fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Kanal 12
N, 02.07
R, 03.07
L, 04.07
P, 05.07
E, 06.07
T, 07.07
Eile
Täna
Homme
L, 11.07
P, 12.07
E, 13.07
T, 14.07
K, 15.07
N, 16.07
00:40
Õhtu parimad palad
Meelelahutus, Telesari, 19. Episood, 2019. Aasta
Särava supertiimi nädala parimad lood!
01:35
Postimees.ee
Uudised
05:55
Komissar Rex . Surm delfiinide seas
Krimi, Telesari, 1994. Aasta
Loomaaia öövalvur Monica Rubesi leitakse surnult delfiinide basseinist. Esialgu langeb kahtlus delfiinitreenerile Rino Tremontile. Loomaaia direktor ja turvaülem püüavad tähelepanu juhtida loomaaias pikemat aega toimunud vargustele. Monica kapist leitud dokumentidest selgub, et tegu oli illegaaliga. Võltsija Durante abil seatakse mõrtsukale lõks. Jällegi on kurjategija arreteerimisel otsustav osa Rexil.
06:35
Suvereporter
Dokumentaal, Uudised, Meelelahutus, 2020. Aasta
07:35
Jälg
Loodus, Reisisaade, Loodus, 14. Episood, 2019. Aasta
Külastame maailma suurima põlevkiviõli tootja tehast, kus on kasutusel täiesti unikaalne tootmisprotsess. Üllatuslikul kombel ei pea me selleks sõitma kaugemale kui meie oma Viru Keemia Grupi tehasesse Ida-Virumaal. Tallinna Vanasadama kaidele on aga kaldaelektri näol tekkimas 11 000 V pingega pistikud, mis asuvad parandama linnainimeste õhukvaliteeti. Eesti metsloomad aga söövad igapäevaselt sisse jahimeeste laskemoonast tekkinud pliiühendeid ning satuvad mürgistuste tõttu tihti nii endale kui inimesele ohtlikesse olukordadesse.
08:05
Kelgukoerad
Krimi, Telesari, 2010. Aasta
Ajakirjaniku mõrva uurimine võtab ootamatu pöörde kui selgub, mille Rops lahkamisel tegelikult leidis. Kõsta ja Mardi korraldatud operatsiooni õnnestumine satub tõsisesse ohtu.
09:05
Brooklyni jaoskond
Komöödia, Krimi, Telesari, 63. Episood, USA, 2013. Aasta
Jake ja Amy käivad Holtile peale, et too Pariisis Kevinit külastaks. Ise jäävad nad nende maja valvama, kuid üks katastroof järgneb teisele ja plehku paneb ka Kevini koer Cheddar. Rosa ja Pimento on teineteisest sisse võetud, kuid ei taha seda tunnistada.
09:35
Brooklyni jaoskond
Komöödia, Krimi, Telesari, 64. Episood, USA, 2013. Aasta
Terry võtab koos Jake'iga ühe vana juurdluse käsile, et jaoskonnale midagi tõestada. Adrianist saab Charlesi uus toakaaslane ning Amy läheb koos Holti ja Rosaga keerulisele koolitusele.
10:00
Karvased motomehed: Kanad ja munad
Dokumentaal, Telesari, 5. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Karvased motomehed külastavad iidset Iisraeli, mida võib mööndustega pidada kanakasvatuse hälliks. Dave'ist ja Si'st saavad tõelised ajarändurid, kui nad külastavad 2500 aasta vanust kanakasvatust ning tutvuvad seejärel kanaaretuse tulevikuga.
11:00
Gomorra
Krimi, Draama, Thriller, Telesari, 48. Episood, 2014. Aasta
Viimane osa! Vanglas istuval Patrizial seisab ees raske valik – kas kaitsta maffiat või päästa oma enda tulevik. Samal ajal kui murelik Michelangelo hakkab oma naise päästmiseks plaani sepitsema, otsustab Gennaro astuda otsustava sammu. Sari ei sobi alaealistele.
12:00
Komissar Rex . Hirmu kool
Krimi, Telesari, 2009. Aasta
Concezio Soldati laseb külmavereliselt maha kooli majahoidja ja tungib õpilasi täis klassi. Mees nõuab õpetaja Maria Mastrangelot ja ähvardab pantvangi võetud õpilased maha lasta. Eriüksuse abiga hakkab Fabbri Concezioga läbirääkimisi pidama, kuid asja teeb raskemaks kõmureporter Fumagalli. Rex sokutatakse ventilatsioonishahti kaudu koolimajja ja vapper politseikoer mängib pantvangidraama lahendamisel otsustavat rolli.
13:00
Jälg
Loodus, Reisisaade, Loodus, 15. Episood, 2019. Aasta
Täna saame käe valgeks päikesepaneelide kokku panemisel, kui satume külla Viljandimaa ettevõttele, mis teeb käsitööna päikesest energiat ammutavaid kivikatuseid. Reporter Heidi Hanso tõmbab kummikud põlvini, haarab mõla kätte ja läheb Soomaale looduskümblusega tegelema. Omamoodi reisil käime ka Meremuuseumis, kus kohtuvad veepealse elu eilne ja tänane päev.
13:30
Kuldvillak
Meelelahutus, Telemäng, Telesari, 204. Episood, 2012. Aasta
Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.
14:00
Adolf ja Eva: armastus ja sõda
Dokumentaal, Filmid, Inglise, 2016. Aasta
Tõsielulistest sündmustest inspireeritud draama. Natsi-Saksamaa salajaseks esileediks oli Eva Braun. Juba teismeeas Füüreriga kohtunud neiu, püsis Adolf Hitleri kõrval nii heas kui halvas. Film jutustabki meile Adolfi ja Eva keerulisevõitu armastusloo kuni nende nukra lõpuni.
16:00
Knight Rider . Rallirüütel
Komöödia, Draama, Telesari, USA, 1982. Aasta
Bonnie endise kolledzhiõe Elena ralliauto, mis oli tema au ja uhkus, lastakse tükkis juhiga õhku ja ta palub Fondilt abi. Michael asub meelsasti appi ja Elena ralliauto uue juhina, tuleb tal enne saboteerijale jälile jõudmist, nii mõnestki eluohtlikust olukorrast läbi lipsata.
17:00
Karvased motomehed: Kanad ja munad
Dokumentaal, Telesari, 6. Episood, Inglise, 2016. Aasta
Planeedile tiiru peale teinud motomehed on tagasi kodusel Inglismaal, et tutvuda saareriigi multikultuursema poolega, mis võimaldab kogeda erinevaid rahvuskööke ilma, et peaks kodumaalt lahkuma. Lisaks tehakse kokkuvõtteid ning vastatakse küsimusele, kus siis ikkagi parimat kanaliha saab?
18:00
Kelgukoerad . Hooaja viimane osa!
Krimi, Telesari, 2010. Aasta
Laura tabamiseks korraldatud operatsioon jõuab lõpule. Ühes Tallinna hotellis toimub suurärimehe juubelil midagi sellist, mida näevad ka kogenud uurijate silmad esimest korda.
19:00
Brooklyni jaoskond
Komöödia, Krimi, Telesari, 65. Episood, USA, 2013. Aasta
Rosa ja Adrian teatavad, et abielluvad ühe nädala pärast. Tema pruutneitsid Amy, Gina ja Charles konkureerivad parima tüdrukutepeo korraldamiseks, sellal kui poissmeesteõhtu korraldab Jake. Adriani peol aga üritab keeegi maffiast teda tappa.
19:30
Brooklyni jaoskond
Komöödia, Krimi, Telesari, 66. Episood, USA, 2013. Aasta
Jaoskond lavastab Pimento surma ja korraldab talle matused FBI topeltagendi leidmiseks. Rosa läheb agendina Texase naistevanglasse, kud hoitakse maffiabossi õde. Kui Rosa paljastatakse, peab Amy teda asendama.
20:00
Sõidame!
Telesari, 11. Episood, 2019. Aasta
Saatejuhid panevad proovile suvised sõidukid. Põnevad vestlused, huvitavad masinad – sõidame suvel! www.sõidame.tv Saatejuhid Raiko Ausmees, Erki Veiko, Tanel Tang.
20:30
Must nimekiri: lunastus . Operatsioon Davenport
Märul, Krimi, Draama, Telesari, 4. Episood, USA, 2017. Aasta
Manhattanil asuvast CIA salavanglast põgeneb mitu üliohtlikku terroristi ning Tomi rühm saadetakse neid kinni püüdma. Algab pingeline võidujooks ajaga, sest terroristid tuleb tabada enne, kui nad jõuavad oma varem pooleli jäänud rünnakuplaani ellu viia.
21:30
Surmarelv
Komöödia, Filmid, 19. Episood, USA, 1987. Aasta
Riggs teeb jahmatava avastuse Miranda surmaga seoses ning otsib vastuseid kartelli ridadest. Paarimehe meeleheitlikkust nähes ei tea Murtaugh, kas jääda talle truuks või pühenduda pigem oma perele.
22:30
Hannibal
Krimi, Draama, Õudus, Telesari, 1. Episood, USA, 2013. Aasta
Menukast raamatust ja samanimelisest filmist "Voonakeste vaikimine" tuntud karismaatiline kannibal dr Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) on tagasi, et aidata eriliste võimetega FBI uurijal Will Grahamil lahendada kadunud tudengineiude juhtumit. Endale FBI-s nime teha üritav Graham ja tema kolleeg Jack Crawford ei tea aga, et nende uus geniaalne abiline varjab koletut saladust. Sari ei sobi alaealistele.
23:25
Knight Rider . Rallirüütel
Komöödia, Draama, Telesari, USA, 1982. Aasta
Bonnie endise kolledzhiõe Elena ralliauto, mis oli tema au ja uhkus, lastakse tükkis juhiga õhku ja ta palub Fondilt abi. Michael asub meelsasti appi ja Elena ralliauto uue juhina, tuleb tal enne saboteerijale jälile jõudmist, nii mõnestki eluohtlikust olukorrast läbi lipsata.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close