logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 2
R, 25.11
L, 26.11
P, 27.11
E, 28.11
T, 29.11
K, 30.11
Eile
Täna
Homme
P, 04.12
E, 05.12
T, 06.12
K, 07.12
N, 08.12
R, 09.12
01:50
Meie aasta Siberis . Võitlus
Dokumentaal, Dokumentaal, Telesari, 4. Episood, 2012. Aasta
Arbo võitleb siberi karuputkega. Tuuli võitleb musta pesuga. Lapsed võitlevad kurjade pääsukestega.
02:20
Jälg
Loodus, Keskkond, Loodus, Telesari, 7. Hooaeg, 9. Episood, 2022. Aasta
Üha parem levi koos täiustuva 5G võrguga võimaldab rajudel tulevikuteenustel reaalsuseks saada. Nii ei pruugi peagi ka juhita autod linnaliikluses enam mingi ime olla. Et võimsat levi võimaldavad sagedusvahemikud oleksid aga inimestele ohutud, on ka Eestis valminud põnev uuring, mida saates uurime. Lisaks käib kibe töö Rail Baltica trassi loomisel: Rääma rabasse paigutatakse põnevad aparaadid, mis aitavad hinnata rongiprojekti mõju koosluse veetasemele.
02:45
Näitemäng . Viimane! – Vaba
Dokumentaal, 8. Episood, USA, 2019. Aasta
Gypsy võitleb oma elu eest, kaitstes oma tegusid, samal ajal kui Mel ja Lacey mõistavad lõpuks, et suletud uste taga ei olnud asjad alati nii, nagu näisid.
03:50
Postimees.ee
Uudised, 97. Episood
05:35
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 34. Hooaeg, 7797. Episood, 2021. Aasta
Kas Logani ohverdus on piisav, et päästa Tane'i elu? Mackenzie kavatseb kokku saada oma vihavaenlasega , kuid kohtumine ei lähe planeeritult. John toimetab Deanile anonüümse ümbriku, mis peidab endas kohutavat ähvardust.
06:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 61. Episood
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
07:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 35. Episood, 2021. Aasta
Hernando üritab Beatrizi elu päästa. Adela nõuab Carmelolt aru. Onésimo korraldab karnevali pidu.
08:00
Mägidoktor . Omakasupüüdmatu
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 5. Episood, 2010. Aasta
Isadustest tõi viimaks oodatud selguse, kuid kergendus oli lühike. Jörg on kadunud ega vasta ka telefonile. Ta on jätnud Susannele hüvastijätukirja, kus teatab, et kolib tagasi Kieli. Susanne ja laps satuvad Jörgile järele kihutades raskesse õnnetusse.
09:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 43. Episood, 2022. Aasta
Aasta meelelahutajad Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov täidavad teleõhtud positiivse energia ja hea huumoriga. Igas saates meeleolukad intervjuud ja toredad videolood.
10:00
Kelgukoerad
Krimi, Telesari, 13. Hooaeg, 8. Episood, 2012. Aasta
Eelmises osas alguse saanud kentsakas pantvangidraama jõuab veel pöörasema lahenduseni. Kas võidab õigus või õiglus?
11:00
Mentalist
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, USA, 2008. Aasta
Endisel kelmil, varem "selgeltnägijana" tegutsenud Patrickul on erakordne võime märgata pisiasju, inimesi läbi näha ja vajadusel nendega ka manipuleerida. Nüüd rakendab ta need võimed kurjategijate tabamiseks ja ehkki politsei silmis on tema meetodid enam kui veidrad, suudab Patrick lahendada ka kõige keerulisemad juhtumid.
12:00
Marilyn Kerro elamise kunst . Sünnitus ja lapsed
Elulooline, Dokumentaal, Müsteerium, Kultuur, Telesari, 1. Hooaeg, 8. Episood, 2021. Aasta
Iga lapse sünd on sündmus, uue elu algus nii lapsele kui vanematele. Marilyn räägib sünnist ja sünnitamisest, jagades ka isiklikke kogemusi nii sünnitaja kui lapsevanemana. Kuidas tagada oma lastele õnnelik lapsepõlv? Millega peavad arvestama mitmikud? Kas lapsevanem on autoriteet või suunanäitaja? Miks mõned inimesed ei saagi lapsi? Mida arvata samasoolistest lapsevanematest? Kuidas mõjuvad lastele suured elumuutused?
13:05
Südamesoov
Dokumentaal, Meelelahutus, 3. Hooaeg, 10. Episood, 2022. Aasta
Üksikema Kadil on kaks väikest imearmsat tütart, kellega koos on noor naine läbi elanud rohkem kui keegi uskuda võiks. Kaks aastat tagasi väga õnnetult hukkunud elukaaslane viis endaga koos loodud unistused ja nüüd otsib Kadi võimalusi, kuidas elus edasi minna ja taas unistama hakata.
14:10
Meie aasta Siberis . Lapsed
Dokumentaal, Dokumentaal, Telesari, 5. Episood, 2012. Aasta
Meie lapsed on sattunud paradiisi. Guljajevka küla on mängukaaslasi täis. Vissarionlased pööravad lastele suurt tähelepanu – neid usaldatakse ning seega on nad ka väga iseseisvad. Lapsi kasvatab kogu küla ühiselt.
14:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 33. Episood, 2021. Aasta
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
15:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 36. Episood, 2021. Aasta
Cristóbal ei jäta Carmelole valikut. Mauricio muretseb Fe pärast. Kõik üritavad Camilat lohutada.
15:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 34. Episood, 2021. Aasta
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
16:00
Igavene armastus
Romantika, Telesari, 47. Episood, 2015. Aasta
Nihan ja Kemal lähevad Karenit otsima. Asu saab teada, kellega Zeynep öö veetis. Asu palub tal sellest Kemalile mitte rääkida.
16:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 35. Episood, 2021. Aasta
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
17:00
Mägidoktor . Uus algus
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 6. Episood, 2010. Aasta
Susanne lein on ääretu – ta peab matma kauaoodatud lapse. Martin ja Jörg tahavad mõlemad teda lohutada, kuid naine ei lase kedagi lähedale. Eriti Jörgi. Lilli on esimest korda elus armunud, mis ta isale üldse ei meeldi.
17:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 36. Episood, 2021. Aasta
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
18:00
Kelgukoerad
Krimi, Telesari, 13. Hooaeg, 9. Episood, 2012. Aasta
Tapetakse noor neiu, kes oli korvpallimeeskonna tantsutüdruk ning lootustandva noore korvpalluri tüdruksõber. Pullerits ja Kõrs avastavad, et spordis käib oluliselt suurem mäng kui see, mis palliplatsilt näha...
19:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 62. Episood
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00
Võsavinkel
Dokumentaal, Kultuur, Reisisaade, 2. Hooaeg, 14. Episood, 2022. Aasta
Sel korral on Peeter Võsa oma reportaažiga Lõuna-Eestis ja teeb tutvust sealse eetrikultuuriga.
20:30
Reede ÕHTU!
Meelelahutus, 49. Episood, 2022. Aasta
Sel hooajal on mänguline Reede ÕHTU veelgi pikem, lõbusam ja hoogsam. Aasta parimas meelelahutussaates astuvad koos saatejuhtidega vastamisi kaks armastatud Eesti inimest, kes pöörastes ja lustakates mängudes üksteisega mõõtu võtavad. Saate võitja saab valida heategevusorganisatsiooni, kellele võidusumma annetada. Saadet veavad tiimijuhid ja saatejuht, kes on loomulikult Õhtu enda saatejuhid Piret, Jüri ja Robi.
22:00
Sinu küljes kinni
Komöödia, Filmid, USA, 2003. Aasta
Komöödiafilm Siiami kaksikutest, Bob ja Walt Tenorist. Nad on elanud terve elu üksteise külge aheldatuna, olles iseloomult täiesti erinevad. Kui Walt otsustab minna Hollywoodi, et proovida kätt filmimaailmas, ei jää ka Bobil muud üle kui kaasa minna. Hollywoodis kohtuvad nad Cheriga, kes pakub neile osa uues seriaalis ja sealt saabki alguse vendade karjäär.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun