fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000 Russkoe Kino
E, 01.03
T, 02.03
K, 03.03
N, 04.03
R, 05.03
L, 06.03
Eile
Täna
Homme
K, 10.03
N, 11.03
R, 12.03
L, 13.03
P, 14.03
E, 15.03
00:15
Major
Märul, Krimi, Draama, Filmid, Vene, 2013. Aasta
Politseimajor kiirustab sünnitusmajja oma naise juurde. Ta ei märka libedal talvisel teel väikest poissi. Lapse surm ema silme ees on kohutav tragöödia, ent kiusatus end süüst puhtaks pesta on suur.
01:50
Arütmia
Draama, Romantika, Filmid, Vene, 2017. Aasta
Oleg on andekas kiirabiarst, kes kihutab ühe patsiendi juurest teise juurde. Tema tulekust võib sõltuda kellegi elu. Kõik muu võib oodata. Kuni Oleg teisi päästis, tüdines tema naine ja lahkus. Haiglas on uus ülemus, keda huvitavad ainult statistika ja reeglid. Mis on lihtsam, kas päästa teisi või ennast?
03:45
Vene psühho
Komöödia, Draama, Thriller, Filmid, Vene, 2018. Aasta
Noor disainer armub pankuri tütresse. Abiellumiseks on vaja kapitali ja kunstnik otsustab alustada ettevõtlusega. Ta võtab tulevaselt äiapapalt laenu, et avada ebatavaline restoran...
05:30
Dobrõnja Nikititš ja lohe Gorõnõtš
Animatsioon, Komöödia, Seiklus, Filmid, Vene, 2006. Aasta
Vägilane Dobrõnja Nikititš asub teele, et päästa vürsti nõbu Zabava, kelle on röövinud lohe Gorõnõtš. Vägilasele tuleb appi röövitud neiu peigmees Jelissei.
06:35
Hea poiss
Komöödia, Filmid, Vene, 2016. Aasta
Tavalise koolipoisi Kolja elu muutub tundmatuseni, kui poiss armub oma õpetajasse, keegi süütab kooliruumid põlema ja direktori tütar, kes peab süüdlaseks Koljat, armub omakorda temasse...
08:05
Garantiiajaga mees
Komöödia, Filmid, Vene, 2012. Aasta
Suures ja populaarses kaubanduskeskuses töötab turvamehena üks ebatavaline inimene. Oma piiritus lahkuses abistab ta kõiki kaubanduskeskuse töötajaid, nii kulinaarialeti kui moekaupade müüjaid, koristajaid ja baaritöötajaid. Ta teab kõiki ning kõike, samuti tuntakse ning armastatakse ka teda! Mees on justkui majavaimuks selles suures, säravate vitriinide ja reklaamidega hoones! Asi on aga selles, et meie peategelane mitte ainult ei tööta siin, vaid elab ka täisväärtuslikku elu. Ta saab tasuta rõivad ning ka toidu restoranidest, magab mööbliosakonnas ning korraldab öösiti poleerimismasinatel võiduajamisi. Võib arvata, et küll on kummaline sell! Aga tegelikult on meie ebatavalisel kangelasel salapärane unistus, mille tarbeks ta püüdlikult raha kõrvale paneb. Kord ilmub ta ellu aga võluv "stažöör", kellele peab ta edasi andma kõik oma oskused ja teadmised. Sellest koormavast kohustusest kujuneb aga peagi sõprus. Paraku on mehe ja naise vaheline sõprus üpris eriskummaline nähtus, kust on romantikani vaid üks samm! Kahjuks ei tea meie peategelane, et "stažööriks" pole keegi muu kui kaubanduskeskuse omanik ise
09:30
Must välk
Fantaasia, Märul, Filmid, Vene, 2009. Aasta
Isa kingitus – vana Volga-21 – hakkab ootamatult lendama nagu hävitaja. Kas peaks lihtsalt lendamist nautima või asuma kaitsma kalleid inimesi ja kodulinna kurja eest?
11:15
Võitmatu
Draama, Ajalooline, Sõjafilm, Filmid, Vene, 2018. Aasta
Film põhineb tõestisündinud lool. 13. juunil 1942 astus nõukogude tank KV-1 Semjon Konovalovi juhtimisel Rostovi oblastis ebavõrdsesse lahingusse ning hävitas 16 tanki, 2 soomukit ja 8 veoautot.
12:40
Põgenemine
Thriller, Filmid, Vene, 2005. Aasta
Edukas kirurg satub vangilaagrisse süüdistatuna abikaasa mõrvas. Mees põgeneb tagasi Moskvasse, et leida tõeline mõrtsukas.
14:40
Lenin oktoobris
Elulooline, Ajalooline, Filmid, Vene, 1937. Aasta
Film valmis oktoobrirevolutsiooni 20ndaks aastapäevaks. Lenin naaseb Soomest ja kogub mõttekaaslasi ülestõusuks, mis muudab jäädavalt riigi saatuse.
16:20
Kuller "paradiisist"
Seiklus, Komöödia, Draama, Filmid, Vene, 2013. Aasta
Kullerina töötava mehe sülle langenud ootamatu õnn paneb unustama igasuguse ettevaatuse. Nagu oli ette näha, kaotab ta kõik ja rohkemgi veel ning peab asuma olukorda päästma.
17:50
Loll
Draama, Filmid, Vene, 2014. Aasta
Lihtne santehnik saab väljakutse ühiselamu veetoru remontima. Probleem ei ole mitte lihtsalt tõsine vaid katastroofiline. Ohus on kaheksasada inimest! Peategelane asutab end linnapea jutule.
19:45
Paarimees
Komöödia, Filmid, Vene, 2017. Aasta
Karm politseinik muutub aastaseks väikelapseks, ähvardades nurjata maffiapealiku tabamiseks läbi viidava operatsiooni. Ent isegi lapsevankrisse kolinuna tekitab ta kurjategijaile palju peavalu.
21:15
Mitteadekvaatsed inimesed
Komöödia, Draama, Romantika, Filmid, Vene, 2010. Aasta
Kolmekümneaastane Vitali põgeneb tüütute probleemide ja hingetühjuse eest provintsilinnast Serpuhhovist Moskvasse, otsides sisemist tasakaalu.
23:00
Vereimeja
Detektiiv, Krimi, Thriller, Telesari, 1. Hooaeg, 6. Episood, 2015. Aasta
Major Tšerkassovi meeskond uurib mannekeeni mõrva. Moemajja infiltreerub oma inimene, kes peab uurima suhteid kollektiivis. Rühma tööd raskendab riigipanga jõhker röövimine.
23:50
Jäine tango
Draama, Filmid, Vene, 2017. Aasta
Mees pääses ime läbi surmasuust. Nüüd on tema eesmärk naasta koju, kus elab see, keda ta armastab rohkem kui omaenda elu — tema surmavaenlase tütar.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close