fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000 Action
N, 22.07
R, 23.07
L, 24.07
P, 25.07
E, 26.07
T, 27.07
Eile
Täna
Homme
L, 31.07
P, 01.08
E, 02.08
T, 03.08
K, 04.08
N, 05.08
00:10
Allatulistatud Black Hawk
Draama, Sõjafilm, Filmid, USA, 2001. Aasta, 16+
Tõsielusündmustel põhinev film räägib operatsioonist Somaalias, milles osalevad sõdurid ei ole varem tõeliste sõjakoledustega kokku puutunud.
02:30
Mees ilma varjuta
Märul, Filmid, USA, Saksa, 2000. Aasta, 16+
Geniaalne teadlane avastab elusolendeid nähtamatuks muutva valemi ning otsustab seda iseenda peal katsetada. Katse võiks lugeda õnnestunuks, ent selle tagajärjel hakkab mees hulluks minema.
07:35
Prohvet
Märul, Ulme, Thriller, Filmid, USA, 2007. Aasta, 12+
Rezhissöör: Lee Tamahori Osades: Nicolas Cage, Julianne Moore, Jessica Biel, Las Vegases töötav teisejärguline illusionist Cris Johnson (Nicolas Cage) omab hoolikalt salajas hoitud võimet näha ette tulevikusündmusi – aga vaid kahe minuti kaugusele ning sedagi juhul, kui toimuv on seotud tema endaga. Ainsaks erandiks on tulevane kohtumine salapärase kaunitari Liziga (Jessica Biel), mida ta on juba õige pikalt oodanud. Samal ajal plaanib grupp terroriste Los Angeleses tuumapommi lõhata. Visa FBI agent Callie Ferris (Julianne Moore) teab Crisi võimest ning üritab teda pommi leidmiseks appi värvata, kas või vägisi. Tema tegevus segab Crisi ja Lizi maailma terroristide omaga ning seab mõlema elud tõsisesse ohtu
09:10
Koletised
Ulme, Thriller, Filmid, Inglise, 2010. Aasta, 16+
Kuue aasta eest kukkus Kesk-Ameerikas alla NASA sond, mis oli naasmas Maale, kaasas näidised maavälistest eluvormidest. Varsti hakkasid ilmuma uued eluvormid ning pool Mehhikot seati karantiini alla kui nakkusohtlik tsoon. Tänase päevani püüavad USA ja Mehhiko relvajõud "olendeid" kontrolli all hoida... Lugu algab, kui kõikenäinud ajakirjanik (Scott McNairy) nõustub saatma shokeeritud Ameerika turisti (Whitney Able) läbi nakkustsooni USA piirini. Kaasakiskuva ulmepõneviku "Koletised" lavastajaks ja stsenaristiks on Gareth Edwards, kes võtab järgmiseks ette kinokoletiste seast suurima, "Godzilla"!
10:40
Prantsuse küla . Dusk Before Night
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 9. Episood, 2015. Aasta
Teise maailmasõja ajal oli pool Prantsusmaast natsi okupatsiooni all. Sari jutustab loo Villeneuve'ist – Prantsuse mägedes asuvast külast, mille okupeerisid saksa sõdurid 1940. aasta juunis.
11:35
Prantsuse küla . The Law of Desire
Draama, Telesari, 6. Hooaeg, 10. Episood, 2015. Aasta
Teise maailmasõja ajal oli pool Prantsusmaast natsi okupatsiooni all. Sari jutustab loo Villeneuve'ist – Prantsuse mägedes asuvast külast, mille okupeerisid saksa sõdurid 1940. aasta juunis.
12:40
Tundmatu
Krimi, Draama, Müsteerium, Thriller, Filmid, USA, 2006. Aasta, 16+
Dr Martin Harris (Liam Neeson), kes on just saabunud Berliini, et esineda tähtsa ettekandega, avastab, et ta portfell on kadunud. Ta jätab oma naise Elizabethi (January Jones) hotelli ja läheb ise portfelli otsima. Kuid taksosõidul tagasi lennujaama satub ta tõsisesse avariisse ja ta toimetatakse haiglasse, kus ta viibib neli päeva koomas. Ärgates avastab Harris õudusega, et kõik säilmed ta identiteedist on kustutatud. Ta šokk suureneb veelgi, kui otsides oma naist ja leides ta toretsevalt peolt, on tema kõrval teine mees (Aidan Quinn), kes väidab end olevat tõelise dr Martin Harrise. Saades kõigilt, kelle poole ta pöördub, äraütlevaid vastuseid, soovitab kaastundlik haiglaõde tal paluda abi Ernst Jürgenilt (Bruno Ganz), Saksa salapolitsei endiselt juhilt. Mida lähemale dr Harris mõistatuse lahendamisele jõuab, seda suuremaks oht muutub, kuni lõpuks paljastub jahmatav tõde, mis paiskab mehe meeleheitlikku võidujooksu aja vastu.
14:30
Kümme jardi
Komöödia, Krimi, Thriller, Filmid, USA, 2004. Aasta, 16+
Pensionipõlve pidav palgamõrvar Jimmy "Tulp" Tudeski (Bruce Willis) elab ilusat elu Mehhikos, mida võimaldas talle kunagise naabri Ozi (Matthew Perry) abiga lavastatud surm. Jimmy abikaasa Jill (Amanda Peet) unistab endiselt karjäärist kardetud palgamõrvarina, kuigi seni pole tal õnnestunud kätt valgeks saada. See kodune idüll ei kesta aga kaua. Ühel päeval maandub nende ukse taha paanikas Oz, kes palub abi, et saada kätte oma röövitud abikaasa Cynthia.Varsti on tema kannul kohal ka Gogolaki maffiasuguvõsa verejanulised esindajad eesotsas kättemaksu ihkava Lazlo Gogolakiga. Jimmy, Jill ja Oz peavad kõvasti vaeva nägema, et päästa Cynthia, anda Gogolakkidele korralik õppetund ning ise ka kogu selle möllu keskel ellu jääda.
16:05
Johnny English
Märul, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, Prantsuse, Inglise, 2003. Aasta, 12+
Korraga ei ole briti luureteenistusel enam ühtegi agenti. Juhtkonnal ei jää muud üle kui usaldada kroonijuveelide valvamine MI5 kõige käpardlikuma kaastöötaja Johnny Englishi hoolde.
17:30
Üheksanda leegioni kotkas
Märul, Seiklus, Draama, Filmid, USA, 2011. Aasta, 12+
120 A.D. Flavius Aquila juhatas 5000 Rooma eliitsõdurit missioonile seni tuntud maailma servale – Kaledoonia kõrgustikeni (tänapäeva Šotimaa), pärast mida ei nähtud neid enam kunagi… Kakskümmend aastat hiljem lubab väejuhi poeg Mark Aquila (Channing Tatum), et lahendab selle salapärase kadumise müsteeriumi ja taastab oma isa maine, leides üles Leegioni kuldse embleemi – Kotka. Kuuldes, et embleemi on nähtud kaugel põhjas, ühes Kaledoonia templis, võtab Marcus ette ohtliku reisi. Teel päästab ta gladiaatorite võitluses söödana kasutatud noore kaledoonlase Esca (Jamie Bell) ning tollest saab tema saatja. Vaatamata hoiatustele, et ükski roomlane pole väljapool Hadrianuse valli ellu jäänud, rändab hulljulge Marcus maailma äärele, et 9. Leegioni embleem üles leida ja metslaste käest jõuga ära võtta. Legend üheksandast Hispaania Leegionist suudab filmitegijaid inspireerida tänase päevani
19:20
Rocky Balboa
Draama, Filmid, USA, 2006. Aasta, 16+
Rocky ei ole enam noor ja on ammu poksist loobunud ning peab restorani. Kuid naise surmaga sigineb hinge tühjus ja igavus. Rocky otsustab naasta.
21:00
Mitte sõnagi
Draama, Müsteerium, Thriller, Filmid, USA, Austraalia, Sveits, Kanada, 2001. Aasta, 16+
Edukale psühhiaatrile määratakse keeruline patsient, keda ei osata juba 10 aastat diagnoosida. Kogu see aeg ei ole neiu lausunud sõnagi, kuid mõnedele inimestele on ülitähtis, et ta rääkima hakkaks.
22:50
Pärilik
Draama, Õudus, Müsteerium, Filmid, USA, 2018. Aasta, 18+
"Igal suguvõsal on oma saladus" Uus õudusfilm ''Pärilik'' filmi ''Lõhestunud'' loojatelt Peale Annie Graham ema surma hakkavad naise vaikses kodumajas toimuma üleloomulikud asjad, mis seavad ohtu ta lähedased. Iga päevaga tulevad ilmsiks aina uued kõhedusttekitavad peresaladused. Annie mõistab, et sünge vari saadab nende suguvõsa juba ammustest aegadest. Naine püüab teha kõik, et murda needus ja päästa oma pere.
06:10
Johnny English
Filmid, USA, Inglise, 2003. Aasta, 12+
Spy action comedy revolves around Johnny English, a kindhearted but clumsy MI7 employee who dreams of becoming the top and most trusted agent. Agent One dies in a submarine accident caused by English, and the remaining agents are killed by a bombing at Agent One's funeral, again due to English's incompetence. Johnny is the only agent left to investigate a mysterious rich evil French man Pascal Sauvage, intent on stealing Britain's Crown Jewels. Johnny is helped by his loyal partner Bough and a mysterious spy woman Lorna Campbell. The goofy agent finds himself in one awkward situation after another.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close