logo
logo
Esileht
TV kava
ETV+
P, 22.01
E, 23.01
T, 24.01
K, 25.01
N, 26.01
R, 27.01
Eile
Täna
Homme
T, 31.01
K, 01.02
N, 02.02
R, 03.02
L, 04.02
P, 05.02
01:17
rus.err.ee uudised
Uudised, Telesari, 28. Episood, 2023. Aasta
07:30
Meie Eestid
Dokumentaal, Uudised, Päevakajaline, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2017. Aasta
Kolmandas osas kohtume Aleksandriga, kes sündis Venemaal ja viis aastat tagasi tuli Eestisse tööle. Saame teada, miks ta tahtis eesti keele selgeks õppida ja mida tähendab talle laulupidu. Rändame ringi tema lemmikmuusikute lapsepõlveradadel ja laulame koos Liisi Koiksoni, Vaiko Epliku ning Curly Stringsiga. Integratsiooniinspektor aga tõstatab teema võimalikest ohtudest seoses "vales" keeles musitseerimisega. Tootjad Kinoteater MTÜ ja U8 OÜ.
08:00
Joanna Lumley virmaliste maal
Dokumentaal, Märul, Filmid, Inglise, 2008. Aasta
Muinasjutud ja pildiraamatud põhjamaadest panid Joannat unistama reisist põhja. Norra kõige kaugemas otsas, maailma põhjapoolseimas püsiva asustusega kohas nimega Svalbard ehk Teravmägedes peab ta toime tulema temperatuuriga, mis on 30 kraadi alla nulli. Teda ootavad seal haskid, fjordid, saamid, Lapimaa tundra ja üleni jääst tehtud hotell ning muidugi saadab teda lootus näha virmalisi.
09:00
Uue aja asjad . Еда и напитки
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, 2006. Aasta
Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikus 1985-2005. Saade "Söök ja jook" jutustab sellest, kuidas toit poest otsa sai ja eestlased olid sunnitud paljuräägitud kartulikooredieedile jääma. Siis ajad muutusid. Toitu sai palju ja see oli nii maitsev, et tuli jääda järgmisele dieedile – sedakord kaalu langetama. Teksti autor Juku-Kalle Raid, teksti loeb Juhan Ulfsak. Režissöör Anne Mäns, produtsent Olavi Paide. Tootja Ruut.
09:15
Toit, ma armastan sind . Карелия
Dokumentaal, Kokandus, 7. Hooaeg, 16. Episood, 2018. Aasta
Saatejuhid külastavad erinevaid paiku üle maailma, et õppida tundma kõige erilisemaid, suurejoonelisemaid ja üllatavamaid retsepte. Gurmaanidest reisisellid jutustavad toidust nii, et tingimata tekib soov neid roogi ise maitsta ja valmistada. Tänases saates seiklevad Vova, Jegor ja Artjom ringi Karjalas.
10:05
Kaukaasia 30 päevaga . Азербайджан
Dokumentaal, Poliitika, 1. Hooaeg, 9. Episood, 2015. Aasta
Selles osas seikleb Ville Kaukaasia rikkaimas riigis Aserbaidžaanis: teeb lähemalt tutvust naftarahadega üles ehitatud pealinnaga ja külastab üht veneaegset kolhoosi.
10:50
Horisondi nädal
Vestlussaade, 3. Hooaeg, 3. Episood, 2023. Aasta
Valik nädala parimaid palasid saatest "Horisont". Sündmused, inimesed, nähtused, vestlused kuulsate külalistega. Eestist ja meid ümbritsevast maailmast.
11:20
Insight
Dokumentaal, Uudised, 11. Hooaeg, 191. Episood, 2022. Aasta
Konfliktid, vaidlused, korruptsioon, kaheldavad võimude otsused ning kõige tähtsam – raskesse olukorda sattunud või erakordset edu saavutanud inimeste lood. Kõike seda käsitlevad ajakirjanikud saates "Insight".
11:40
Orbiit
Uudised, 2. Hooaeg, 30. Episood, 2023. Aasta
12:00
Hotell Rossija
Detektiiv, Draama, Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 12. Episood, 2016. Aasta
Ksenia on haiglas. Teda vaatama tulnud tädi saab arstilt teada, et Ksenia on rase, ja keelitab teda aborti tegema, kuni pole hilja. Samal ajal tegutsevad hotellis eksperdid, kes on pahased, et nende silme all hävivad asitõendid, mis võiks heita valgust tulekahju tegelikele põhjustele. On ilmselge, et tuli süttis korraga mitmes kohas.
12:50
Kui see juhtuks minuga?
Elulooline, Dokumentaal, 2021. Aasta
Sellele, et meie kodu võib õnnetusse sattuda, inimesed üldiselt ei mõtle. Ometi põles Eestis möödunud aastal 593 majapidamist – see teeb poolteist kodu päevas. Saates räägivad oma läbielamistest inimesed, kelle eluase on langenud tuleroaks. Kuigi suitsuandur on kohustuslik juba üle kümne aasta ja 2021. aasta jaanuarist on tahkeküttega majapidamistes kohustuslik ka vinguandur, on meil endiselt palju elamisi, kus elu päästvaid andureid pole. Saate tegid toimetaja Robert Kõrvits, režissöör Annika Koitmaa, produtsent Laura Kõrvits.
13:50
Vilsandi rahvuspargi peidetud väärtused . Национальный парк Вильсанди
Laste, Laste, 1. Hooaeg, 11. Episood, 2020. Aasta
Eesti rahvusparkide loodust, ajalugu ja kultuuripärandit tutvustavate videotega tähistame Eesti looduskaitse 110. aastapäeva. Vilsandi on Eesti looduskaitse häll. Rahvuspargi väärtus on omanäoline rannikumaastik. Video valmis Keskkonnaameti ja OÜ Tammik Filmi koostöös.
14:00
Kuningakoja saladused. Krooni varjus . Высшая должность
Dokumentaal, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2020. Aasta
Riigipea amet võib paista unistuste tööna, kuid samas on see üksildane amet, kus sa ei saa saladusi jagada isegi kõige lähedasematega. Elizabeth II on ligi 70 valitsemisaastaga muutunud kohuse ja riigiteenimise etaloniks, kuid varem või hiljem peab noorem põlvkond trooni üle võtma.
14:45
Edulood . Анна Леванди
Elulooline, Dokumentaal, 2. Hooaeg, 15. Episood, 2020. Aasta
Eesti iluuisutamistreener, sportlane, ema ja abikaasa. Anna Levandi teeb kõike täie pühendumisega – olgu see aiamaal peenarde rajamine, perele söögi tegemine või Eesti sportlaste ettevalmistamine olümpiamängudeks. Jelena Glebova, Eva-Lotte Kiibus ja Anna poeg Arlet Levandi räägivad, kuidas on töötada sellise treeneriga. Anna abikaasa ja olümpiavõitlja Allar Levandi jutustab, kuidas nad Annaga kohtusid. Režissöör Aljona Suržikova, tootja Diafilm.
15:30
Iluuisutamise EM Espoos. Gala
Sport, 16. Episood, 2023. Aasta
Traditsiooniliselt paneb iluuisutamises tiitlivõistlusele punkti värvikas gala, kus oma oskusi näitavad kõik Espoos medali võitnud sportlased. Soome saab korraldajana tutvustada oma pikaaegset jää- ja uisukultuuri. Tiitlivõistluse patrooniks on Soome president Sauli Niinistö. Gala käigus võtame kokku Eesti koondise esitused. Kui Espoo sai teatepulga Tallinnalt, siis aasta pärast peetakse EM Budapestis ja seejärel 2025 Zagrebis ning 2026 Sheffieldis.
18:05
Tsivilisatsiooni saladused . Империя и эпидемия
Dokumentaal, Õudus, Kultuur, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2021. Aasta
Rooma impeerium kasvas ja õitses oma "kuldajastul" ja oli suutnud ühendada enda alla peaaegu kogu Vahemere ümbruse. Kui aga maad hakkas laastama enneolematu katkuepideemia ja ka emake loodus ise Rooma vastu pööras, sai see kõik impeeriumile saatuslikuks.
19:00
Lumetarkus . Свет и жизнь
Dokumentaal, Uudised, Dokumentaal, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2020. Aasta
Soome vabatahtlikud püüavad päästa Saimaa viigrit, üht maailma vähestest mageveehüljestest. Ajame röövloomade jälgi Rootsi tundrutes ja jälgime uurimislaeva "Kroonprints Haakon" reisi põhjanabale. Kui valgus tagasi tuleb, pakub talv loome- ja elurõõmu.
20:00
Aktuaalne kaamera + (vene keeles)
Uudised, 129. Episood, 2023. Aasta
Новостная программа Эстонского телевидения
20:30
Telesild Tallinn – Riia. Vene kogukonna uus identiteet
Dokumentaal, Dokumentaal, 2023. Aasta
Kaks riiki, ühine teema. Tallinn – Riia telesilla raames arutame venekeelsete inimeste identiteedi muutumist viimase aasta jooksul. Venemaa – Ukraina sõjast on saanud ajaloo murdepunkt, mis toob laialdasi tagajärgi ka Balti riikidesse. Kes on Eesti ja Läti tänased venekeelsed elanikud, arutlevad eksperdid ETV+ ja RUS.LSM stuudiotes. Saatejuhid Andrei Titov ja Aleksei Dunda.
22:00
Hercule Poirot . Карты на стол
Krimi, Detektiiv, Telesari, 10. Hooaeg, 3. Episood, 2005. Aasta
Salapärane välismaalane kutsub võhivõõrastest inimestest koosneva seltskonna enda juurde kaarte mängima. Poirot'ga ühes lauas istuvad seadusevalvurid, teises aga inimesed, kelle minevikus on mõni kahtlane surm peidus. Mängu ajal tapetakse peo peremees ja muidugi peab Poirot' laudkond mõrvajuhtumi lahendama.
23:30
Aktuaalne kaamera + (vene keeles)
Uudised, 129. Episood, 2023. Aasta
Новостная программа Эстонского телевидения
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun