fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
FOX
P, 17.01
E, 18.01
T, 19.01
K, 20.01
N, 21.01
R, 22.01
Eile
Täna
Homme
T, 26.01
K, 27.01
N, 28.01
R, 29.01
L, 30.01
P, 31.01
00:30
Teekond . That Never Should Have Happened to You
Märul, Seiklus, Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Brad tuuakse Projekt NOAH'sse ning ta sõlmib Sykesi ja Richardsiga tehingu, et ta saaks Amy juurde jääda, kui tolle peal viirust katsetatakse. 4B-s langetab Richards Babcocki osas otsuse, mille tulemusel saab ta teada, kuidas Babcock surma mõisteti.
01:20
Teekond . Whose Blood is That?
Märul, Seiklus, Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 4. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Wolgast üritab Amyt kaitsta ning veenab Sykesi ja Leari end harjutuste tegemiseks rajatisest välja laskma. Emotsionaalsed mälestusekillud paljastavad Carteri teekonna, mis viis ta surma mõistva otsuseni, ning Fanningu haare Projekt NOAH's kinnipeetavate üle kasvab üha tugevamaks. Nakatunud saavutavad rajatise töötajate üle kontrolli, mistõttu Richards ja Wolgast ühendavad jõud allumatust sõdurist jagu saamiseks.
02:10
Varioperatsioon
Draama, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2018. Aasta, 16+
Iisraeli ja Türgit ühendav merealune naftajuhe plahvatab avamistseremoonial. Esimesena kahtlustatakse plahvatuse korraldamises organisatsiooni Hezbollah, mis ähvardas Iisraeli, sest juhe jookseb läbi Liibanonile kuuluvate vete. Selle äärmiselt delikaatse juhtumi lahendamist kutsutakse juhendama uurija Eitan, kes on tuttav esimesest hooajast.
02:50
Varioperatsioon
Draama, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 2. Episood, 2018. Aasta, 16+
Shin Beti uurijad saadetakse kahtlusaluste kodudesse. Otsitavaid sealt ei leita, mistõttu hakatakse nende üllatunud peresid uurima. Selgub, et ka parimates peredes on peidetud valesid ja saladusi.
03:40
Varioperatsioon
Draama, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 3. Episood, 2018. Aasta, 16+
Kolme perekonna elud paisatakse üleöö segamini. Dikla vabastatakse koduarestist ja ta saadetakse oma vanematekoju Ramat Eliyahus. Mika vallandatakse tervishoiuministeeriumist ja ta asjad konfiskeeritakse. Sagi üritab oma tütre Shira bat mitzvah' korraldamisega üksi toime tulla ja kahtlustab, et ta naisel on jälle armuke. Shin Beti operatiivrühm üritab tulutult Anati ja Amiri leida.
04:25
Varioperatsioon
Draama, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 4. Episood, 2018. Aasta, 16+
Miriam satub Diklat aidates hätta ja ta röövitakse. Samal ajal soojendab Ramat Eliyahus Dikla ja ta isa ühine mure Miriami pärast nendevahelisi suhteid – nad suhtlevad üksteisega esimest korda pärast kaheksat aastat. Sõjaväest põgenenud Amir maskeerub ehitajaks ja naaseb üle rohelise joone tagasi Iisraeli.
05:10
Varioperatsioon
Draama, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 5. Episood, 2018. Aasta, 16+
Anat ja Amir leiavad uue kahtlusaluse – Dikla Levi. Nad üritavad teada saada, kes ta on ja mis teda plahvatusega seob.
06:00
Leegion . Chapter 9
Märul, Draama, Ulme, Telesari, 2. Hooaeg, 1. Episood, 2018. Aasta
Ebatõenäolised liidud moodustuvad ja algab Shadow Kingi otsing.
07:05
Simpsonid . Diatribe of a Mad Housewife
Animatsioon, Telesari, 15. Hooaeg, 10. Episood, USA, 2004. Aasta, 16+
Satiiriline ja ülimalt teravmeelne komöödia unises Spriengfildi linnakeses elavast tavalisest perekond Simpsonist, kuhu kuuluvad põikpäine ja sihikindel Homer, superema Marge, hullumeelne poeg Bart, eeskujulik tütar Lisa ja väike Maggie. Kõigi aegade geniaalseim animafilm.
07:35
Simpsonid . Margical History Tour
Animatsioon, Telesari, 15. Hooaeg, 11. Episood, USA, 2004. Aasta, 16+
Marge räägib lastele kolm ajaloolist lugu: lugu kuningas Henry VIII-st ja tema püüdlusest poeg saada; lugu Sacagawea teekonnast koos Lewise ja Clarkiga; ja lugu Mozarti ja Salieri vahelisest rivaalitsemisest.
08:00
Kuidas ma kohtasin teie ema . The End of the Aisle
Komöödia, Meelelahutus, Huumor, Telesari, 9. Hooaeg, 22. Episood, USA, 2014. Aasta, 12+
Jäänud on ainult pool tundi ja nii Barney kui ka Robin tunnevad pulma eel paanikat. Samal ajal kinnitavad Marshall ja Lily uuesti teineteisele truudust.
08:25
Kuidas ma kohtasin teie ema . Last Forever Part One
Komöödia, Meelelahutus, Huumor, Telesari, 9. Hooaeg, 23. Episood, USA, 2014. Aasta, 12+
Ted lõpetab lõpuks lastele räägitud loo sellest, kuidas ta kohtas nende ema.
08:50
Kuidas ma kohtasin teie ema . Last Forever Part Two
Komöödia, Meelelahutus, Huumor, Telesari, 9. Hooaeg, 24. Episood, USA, 2014. Aasta, 12+
Ted lõpetab lõpuks lastele räägitud loo sellest, kuidas ta kohtas nende ema.
09:15
Pintsaklipslased . Pilot
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 1. Episood, 2011. Aasta
Nutikas ülikoolist väljakukkuja Mike Ross leiab end pärast nurjunud narkotehingut töötamas Harvey Specteriga, kes on üks New Yorki parimaid advokaate.
10:00
Pintsaklipslased . Pilot
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 2. Episood, USA, 2011. Aasta, 16+
Nutikas ülikoolist väljakukkuja Mike Ross leiab end pärast nurjunud narkotehingut töötamas Harvey Specteriga, kes on üks New Yorki parimaid advokaate.
10:50
Pintsaklipslased . Errors and Omissions
Krimi, Telesari, 1. Hooaeg, 3. Episood, 2011. Aasta
Mike'il on eetiline dilemma, kui Louis sunnib teda vastu võtma otsust, mis võiks mõjuda halvasti tema suhtele Harveyga. Juhtumi käigus tuleb Harvey minevik teda kummitama.
11:45
Poolt ja vastu . Family Business
Komöödia, Draama, Telesari, 2. Hooaeg, 2. Episood, 16+
Jacqueline saadab Eriku ja Nina prantsuse ilutoodete hiiu Fournier' järele. Nina käib peale, et Esther aitaks, kuid Esther soovib minna tagasi keskkooli.
12:45
Magnum . Black Is the Widow
Märul, Seiklus, Krimi, Detektiiv, Telesari, 1. Hooaeg, 17. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Pärast ühe mehe mõrva esineb Magnum arstina kohtingurakenduses, mida mõrvatu kasutas, sest mõrvar võib jahtida rikkaid mehi.
13:40
Magnum . A Kiss Before Dying
Märul, Seiklus, Krimi, Detektiiv, Telesari, 1. Hooaeg, 18. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Kui dobermannid kaevavad üles kondi, mis võib pärineda inimeselt, aitavad Magnum ja Higgins Katsumotol uurida tema endise mentori mõrva.
14:35
Põgenemine . Buried
Märul, Krimi, Draama, Krimi, Telesari, 2. Hooaeg, 7. Episood, USA, 2007. Aasta, 16+
Lincoln on võtnud nõuks taasühineda LJ-ga, kes ei usu oma head õnne Arizonas. Michaeli, C-Note'i, Sucre'i ja T-Bagi aardejaht tasub end viimaks ära. Kellerman mõtleb ümber just siis, kui Kompanii on Sara sihikule võtnud; Mahone sunnib Tweenerit surmavat valikut tegema.
15:30
Põgenemine . Dead Fall
Märul, Krimi, Draama, Krimi, Telesari, 2. Hooaeg, 8. Episood, USA, 2007. Aasta, 16+
Viie miljoni võrra vaesemana ja politsei sabas, viib Michaeli ja Sucre'i ainus põgenemistee üle jõe… Vees peidab end aga surmalõks; Lincoln taasühineb LJ-ga ning Saral ja Kellermanil on käsil võidujooks Michaeli poolt maha jäetud vihjete kokkusobitamiseks.
16:25
Põgenemine . Unearthed
Märul, Krimi, Draama, Krimi, Telesari, 2. Hooaeg, 9. Episood, USA, 2006. Aasta, 16+
Michael külastab Mahone'i eksabikaasat ning saab mehe süngele saladusele jälile. Bellick varitseb T-Bagi ega peatu enne, kui on raha asukoha teada saanud; tundub, et Lincoln ja LJ on jõudmas teekonna lõppu.
17:20
Kondid . The Fight in the Fixer
Krimi, Telesari, 11. Hooaeg, 15. Episood, USA, 2016. Aasta, 16+
Meeskond uurib Potomaci jõest külmununa leitud eradetektiivi mõrva. Ohver oli "parandaja", kes "lahendas" klientide probleeme ning teenis endale sellega palju vaenlasi. Aubrey on šokeeritud, kui kuuleb oma isa asukohast. Angela ja Hodgins jätkavad enda tormilise suhte parandamist. Brennan ja Booth saavad kätte Christine'i esimese tunnistuse. Biheiviorist Karen Delfs (külalisnäitleja Sara Rue) kutsub Aubrey kohtingule.
18:15
Kondid . The Strike in the Chord
Krimi, Telesari, 11. Hooaeg, 16. Episood, USA, 2016. Aasta, 16+
Meeskond uurib Lynwoodi ülikooli meesansambli The Whippersnaps juhataja mõrva, kelle laip leitakse kooli rotilaborist. Ohver oli hiljuti visanud välja Ian Janseni, ühe grupi parematest lauljatest (Jordan Fisher), mis ajendab Boothi ja Aubrey't küsitlema nii Janesnit kui teisi ansambliliikmeid (nende hulgas külalisnäitlejad Mitch Grassi ja Scot Hoying), samuti mõningaid konkureeriva naisansambli lauljaid (kaasa arvatud külalisnäitleja Kristin Maldonado), et mõista grupidünaamikat ja selgitada mõrva põhjuseid. Samal ajal tuleb avalikuks üllatav info Aubrey ülikoolikogemuste kohta. Hodgins kandideerib eksperimentaalsesse närvitaastumise uuringusse. Booth kavandab suvist reisi Parkeriga (külalisnäitleja Gavin MacIntosh). Jeffersoniani laboriga liitub uus praktikant (külalisnäitleja B.K. Cannon).
19:10
Kondid . The Secret in the Service
Krimi, Telesari, 11. Hooaeg, 17. Episood, USA, 2016. Aasta, 16+
Purjus üliõpilane avastab vahetult enne presidendi visiiti riikliku salateenistuse agendi laiba. Booth on kohe tööks valmis ning pöördub info saamiseks salateenistuse agendi ja kunagise kolleegi Barndt Walkeri poole. Paraku selgub, et salateenistus ei suhtu Boothi kaasamisse soosivalt. Meeskond avastab hulga šokeerivaid asitõendeid, mis suurendavad juurdluse tõsidust ja ajendavad Boothi oma riigi eest välja astuma. Samal ajal on Brennan haigestunud grippi ning endine praktikant dr Colin Fisher naaseb Jeffersoniani, et olla uurimise abiks. Brennan keeldub aga olema infoväljast eemal. Hodgins võtab oma elu enda kätesse ning näitab pärast ohtlikku eksperimenti paranemise märke.
20:05
Kondid . The Movie In the Making
Krimi, Telesari, 11. Hooaeg, 18. Episood, USA, 2016. Aasta, 16+
Jeffersoniani laborist filmitakse telelõiku ning Brennani, Boothi ja Jeffersoniani/FBI meeskonnaga on "tüüpilise" juhtumi jäädvustamiseks kaasas võttemeeskond. Juurdluse käivitab prügimäelt leitud laip, mis maeti sinna vähemalt kümme aastat tagasi. Kaamera jäädvustab meeskonna tööd ning liikmete kommentaarid aitavad näha juurdlust seestpoolt. Enda tööalaseid oskusi demonstreerivad nii Booth kui Aubrey ja Brennan nätab, et tema teadmised on juhtumite lahendamisel võtmetähtsusega.
21:05
Kondid . The Head In the Abutment
Krimi, Telesari, 11. Hooaeg, 19. Episood, USA, 2016. Aasta, 16+
Meeskond uurib populaarse hokimängija mõrva, kelle peata laip oli visatud jõkke. Kui Booth ja Aubrey küsitlevad meeskonna treenerit, saavad juhtumi lahendamisel oluliseks Boothi hokialased teadmised. Booth kohtub taas oma kunagise hokirivaaliga ning läheb temaga uuesti vastamisi jääle. Samal ajal konkureerivad omavahel ka Hodgins ja Oliver (külalisnäitleja Brian Klugman), kui Hodginsi ehitatud droonidega püütakse võidu saada kätte ohvri pea. Booth ja Brennan püüavad tühjendada oma kodu ebavajalikust kolast.
22:00
Wayward Pines . Blood Harvest
Draama, Müsteerium, Ulme, Telesari, 2. Hooaeg, 2. Episood, USA, 2016. Aasta, 16+
On üks salapärane linn nimega Wayward Pines. Mingi aeg tagasi läks seal kummituslikus linnas kaduma kaks föderaalteenistuse agenti. Keegi ei ole kuulnud nendest peale seda, kui nad sattusid Wayward Pine'si Idaho osariigis. Neid asub otsima salateenistuse agent Ethan Burke (Matt Dillon). Kuid peagi ta avastab, et otsides vastust küsimustele kadunud kolleegide osas, leiab ta iseend aina enam küsimusterägastikus.Iga sammuga, mis ta astub tõele lähemale, avastab ta samas, et ta kaotab enda. Mis toimus selles kummituslikus linnas, kus kõik tundub nii salapärane ja samas nii idülliline? Midagi on valesti...keegi ei anna vastust, vähemalt mitte päevavalguses. Tervet linna kuulatakse pealt.... On rohkem küsimusi, kui vastuseid
22:55
Kuidas ma kohtasin teie ema . The Broken Code
Komöödia, Meelelahutus, Huumor, Telesari, 9. Hooaeg, 4. Episood, USA, 2013. Aasta, 12+
Barney tunneb viha, kui saab teada, et Tedil on ikka veel Robini vastu tunded. Marshall püüab Skype'i kaudu nende vahel erapooletu kohtunik olla. Lily mõistab, et on Robini ainus naissoost sõber.
23:25
Hädaabi 911 . Careful What You Wish For
Märul, Draama, Thriller, Telesari, 2. Hooaeg, 17. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Esimesed kiirreageerijad tegelevad õnnetusega šokolaadivabrikus ja kirjapommi lõhkemisega. Eddie saab Shannonilt teada üllatava uudise, Maddie mõtleb oma tulevikule hädaabikeskuses ja tuletõrjemeeskonda tabab õnnetus.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close