fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000 Russkoe Kino
E, 14.09
T, 15.09
K, 16.09
N, 17.09
R, 18.09
L, 19.09
Eile
Täna
Homme
K, 23.09
N, 24.09
R, 25.09
L, 26.09
P, 27.09
E, 28.09
01:20
Admiral
Elulooline, Draama, Filmid, Vene, 2008. Aasta
Tuntud polaaruurija, teadlase, admirali ja Siberi ülemvalitseja Aleksandr Vassiljevitš Koltšaki elulugu.
03:20
Põgenemine
Thriller, Filmid, Vene, 2005. Aasta
Edukas kirurg satub vangilaagrisse süüdistatuna abikaasa mõrvas. Mees põgeneb tagasi Moskvasse, et leida tõeline mõrtsukas.
05:35
Jõulupuud 3
Komöödia, Draama, Romantika, Filmid, Vene, 2013. Aasta
Our favourite characters from Yolki and Yolki 2 are back in the most festive comedy of the year. According to the theory of the boomerang of kindness, all kind deeds always return to those who do others good. Many things have changed in the lives of the main characters over the last two years, but the New Year will bring them together again. This time on New Year's eve they will be united by the boomerang of kindness, which will come back to those who once threw it. To some it will come back in the form of smiles and presents, to others in the form of festive moods and new friends
07:10
Kõige parem päev
Komöödia, Filmid, Vene, 2015. Aasta
Liikluspolitseinik sõidab tanklapoes müüjana töötavale tüdruksõbrale abieluettepanekut tegema. Armastaja plaanid nurjab purjus popstaar, kelle maastur sõidab tema ametiautole otsa.
08:55
Pahupidi armastus 3
Komöödia, Filmid, USA, 2011. Aasta
Andrei (Gosha Kutsenko) on edukas advokaat, Marina (Kristina Orbakaite) on tuntud kunstiteadlane. Kunagi õnnelikust abielust on järel ainult riismed ning tavaliseks eluvormiks on kaos, mis muutub õige pea veel tõsisemaks. Kõigepealt saabub kohale muusikat ja luulet imetlev ämm, peatselt järgneb talle äiapapa, vapper ja otsekohene polkovnik. Kuigi Andrei ja Marina on abielus juba 15 aastat, ei ole Marina ema Andreist erilises vaimustuses ning Andrei isa ei tee mingit saladust sellest, et sooviks oma pojakesele paremat naist. Nagu arvata võib, muudab kahe kangekaelse vanainimese kohtumine kogu situatsiooni ainult hullemaks. Just siis, kui igasugune lootus mingisugusegi kompromissi saavutamiseks on kadunud, saabub kohale professor Kogan (Mihhail Kozakov), kelle arvates ei ole olemas lahendamatuid konflikte. Vaimukas vene komöödia Pahupidi armastus 3 jätkab neli aastat tagasi alanud menulugu ühest abielupaarist, kelle elus puudub igasugune tasakaal. Osades Gosha Kutsenko ("Anti-killer"), Kristina Orbakaite ("Hernehirmutis"), Mihhail Kozakov, Andrei Urgant jt. Lavastas Sergei Ginsburg
10:30
Kolm vägilast ja merekuningas
Animatsioon, Komöödia, Filmid, Vene, 2016. Aasta
Merekuningas uputas Kiievi vürsti linna ja muutis tema ratsu Juliuse merihobukeseks. Kolme vägilast peavad tooma kõik tagasi maa peale. Mis aitaks neid selles? Sõprus, julgus ja muidugi armastus!
11:45
Asustatud saar: Esimene film
Märul, Filmid, Vene, 2008. Aasta
Film põhineb vendade Strugatskite romaanil. Peategelane sooritab hädamaandumise tundmatul planeedil, mille asukad elavad 20. sajandis koos kõigi selle sotsiaalsete ja ökoloogiliste probleemidega.
13:40
Kaks autojuhti
Komöödia, Romantika, Filmid, Vene, 2001. Aasta
Sõitis kord Uurali mägiteedel uljas sohver Kolka, tema teele sattus Rajka — uhke ja kättesaamatu tütarlaps luksusliku Fordi roolis. Kohtumine muutis Kolka elu pöördumatult...
15:00
Jõulupuud 1914
Komöödia, Filmid, Vene, 2014. Aasta
Jõululaupäev 1914. aasta Vene Impeeriumis. Kõik valmistuvad samuti pidustusteks ja ootavad jõuluimet.
16:45
Erapioneerid
Seiklus, Laste, Filmid, Vene, 2013. Aasta
Miša ja tema truu sõber Dima on koolipoisid, kes peavad langetama raske otsuse — kas minna peole või päästa üks koer. Mis on tähtsam — kas kohusetunne, sõprus või armastus...?
18:25
Tankid
Seiklus, Ajalooline, Sõjafilm, Filmid, Vene, 2018. Aasta
Tankitehase insener plaanib oma meeskonnaga sõita kahe T-34 tanki prototüübiga Harkovist Moskvasse Stalini ette. Takistusi ja ohtlikke seiklusi trotsides peavad nad igal juhul kohale jõudma.
20:00
Tipptund
Draama, Filmid, Vene, 2006. Aasta
Kümnevõistleja on ületanud kolmekümnenda eluaasta künnise ja tema võidud jäävad sellega minevikku. Noored sportlased astuvad talle kandadele. Tal on raske otsustada spordist lahkuda, sest uue elu väljavaated on alles segased.
21:45
Vene kalapüügi eripära
Komöödia, Filmid, Vene, 1997. Aasta
Pärast jahti on aeg minna kalale! Vanad semud, kes tegid auga läbi jahikatsumused, puhkavad taas kultuurselt, seekord kala püüdes. Kursilt eksides satuvad nad aga kogemata üle Soome piiri...
23:20
Lahtirebimine
Thriller, Filmid, Vene, 2018. Aasta
Kõrgel mäetipus uue aasta vastuvõtmine pöördub tõeliseks õudusunenäoks. Peo haripunktis jääb lõbusat seltskonda tippu vedav köisraudtee vagun kuristiku kohale seisma.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close