fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 2
N, 16.09
R, 17.09
L, 18.09
P, 19.09
E, 20.09
T, 21.09
Eile
Täna
Homme
L, 25.09
P, 26.09
E, 27.09
T, 28.09
K, 29.09
N, 30.09
00:30
Nukumaja
Draama, Thriller, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2017. Aasta
Oma õe ja naabritüdruku salapäraseid surmajuhtumeid uuriv Eva saab teada, kes tema majas ringi luusib. Aga mida see kummaline isik tegelikult tahab? Eva abikaasale Tarmole ei meeldi enam põrmugi, et naine minevikutragöödiates surgib ja see tekitab nende vahele pingeid.
01:20
Seks saatis mu EMOsse
Komöödia, Dokumentaal, Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 2. Episood, USA, 2016. Aasta
Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.
02:10
Dr House . Jõulurõõm
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 11. Episood, USA, 2009. Aasta
House ja tema tiim tegelevad teismelisega, kes kukkus kooli jõuluetendusel kokku. Kui tüdruku seisund üha halveneb, peavad arstid tema salapärase haiguse jälile jõudma.
03:00
Köök
Komöödia, Telesari, 8. Hooaeg, 7. Episood, 2018. Aasta
Kati hakkab ema vihastamiseks Louisiga käima ja teatab, et peagi on pulmad. Sergo ja Fred kemplevad, kumb on tugevam. Väiksest tögamisest kasvab suurejooneline mõõduvõtmine ning korraldatakse poksimatš. Juhataja Johannese süda murtakse jäädavalt. Vika ja Maks saavad lapsevanemateks.
03:25
Eestlane ja venelane . Mets ja puu
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 5. Episood, 2008. Aasta
Linnas on köögimööbel, hurraa! Suvilas heljub rukkiväli. Mutil on palju metsa. Mišat tõmbab doomino MM. Noored kaitsevad loodust. Aga vale puud ja vales kohas. Kapo sekkub.
03:50
Tuuli Roosma mees . Enneolematu telemäng
Dokumentaal, Tõsielu, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2021. Aasta
Arbo varastab Tuuli telefonist kontakti ning tema projektide hulgast saate, et hakata Koit Toomega tootma enneolematut telemängu. Tuuli palkab omale assistendi, kes pelgab ahistamist, ent temast saab ise ahistaja. Loosse on segatud Eeva Esse.
04:40
Kodus ja võõrsil
Draama, Romantika, Telesari, 33. Hooaeg, 7485. Episood, 2021. Aasta
Ari räägib lõpuks Macile oma minevikust. Ühtäkki aga astubki tuppa Chloe ema Mia ning see lööb kaardid segi. Tane ja Ziggy ei suuda vaatamata kõigele üksteisest käsi eemal hoida. Roo ja Martha püüavad jälile saada Kierani veidra käitumise põhjustele.
05:05
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Laiale vaatajaskonnale suunatud uudistemagasin, mis sisaldab uudiseid, sporti, ilmateadet ning ülevaadet päästeameti- ja politseisõnumitest. Lisaks põhiuudiste laienduslood, nähtuste, sündmuste ja persoonide kesksed olemuslood, reportaazhlik mälumäng jpm.
06:00
Eestlane ja venelane . Stress ja värvipimedus
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 6. Episood, 2008. Aasta
Sannule ja Katjale leiutatakse arstitõendit, aga arstitõend vajab raha. Friida-muti stress nakatab isegi koera. Maalt tuleb sugulane. Lõpuks selgub, et väga ohtlik on mitte tunda meditsiinilisi võõrsõnu.
06:30
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 1217. Episood, 2020. Aasta
Eliseo naudib Soli kannatusi. Dolores avastab Onésimo pettuse. Francisca kasutab Bertat ära.
07:30
Mägidoktor . Üksi 2
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 12. Episood, 2013. Aasta
Patsient Thomas ärkab koomast ja soovib oma tütart näha. Nende kohtumisel juhtub õnnetus ja tütar viiakse haiglasse. Arthur peab Martiniga sõnasõda Anne teemal. Hans saab teada, et Martin veetis taas Annega öö ning on venna peale maruvihane. Lisbeth asub vendi lepitama. Vera külastab üllatuslikult doktor Kahnweilerit. Lisbeth koputab Arturi südametunnistusele. Kas õnnelik lõpp on veel võimalik?
08:30
Köök
Komöödia, Telesari, 8. Hooaeg, 8. Episood, 2018. Aasta
Maks loodab, et lapse sünd teeb võluväel nende suhte Vikaga korda, aga tundub, et läheb veel hullemaks. Eleonora palkab võrgutaja, et näiliselt koos olevat Katit ja Louisi lahku ajada. Sergo ja Fred otsustavad Kati sisse rääkida, et raha teenida. See osutub väga valeks otsuseks. Köögis toimub inventuur ja selgub, et kaduma on läinud uskumatult palju. Pikanäpumehed tõmmatakse liistule.
09:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 4. Hooaeg
Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.
09:30
Jälg . Uus hooaeg!
Loodus, Keskkond, Loodus, Telesari, 5. Hooaeg, 1. Episood, 2021. Aasta
Marko Matvere ja Heidi Hanso alustavad uut hooaega keskkonnaseiklusi! Septembrile kohaselt on suureks teemaks õppimine. Looduse uurimise aluseks on ikka lapselik uudishimu, mille eestvedamisel võib avastada, et on veel paljugi, mida me veel ei tea, aga võiksime.
10:00
Siberi võmm . Hole in one
Komöödia, Krimi, Detektiiv, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2016. Aasta
Viktor ja Prikk uurivad noore investori Sten-Erik Kippasto mõrva golfiväljakul. Kahtlastel asjaoludel toimunud tapmise peamisteks kahtlusalusteks on Kippasto kihlatu ning parim sõber. Viktor Korol üritab kohaneda Eesti olustikuga – püüdes mõista pangakonto vajalikkust ning uute riiete ostmist. Kotkasele ei anna rahu Koroli minevik ning ta üritab leida rohkem infot vanadest toimikutest. Koroli tähelepanelik silm ja ebatavalised uurimismeetodid aitavad uurijatepaaril leida Kippasto tapja.
11:00
Gilmore'i tüdrukud . Lorelai esimene kotiljon
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 3. Episood, USA, 2006. Aasta
Lorelai mõistab, et suur osa ta elust on olnud lihtsalt vanematele tahtele vastuhakkamine. Ta hakkab mõistma, et kõik nende soovid polnud halvad. Roryl ja Loganil on keeruline kaugsuhet toimivana hoida. Christopher tunnistab Lorelaile midagi üles.
12:00
Tuuli Roosma mees . Arbo Tammiksaar läheb Tartusse
Dokumentaal, Tõsielu, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2021. Aasta
Häda sunnil saab Arbost Prismas puuviljaelamuse disainer, ent kohtumine Henrik Normanniga paneb ta endas kahtlema. Loomingulise vabaduse otsingud viivad Tuuli Roosma mehe Tartusse. Jan Uuspõld annab talle Tartu-nõu ja Synne Valtri palub Arbolt abi. Tuuli ja Kertu proovivad julgust langevarjuhüppega. Detektiivid Andres ja Kristjan lahendavad kontorivarguse juhtumi.
13:00
Pöördepunkt
Elulooline, Dokumentaal, Telesari, 6. Episood, 2020. Aasta
Haarav saatesari inimestest, kes seisavad ühel hetkel oma elus tõsises pöördepunktis ja on suutnud oma elus teha olulise kannapöörde. Raul Tõkke on mees, kes aastaid tagasi võttis üheotsa pileti Aafrikasse ja alustas seal oma äridega. Ühel hetkel aga kaardid pöördusid ja rinda tuli pista nii eluohtliku haigusega, harjumatu kultuuriruumi ning totaalse põrumisega. Kuidas Raul sellest madalpunktist välja tuli, sellest sel korral juttu tulebki!
14:00
Pilvede all
Draama, Telesari, 8. Hooaeg, 102. Episood, 2014. Aasta
Piretil tekib plaan, kuidas Marleeni aidata, kuid selleks vajab ta Alberti abi. Kertu tööalane kohtumine muutub ootamatult milleski enamaks. Indrek ei mõista, mis Mariga lahti on ning Eriku ja Riina reisiplaan saab ootamatu lõpu.
14:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
15:00
Vana silla saladus
Draama, Telesari, 5. Hooaeg, 1218. Episood, 2020. Aasta
Emilia satub täbarasse olukorda. Sol ähvardab Eliseod. Lucas otsustab külast lahkuda.
15:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
16:00
Keelatud vili
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 155. Episood, 2020. Aasta
Halit leiab oma kadunud lapse ja Yildiz kohtub viimaks oma pojaga. Yildiz paneb mehe valiku ette: kas Sahika või tema koos pojaga. Sahika plaan hakkab vaikselt läbi kukkuma. Kaya valmistab Leylale romantilise üllatuse.
16:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
17:00
Mägidoktor . Süü 1
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 1. Episood, 2014. Aasta
Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?
17:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised, 2. Hooaeg
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
18:00
Siberi võmm . Ainult üks kord elus
Komöödia, Krimi, Detektiiv, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2016. Aasta
Korol ja Prikk peavad lahendama kummalist mõrvajuhtumit lennujaamas, kui leitakse pagasilindil tiirlevast üksikust kohvrist naise surnukeha. Kogu loo teeb keeruliseks tõsiasi, et surnukeha on balsameeritud ning kohver, kust naine leiti, on vahetanud mitu korda asukohta ja sisu. Ohvri abikaasa, Arvi Leete, on olnud eelnevalt kolm korda abielus ning satub seetõttu kahtlusaluste nimekirja. Samal ajal räägib asjasse segatud lennujaama töötaja, et teda on palganud hoopis salapärane kübaraga naine. Kotkas üritab Koroli minevikku ikka veel lahti harutada, kui asjasse sekkub uuriv ajakirjanik Mari Hakel, kes soovib avaldada loo Koroli kohta. Korol saab shoki osaliseks, kui tema minevik talle ootamatult järgi jõuab...
19:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Laiale vaatajaskonnale suunatud uudistemagasin, mis sisaldab uudiseid, sporti, ilmateadet ning ülevaadet päästeameti- ja politseisõnumitest. Lisaks põhiuudiste laienduslood, nähtuste, sündmuste ja persoonide kesksed olemuslood, reportaazhlik mälumäng jpm.
20:00
Kümnest kümme . Uus krimisari!
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2021. Aasta
Saara Tammik on noor uurija, kes järjekordsel kuriteopaigal saab ootamatult teada, et talle on määratud uus paariline. Sarmikas uurija Paul Hunt on üles kasvanud Torontos, Kanada väliseestlaste peres ning otsustanud tõelise eestlasena oma juurte juurde naasta. Saara ja Pauli koostöös põrkuvad ühe traagiline saatus ja varjatud saladus ning teise muretu minevik ning sinisilmne kodumaa-armastus. Esimene ühine juhtum paneb mõlema oskused korralikult proovile. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi, Kristina Vähi.
21:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari, 4. Hooaeg
Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.
22:00
Mina enne sind
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2016. Aasta
Romantiline draama. Louisa "Lou" Clark elab Inglismaa väikelinnas. Ilma selge sihita omapärane ja loominguline 26-aastane tütarlaps soovib aidata oma ühtehoidval perel hakkama saada. Ta läheb tööle kohalikku "lossi", kus ta hakkab hooldajaks ja seltsiliseks noorele rikkale ratastoolis pankurile Will Traynorile. Endise seiklusrikka noormehe asemel on nüüd alles küüniline Will, kes on elule käega löönud. Ühiste seikluste käigus muutuvad nende elud ja südamed oodatust rohkem...
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close