logo
logo
Esileht
TV kava
ETV+
E, 27.11
T, 28.11
K, 29.11
N, 30.11
R, 01.12
L, 02.12
Eile
Täna
Homme
K, 06.12
N, 07.12
R, 08.12
L, 09.12
P, 10.12
E, 11.12
05:50
Horisont
Vestlussaade, 2. hooaeg, 277. episood, Eesti, 2023. aasta
Sündmused, inimesed, nähtused, vestlused kuulsate külalistega. Eestist ja meid ümbritsevast maailmast. Saatejuhid on Alina Privalova ja Aleksandr Žemžurov.
06:30
Horisont
Vestlussaade, 2. hooaeg, 277. episood, Eesti, 2023. aasta
Sündmused, inimesed, nähtused, vestlused kuulsate külalistega. Eestist ja meid ümbritsevast maailmast. Saatejuhid on Alina Privalova ja Aleksandr Žemžurov.
07:10
Kohv+
Päevakajaline, 9. hooaeg, 1590. episood, Eesti, 2023. aasta
Igahommikune meeleolukas saade, mis räägib sellest, kuidas Eestimaa ärkab, millega tegeleb päeval ja miks ei maga öösel. Meie saates on olemas kõik selleks, et edukalt päeva alustada. Saatejuhid Jelena Solomina ja Andrei Titov.
08:40
Kohv+
Päevakajaline, 9. hooaeg, 1590. episood, Eesti, 2023. aasta
С какими новостями проснулась Эстония, что обещает начавшийся день? В студии "Кофе+" - актуальные темы и интересные гости. Мы сделаем ваше утро динамичным, а день - продуктивным. Ведущие Елена Соломина и Андрей Титов.
10:10
Tormi vennad
Elulooline, Dokumentaal, Eesti, 2012. aasta
Aastal 1978 sattusid kolm prantslasest seiklejat ja koer Vahemerel hiigeltormi kätte ning olid juba eluga hüvasti jätnud, kui neile sattus peale Eesti kaubalaev Mohni. Enda elu ohtu seades päästsid eestlased hädalised ja nende koera. Kuid hiljem kontakt kadus, sest peategelasi lahutas raudne eesriie. 30 aastat pärast saatuslikku ööd algas detektiivitöö, et üle ilma laiali pillutatud päästjad üles leida ja neid tänada. "Tormi vennad" on seiklusliku pääsemise ja liigutava taasleidmise lugu. Autor Mihkel Kärmas, režissöör Märten Vaher, produtsent Piret Priisaar.
11:00
Doktor Nadežda
Draama, Romantika, Telesari, 1. hooaeg, 6. episood, Ukraina, 2021. aasta
Ootamatult ilmub kliinikusse Rita Andrejevna, kelle Gordejev kunagi vallandas. Selgub, et Rita on läinud mehele Gordejevi äripartnerile härra Limile. Härra Lim saadab oma naise Gordejevi tööd kontrollima. Gordejev on erutatud, sest tema tunded Rita vastu pole kustunud. Nadja saab teada, et Smirnov oli esmalt tema töölevõtmise vastu. Smirnov kinnitab, et pidas Nadjat tõesti skandaalitsejaks, kuid nähes teha opereerimas, mõistis, et Nadja on kliinikule tõeline leid. Smirnov tunneb Nadja vastu sümpaatiat, kuid Nadja ei märka seda. Tema mõtetes on ainult Streletski.
11:50
Kohv+
Päevakajaline, 9. hooaeg, 1590. episood, Eesti, 2023. aasta
С какими новостями проснулась Эстония, что обещает начавшийся день? В студии "Кофе+" - актуальные темы и интересные гости. Мы сделаем ваше утро динамичным, а день - продуктивным. Ведущие Елена Соломина и Андрей Титов.
13:20
Narva stuudio. Rahvale tähtis
Vestlussaade, 257. episood, Eesti, 2023. aasta
Iganädalane väitlussaade, kus Ida-Virumaad puudutavatel päevakajalistel teemadel arutlevad koos külalistega saatejuhid Jüri Nikolajev ja Mihhail Komaško. Toimetajd Evgeny Zavadskiy ja Aleksandr Hobotov, režissöör Sergei Ledenjov, produtsent Heiki Sepp.
14:10
Üks õnnelik töötaja
Dokumentaal, Soome, 2022. aasta
Musta huumoriga vürtsitatud dokumentaalfilm võtab vaatluse alla tänapäeva kontorikultuuri ning selle mõju inimeste vaimsele tervisele ja üleüldisele heaolule. Kas praegune süsteem on ikka jätkusuutlik, kui statistika näitab, et "kontorirotid" kogevad läbipõlemist üha nooremalt ja rängemalt? Vastuse leidmiseks saavad sõna nii töökultuuri uurivad teadlased kui ka täiesti tavalised kontoritöötajad.
15:10
Aegluubis maailm . Jaapan 1/4
Elulooline, Dokumentaal, 1. hooaeg, 27. episood, Itaalia, 2018. aasta
Jaapan on väga huvitav maa ning Ludovico ja Gabriele asuvadki järjekordsele reisile, et seda riiki ühe omapärase sõiduriistaga lähemalt uurida. Mis on aga nende reisi sihtpunktiks - koht, mida kutsutakse Maailma Lõpuks.
15:25
Aegluubis maailm . Jaapan 2/4
Elulooline, Dokumentaal, 1. hooaeg, 28. episood, Itaalia, 2018. aasta
Olles maganud veidras tunnelis ja läbinud Fukushima piirkonna, sõidavad reisisellid Hokkaidosse, kus nad naudivad traditsioonilist Jaapani kööki: sashimi't, tempura't ning elusaid kalmaare. Vähemalt saavad nad järgmisel korral einestada vaikses ja rahulikus kohakeses. Või kas ikka saavad?
15:35
Altai 30 päevaga . Kuldse järve lumm
Loodus, Dokumentaal, 2. episood, Soome, 2016. aasta
Seekord seikleb Ville Teletsi ehk Altõn-Köli järvel ja selle ümbruses: imetleb Korbu koske ja käib selle all ujumas, teeb tutvust kohalike õunaaedadega ja mekib õuntest tehtud jooke ning maalib koos kohaliku kunstnikuga, kes usub, et ilu päästab maailma. Kõige enam köidab teda aga kohalike eluviis, mis kulgeb loodusega ühenduses ja samas rütmis.
16:25
Doktor Nadežda
Draama, Romantika, Telesari, 1. hooaeg, 7. episood, Ukraina, 2021. aasta
Taastusraviarst Vera Antonovna veenab Volki taastusravi alustama. Nende vahel tärkab sümpaatia. Nadja ja Streletski suhted on tööalaste konfliktide tõttu pingelised. Streletski arvates teeb Nadja kõike tema kiuste, kuid põhimõttekindel Nadja ei ole valmis patsientide tervist puudutavates küsimustes järele andma. Streletski püüab Nadjat Volki silmis mustata ja tunnistab Volkile, et tal on Nadjaga suhe. Smirnov kuuleb seda pealt.
17:10
Viimane kiri kallimalt
Thriller, Telesari, 1. hooaeg, 1. episood, Ukraina, 2021. aasta
Linnas on kaks vaenujalal peret - hotelliomanikest Šahhovid ja lihtne töölispere Boikod. Boikode tütar Katja töötab Ilja Šahhovi juures, on tema ema hooldaja. Katja ja Šahhovi kasupoja Artjomi vahel on puhkenud armastus. Noored tunnevad end nagu Romeo ja Julia. Ehitusplatsilt leitakse juhuslikult mitu aastat tagasi kadunud postiljoni surnukeha koos postikotiga, milles on aastaid tagasi saadetud kirjad, mis muudavad kõikide edasist saatust.
18:00
Aktuaalne kaamera + (vene keeles)
Uudised, 973. episood, Eesti, 2023. aasta
18:10
Giovannid
Draama, Telesari, 1. hooaeg, 6. episood, Ukraina, 2019. aasta
Sveta viskab vilistlaste kokkutulekult napsisena tulnud Anja üle nalja, mispeale Sergei paljastab ka eksnaise patud. Ent Anja valmistab purjuspäi vapustava kalaroa, mida lapsed uuesti nõuavad. Maksile saabub külla ema, kes soovib poja pruudiga tutvuda.
18:40
Jälg . Vägistaja
Draama, Thriller, Krimi, Detektiiv, Müsteerium, Telesari, 12. hooaeg, 10. episood, Vene, 2014. aasta
Jõest tõmmatakse välja naise laip. Paistab, et ta on sillalt alla hüpanud. Ometi näitab juba esmane ekspertiis, et see ei ole lihtne enesetapp. Kriminalistid tuvastavad, et pisut enne surma saadeti naisele selsamal sillal tehtud foto.
19:20
Horisont
Vestlussaade, 2. hooaeg, 278. episood, Eesti, 2023. aasta
Sündmused, inimesed, nähtused, vestlused kuulsate külalistega. Eestist ja meid ümbritsevast maailmast. Saatejuhid on Alina Privalova ja Aleksandr Žemžurov.
20:00
Aktuaalne kaamera + (vene keeles)
Uudised, 1204. episood, Eesti, 2023. aasta
20:30
Oma tõde . Aktiivsus_ ja tähelepanuhäire
Vestlussaade, 9. hooaeg, 62. episood, Eesti, 2023. aasta
Täna räägime aktiivsus-ja tähelepanuhäirest (ATH). Kuidas antud diagnoosiga lapsed ja täiskasvanud igapäevaselt toime tulevad, milliste raskustega nad kokku puutuvad ning kuivõrd salliv on ühiskond tervikuna nende suhtes. Saatejuht on Jelena Solomina.
21:20
Reetmine . Reetmised
Draama, Krimi, Telesari, 1. hooaeg, 5. episood, USA, 2013. aasta
Agata toob oma poja Molinettesse ravile. Seal kohtab ta Moscat ja avastab, et mees on talle valetanud. Mosca ei jõua Agatale midagi seletadagi, sest Serenella endine kihlatu tulistab üht patsienti. Kuid haiglas on liikvel veel üks plahvatusohtliku looga patsient - günekoloogilisele läbivaatusele on tulnud Ilaria, kellega Alberto aastate eest Deliat pettis.
22:05
Riigiteenistuja . Košnica
Draama, Thriller, Krimi, Märul, Telesari, 2. hooaeg, 5. episood, Serbia, 2020. aasta
Lazar ja Slavko suudavad Ilija enesetapumissiooni ära hoida. Kuid lisaks Iraani insenerile leiavad nad salavanglast ka Ajatolla. Venelaste rahustamiseks korraldab Lazar Ajatolla alistumist Atamanile.
22:55
Mees nagu orkester
Komöödia, Muusika, Filmid, Itaalia, Prantsuse, 1970. aasta
R: Serge Korber. O: Louis de Funès, Noëlle Adam, Olivier de Funès, Michele Alba jt. Komöödia. Prantsuse muusikaline komöödia, mille peaosas särab Louis de Funès. See džässmuusiku taustaga, eraelus pigem tõsine koomik sai tuntuks alles keskeas, kui avaldus tema eriline anne kehastada ekstsentrilisi tüüpe — de Funès olevat seejuures suutnud teha lausa nelikümmend grimassi minutis. Naiste tantsutrupi mänedžer Édouard saadab koos nõoga truppi selle Rooma tuuril. Édouard annab oma parima, et kauneid daame nende austajatest lahus hoida, ent probleemid ei lase end kaua oodata.
02:05
rus.err.ee uudised
Uudised, 337. episood, Eesti, 2023. aasta
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun