fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000 Russkoe Kino
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
00:40
Tsaar
Draama, Ajalooline, Filmid, Vene, 2009. Aasta
1565, Ivan Julma valitsusaeg. Venemaad laastavad nälg ja Liivi sõda. Tsaari tahtele ja opritšnikute omavolile astub vastu vaid metropoliit Filipp, Ivan Julma lapsepõlvesõber. Lugu Venemaa hiilgusest ja langusest.
02:40
Tunnistajad
Draama, Sõjafilm, Filmid, Prantsuse, Poola, 2018. Aasta
Noor muusik leiab oma viiuli seest vana kirjakese. Dramaatiline leid paneb mehe süüvima perekonna ajalukku. Ta leiab eest loo, mis on tulvil valu, traagikat ja armastust.
04:25
Rokk
Draama, Filmid, Vene, 2017. Aasta
Kolm muusikut sõidavad Moskvasse ettemängimisele, sest nende bänd Poolteist Kassi on kutsutud raadiosse Mehed on sunnitud reisima pöidlaküüdiga. Mida kaugemal kodust, seda ohtlikumaks muutub tee.
06:05
Taiga muinasjutt
Animatsioon, Laste, Filmid, Vene, 1951. Aasta
Kaks taigas elavat ahmi plaanivad elukohta vahetada. Kaval Rebane teeskleb sõprust, et varastada neilt paat ja asjad. Tark Rähn tuleb ahmidele appi.
06:15
Hallkael
Animatsioon, Lühifilm, Filmid, Vene, 1948. Aasta
Joonisfilm Hallkaelast Dmitri Mamin-Sibirjaki samanimelise jutustuse ainetel räägib väikestele vaatajatele sõpruse tähtsusest elus.
06:40
Helistage Mõškinile
Komöödia, Filmid, Vene, 2018. Aasta
Jermak Mõškin on professionaalne meelelahutaja, kes on nii ebakindel, et peab töötama koolis. Talle pakub oma abi õpilane, kelle ema on liialt hõivatud oma staarieluga.
08:00
Köök Pariisis
Komöödia, Filmid, Vene, 2014. Aasta
Uus pealinna restoran "Claude Monet" on saanud väga populaarseks. Just siin tahavad restorani töötajad Vika ja Maksim pidada kauaoodatud pulmad.
09:45
4:0 Tanja kasuks
Komöödia, Pere, Filmid, Vene, 1982. Aasta
5B klass toob koolidirektorile peavalu, õpetajad nimetavad viiendikke pujäänideks. Hädasti on vaja ranget klassijuhatajat. Direktor tutvustab lastele noort õpetajat Tatjana Ivanovnat.
11:10
Kallis isa
Komöödia, Filmid, Vene, 2019. Aasta
Kogenud ärimees on pettunud, kui tema ema jätab oma aktsiad lapselapsele. Nüüd tuleb tal hästi läbimõeldud tehingu jaoks vaja kiiresti leida ühine keel tütrega, keda ta ei ole ammu näinud...
12:35
SuperBobrovid. Rahvatasujad
Komöödia, Filmid, Vene, 2017. Aasta
Pärast nurjunud pangaröövi varjavad SuperBobrovid end Tais. Nad kasutavad oma supervõimeid turistide meelelahutusena. Kuid pere tunneb suurt koduigatsust ja peagi tekib võimalus kodumaale naasta.
14:05
Deribasovskajal on ilus ilm, ehk Brighton Beachil sajab jälle vihma
Komöödia, Filmid, Vene, 1993. Aasta
Kahe suurriigi, NSVL ja USA, presidendid peavad kohtuma, et pidada tähtsaid läbirääkimisi. Kuid kohtumise ähvardavad nurjata end Ameerikas sisse seadnud vene maffia tembud.
15:35
Rahuvalvajad
Märul, Seiklus, Fantaasia, Ulme, Filmid, Vene, 2016. Aasta
Päike paisub meeletult suureks, põletab maa tühjaks kõrbeks ja kustub siis lõplikult. Väheste ellujäänute hulgas on seltskond noori, kes põgenesid mägedesse.
17:00
Pahupidi armastus 3
Komöödia, Filmid, USA, 2011. Aasta
Andrei (Gosha Kutsenko) on edukas advokaat, Marina (Kristina Orbakaite) on tuntud kunstiteadlane. Kunagi õnnelikust abielust on järel ainult riismed ning tavaliseks eluvormiks on kaos, mis muutub õige pea veel tõsisemaks. Kõigepealt saabub kohale muusikat ja luulet imetlev ämm, peatselt järgneb talle äiapapa, vapper ja otsekohene polkovnik. Kuigi Andrei ja Marina on abielus juba 15 aastat, ei ole Marina ema Andreist erilises vaimustuses ning Andrei isa ei tee mingit saladust sellest, et sooviks oma pojakesele paremat naist. Nagu arvata võib, muudab kahe kangekaelse vanainimese kohtumine kogu situatsiooni ainult hullemaks. Just siis, kui igasugune lootus mingisugusegi kompromissi saavutamiseks on kadunud, saabub kohale professor Kogan (Mihhail Kozakov), kelle arvates ei ole olemas lahendamatuid konflikte. Vaimukas vene komöödia Pahupidi armastus 3 jätkab neli aastat tagasi alanud menulugu ühest abielupaarist, kelle elus puudub igasugune tasakaal. Osades Gosha Kutsenko ("Anti-killer"), Kristina Orbakaite ("Hernehirmutis"), Mihhail Kozakov, Andrei Urgant jt. Lavastas Sergei Ginsburg
18:35
Nõidade koobas
Seiklus, Fantaasia, Romantika, Filmid, Vene, 1990. Aasta
Kauges tulevikus maandub uurimisrühm eluks sobilikule planeedile, millel elavad lisaks imetajatele ja inimestele veel ka "kõrgema evolutsioonivormi" esindajad.
20:00
Lavale sündinud
Laste, Filmid, Vene, 2019. Aasta
Ambitsioonikas neiu Rita soovib pääseda pulmakorraldaja igapäevarutiinist ja püüab sisse sada teatrikooli. Ees ootab hulk keerulisi katseid, mis mõnikord pöörduvad väga naljakateks olukordadeks.
21:15
Klassiõed
Komöödia, Filmid, Vene, 2016. Aasta
Neli kooliaegset sõbrannat sõidavad neist ühe pulma Sotšisse. Just enne laulatust leiab pruut peigmehe teise naisega. Mida nüüd teha? Igatahes pulmi ära jätta ei ole plaaniski!
22:30
Austatud artistihärrad . Господа артисты
Komöödia, Seiklus, Filmid, USA, Vene, 1992. Aasta
Provintsiteatri näitlejad satuvad ringreisil mereäärsesse linna. Teel võetakse kaasa koerake na noormees, kes jääb röövi tagajärjel kogu oma rahast ilma. Elu muutub justkui vodevilliks...
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close