logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 2
K, 19.01
N, 20.01
R, 21.01
L, 22.01
P, 23.01
E, 24.01
Eile
Täna
Homme
R, 28.01
L, 29.01
P, 30.01
E, 31.01
T, 01.02
K, 02.02
00:40
44. laps
Krimi, Thriller, Filmid, 44. Hooaeg, USA, Tšehhi, 2015. Aasta
Sarimõrvari jahist jutustav poliitpõnevik, mille tegevus leiab aset 1953. aastal Nõukogude Liidus. Julgeolekuagent Lev Demidov keeldub oma naist Raisat reeturiks pidamast, ning Lev ja Raisa pagendatakse Moskvast provintsi elama. Seal ühendavad nad jõud kindral Mihhail Nesteroviga, et leida noori poisse jahtiv sarimõrvar. Nende õigluse otsingud seavad aga kahtluse alla Levi rivaali Vassili väite, et paradiisis puudub kuritegevus. Film ei sobi alaealistele.
03:10
Rooli võim
Dokumentaal, Autosaated/Liiklus, 18. Episood, 2021. Aasta
Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.
03:40
Krimi
Krimi, Uudised, 2021. Aasta
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
04:10
Kiiksuga seks . Suhkrukaif
Dokumentaal, Adult, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, USA, 2020. Aasta
Oregoni farm kutsub kohaliku kogukonna õhtust sööma, armatsema ja mängima. Kaks noort naist avastavad oma ihasid läbi söögimängude. Uus organisatsioon murrab netis seksuaalse läheduse pakkumisega seotud müüte.
05:15
Postimees.ee
Uudised
05:35
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 33. Hooaeg, 7575. Episood, 2021. Aasta
Chloe on mures oma ema võimaliku raseduse pärast. Ka Ari ja Mia tunnistavad hirmu, kuid lepivad kolmekesi kokku, et juhtugu mis juhtub, see ei murra neid enam. Justin on üledoosiga haiglas, kuid keeldub endiselt tunnistamast oma sõltuvust.
06:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.
07:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 1305. Episood, 2021. Aasta
Carmelo ei soovi Mencía lahkumist. Francisca pakub Santacruzidele abi. Matías on Ramiro pärast armukade.
08:00
Mägidoktor . Valu 2
Draama, Telesari, 12. Hooaeg, 8. Episood, 2019. Aasta
Väike Greta peab otsustama, kas jääda elama vanaisa või isa juurde, kes on mõlemad kehva tervisega ja ei saa omavahel läbi. Martin üritab lisaks ravimisele neid ka lepitada. Gruberhofi suur klient lahkub ja talu ähvardavad majanduslikud raskused. Välja ilmub kinnisvaramaakler Ohlmüller, kes teeb Gruberitele ahvatleva pakkumise.
09:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 4. Hooaeg
Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.
10:00
Viimane võmm . Tuli ja leek
Krimi, Detektiiv, Telesari, 4. Hooaeg, 6. Episood, 2015. Aasta
Ehitusmagnaat Hando Kellami pulmas põleb oma maasturisse sisse Hando eelmine naine Marianne, kes veidi aega varem pulmas kenakese skandaali on teinud. Marianne surma asjaolud langevad kummaliselt kokku viimasel ajal linna uhkete autode omanikke hirmu all hoidnud süütamiste lainega. Mikk ja Anders saavad jälile grupile anarhistidest noorukitele, kes ilmselt süütamistega seotud on. Nagu selgub, pole süütamiste põhjus aga üldsegi robinhuudlus või protest süsteemi vastu, vaid põnevus, armastus ja isiklik kättemaks. Mikk kutsub kogu jaokskonna õhtul Rita baari, et noor isa Anders saaks lõpuks välja teha. Esinema on palgatud postitantsija Cherry Lips, Miku jälitatava Arno Viibeli kaaslanna. Peo ajal paigaldab Anders Cherry mobiili jälitusäpi ning Mikk saab teada Viibeli täpse asukoha...
11:00
Laura müsteeriumid . Märja haua müsteerium
Komöödia, Krimi, Müsteerium, Telesari, 2. Hooaeg, 5. Episood, USA, 2015. Aasta
Üleriigilise meediaparuni abikaasa rammitakse maanteelt välja. Laura ja ta meeskond avastavad peagi, et kõik pole sugugi nii nagu paistab ning paljastavad sünge saladuse ammu unustatud juhtumi kohta.
12:00
Su nädal kõlab tuttavalt
Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2018. Aasta
Satiirisaade võtab kokku eelmise aasta tähelepanuväärsemaid ja väärimatult tähelepanuta jäänud juhtumisi. Lisaks veel rajud muusikavideod, üllatavad reportaažid ja julged stuudiokülalised. Humoorikat nädalakokkuvõtet juhib Katariina Tamm koos uue jalustrabava meessaatejuhiga.
13:00
Kolm naist karavanis. Island
Dokumentaal, Dokumentaal, Reisisaade, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2022. Aasta
Naised külastavad eluohtlikke Islandi vaatamisväärsusi, päästavad tähelepanematute turistide elu ja pääsevad napilt ka ise salakavalate loodusjõudude käest. Pingelised seiklused tekitavad naistes sisemist rahutust ning päeva lõpuks tuleb hakata naistel omavahelisi arveid klaarima, et karavan saaks rahus edasi liikuda.
14:00
Pilvede all
Draama, Telesari, 13. Hooaeg, 189. Episood, 2016. Aasta
Piret leiab uue korteri, kuid veedab varasemast rohkem aega Mammuga. Mari külastab Indreku teadmata Sandrat. Liina on tagasi ja võtab Erikuga ühendust. Albert leiab uue töö ja Inna loodab, et Sirje on igas mõttes minevik. Gunnar läheb üle piiri ja Mari mõõt saab täis. Liina tuleb Pireti juurde kliinikusse ning Erikut ootab ees üllatus...
14:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
15:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 1306. Episood, 2021. Aasta
Camila tõrjub Elíast. Alfonso hoiatab Ramirot. Lucas kardab leetrite epideemiat.
15:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
16:00
Keelatud vili
Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 243. Episood, 2021. Aasta
Ender murdub, kui näeb Kaya uue naise ning Haliti ja Yildizi seltsis õhtust söömas. Ender ihub Yildizile valusat kättemaksu. Asuman teeb kõik endast oleneva, et Haliti ja Yildizi abiellumisplaanidesse muudatusi ei tuleks, kuid keegi ei tea, et Halitil on juba hoopis teistsugused plaanid.
16:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
17:00
Mägidoktor . Ebakõlad 1
Draama, Telesari, 12. Hooaeg, 9. Episood, 2019. Aasta
Martin aitab viiulimängijat, kes kannatab käte suremise all. Ilmneb, et naisel on närvisüsteemihaigus, mida tuleb kiiremas korras ravida. Lisbeth läheb Ludwigiga õhtust sööma ja mõlemale meenub minevikust nii mõndagi. Martin naudib lahedat afääri naisega, kes elab Anne lähedal. Martin muretseb Anne alkoholilembuse pärast ja ta soovib teda aidata.
17:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
18:00
Viimane võmm . Viimane audit
Krimi, Detektiiv, Telesari, 4. Hooaeg, 7. Episood, 2015. Aasta
Bordellis sureb kuumarabanduse kätte sauna lukustatud klient. Kahtluse alla satuvad nii bordelli omanik, lõbutüdrukud kui ka teised sel ajal majas olnud kliendid. Kummalistel asjaoludel satub Mõisnik selles loos väga piinlikku olukorda. Mikk on Viibeli kätte saanud ja vangistanud mahajäetud maja keldrisse. Pärast pikemat töötlemist õnnestub tal Viibelilt natuke infot õngitseda. Miku suhted Mariga arenevad ühesuunaliselt. Mari püüab Tanja käest Miku asjus nõu küsida, kuid Tanja tunnistab, et ta pole Miku-küsimuses sugugi objektiivne.
19:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.
20:00
Eesti Muusikaauhinnad 2022
Muusika, Meelelahutus, 22. Hooaeg, 2022. Aasta
Otseülekanne aasta oodatuimalt muusikasündmuselt! Alexela Kontserdimajas astuvad üles Eesti absoluutselt tegijamad muusikud ja seda täiesti enneolematus võtmes. Aasta parimaid artiste auhinnatakse 18 erinevas kategoorias. Suurejoonelise galaõhtu toovad publiku ja televaatajateni alati säravad ja positiivsed lauljad Liis Lemsalu ning Daniel Levi Viinalass.
22:30
ESSE . Elu pärast vanglat
Vestlussaade, 2. Hooaeg, 6. Episood, 2021. Aasta
Kas elu pärast vanglat on üldse võimalik, või oledki igaveseks müüride vahel kinni isegi kui sind ja ühiskonda ei eralda enam trellid? Kas riik teeb omalt poolt piisavalt, et vange ühiskonnaga integreerida? Teema üle arutlevad krimiajakirjanik Allan Muuk, lootusetut võitlust lootusrikkalt võitlev endiste vangide tugiisik Eva Üprus ja oma elus uue lehekülje pööranud tõeline praktik Janar Kuusk! Eksklusiibselt ESSEle annab intervjuu oma vanglakogemusest realitytäht Oskar Süvari.
23:30
Lucifer . San Bernardino ingel
Detektiiv, Telesari, 3. Hooaeg, 20. Episood, USA, 2018. Aasta
Mõrva pealtnägija kirjeldab elavalt kaitseinglit, kes ta elu päästis. See paneb Luciferi tõsiselt asjade üle järele mõtlema. Chloe ja Pierce'i suhe võtab uue suuna.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun