fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 2
P, 13.06
E, 14.06
T, 15.06
K, 16.06
N, 17.06
R, 18.06
Eile
Täna
Homme
T, 22.06
K, 23.06
N, 24.06
R, 25.06
L, 26.06
P, 27.06
00:50
Teletop
Meelelahutus, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2021. Aasta
Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.
01:40
Pariisi keiser
Seiklus, Krimi, Ajalooline, Filmid, Prantsuse, 2018. Aasta
On Napoleon Bonaparte'i aeg. Eugene-Francois Vidocq on julm, kartmatu, kaval ja erakordselt andekas kurjategija, kes varastab, tapab ja röövib Pariisi pimedatel tänavatel. Teda ei takista isegi kõige paksemad vanglamüürid. Kaval põgenemisplaan aitab tal pääseda Prantsusmaa kõige rangema valvega vanglast. Pärast edukat põgenemist hakkab Vidocq kaupmeheks, et end maskeerida, kuid kliendid saavad peagi aru, et ta pole keegi muu kui kuulus vanglapõgenik. Vidocq pakub sandarmitele abi ja vastutasuks vabaduse eest aitab neil puhastada tänavad petistest, varastest ja mõrvaritest, rajades järk-järgult terve kuritegevusega võitlemise impeeriumi.
06:00
Suvi Allgäus
Romantika, Filmid, 1. Hooaeg, 2. Episood, Saksa, 2017. Aasta
Barbara Leitner lahkus kodust Allgäus kümme aastat tagasi, tegeles ekstreemspordiga ja saavutas tuntuse. Siis aga juhtus traagiline õnnetus ja naine jäi ratastooli. See aga ei murdnud tema vaimu, Barbara on kindel, et õige ravi ja treeninguga tõuseb ta uuesti jalule. Paraku pole tema elukaaslane valmis invaliidi eest hoolitsema.Nii peab Barbara oma perekonnalt abi paluma.
08:00
Lastehommik – Piip ja Tuut TV
Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2021. Aasta
Kaasahaaravad, nutikad ja veidi koomilised lood inspireerivad ja rõõmustavad nii lapsi kui täiskasvanuid. Haide Männamäe ja Toomas Tross on kõikidele suurtele ja väikestele armsaks saanud karakterid Piip ja Tuut, kes nakatavad oma naeruga terve pere.
08:15
Lastehommik – Minu väike poni: Sõprus on imeline
Animatsioon, Laste, Telesari, 8. Hooaeg, 6. Episood, 2018. Aasta
Printsess Celestia õpilane Videvikusära saadetakse Ponikülla, et ta õpiks tundma sõpruse suurt tähendust.
08:45
Lastehommik – Barbie seiklused unistuste majas
Animatsioon, Komöödia, Pere, Laste, Telesari, 2. Hooaeg, 5. Episood, 2018. Aasta
Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie' pere uues unistuste majas.
09:15
Lastehommik – Aatominukk
Animatsioon, Telesari, 1. Hooaeg, 34. Episood, 2016. Aasta
Pöörane animakomöödia poisist, kes leiab superkangelase nuku ja alguse saavad superkangelas-duo seiklused!
09:30
Lastehommik – Robotpoiss
Seiklus, Animatsioon, Laste, Telesari, 4. Episood, 2008. Aasta
Animasari.
09:45
Lastehommik – Lego Ninjago
Märul, Animatsioon, Laste, Laste, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2019. Aasta
Varjus elavad Ninjad on hiilimise meistrid. Nad on nähtamatud ja harilikult ei näe neid keegi muu kui teine Ninja. Ninja on võitluskunstide meister ja teda võib võita ainult teine Ninja. Ninja on ka akrobaatika meister. Ninjat ei saa jälitada keegi muu peale teise Ninja, sest nad kõnnivad õhus ja eiravad maa külgetõmbejõudu. Just selline on Ninja, hiilimise, akrobaatika ja võitluskunstide meister!
10:00
Lumekuninganna 3: Tuli ja jää
Seiklus, Animatsioon, Komöödia, Pere, Filmid, Vene, 2016. Aasta
Tuntud muinasjutu ainetel valminud kogupere-animatsiooni kolmas film. Kangelanna Gerda sai võitu nii Lumekuningannast kui ka Lumekuningast, kuid ei suuda ikka rahu leida. Ta unistus on leida vanemad, kelle kord Põhjatuul kaasa viis, ja taas perekond olla. Nii asubki Gerda ühes sõpradega põnevale rännakule, et leida vanemad ja teel uusi raskusi seljatada. Nad avastavad trollide iidse võlueseme – Tule ja Jää kivi. Sellest peale ei lähe miski enam algse plaani järgi. Kas Gerda suudab võluväe alistada ja pere tagasi saada? Filmis andsid tegelastele hääle: Karin Rask, Tõnu Oja, Priit Valkna, Tarvo Krall, Emil Rutiku jpt.
12:00
Kolm naist Karavanis
Dokumentaal, Dokumentaal, Reisisaade, 3. Episood, 2021. Aasta
Varajasest ärkamisest väsinud naised jõuavad pika päeva jooksul mitmeid sihtkohti külastada, kuid mille arvelt? Sellises olukorras muutuvad omavahelised suhted rabedaks ka kõige tühisemate erimeelsuste pärast. Päeva lõpuks saavad naised aru, et maag Anzori ennustusi oleks pidanud tõsisemalt võtma.
13:00
Kõik on võimalik . Viimane!
Dokumentaal, Dokumentaal, 4. Episood, 2021. Aasta
Mees nagu orkester: produtsent, muusik, taksojuht, tehasetööline jne – see on Peeter Kaljuste. Koroonaajal sai mees lisaks telefonikõne, mis muutis kogu tema senist elu... Lauljatar Grete Paia aga vaatas üle kõik enda jaoks olulised asjad sel päeval kui selgus, et ta ei pääse omade juurde koju Saaremaale ja enam ei võta ta ühtegi asja iseenesets mõistetavalt. Mõlema maailmavaade ja hoiakud said kriisiajal hoopis teise väljundi ning suuna!
14:00
Laula mu laulu
Muusika, Muusika, Telesari, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2014. Aasta
Täna on Jaagup Kreemi õhtu! Tema "Juulikuu lumi", "See ei ole saladus" ja paljud-paljud teised hitid kõlavad küllap kõigil kõrvus. Aga milliste uusversioonidega Jaagupi lauludest üllatavad Tõnis Mägi, Ott Lepland, Birgit Õigemeel, Jarek Kasar, Lea Dali Lion ja Ines?
15:00
Aurora Teagardeni müsteeriumid: Kadumismäng
Detektiiv, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2018. Aasta
Kuritegusid lahendav raamatukoguhoidja Aurora Teagarden hakkab taas uurima Lawrencetonis toimunud mõrva, kui tema nõbu Phillip ja tema kolledzhi toakaaslane kaovad pärast toakaaslase pruudi surma. Aurorale tuleb appi nägus kolležhiprofessor Nick Miller, kes just temast üle tee kolinud on.
17:00
Katie Fforde: Ema üksi kodus
Draama, Romantika, Telesari, 1. Episood, 2018. Aasta
Koolipsühholoog Lydia Elman on tõeline helikopterema, kes teeb oma 17-aastasele tütrele kõik ette ja taha ära. Aga kui ta kallis Holly armub kooli kõige halvemasse poissi Simonisse, kes on ühtlasi Lydia patsient, ärkab Lydias tõeline lõviema. Ta otsustab esialgu küll, et peab kinni arsti vaikimisvandest, kuid õiglane meelepaha saab temast võitu ja ta otsustab tütart hoiatada ja rääkida talle, mida on Simonilt kuulnud.
19:00
Suvereporter+
Dokumentaal, Meelelahutus, Uudised
19:30
Kuldvillak
Meelelahutus, Telemäng, Telesari, 243. Episood, 2020. Aasta
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
20:05
Harry Potter ja Azkabani vang
Seiklus, Pere, Fantaasia, Filmid, 1. Hooaeg, 3. Episood, USA, Inglise, 2004. Aasta
Kahele Oscarile kandideerinud kogupere seiklusfilm. Harry, Ron ja Hermione pöörduvad tagasi Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, et alustada kolmandat kooliaastat. Koolis põhjustab palju paanikat Azkabani vanglast põgenenud võlur Sirius Black, kellest kardetakse Harryle suurt ohtu. Samavõrd palju ebamugavust valmistavad noortele Sigatüüka õpilasi kaitsma saadetud sünged dementorid.
03:30
Kuum pirukas 6: Beeta maja
Komöödia, Filmid, 1. Hooaeg, 1. Episood, Kanada, USA, 2007. Aasta
Komöödiafilmide sarja kuuendas osas lähevad Eric Stifler, Ryan ja Cooze kolledžisse ja liituvad seal koheselt kurikuulsa Beeta maja korporatsiooniga, mis on tuntud oma metsikute pidude ja reeglite rikkumisega. Maja juhib legendaarne Dwight Stifler. Hiljuti sõbranna poolt maha jäetud Erik püüab oma tõelist mina avastada, Dwightil aga on käed tegemist täis, et päästa Beeta maja nohikute korporatsiooni ähvardava rünnaku käest.
03:30
Kuum pirukas 6: Beeta maja
Komöödia, Filmid, 1. Hooaeg, 1. Episood, Kanada, USA, 2007. Aasta
Komöödiafilmide sarja kuuendas osas lähevad Eric Stifler, Ryan ja Cooze kolledžisse ja liituvad seal koheselt kurikuulsa Beeta maja korporatsiooniga, mis on tuntud oma metsikute pidude ja reeglite rikkumisega. Maja juhib legendaarne Dwight Stifler. Hiljuti sõbranna poolt maha jäetud Erik püüab oma tõelist mina avastada, Dwightil aga on käed tegemist täis, et päästa Beeta maja nohikute korporatsiooni ähvardava rünnaku käest.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close