fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 2
E, 01.03
T, 02.03
K, 03.03
N, 04.03
R, 05.03
L, 06.03
Eile
Täna
Homme
K, 10.03
N, 11.03
R, 12.03
L, 13.03
P, 14.03
E, 15.03
01:25
Marley ja mina
Komöödia, Draama, Pere, Filmid, USA, 2008. Aasta
Südamlik draama noorest abielupaarist ja vastupandamatust labradorist. Vastabiellunud ajakirjanikud John ja Jenny Grogan (Owen Wilson ja Jennifer Aniston) otsustavad kolida Palm Beach'i Floridas. Ebakindlana oma vanemlikes oskustes kurdab John oma muret sõbrale Sebastianile, kes soovitab tal kutsika võtta. John ja Jenny võtavadki endale kuldse labradori, kes saab nimeks Marley. Kuid väga kiiresti kasvab kutsikas saja-naelaseks superenergiliseks koeraks, mis muudab Groganite kodu katastroofi alaks. Vaatamata kõigele näeb Marley Groganite elu tõuse ja mõõnu, töö ja kodu vahetusi ning kasvavat peret.
03:20
Luurespetsid
Märul, Komöödia, Krimi, Filmid, 1. Episood, USA, 2016. Aasta
Komöödia paksukesest nohkarist Bob Stonest (Dwayne Johnson), kes naaseb kodulinna koolikokkutulekule. Nüüdseks on tundeline pekipehmo muundunud trimmis CIA salaagendist musklimäeks! Kooliajal oli tema vastu vaid lahke vaid kooli popim kutt Celvin (Kevin Hart), kes nüüd on harilik hall finantsarvestaja. Kui etteaimamatu käitumisega Bob ta netis üles otsib ei oska vagus numbrimees aimatagi, millisesse jamasse ta peagi satub…
05:05
Kodustiil . Uus hooaeg!
Dokumentaal, Kodu, Telesari, 5. Hooaeg, 51. Episood, 2021. Aasta
Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? "Kodustiili" uus hooaeg ja saatejuht Jaanus Koort toovad taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada.
05:30
Reporter+
Dokumentaal, Meelelahutus
06:00
Tuhat tervist
Tervis, Telesari, 2021. Hooaeg, 94. Episood, 2021. Aasta
Tänases saates uurime, kuidas kaitsta oma nahka külma ilma eest. Mida teeb kaasaegne kooliõde? Võtame luubi alla Eesti noorsportlaste tervise ja jagame nippe, kuidas õigesti venitama peab.
06:30
Naabriplika . Tants seifi ümber
Komöödia, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 27. Episood, 2014. Aasta
Kerepa ootamatu tagasitulek seab vallavanema väga keerulisse situatsiooni. Koos Kröösmani ja maakleriga hakatakse kõrvale toimetama Kerepa seifi, milles on peidus tõendid vallavanema mahhinatsioonide kohta. Aga nagu vallavanemale kombeks mässib ta väiksemaid probleeme lahendades end aina suurematesse muredesse. Liisi on pärast Kusti lahkumist segaduses ja valmistub Ameerikast naasnud endise kallimaga tagasi USAsse pagema. Kirikõpetaja ja Mihhailova vahel tekivad aga teravad omandiküsimused.
07:30
Sõbrad . Rachel hilineb
Komöödia, Romantika, Telesari, 8. Hooaeg, 22. Episood, USA, 2002. Aasta
Racheli sünnituspäev hilineb ja arst soovitab talle ja Rossile, et seks võib protsessi kiirendada. Joey kutsub Chandleri oma filmi esilinastusele, too jääb seal aga magama.
08:00
Kaks ja pool meest . Taevane arm
Komöödia, Telesari, 3. Hooaeg, 19. Episood, USA, 2006. Aasta
Kandi kolib Charlie majja sisse, tekitades suuri pingeid. Charlie pole õnnelik, sest tal on naistega kuiv periood. Kuid siis saab Judith Kandiga suureks sõbrannaks.
08:30
Kaks ja pool meest . Alatine pruutneitsi
Komöödia, Telesari, 3. Hooaeg, 20. Episood, USA, 2006. Aasta
Charlie käib kohtamas Kandi ema Mandiga. Alan on aga masenduses, sest Kandi on kolinud elama Judithi poole. Segadusse sekkub Kandi isa Andy (Kevin Sorbo).
09:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari
Meelelahutussaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.
10:00
Dr House . Suurem kui elu
Draama, Telesari, 7. Hooaeg, 9. Episood, USA, 2011. Aasta
Mees paneb ohtu oma elu, et päästa võõras, kes kukkus rongirajale. Mees ise kukub kokku. Terve linn on vaimustunud nii isetust teost, ent tiim avastab palju asju tema elust, mida mees parema meelega varjaks.
11:00
Gilmore'i tüdrukud
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 5. Episood, 2000. Aasta
Lorelai unustab Roryle rääkida, et tal on kohting Rory õpetaja Maxiga. Rory armub uude poissi.
12:00
Esmakohtingute hotell
Tõsielu, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2017. Aasta
Sarmikas ülemkelner Fred Sirieix kutsub vallalisi romantilisse luksuslikku hotelli Lõuna-Prantsusmaal. Romantikuid, kes otsivad seda õiget, ootab ees idülliline keskkond ja parim kosjasobitamisteenus. Esimesena tuleb hotelli modell Kelly, kes otsib sportlikku meest. Bruce, 57aastane koristaja, tahab ühe õnneliku naise jalust rabada. Joey, 26aastane eratreener, on andnud Fredile ülesanne leida talle esimene peigmees.
13:00
Tallinna panoraam
Dokumentaal, Uudised, 2021. Hooaeg, 48. Episood, 2021. Aasta
Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.
14:00
Pilvede all
Draama, Telesari, 12. Hooaeg, 176. Episood
Kertu sünnitab poja. Piret on Haapsalus ja tunnistab Urmasele üles, et on kohtunud teise mehega. Sandra teeb Indrekule skandaali ja läheb üle piiri. Erik võtab vastu tähtsa otsuse. Sirje teeb oma kurjakuulutava plaani teoks.
14:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
15:00
Saladused . Veider võõras
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, 2013. Aasta
Humoorikas lugu reklaamiagentuuris töötavast noorpaarist, kes on just ära renoveerinud ostetud maamaja, et veeta seal mõnusalt koos aega, linnakärast eemal. Paraku saabub aga juba esimestel päevadel nende õuele, justkui ei kusagilt, kummaline võõras mees, kes röövib neilt nii kodu kui meelerahu.
15:30
Eestlane ja venelane . Mäss ja monument
Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, 2008. Aasta
Miša ja Maša teevad väljasõidu ja austavad tähtsat ausammast. Tõnu ja Sirje asuvad rünnakule, et vallutada endale palju uusi sõpru. Pitsa päästab. Mutist ei pääse üle ega ümber. Sannu tahab õppida, Katjuša avastab iseennast.
15:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
16:00
Keelatud vili
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 24. Episood, 2018. Aasta
Yildiz läheb oma sõbranna Sengüliga esimesele seltskonnaüritusele, aga neid tehakse vale riietusstiili tõttu naerualuseks. Ender paljastab Yildizi ja Zeynepi ema Asumani piinliku saladuse.
16:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
17:00
Gilmore'i tüdrukud . Rory sünnipäevapeod
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, USA, 2000. Aasta
Rory vihastab Emily peale, kui too talle ametliku sünnipäevapeo korraldab, ning Emily arvates käitub Rory tänamatult. Lorelai seevastu korraldab Roryle eduka peo.
17:55
Postimehe uudised
Dokumentaal, Uudised
"Postimehe uudised" on lühiuudiste sarjaga, mis võtab paari minutiga kompaktselt kokku antud ajahetke kõige olulisemad teemad ja uudised.
18:00
Naabriplika . Laiali on
Komöödia, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 28. Episood, 2014. Aasta
Liisi on pärast Johni lahkumist sattunud depressiooni, mida ta otsustab ravida alkoholiga. Kirikõpetaja, kes Liisit trööstima läheb, satub linnast saabunud kontrolli silmis kõlvatusse valgusse ja ta volitused Jumalaga suhtlemisel peatatakse ajutiselt. Vallavanema elu on aga pärast Kerepale kirjutatud võlakirja lausa trööstitu. Vallamajas ahistab teda Kerepa, kodus naine. Koos ametist tagandatud kirikuõpetajast vennaga leiavad nad viimaks ühise keele muresid pudelisse uputades.
19:00
Reporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus
Laiale vaatajaskonnale suunatud uudistemagasin, mis sisaldab uudiseid, sporti, ilmateadet ning ülevaadet päästeameti- ja politseisõnumitest. Lisaks põhiuudiste laienduslood, nähtuste, sündmuste ja persoonide kesksed olemuslood, reportaazhlik mälumäng jpm.
20:00
Kuuuurija
Dokumentaal, Telesari, 11. Hooaeg, 70. Episood, 2021. Aasta
Aprilli alguses kirjutab Eesti riik 85 tuhat aeguvat võlga korstnasse. Nüüd aga selgub, et võlglased ei pääse siiski oma kohustusest, sest kohtutäiturite tasud jäävad ikkagi üles. Kuigi riik kustutab 10 miljonite eest aeguvaid nõudeid, on kohtutäiturid sellegipoolest eelisjärjekorras ja saavad oma rahasid edasi nõuda ka aegunud nõuete pealt.
21:00
Õhtu!
Meelelahutus, Telesari
Meelelahutussaade, mis toob ka kõige külmema inimese näole naeratuse. Saatejuhid Piret, Jüri ja Robert suudavad oma avatuse ja positiivsusega nakatada televaatajaid läbi sinise ekraanil ning muuta argiõhtud meeleolukaks ja säravaks.
22:00
Tomb Raider
Märul, Seiklus, Fantaasia, Filmid, USA, 2018. Aasta
Seiklusmärul noore ja meelekindla Lara Crofti (Alicia Vikander) teekonnast ülemaailmseks kangelaseks! Pööraselt iseseisva Lara Crofti ekstsentriline seiklejast isa kadus, kui ta oli alles varateismeline. 21-aastane Lara on otsustanud ise oma tuleviku luua ja ei mõista ise ka, mis ajendab teda viimaks isa salapärase surma mõistatust lahendama. Ta loobub kõigest tuttavlikust, et otsida isa viimast teada olevat sihtpunkti, milleks oli legendaarne hauakamber kuskil Jaapani ranniku lähistel asuval müütilisel saarel. Kuid tal ei seisa ees lihtne ülesanne. Laral on abiks vaid terav mõistus, pime usk ja ülimalt kangekaelne loomus, kui ta peab tundmatusse rännates omaenda võimete piire ületama. Film valmis ülipopulaarse videomängu 20.aastapäevaks.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close