Telesari, 2018. Aasta
Paul ja Emma jätavad oma pulmade planeerimise Pauli võimuka ema hooleks, kuid Emmas tekitavad kõike korraldav ämm ja armastuseta abielu üha enam kõhklusi. Kui pulmapeole saabub ka tema laias ilmas seiklev ema, saab Emmal äkki kõigest küll ja ta põgeneb. Emma ema Frida aga kohtub üle pikkade aastate oma kunagise suure armastusega.
03:24
Postimees.ee
Uudised
06:30
Doktor imetegija
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 166. Episood, 2020. Aasta
Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
07:25
Gilmore'i tüdrukud . Pärast plahvatust
Komöödia, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 19. Episood, USA, 2003. Aasta
Lorelai heidab isale ette Jasoni halba kohtlemist. Pärast ebamugavat reedest õhtusööki luuravad Rory ja Lorelai Emily järel ning avastavad, et Richardi ja Emily abielu on kohutavas seisus. Luke teatab Lorelaile, et nad lahutavad Nicole'iga oma abielu.
08:20
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 33. Hooaeg, 7575. Episood, 2021. Aasta
Chloe on mures oma ema võimaliku raseduse pärast. Ka Ari ja Mia tunnistavad hirmu, kuid lepivad kolmekesi kokku, et juhtugu mis juhtub, see ei murra neid enam. Justin on üledoosiga haiglas, kuid keeldub endiselt tunnistamast oma sõltuvust.
08:50
Top Shop
Dokumentaal, Telepood
09:05
New Amsterdam . Luna
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 22. Episood, USA, 2019. Aasta
Sharpe püüab välja nuputada loomingulist meetodit Maxi aitamiseks. Kapoorile tulevad ootamatud uudised. Reynoldsi ja Evie suhe jõuab uuele tasandile ning üks arstides teeb elumuutva otsuse.
10:00
Põrgulikud köögid . Mama Ritas
Kokandus, 2. Hooaeg, USA, 2010. Aasta
Gordon Ramsay külastab Philadelphias Hot Potato kohvikut, mida peab üks perekond. 21-aastasel peakokal Danielle'il on potentsiaali, kuid puudub vajalik väljaõpe ja tööriistad, et olla hea kokk. Ramsay peab nad üle mäeharja aitama, kui nad tahavad kohvikuna ellu jääda.
11:00
Põrgulikud köögid . Mama Ritas
Kokandus, 2. Hooaeg, USA, 2010. Aasta
Gordon Ramsay külastab Californias mehhiko restorani Mama Ritas, mille omanik Laura pidas enne edukat toitlustusfirmat, kuid ei saa aru, et restoraniga peab teisiti ümber käima kui catering firmaga.
12:00
Inga Lindström . Nordquistide saladus
Romantika, Telesari, 78. Episood, 2018. Aasta
Arheoloog Emilia tahab tõestada, et viikingite hulgas oli ka vapraid naissõdalasi. Paraku peab ta seda tegema omal käel. Ta läheb Nordquistide juurde aednikuna tööle, arvates, et peaks alustama väljakaevamisi nende maal. Nordquistide perekonnal on aga hämar saladus ja korraga on Emilia keeruliste sündmuste keskel.
14:00
Armastuse saar
Romantika, Tõsielu, Telesari, 5. Hooaeg, 10. Episood, Inglise, 2019. Aasta
Molly-Mae ja Amber tunnevad, et uustulnukad on nende territooriumile tunginud ning mängu tulevad juba küüned.
15:00
Dr House . Isiklik elu
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 15. Episood, USA, 2010. Aasta
House ja tiim hakkavad ravima blogijat, kes verejooksuga haiglasse tuuakse. Patsient blogib haiglavoodist oma sümptomitest, arstidest ning diagnoosidest. See paneb tiimi mõtlema privaatsuse väärtuse peale, eriti kui House ja Wilson avastavad teineteise mineviku kohta saladusi.
16:00
Dr House . Must auk
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 16. Episood, USA, 2010. Aasta
Keskkooliõpilane kaotab ekskursiooni ajal teadvuse. Haiglas tekivad tal hallutsinatsioonid. Kui miski ei aita, otsustab House jälgida tema kognitiivseid mustreid.
17:00
Doktor imetegija
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 167. Episood, 2020. Aasta
Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
18:00
Gilmore'i tüdrukud . Luke näeb teda
Komöödia, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 20. Episood, USA, 2003. Aasta
Luke kuulab masendushoos eneseabiloengut ning mõistab, et on alati teadnud, kes ta tegelik hingesugulane on. Liz teatab, et abiellub T.Jga. Luke veenab Jessi pulma tulema. Lorelai räägib Roryle, et ta kuulis Deani ja ta naist Lindsayd kaklemas. Rory teeb näo, et see ei huvita teda üldse.
19:00
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 33. Hooaeg, 7576. Episood, 2021. Aasta
Justin püüab haiglast põgeneda ning Tori ja Christian on sunnitud oma erimeelsustest üle saama. Roo on kurnatud. Leah ja Justin püüavad rääkida, aga Justin keeldub oma vigasid tunnistamast. Tori ei suuda mõista, miks Rachel Christianile nii oluline on.
19:30
Sõbrad . Ettepanekut ei tule
Komöödia, Romantika, Telesari, 9. Hooaeg, 1. Episood, USA, 2002. Aasta
Rachel võtab Joey abieluettepaneku vastu, kuid selles osas valitseb suur segadus. Viimaks räägivad Ross, Joey ja Rachel omavahel asjad selgeks ja tuleb välja, et keegi ei tahtnudki kedagi kosida. Mr Geller satub peale, kui Monica ja Chandler seda kapis teevad.
20:00
Sõbrad . Emma nutab
Komöödia, Romantika, Telesari, 9. Hooaeg, 2. Episood, USA, 2002. Aasta
Chandler ei saa kodus korralikult magada ja uinub tööl koosolekul, kus ta seejärel kogemata nõustub ettepanekuga juhatada oma firma Tulsa bürood. Rachel segab Emma uinakut ja nüüd ei jää tüdruk enam vait.
20:30
Armastuse saar
Romantika, Tõsielu, Telesari, 5. Hooaeg, 11. Episood, Inglise, 2019. Aasta
Poiste omavaheline sõprus saab õitseda ühisel väljasõidul. Kahe kaua praadinud osaleja huuled leiavad viimaks teineteist.
21:40
New Amsterdam . Sinu kord
Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood, USA, 2019. Aasta
Uus hooaeg! Õnnetusest ja tütre sünnist on möödas kolm kuud ning Max üritab oma elu vaikselt järjele seada. Kapoor maadleb vananemise stigmaga ja Iggy korda läinud päevast sünnib elumuutev idee. Reynolds tegeleb uue praktikandiga.
22:40
Poissmees
Romantika, Tõsielu, 25. Hooaeg, 3. Episood, 2021. Aasta
Sarah satub roositseremoonial emotsionaalse keerise keskmesse. Grupikohtingul kirjutavad naised seekord intiimse stseeni Mattiga ning kannavad selle publiku ees ette. Serena tunded muutuvad tõsisemaks. Matti suurim saatega seotud hirm saab reaalsuseks.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun