fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
ETV+
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
00:25
Kalambuur
Komöödia, Telesari, 39. Episood, 2012. Aasta
"Kalambuur" on 1996. aastast ilmuma hakanud humoorikas sketšiklippide sari, mis parodeerib tolle aja saateid, filme ja sündmusi. Koosneb mitmest kindlate tegelaste ja omapärase lavastusliku lahendusega rubriigist. Näiteks inglise musta huumori stiilis rubriik "Järsk pikee" või "Lollide küla", kus tegelased – taat, eit, meremees ning nende naabrid karu ja herilane – ei ütle ühtegi sõna.
00:51
rus.err.ee uudised
Uudised, Telesari, 190. Episood, 2020. Aasta
07:30
Reibas hommik
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 17. Episood, 2020. Aasta
Alusta päeva koos ETV+ga! Sind ootavad ergutav võimlemine, parimad muusikapalad ja huvitavad lood. Reibas hommik loob hea tuju kogu päevaks.
08:00
Suvestuudio
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 16. Episood, 2020. Aasta
ETV+ suvel ei puhka. Hoiame teid iga päev kursis Eesti suvise eluga. Kutsume stuudiosse külalisi, rändame ringi mööda põnevat Eestimaad ja toome teieni huvitavad uudised üle kogu maailma. Olge meiega nii hommikul kui õhtul!
08:40
Suvestuudio
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 16. Episood, 2020. Aasta
09:25
Eesti Gloobus
Telesari, 2. Hooaeg, 2019. Aasta
Seekordses televiktoriinis võtavad mõõtu kaks perekonda – Marina ja Igor Glazistovid ning Olga ja Valeri Saikovskid. Stuudiomängule lisavad vürtsi lõbusad videolood Fall Lossist, Paldiski linnast ja Harjumaa mõisadest. Saatejuhid Artur Tjulenev ja Natalia Demidova.
10:15
Heitlapsed . Принцесса цирка. Часть 2
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2018. Aasta
Anna ning Irina ja Dmitri poeg Jegor armuvad. Anna saab teada, et Nastja on lapsendatud ja usub nüüd, et tüdrukuke on tema tütar. Meeleheitele sattununa röövib ta tüdruku, kuid selgub, et Nastja on ka tegelikult Dmitri tütar. Dmitri leiab Anna tütre, kuid naine otsustab oma tütre elu mitte lõhkuda. Jegori abiga naaseb Anna tsirkusesse.
11:05
Õhtusöök kümneka eest . Яна Тоом и Ольга Иванова
Telesari, 1. Hooaeg, 17. Episood, 2018. Aasta
Saatesari avastab perenaiste 10-eurosed kodused retseptid.
11:50
Kreeklanna
Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 28. Episood, 2014. Aasta
Mira kutsub Tanja enda juurde, et koos professor Šavlovskiga tulekahju sündmused läbi mängida: mälu ja kõndimisvõime taastumiseks peab Tanja šoki uuesti läbi elama. Seansi ajal näib Tanjale, et leegid ohustavad poja elu. Tema päästmiseks peab naine ratastoolist tõusma ja võtme kätte saama. Töö kaotanud Nikolai naaseb kodulinna ema juurde ja leiab ootamatult eest Olga.
12:35
Meie kõrval . Крысы-сфинксы
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2019. Aasta
Julia Kalenda vestleb lemmikloomade omanikega ja räägib probleemidest ning rõõmudest, mida nad meie ellu toovad.
12:55
Žiguliga Baltimaades
Loodus, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2015. Aasta
Žiguli-mehed jätkavad oma reisi Baltimaades. Viiendas osas külastatakse Irbene raadioteleskoopi, tutvutakse lähemalt Läti Hollywoodiga ja uuritakse, milliseid lennumasinaid toodeti Nõukogude Liidus. Tootja Okri Productions OÜ.
13:25
#Ukrainas . Старейшие конные заводы
Loodus, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2018. Aasta
Ukraina vanimad hobusekasvandused asuvad Luganski oblastis. Neist vanim on okupeeritud Luganskist ainult 80 km kaugusel asuv Derkuli majand. Kasvandus rajati Katariina II käsul 1767. aastal, üheksa aastat enne USA iseseisvusdeklaratsiooni vastuvõtmist. Kunagi oli see suurim Vene impeeriumis, seejärel iseseisvas Ukrainas. Sellest hobusekasvandusest asuvad 20 km kaugusel veel kolm veidi "nooremat", XX sajandi keskel ja lõpus rajatud kasvandust. Need kõik on eri tõugudele spetsialiseerunud – kes aretab ainult ratsahobuseid, kes ainult raskeveohobuseid ja traavleid. Sada aastat tagasi käidi siin hobuseid hankimas üle kogu maailma, kuid Ukraina hobusekasvatuse saladusi antakse siin edasi põlvest põlve.
13:50
Tundmatu Venemaa . Большая Коча
Dokumentaal, Uudised, 1. Hooaeg, 38. Episood, 2018. Aasta
Permist kolmesaja kilomeetri kaugusel asub müstiline paik, Bolšaja Kotša küla, mis on rajatud sunnitööga. Algul olid siin dekabristid. Hiljem, kui Komi ANSV muudeti nõukogude GULAG-ide alaks, hakati siia tooma poliitvange.
14:10
Kuues meel
Dokumentaal, Telesari, 3. Hooaeg, 14. Episood, 2013. Aasta
Kossakoswki sõidab mööda burjaadi külasid ja otsib oinaga ravitsejaid. Lõpuks leiab ühe, kes nõustub ja arvab, et Przemek vajab seda. Rituaal osutub väga drastiliseks. Imelikul kombel on enesetunne pärast seda kummaliselt õnnis.
14:35
Usun, ei usu . Съемки
Loodus, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2015. Aasta
Kallid reisihuvilised, see saade on mõeldud just teile! Saatejuht Andrei Bednjakov viib teid kohtadesse, kus keegi pole eales käinud, paikadesse, mis varjavad sajandite pikkusi saladusi, linnadesse, millest te kunagi kuulnud pole. Erudeeritud saatejuht võtab teid kaasa eksootilistesse paikadesse ja räägib iga paiga kohta viis põnevat lugu, millest üks osutub valeks. Mida uskuda, mida mitte? 1. osa. Andrei Bednjakov oma võttegrupiga teeb televaatajatele üllatuse. Seekord ei sõida nad kuhugi, vaid jutustavad saate filmimisest viis huvitavat lugu, millest paika peab ainult üks. Kas Andrei Bednjakov oskab üheksat võõrkeelt? Kas saate operaatorile tehti ettepanek hakata juhtima Uganda telekanalit?
15:15
Võrgus
Komöödia, Telesari, 19. Episood, 2013. Aasta
Hoogsa ja humoorika sketšisõu peategelased on tänapäeva noored, kes ei kujuta elu ilma läpakate, tahvelarvutite ja nutitelefonideta ettegi. Nende päevad mööduvad online-staatuses, kogu suhtlus toimub sotsiaalvõrgustikes ja tegelik elu tundub olevat vaid internetielu peegeldus. Humoorikaid hetki lisavad vanema põlvkonna esindajate kokkupuuted nutimaailmaga. Kõik see tekitab lõbusaid ja kohati anekdootlikke olukordi, milles igaüks meist võib hea tahtmise korral ära tunda ka ennast ja oma lähedasi.
15:40
Tark mees taskus
Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2017. Aasta
Seekord aitavad nõuandjad 55-aastast Davidit, kellel on probleeme perega suhtlemisel, ja Claire'i, kelle kokutamishäire ei lase tal karjääri teha.
16:30
Kreeklanna
Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 29. Episood, 2014. Aasta
Tanja pingutab ja tõuseb ratastoolist. Ta märkab Mira korteris Mironovi portreed. Irina ootab Grigorit, aga üllatuslikult tuleb koju Luciano. Ta kahtlustab, et naine petab teda, ja palkab detektiivi. Too jälitab Irinat ja paigaldab tema majja kaamera. Olga leiab Nikolai emaga ühise keele. Ootamatult ilmub kohale Sofja. Kartes, et ema viib ta koju, ütleb Olja, et ootab Nikolailt last.
17:15
Heitlapsed . Под знаком Близнецов. Часть1
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 13. Episood, 2018. Aasta
Kaksikutest vennad Kirill ja Valeri Šestakovid on oma välimuselt sarnased, aga iseloomult vastandid. Kirill on tuisupea ja seelikukütt, lisaks veel mängur. Valeri on aga tõsine ärimees ja Ženja eeskujulik abikaasa. Vennad ei suhtle juba aastaid ja Ženja isegi ei tea mehe kaksikvenna olemasolust. Ženja ja Valeri perre sünnib laps. Samaaegselt tuuakse Elu Aknasse vastsündinud poiss, kes osutub Kirilli pojaks. Kirill hakkab oma armukeste seast otsima lapse ema.
18:05
Uue aja asjad . Отдых и туризм
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2006. Aasta
Arhiivimaterjalidele toetuv sari, mis näitab meid ümbritsenud materiaalset kultuuri vahetult iseseisvuse saavutamisele eelnenud, selle aegsel ja järgsel perioodil (1985-2005). Saade "Puhkus ja turism" jutustab sellest, kuidas eestlased suvitada tavatsesid. Ühel päeval avanes läänepiir, saatkondade uste taha tekkisid lohisevad viisajärjekorrad ja loodi esimesed reisibürood. Aja jooksul leidsid puhkajad lisaks lõunamaadele taas üles vanad kodused metsarajad. Teksti autor Juku-Kalle Raid, loeb Juhan Ulfsak. Režissöör Anne Mäns, produtsent Olavi Paide. Tootja Ruut.
18:20
Võrgus
Komöödia, Telesari, 20. Episood, 2013. Aasta
Hoogsa ja humoorika sketšišõu peategelased on tänapäeva noored, kes ei kujuta elu ilma läpakate, tahvelarvutite ja nutitelefonideta ettegi. Nende päevad mööduvad online-staatuses, kogu suhtlus toimub sotsiaalvõrgustikes ja tegelik elu tundub olevat vaid internetielu peegeldus. Humoorikaid hetki lisavad vanema põlvkonna esindajate kokkupuuted nutimaailmaga. Kõik see tekitab lõbusaid ja kohati anekdootlikke olukordi, milles igaüks meist võib hea tahtmise korral ära tunda ka ennast ja oma lähedasi.
18:45
Jälg . Одиночество
Detektiiv, Telesari, 6. Hooaeg, 89. Episood, 2011. Aasta
Vahetult enne kaitseministeeriumi kahe osakonna ühendamist läheb kaduma uue struktuuri juhi kohale kandideerija tütar. Koos temaga kaob ka autojuht. Kummalisel kombel ei esita röövijad mingeid nõudmisi...
19:20
Jälg . Игры вампира
Detektiiv, Telesari, 6. Hooaeg, 90. Episood, 2011. Aasta
Vampiirid ja vampiirikütid kogunevad temaatilisele kostümeeritud peoõhtule vampiirimänge mängima. Selgub aga, et keegi mängijatest on liiga kaugele läinud ja mängukaaslasele päriselt noa kaela torganud. On see juhus, eksitus või hoolikalt kavandatud kuritegu?
20:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2020. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
20:20
Suvestuudio
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 17. Episood, 2020. Aasta
ETV+ suvel ei puhka. Hoiame teid iga päev kursis Eesti suvise eluga. Kutsume stuudiosse külalisi, rändame ringi mööda põnevat Eestimaad ja toome teieni huvitavad uudised üle kogu maailma. Olge meiega nii hommikul kui õhtul!
21:00
Hüljatud
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Fantine annab oma tütre võõraste hoole alla ja asub tööle tehasesse, mida juhib linnapea ehk Jean Valjean. Linna uueks politseiülemaks saabub Valjeani vana vaenlane Javert.
22:00
Aktuaalne kaamera
Uudised, 2020. Aasta
"Aktuaalne kaamera" on Eesti Televisiooni igapäevane eestikeelne uudistesaade.
22:20
Antarktika 200 ‒ Bellingshauseni jälgedes
Seiklus, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
Ekspeditsioon sõidab läbi Taani ja Norra sadamatest ning jõuab viskisõprade lemmikpaika – Šotimaale. Sel etapil õpib laevameeskond, kuidas merel ohutult käituda. Kuidas toimida, kui laevaga peaks õnnetus juhtuma? Millised on merepääste uusimad tehnilised lahendused?
23:05
Oma tõde . Идет охота на детей
Poliitika, Vestlussaade, 2. Hooaeg, 4. Episood, 2020. Aasta
Räägime pedofiiliast ja sellest, kuidas kaitsta meie lapsi. Saatejuhid Jelena Poverina ja Jelena Hanga.
23:55
Žiguliga Baltimaades
Loodus, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2015. Aasta
Viimases osas tehakse enne koju jõudmist veel kiire tiir Riia Automuuseumi varakambris. Uurime ka, mil moel oli Eesti NSV seotud kosmonautikaga ja milliseid militaarrajatisi võib leida Valga ümbruses. Tootja Okri Productions OÜ.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close