logo
logo
Esileht
TV kava
TV1000 Action
P, 22.01
E, 23.01
T, 24.01
K, 25.01
N, 26.01
R, 27.01
Eile
Täna
Homme
T, 31.01
K, 01.02
N, 02.02
R, 03.02
L, 04.02
P, 05.02
00:20
Võõrkeha
Õudus, Müsteerium, Ulme, Filmid, USA, Kanada, 2011. Aasta, 18+
Kauges ja kaunis Antarktikas asub eraldatud baas, kus teaduslikust avastusest saab ellujäämismissioon pärast seda, kui rahvusvaheline teadlaste tiim kaevab jääst välja tulnuka. Kujumuutev olend, kes eraldatud asunduses valla pääseb, suudab täiuslikult suvalist elusolendit imiteerida. See võib välja näha nagu tavaline inimene. Põnevikus "Võõrkeha" hakkab teadlaste tiimis kulutulena levima üksteise kahtlustamine ja paranoia, nagu ka nakkus maaväliselt organismilt. Paleontoloog Kate Lloyd (Mary Elizabeth Winstead) sõidab kaugesse ja kõledasse paika oma elu tähtsaimale ekspeditsioonile. Ta liitub norralaste uurimisgrupiga, mis leidis jää all peituva tulnukalaeva. Noor naine avastab organismi, mis näib olevat hukkunud sadu tuhandeid aastaid tagasi toimunud lennuõnnetuses. Lihtne eksperiment vabastab tulnuka jäisest vangistusest, Kate peab aga liituma kopteripiloodi Carteriga (Joel Edgerton), et pääseda tulnuka tapatalgutest. Imiteerijast parasiit püüab iga hinne eest ellu jääda ja levida, ässitades inimesi üksteise vastu
02:00
Kui võõras helistab
Õudus, Thriller, Filmid, USA, 2006. Aasta, 16+
Siberi külas kütab kirgi kaunitar Virinea, kes suudab panna kõik mehed esimesest pilgust ükskõik mida tegema. Ent naise kirglik natuur ootab isegi pärast traagilisi sündmusi tõelist armastust ja usku.
03:25
Kurja kutsumine
Õudus, Müsteerium, Thriller, Filmid, USA, 2013. Aasta, 16+
Paranormaalsete juhtumite uurijad Ed ja Lorraine Warren üritavad aidata perekonda, keda terroriseerib nende farmis pesitsev sünge jõud. Film põhineb tõestisündinud lool.
05:25
Rocky Balboa
Draama, Filmid, USA, 2006. Aasta, 16+
Rocky ei ole enam noor ja on ammu poksist loobunud ning peab restorani. Kuid naise surmaga sigineb hinge tühjus ja igavus. Rocky otsustab naasta.
07:05
Enderi mäng
Märul, Ulme, Filmid, USA, 2013. Aasta, 12+
Lähitulevikus toimuvas tegevuses on vaenulik tulnukarass juba rünnanud Maad. Kui poleks olnud legendaarset Rahvusvahelise Laevastiku komandöri Mazer Rackhamit (Ben Kingsley), oleks kõik kadunud. Järgmiseks rünnakuks valmistudes treenib kolonel Graff (Harrison Ford) koos Rahvusvahelise Sõjaväega vaid parimaid lapsi, et leida nende hulgast uus juht. Ender Wiggin (Asa Butterfield), häbelik, ent taktikalistelt võimetelt geniaalne poiss võetakse koolist ära, et liita ta eliidiga. Lahingukooli saabudes saab Ender kiiresti hakkama aina raskemate sõjamängudega, kerkides nii esile ja pälvides kaaslaste austuse. Graff otsustab peagi, et Ender on sõjaväe järgmine suur lootus, mille tulemusel poiss Juhikooli suunatakse. Seal õpetab teda Mazer Rackham isiklikult juhtima sõdureid eepilisse lahingusse, mis otsustab planeedi Maa ja kogu inimkonna saatuse
08:55
SUUR FILM: Terminaator 3: Masinate mäss
Märul, Ulme, Filmid, USA, Saksa, 2003. Aasta, 16+
Selles terminaatori osas tuleb T-800il (Arnold Schwarzenegger) võidelda Skyneti poolt saadetud naisrobot T-Xga (Kristanna Loken). Terminaator peab päästma vastupanuliikumise juhi John Connori (Nick Stahl) ja tema tulevase naise (Claire Fanes). Terminaator 3 on järg aastal 1991 esilinastunud ja 4 oskarit võitnud filmile "Terminaator 2: kohtupäev". Seegi kord on peaosas Arnold Schwarzenegger. Lavastajaks on Jonathan Mostow ("U-571")
10:40
Lähtekood
Ulme, Thriller, Filmid, USA, Kanada, 2011. Aasta, 16+
Kui autasustatud kapten Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) ärkab tundmatu mehe kehas, saab ta teada, et tema ülesandeks on aidata leida Chicago linnalähirongi õhku lasknud pommipanija ning ta osaleb valitsuse eksperimentaalkatsetuses – programmis Lähtekood, mis võimaldab teise inimese identiteeti üle võtta tema elu viimase kaheksa minuti jooksul. Chicago kesklinna ähvardab aga sootuks suurem oht ning kapten Stevens on sunnitud pommiplahvatust üha uuesti ja uuesti läbi elama, kogudes igal korral juhtniite asja lahendamiseks ja pommipanija leidmiseks, et ära hoida järgmist rünnakut. Rabavate pöörete ja põnevusega vürtsitatud märulifilmi lavastas Duncan Jones ("Kuu"), osades Michelle Monaghan ("Võimatu missioon 3", "Õigeks ajaks"), Vera Farmiga ("Õhus", "Kahe tule vahel") ja Jeffrey Wright ("Casino Royale", "Syriana")
12:10
Hellboy – kangelane põrgust
Märul, Fantaasia, Ulme, Filmid, USA, 2004. Aasta, 16+
Hellboy on sündinud põrguleekides ning on toodud Maale, et siin kurja teha. Ta päästetakse kurjade jõudude käest helde dr. Broom'i poolt, kes tahtis Hellboy'st kasvatada kangelast. Olles varjatud sama ühiskonna eest, mida nad üleloomulike vastaste eest kaitsma peavad, astuvad nad vastu kurjale hullumeelsele Rasputinile, kes tahab Hellboy uuesti tumedale poole saada ning tema võimeid inimkonna hävitamiseks kasutada
14:10
Charlie inglid
Märul, Filmid, Saksa, USA, 2019. Aasta, 12+
Salapärase Charlie eradetektiivibüroo palgal on kolm särtsakat kaunitari Natalie, Dylan ja Alex, kellele pakub ülimat mõnu siin maailmas kurikaelu nahutada. Nüüd asuvad nad lahendama ülisalajase ja uuendusliku tarkvara kadumist ja peamiseks kahtlusaluseks osutub varguse ohvriks langenud Eric Knoxi suurim konkurent Roger Corwin. Alguse saab sündmuste ahel, kus üks eluohtlik olukord ajab teist taga ning "inglid" peavad pidevat võitlust, et endal eluvaimu sees hoida. Ohtu on sattunud ka Charlie enda elu, kuid kuidas tüdrukud saavad kaitsta kedagi, keda nad kunagi näinud ei ole?
15:45
Charlie inglid: täie rauaga!
Märul, Seiklus, Komöödia, Filmid, USA, 2003. Aasta, 12+
Jätk komöödiamärulile Charlie inglitest. Vaid Inglid suudavad peatada kurjategijad ja päästa tunnistajad.
17:30
Varuvõmmid
Märul, Komöödia, Krimi, Filmid, USA, 2010. Aasta, 16+
NYPD uurijad Christopher Dawson ja P.K. Highsmith (Dwayne Johnson ja Samuel L. Jackson) on kõige karmimad ja armastatumad politseinikud terves New Yorgis. Nad ei hangi tätoveeringuid – teised mehed tätoveerivad oma nahale nende nägusid! Kaks lauda tagapool istuvad aga uurijad Allen Gamble (Will Ferrell) ja Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Nemad ei ole kangelased, nemad on "varuvõmmid". Gamble on olukorraga rahul, Hoitz mitte, sest temale on selline olukord karistuseks liiga kerge päästikusõrme eest. Aga igale seadusesilmale koidab kord tema tähetund. Juhuslikult komistavad Gamble ja Hoitz pealtnäha süütu juhtumi otsa, mida keegi teine puutuda ei soovi. Aegamööda aga selgub, et tegemist võib olla New Yorgi ajaloo suurima kuriteoga. See on nende elu võimalus, aga kas need mehed tulevad ikka toime?
19:15
Röövlid
Märul, Krimi, Thriller, Filmid, USA, 2010. Aasta, 16+
Karastunud pangaröövlid Gordon Jennings (Idris Elba), John Rahway (Paul Walker), A. J. (Hayden Christensen) ja vennad Jake (Michael Ealy) ja Jesse (Chris Brown) Attica on läbi viinud eduka röövi ja elavad luksuslikku elu, plaanides juba järgmist tööotsa. Kui meeskonna endine liige Ghost (Tip T. I. Harris) vabaneb vanglast, veenab ta gruppi ründama soomustatud autot, mille lastiks on 20 miljonit. Röövlid hakkavad hoolikalt strateegiat plaanima ja on juba peaaegu valmis suurejoonelist röövi läbi viima, kui selgub, et nende tabamisele on väga lähedal üks hulljulge politseinik (Matt Dillon)
21:00
Teemandirööv
Komöödia, Krimi, Thriller, Filmid, Inglise, USA, 2000. Aasta, 16+
Filmi segane süžee keerleb kahtlase seltskonna ümber, kes jahib käest libisema kippuvat teemanti. Peaosades Brad Pitt ja Jason Statham.
22:40
Otsides Steve McQueeni
Krimi, Thriller, Filmid, USA, 2019. Aasta, 18+
1972. aastal röövis relvastatud jõuk panka, milles varjati Richard Nixoni ebaseaduslikke poliitilisi rahasid. Uljaspead olid lootnud puhtalt pääseda, kuid neid asub otsima sada FBI agenti.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun