logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 2
N, 30.06
R, 01.07
L, 02.07
P, 03.07
E, 04.07
T, 05.07
Eile
Täna
Homme
L, 09.07
P, 10.07
E, 11.07
T, 12.07
K, 13.07
N, 14.07
00:40
Triivijad
Märul, Seiklus, Elulooline, Filmid, Hong Kong, USA, 2018. Aasta
"Everesti" režissööri lavastatud "Triivijad" on inspireeriv tõestisündinud lugu kahest armunud vabast hingest, keda ootas enneolematu seiklus. Innukad purjetajad Tami Oldham ja Richard Sharp suunduvad ookeanile, teadmata, et neid ootab ees ajaloo katastroofilisimaid orkaane. Pärast tormi möödumist leiab Tami eest tõsiselt vigastatud Richardi ja purunenud jahi. Kuna pole lootustki, et neid päästma tuldaks, peab Tami leidma endas jõudu ja sihikindlust, et päästa ennast ja ainsat meest, keda ta armastanud on.
02:20
Üks eriline loomakliinik
Loodus, Dokumentaal, Tõsielu, Telesari, 5. Hooaeg, 6. Episood, Inglise, 2017. Aasta
Täna tuleb loomakliinikusse tuntud spordikommentaator Lee Dixon oma Bosniast päästetud koeraga. Guernsey saarelt saabub abi otsima uhkelt riides spanjel. Kaukaasia lambakoera kutsikas vajab puusaproteese.
03:10
Üks eriline loomakliinik
Loodus, Dokumentaal, Tõsielu, Telesari, 5. Hooaeg, 7. Episood, Inglise, 2017. Aasta
Täna vajab abi noor Newfoundlandi koer, kelle jaoks Noel koos tiimiga leiutab täiesti uudsed implantaadid. Operatsioonile tuuakse ka kaks lonkavat labradori, kelle puhul on samuti vaja uuenduslikku lähenemist.
04:00
Postimees.ee
Uudised, 49. Episood
05:35
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 34. Hooaeg, 7691. Episood, 2021. Aasta
Tane ja Felicity leiavad teineteises lohutust. Jasmine on oma tuleviku suhtes ettevaatlik. Nikau teeb uue katse.
06:00
Suvereporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 26. Episood, 2022. Aasta
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
07:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 1414. Episood, 2021. Aasta
Mencía ja Carmelo valmistuvad pulmadeks. Severo on kondiitriäris õnnelik. Cristóbal lubab Raimundot kaitsta.
08:00
Mägipäästjad . Kadunud 2
Märul, Telesari, 7. Hooaeg, 10. Episood, 2015. Aasta
18-aastane Alexandra kaotas kolme aasta eest isa, kes oli kirglik mägironija. Tüdruk usub, et isa on siiski veel elus ja asub teda omal käel mägedest otsima. Talv mägedes on aga ohtlik ja tüdruk satub hätta, kukkudes jäisesse jõkke. Tema ellujäämisšansid vähenevad iga minutiga.
09:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 4. Hooaeg, 68. Episood, 2021. Aasta
Armastatud saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
10:00
Kelgukoerad . Hooaja viimane osa!
Krimi, Telesari, 4. Hooaeg, 46. Episood
Viimases osas jõuavad peategelased mõrvu ning juveelirööve uurides Soome, kus lugu leiab verise lahenduse. Ühe päevaga muutub kõik: Kelku tulistatakse, Kõsta saab võimaluse oma ema elu päästa ning Laura on tagasi ja lööb Posti elu täiesti segamini...
11:00
Komissar Rex . Surmavad saladused
Krimi, Telesari, 5. Hooaeg, 9. Episood, 1999. Aasta
Meditsiinitudengist noormees on mures oma sõbranna Sybille kadumise pärast ja ilmub komissar Brandtneri jutule. Rexi abiga leitakse neiu lähedasest metsast tapetuna. Mõistatuseks jääb laiba juurest leitud kruvi. Jäljed viivad ilukirurgia kliinikusse, kus neiu töötas.
12:00
Pöörased üheksakümnendad
Ajalooline, Dokumentaal, Telesari, 2. Episood, 2015. Aasta
Uus aeg vajab uusi ikoone. Abiks laitmatu biit ja hitimeister Mikk Targo, keerutavad pöörased üheksakümnendad Eesti diskotaevasse esimese hiilgava tähe – ansambli 2 Quick Start. Rubla annab kroonile järgi ja muusikast saab äri. Trio Paulus-Kotkas-Laisaar laiendab haaret ja peagi säravad koos nendega laval pöörased naised nagu Nancy ja Ithaka Maria koos bändiga Best B4. Koos iga bändiga käivad aga kaasas saladused, mida alles nüüd, aastaid hiljem, välja võib rääkida.
12:30
100 erilist eestlast
Dokumentaal, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta
Hoogsa koguperesaate tänases osas teevad ilma trikijalgpallur Eno Põltsamaalt ja driftikuningas Kevin, kes suudab iga auto oma pilli järgi tantsima panna.
13:00
Elamusi täis Eesti
Dokumentaal, Meelelahutus, 4. Hooaeg, 4. Episood, 2022. Aasta
Veeda suvi elamusterohkelt! Kolmapäeva õhtud on sel suvel kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
14:00
Pilvede all
Draama, Telesari, 22. Hooaeg, 293. Episood, 2021. Aasta
Viimase hooaja avaosa! Kertu elus on toimumas suured muutused ning Sirje püüab tütrele omal moel abiks olla. Albert on Mari suhtes kriitiline, sest ei mõista, mis Murakate peres toimub. Urmas survestab Indrekut end aitama. Siiri valmistub Valteri abiga unistuste pulmadeks.
15:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 1415. Episood, 2021. Aasta
Cristóbal survestab Fed. Camila külastab Elíast. Onésimo tegutsemine häirib Graciat.
16:00
Keelatud vili
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 356. Episood, 2021. Aasta
Ender paljastab Yildizi ees Feyza saladuse. Yildiz on Cagatays veelgi enam pettunud. Cagatay tahab Yildizile Kumru kaudu kätte maksta. Kumru on Cagatay tärkavast huvist tema vastu meelitatud.
17:00
Mägipäästjad . Hingetu 1
Märul, Telesari, 7. Hooaeg, 11. Episood, 2015. Aasta
Julia ja Georg lähevad talvisele mägimatkale kiviaegseid koopaid otsima. Nende vahel tekib tüli ja vallanduvad kogunenud pinged. Selgub, et Julial on juba pikemat aega olnud salajane afäär. Tüli kägus Georg libiseb ja kukub sügavikku. Mägipäästjad ruttavad appi, ent päästmine osutub äärmiselt keeruliseks. Tekib lämbumisoht, kuna süsinikdioksiidi väärtus on liiga kõrge.
18:00
Kelgukoerad
Krimi, Telesari, 5. Hooaeg, 47. Episood
Suvine klassikokkutulek saab traagilise lõpu, kui oodatud meelelahutus asendub mõrva uurimisega. Lisaks töömuredele vaevab peategelasi ka segane isiklik elu.
19:00
Suvereporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 27. Episood, 2022. Aasta
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
20:00
Suve ÕHTU . Tallinnas
Meelelahutus, 3. Hooaeg, 2. Episood, 2022. Aasta
Oleme kolinud Reede Õhtu mängulise saate stuudiost välja, et nautida ilusat ilma ning panna meeskonnad veel suuremate katsumuste ette! Sel korral oleme Tallinnas Iglupargis ning kaptenite kõrval asuvad võistlustulle kaks parimat sõpra – Jaagup Kreem ja Kristjan Jõekalda. Kes võidab viie vooru kokkuvõttes saate ning mida uut meeste kohta teada saame, selgub saates!
21:00
Heeringas Veenuse õlal
Komöödia, Meelelahutus, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2011. Aasta
Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.
21:30
Sassis
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2021. Aasta
Puhastamaks oma nime skandaalidest, laseb Evelin teha kõmureporteril endast portreesaate. See aga vastupidiselt loodetule, paiskab niigi vabalangemises oleva maine täielikult torudest alla.
22:30
Naistevangla: Oranž on uus must . Teile on ka pitsa
Komöödia, Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 6. Episood, USA, 2014. Aasta
Õhus on armastust, kui vangid sõbrapäevapeoks valmistuvad; Red teeb uue intrigeeriva avastuse. Larry teeb Piperile ettepaneku tema informaatoriks hakata.
23:45
Vera . Muutuvad tuuled
Detektiiv, Krimi, Telesari, 5. Hooaeg, 1. Episood, 2015. Aasta
Juhtivinspektor Vera Stanhope uurib noore naise surma kahtlases tulekahjus rannikuäärses puhkepargis.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun