fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000
E, 01.03
T, 02.03
K, 03.03
N, 04.03
R, 05.03
L, 06.03
Eile
Täna
Homme
K, 10.03
N, 11.03
R, 12.03
L, 13.03
P, 14.03
E, 15.03
01:15
Adaline'i aeg
Draama, Fantaasia, Romantika, Filmid, USA, Kanada, 2015. Aasta, 16+
Naine saab autoavariis haruldase ande – igavese nooruse. Ta läheb pakku ja varjab oma saladust, kuni kohtub mehega, kelle nimel tasus elada terve sajand.
03:05
Söö, palveta, armasta
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2010. Aasta, 16+
Liz Gilbertil (Julia Roberts) oli olemas kõik, millest üks kaasaegne naine unistama peaks – abikaasa, maja, edukas karjäär – ent sarnaselt paljude teistega tundis ta end eksinuna, segaduses ja otsimas seda, mida tegelikult oma elult tahaks. Värskelt lahutatud ja seismas ristteel, astub Liz välja oma mugavustsoonist, riskides kõigega, et muuta oma elu ning leida mööda maailma rännates rada iseenda juurde. Oma rännakutel avastab ta söömise naudingud Itaalias, palvete jõu Indias ning viimaks, ja täiesti ootamatult, tõelise armastuse sisemise rahu ja tasakaalu Balil
05:25
Printsessist pruut
Seiklus, Komöödia, Pere, Filmid, USA, 1987. Aasta, 6+
Vanaisa vestab lapselastele imelise muinasjutu armunutest, kelle saatus teineteisest lahku viis. Kuid ttõeline armastus võidab alati!
07:00
Sügis New Yorgis
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2000. Aasta, 12+
Romaan, mis kesti maist detsembrini. Tema on 48, edukas restoraniomanik ja ihaldatud poissmees, kes ei usu armastuse jõusse. Temake on 22, kunstnikuhing, kes elab koos oma vanaemaga ning on haigestunud eluohtlikku kasvajasse. Sellest räägib ta Willile kohe pärast nende esimest koosveedetud ööd. Charlotte on vahetu ja eelarvamuste vaba, kuid ta hülgab Willi kohe, kui saab teada tema truudusetusest. Kas suudab Will veenda Charlotte'i teda tagasi võtma ning kas suudab Will aidata oma armastatut haigusega võitluses?
08:40
Suured silmad
Elulooline, Krimi, Draama, Filmid, USA, Kanada, 2014. Aasta, 16+
50-ndate USA-sse ilmub ei kusagilt maalija Walter Keane. Tema ebatavalised ja liigutavad maalid suurte silmadega lastest põhjustavad tõelise sensatsiooni. Neid trükitakse kalendritele, postkaartidele ja koduperenaiste põlledele. Walter saab kuulsaks, kuid kuulsuse tipul teatab tema tagasihoidlik abikaasa Margaret ootamatult, et Walter on petis ning hoopis tema on maalide autor. Maailm ootab kannatamatult vastust küsimusele: kelle maalid ehivad kõigi elutube?
10:25
Adaline'i aeg
Draama, Fantaasia, Romantika, Filmid, USA, Kanada, 2015. Aasta, 16+
Naine saab autoavariis haruldase ande – igavese nooruse. Ta läheb pakku ja varjab oma saladust, kuni kohtub mehega, kelle nimel tasus elada terve sajand.
12:15
Valerian ja tuhande planeedi linn
Märul, Seiklus, Fantaasia, Filmid, Prantsuse, Hiina, Belgia, Saksa, United Arab Emirates, USA, 2017. Aasta, 16+
Galaktikatevahelise poliitika keskmesse sattunud kosmosejaam saadab aegruumi agendid tähtsat ülesannet täitma. Selle tulemustest sõltub nii inimkonna kui kogu galaktika saatus.
14:25
Peeter Paan
Seiklus, Pere, Fantaasia, Filmid, 1. Episood, Austraalia, USA, 2003. Aasta, 12+
Kujutlege maailma, millesarnast te iial näinud pole, kus iga päev on seiklus ning kus pole vaja muretseda suureks saamise ega vananemise pärast. Just sinna kutsub Peeter Paan (Jeremy Sumpter) Wendy (Rachel Hurd-Wood) ja selle kaks venda. Koos lennatakse Eikunagimaale, kus elavad Kadunud Poisid, indiaanlased, haldjad, aga ka Peeter Paani igavene vihavaenlane, julm piraadikapten James Konkskäpp (Jason Isaacs) koos oma käsilastega. Võitlus võib alata
16:15
Printsessist pruut
Seiklus, Komöödia, Pere, Filmid, USA, 1987. Aasta, 6+
Vanaisa vestab lapselastele imelise muinasjutu armunutest, kelle saatus teineteisest lahku viis. Kuid ttõeline armastus võidab alati!
17:55
Charlie St. Cloud
Draama, Fantaasia, Romantika, Filmid, USA, Kanada, 2010. Aasta, 16+
Noormehel tekib teispoolsusega eriline side pärast seda, kui elab üle autoõnnetuse, kus kaotab oma noorema venna.
19:30
Unustatud
Draama, Õudus, Müsteerium, Filmid, USA, 2004. Aasta, 16+
Leinava ema elu muutub väga tormiliseks, kui ta kuuleb, et ta surnud poeg oli kõigest tema ettekujutuse vili. Peaosas Julianne Moore.
21:00
Täiuslik meel
Draama, Romantika, Ulme, Filmid, Rootsi, Taani, Iiri, 2011. Aasta, 16+
Ehkki kõiksugused maailmalõpu prohvetid on maiade kalendri otsasaamisele viidates koduplaneedi lõpudaatumiks kõige enam prognoosinud tuleva aasta detsembrit, on kinohuvilised sel aastal juba ohtralt tsivilisatsiooni hävingut kogenud. Steven Soderbergh päästis "Nakkuses" valla surmaviiruse, Lars von Trier orkestreeris "Melanhoolias" planeetide kokkupõrke, rääkimata erinevatest tulnukainvasioonidest ja zombierevolutsioonidest. Šotlane David Mackenzie on valinud oma apokalüpsiselooks aga märksa vaiksema, lausa lüürilisema hoo. Siin ei laasta hiigellinnasid uhked kosmoselaevad ega purska pulbitsevad vulkaanid. Ilma igasuguse seletuseta hakkavad inimesed lihtsalt oma tajusid kaotama, hoiatavaks indikaatoriks põhjendamatud tundehood. Esmalt kaob haistmis, siis maitsmismeel ning lõpuks pole midagi alles. Ja kui ei näe, kuule ega tunne, pole ka ümbritsevat maailma võimalik aduda. Kõik on läbi. David Mackenzie suudab oma oodis elule ning tundmustele, mida ehk paljud ei oskagi oma argises elutempos tajuda ja hinnata, tegelaste pentsikut olukorda peegeldada kaunis ängistavalt: kui kaob kuulmine, on ka filmivaataja kõrvad löödud tummaks ning poeetilised külmad kaadrid peavad toimima ilma toetava muusikata, kulmineerudes emotsionaalselt melanhoolse lõpplahendusega, mis toob pisara silma igale romantikule. Kogu globaalne katastroof rullub lahti intiimse armuloo varjus: meisterkokk Michael (Ewan McGregor) ning teadlane Susan (Evan Green) armuvad üksteisesse just siis, kui epideemia küüsi langenud maailm nende ümber on hullumas
22:30
Külmale mäele
Draama, Romantika, Sõjafilm, Filmid, USA, Itaalia, Rumeenia, 2003. Aasta, 16+
Filmi tegevus toimub Ameerika kodusõja viimastel päevadel. Jude Law mängib Inmani, noort soldatit, kes vaatamata raskele haavatasaamisele võtab ette kurnava teekonna koju Põhja-Carolinas asuvasse kohta nimega Külm Mägi, kus teda ootab ta armastatu Ada (Nicole Kidman). Naine ei tea, kas mees on elus, aga ta ootab ja loodab. Ada elu on pärast isa surma ja Inmani äraolekul palju muutunud. Ta sõbruneb Rubyga (Renée Zellweger), kes aitab tal kadunud isa talu pidada. Renée Zellweger võitis rolliga arvukalt auhindu, sealhulgas Oscari
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close