logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000
N, 30.06
R, 01.07
L, 02.07
P, 03.07
E, 04.07
T, 05.07
Eile
Täna
Homme
L, 09.07
P, 10.07
E, 11.07
T, 12.07
K, 13.07
N, 14.07
01:20
Elüüsium
Märul, Draama, Ulme, Filmid, USA, 2013. Aasta, 16+
2154. aastal elab kogu inimkond kahes maailmas: vaesed elavad Maal ja privilegeeritud Elüüsiumis. Max asub teekonnale, mis võib kõike muuta.
03:10
Kütt ja kaks kuningannat
Märul, Seiklus, Draama, Filmid, USA, 2016. Aasta, 16+
Armastuse hukkudes muutub kauni kuninganna süda jäätükiks ja ka sajad kuningriigid ei suuda vastu seista tema sõjakusele. Vaid Kütt ei tunne tema ees hirmu.
05:00
Pelgupaik
Draama, Romantika, Thriller, Filmid, USA, 2013. Aasta, 12+
When a mysterious young woman arrives in a small North Carolina town, her reluctance to join the tight knit community raises questions about her past. Slowly, she begins putting down roots, and gains the courage to start a relationship with Alex, a widowed store owner with two youngchildren. But dark secrets intrude on her new life with such terror that she is forced to rediscover the meaning of sacrifice and rely on the power of love in this deeply moving romantic thriller
06:50
Miljoni dollari tüdruk
Draama, Filmid, USA, 2004. Aasta, 16+
Vananev poksitreener, kelle juurest on just teise agendi juurde üle läinud andekas poksija, nõustub vastu tahtmist aitama otsustaval tütarlapsel profipoksijaks saada.
09:00
Charlie inglid
Märul, Filmid, Saksa, USA, 2019. Aasta, 12+
Salapärase Charlie eradetektiivibüroo palgal on kolm särtsakat kaunitari Natalie, Dylan ja Alex, kellele pakub ülimat mõnu siin maailmas kurikaelu nahutada. Nüüd asuvad nad lahendama ülisalajase ja uuendusliku tarkvara kadumist ja peamiseks kahtlusaluseks osutub varguse ohvriks langenud Eric Knoxi suurim konkurent Roger Corwin. Alguse saab sündmuste ahel, kus üks eluohtlik olukord ajab teist taga ning "inglid" peavad pidevat võitlust, et endal eluvaimu sees hoida. Ohtu on sattunud ka Charlie enda elu, kuid kuidas tüdrukud saavad kaitsta kedagi, keda nad kunagi näinud ei ole?
10:35
Shanghai rüütlid
Märul, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, Hong Kong, 2003. Aasta, 12+
Wang ja Roy sõidavad Londonisse Wangi õe juurde, et aidata tal maksta kätte isa mõrtsukale ja saada tagasi röövitud keiserlik pitser.
12:25
Kütt ja kaks kuningannat
Märul, Seiklus, Draama, Filmid, USA, 2016. Aasta, 16+
Armastuse hukkudes muutub kauni kuninganna süda jäätükiks ja ka sajad kuningriigid ei suuda vastu seista tema sõjakusele. Vaid Kütt ei tunne tema ees hirmu.
14:15
Keha
Seiklus, Märul, Filmid, USA, Sveits, 2013. Aasta, 16+
"Keha" on järjekordne eepiline armastuslugu enimmüüdud "Videviku saaga" autorilt Stephanie Meyerilt. Võõrrass on koloniseerimas Maad, võttes üle inimeste kehasid ja kustutades nende teadvusi ning mälestusi, ja alles on jäänud vaid väike rühm ellujääjaid. Üks neist on Melanie Stryder, kes toiduotsinguil kohtub Jared Howe'iga, ja ei kulu kaua, kuni nende vahel tärkavad tunded. Aga kui tulnukad Melanie kätte saavad ja üks neist ta keha üle võtab, paistab lootus kadunud olevat. Seda, kuni Melanie vaim hakkab sissetungijale vastu võitlema ja inimese emotsioonid ning mälestused kutsuvad parasiidist tulnukas esile empaatiapuhangu
16:20
Matilda
Komöödia, Pere, Fantaasia, Filmid, USA, 1996. Aasta, 6+
Lugu imelisest ning vahvast väikesest tüdrukust
17:55
Emoji film
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, 2017. Aasta, 6+
"Emoji film" paljastab meie nutitelefonides peituva salamaailma. Sõnumirakendustes on peidus Textopolis, kihav linn, kus elavad kõik su lemmik-emojid. Selles maailmas on kõikidel emojidel ainult üks nägu – kõigil peale Gene'i, elaval ja püsimatul mitme näoga emojil. Gene soovib olla normaalne nagu kõik teised ning selleks palub ta abi oma parimalt sõbralt Hi-5'lt ja koodimurdjalt Jailbreakilt. Koos asuvad nad eepilisele äpiseiklusele läbi paljude rakendustele, millest igaühes peitub metsik ja lõbus maailm. Kõikide emojide saatus sõltub kolmest sõbrast, kes peavad päästma oma maailma, enne kui see igaveseks kustutatakse.
19:20
Müürililleks olemise iseärasused
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2012. Aasta, 16+
Naljakas ja emotsionaalne lugu küpseks saamisest, mis põhineb Stephen Chbosky armastatud samanimelisel romaanil."Müürililleks olemise iseärasused" on moodne klassika, mis annab edasi täisikka jõudmisega kaasnevad pöörased tõusud ja lömastavad mõõnad. Filmis mängivad Logan Lerman, Emma Watson ja Ezra Miller ning see on liigutav lugu armastusest, kaotustest, hirmust ja lootusest – ning kõige enam unustamatutest sõpradest, kes meid läbi eluraskuste aitavad
21:00
Nagu linnuke oksal
Märul, Komöödia, Filmid, USA, 1990. Aasta, 16+
Rick Jarmin (Mel Gibson), ohtlikku elu elanud seiklejahing, komistas aastate eest julmade kriminaalide valgustkartvate tegude tunnistajaks ning on pärast kurjamite vastu kohtusaalis tunnistuste andmist elanud varjatud elu. Kui aga ühel päeval kohtab ta juhuslikult oma endist kallimat Marianne Gravesi (Goldie Hawn), kes ta ära tunneb, käivitab see sündmusteahela, mis võib vabalt kulmineeruda nende mõlema surmaga. Algab pingeline põgenemine, sest endise armastajapaari kannule asub mees, kelle Ricki tunnistused olid pikkadeks aastateks vanglatrellide taha saatnud ja kelle eesmärgiks on talle osaks saanud ülekohtu eest kätte maksta
22:50
Imeline Ämblikmees
Märul, Seiklus, Filmid, USA, 2012. Aasta, 12+
Peter Parkerit vaevab kaks küsimust: mis juhtus tema vanematega ja mida teha oma juhuslikult saadud imevõimetega.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun