fbpx
logo
logo
Esileht
TV kava
Fox Life
R, 09.04
L, 10.04
P, 11.04
E, 12.04
T, 13.04
K, 14.04
Eile
Täna
Homme
P, 18.04
E, 19.04
T, 20.04
K, 21.04
N, 22.04
R, 23.04
00:45
Meie elu . Don't Take My Sunshine Away
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 16. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Beth ja Randall kohanevad muutustega. Kate ja Toby veedavad aega väikese Jackiga.
01:35
Õhus on armastust
Komöödia, Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 90. Episood, 2020. Aasta
Abieluettepanek, mille Serkan oli teinud Selinile, oli kõigi jaoks suur šokk, kuid eelkõige Edale. Kuude jooksul oma armastusest kinni hoidnud Eda vaatab pärast seda sündmust oma otsuse uuesti üle. Neil päevil, kui Eda vajab kõige rohkem tuge, on Deniz tema jaoks olemas. Serkan hakkab Eda peale mõtlema, üritades samal ajal meelde tuletada seda, mida ta sellest aastast ei mäleta. Ayfer ja Alex on seoses oma suhte avaldamisega ebakindlad. Selini saabumine häiris peale Eda ka Cerenit. Melo teeb kõik endast oleneva, et toetada oma sõpru, kuid ette tuleb olukordi, kus tema pingutustest ei piisa. Kõigi nende sündmuste tulemusel pannakse Eda suhted tõsiselt proovile nii Serkaniga kui ka tema sõpradega.
02:20
Chicago tuletõrje . I am the Apocalypse
Märul, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 19. Episood, USA, 2015. Aasta, 16+
51. tuletõrjejaama meeskond põrutab väljakutsele tööstushoonesse, kus on tekkinud eluohtlike kemikaalide leke ning kõigil on käed tööd täis. Meeskond ja tuletõrjeauto pannakse proovile, hulk töötajaid päästetakse, aga paljudel esinevad hingamisprobleemid. See ajendab autot 81, rühma 3 ja kiirabiautot 61 tegutsema, et transportida kannatanud lähedalasuvasse Chicago haiglasse. Olukord võtab aga veelgi hullema pöörde, kui kaose keskel läheb üks "patsientidest" granaadiga relvastatult enesetapumissioonile väites, et on surmava piisknakkuse kandja. Üritades hullumeelset takistada, saab üks jaama meeskonnaliikmetest plahvatuses raskesti haavata – ta vigastused on eluohtlikud. Haiglale ei jää muud võimalust kui oma uksed täielikult sulgeda, kuni arstid ja ohtlike ainete meeskond suudavad välja selgitada õhus edasi kanduva viiruse raskusastme.
03:10
Chicago tuletõrje . You Know Where to Find Me
Märul, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 20. Episood, USA, 2015. Aasta, 16+
Tuletõrjemeeskond saab väljakutse liiklusõnnetuse sündmuskohale, kus Mills üritab meeleheitlikult raskelt viga saanud juhi elu päästa. Casey'l tekib kahtlus Jack Nesbitti osas, kelle stripiklubi ta töö kõrvalt ümber ehitab. Hermann, Otis, Cruz ning kaplan Orlovsky aitavad oma meeskonnal noortehoki meistrivõistlusteks valmistuda, kuid Herrmann võib osutuda suuremaks takistuseks kui vastasmeeskond.
03:55
Resident . Peking Duck Day
Draama, Dokumentaal, 3. Hooaeg, 8. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Kui nad on just tänupühi aasta kõige ohtlikumaks ajaks nimetanud, rabab Devoni ja Irvingu jalust tohutu patsiendivoog kiirabiosakonnas. Haiglasse saabub linnuluu alla neelanud kuulsus ning Logan Kim määrab talle uue kirurgi, sest loodab, et juhtum toob positiivset meediatähelepanu. Samal ajal on Raptori kodus pinged laes, kui ta kutsub pühadesöömaajale nii oma bioloogilise kui ka adoptiivse pere ning Kyle sekkub Nici ja Conradi tagasihoidlikesse plaanidesse.
04:40
Merineitsi . Mixed Signals
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 11. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Maddie ja Ben vaidlevad selle üle, kuidas Ryni aidata, teades samas, et Elaine'i paranemiseks peavad nad Ryni peal tehtavate protseduuridega jätkama. Samal ajal saab üks grupist sireenikutse ning tahe sireenilaulu toimemehhanismist tõeliselt aru saada on suurem kui iial varem – see süvendab veelgi sõjaväe huvi selle vastu, kuidas Ryn saab neile kasulik olla.
05:30
Üksikvanem . They Call Me Doctor Biscuits!
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 7. Episood, USA, 2018. Aasta, 16+
Graham ja Rory võtavad osa kooli korraldatud "Grease'i" lavastusest. Graham mängib peaosa ja Roryle satub kõrvaline roll. Poppy ja Angie püüavad näitejuht dr Biscuitsi ümber veenda. Will ei ole valmis Sophie'le rääkima, et ta on dr Dewaniga koos. Enda sisetunde kiuste võtab ta Douglase nõu kuulda ja valetab Sophie'le.
06:00
Üksikvanem . Ronald Reagan's White House Collectible Pen
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 9. Episood, USA, 2018. Aasta, 16+
Will meelitab oma uue silmarõõmu endale appi esimese klassi lastevanemate koosolekut korraldama. Douglas ihkab konkureerivale dermatoloogile kättemaksu, sest on veendunud, et viimane on ta hinnalise pastaka ära varastanud.
06:25
Üksikvanem . The Magic Box
Komöödia, Telesari, 1. Hooaeg, 10. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Owen ilmub jõuluõhtul ootamatult välja ja tal on Angiele kingitus. Angie on meeleheites ja küsib Willilt abi, et Owenile viimasel minutil kinki leida. Kingiotsingu käigus jääb Angiele mulje, et Will ei oska Sophiele jõulukinke teha. Graham hakkab Jõuluvana olemasolus kahtlema ja kamp kardab, et Miggy usub ikka veel Jõuluvana. Douglas kutsub Poppyt, kes veedab esimest korda jõule ilma Roryta, osa võtma halastamatutest jõuluteemalistest võistlustest.
06:45
Chicago tuletõrje . We Called Her Jellybean
Märul, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 21. Episood, USA, 2015. Aasta, 16+
Vägistamis- ja mõrvakatse juhtumiga seotud korteripõleng nõuab CPD liikmetelt koostööd seksuaalkuritegude üksusega, kellel esines sarnane enam kui 10 aasta vanune lahendamata juhtum. See ajendab seersant Bensonit tulema New Yorgist juhtumi lahendamiseks appi. Meeskonnasiseste kahtluste tõttu ühe oma liikme osas peab Severide reeglid paika panema ning Dawson riskib väljakutse ajal oma eluga.
07:35
Chicago tuletõrje . Category 5
Märul, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 22. Episood, USA, 2015. Aasta, 16+
Sihikindel leitnant Casey nõustub seersant Voighti üleskutsel Jack Nesbitti kahtlaste tegevuste kohta salaja tõendusmaterjali koguma. Otis ja Severide on jätkuvalt Scott Rice'i aususe osas eriarvamustel, mis lööb meeskonna ja auto liikmete vahel pinged lõkkele. Herrmann aitab ühte kolleegi.
08:25
Peaaegu perekond . Generational AF
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 11. Episood, USA, 2020. Aasta, 16+
Julia üritab Nate'i abiga oma ema kohta rohkem teada saada. Kui Edie'le antakse luba oma poolvennale tasuta õigusabi anda, mõistab ta, et Chadi meelemuutuses võis Timi käsi mängus olla. Amanda seab Roxy fakti ette, et kahtlustab teda dr Bechley kohtuasja tunnistajaga seotud rikkumises. Jätkuvad otsingud tunnistajate leidmiseks.
09:10
Merineitsi . Serenity
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 12. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Ryn läheb tagasi ookeani, et Beni ja Maddie seisundile abi leida, kuid avastab, et tagasiminek võib muutuda seda raskemaks, mida kauem ta maismaal viibib. Kuid kui Ben, Maddie ja Ryn saavad teada, et Ryni kodukohas võib leiduda abi saamiseks eriline koht, peavad nad kõik üheskoos ravimi leidmiseks vette sukelduma. Samal ajal leiavad Helen ja Ted omavahelise sideme läbi pereajalugude jagamise.
10:00
Jamie Itaalia road . Naples
Kokandus, Meelelahutus, 1. Hooaeg, 3. Episood, Inglise, 2018. Aasta, 12+
"JAMIE ITAALIA KÖÖK" on suurepärane toiduteemaline reisisaade Jamie Oliveriga, kes suundub Itaaliasse parimaid kodukokkasid otsima, et näidata, missuguseid maitsvaid roogasid on ka vaatajatel endal võimalik kodus järgi proovida. Jamie armastab Itaaliat, sealset maastikku ja inimesi, kuid ennekõike sealset imemaitsvat toitu.
10:55
Meie elu . Don't Take My Sunshine Away
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 16. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Beth ja Randall kohanevad muutustega. Kate ja Toby veedavad aega väikese Jackiga.
11:50
Resident . Out for Blood
Draama, Dokumentaal, 3. Hooaeg, 9. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Conrad satub pahandusse, kui ta kunagine patsient esitab tema vastu väärravi kohtuhagi, mis paneb Belli Red Rocki suhtes keerulisse olukorda. Devon avastab, et tema VIP-patsiendil on eluohtlik ajuhaigus, ning arstid ühendavad riskantse operatsiooni tegemiseks jõud. Mina avastab, et Adakul (külalisnäitleja Erinn Westbrook) on ohtlik südamehaigus, mis paneb tema ja ta lapse ohtu. Kyle'il tekib ühe patsiendiga lähedane suhe.
12:50
Castle . Kill Shot
Komöödia, Krimi, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 9. Episood, USA, 2011. Aasta, N-14
Richard Castle on nägus kirjanik, kellel tundub olevat kõik – sära, fännid ja naised, kuid tema loovus on blokeeritud. Kuid õnneks kohtub ta naisega, kes on talle inspiratsiooniks, tänu kellele, ootab neid mõlemaid ees palju põnevaid ja kaasakiskuvaid seiklusi
13:45
Castle . Cuffed
Komöödia, Krimi, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 10. Episood, USA, 2011. Aasta, N-14
Richard Castle on nägus kirjanik, kellel tundub olevat kõik – sära, fännid ja naised, kuid tema loovus on blokeeritud. Kuid õnneks kohtub ta naisega, kes on talle inspiratsiooniks, tänu kellele, ootab neid mõlemaid ees palju põnevaid ja kaasakiskuvaid seiklusi
14:40
Depoo 19 . Make No Mistake, He's Mine
Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 8. Episood, USA, 2020. Aasta, 16+
Sarjade "Grey anatoomia", "Skandaal" ja "Kuidas mõrvast puhtalt pääseda" produtsentide uusima sarja keskmes on rühm kangelaslikke tuletõrjujaid Seattle'i 19. depoost – alates kaptenist kuni värskeima töötajani – kes tööd tehes pidevalt oma eludega riskivad. Need vaprad mehed ja naised on nii sõna otseses mõttes kui ka piltlikult nagu perekond ning üheskoos seavad nad oma elud ohtu, et esmareageerijatena teiste elusid päästa.
15:30
Meie elu . The Waiting Room
Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 15. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Pinged aina kasvavad, kui Pearsoni perekond ootab uudiseid Kate'i raseduse kohta.
16:30
Chicago tuletõrje . Spartacus
Märul, Draama, Telesari, 3. Hooaeg, 23. Episood, USA, 2015. Aasta, 16+
Leitnant Casey riskib eluga, et Jack Nesbitti kahtlaste tegevuste kohta rohkem teada saada. Seoses Rice'i tegevusega väljakutsete ajal on tuletõrjeauto ja üksuse liikmed omavahel vastuolus ning ülem Boden peab välja mõtlema, kuidas taas ühtsus luua. Severide hakkab oma otsustes kahtlema. Ohtlik tulelõõm laos väljub kontrolli alt ja 51. tuletõrjejaama meeskond satub ohtu, ajendades Bodenit ja Cruzi omade päästmiseks kõigega riskima. Dawson saab elumuutva uudise.
17:25
Chicago tuletõrje . Let It Burn
Märul, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 1. Episood, USA, 2015. Aasta, 16+
Leitnant Casey, kes osaleb Nesbitti striptiisiklubis tegutsevate inimkaubitsejate kinnivõtmiseks korraldatud varioperatsioonis, satub väga ohtlikusse olukorda. Severide peab leppima tuletõrjekomando suure tööjõuvoolavuse karmi reaalsusega, kui komandosse tuuakse Bodeni suureks meelehärmiks üle kapten Dallas Patterson. Dawson saab kinnitust, et tema elu muutub peagi igaveseks, ja uus kandidaat Jimmy Borelli loob endast pentsiku esmamulje. Chicago elanikud ühinevad naabruskonna üle võtmiseks, et protestida naabruskonnas asuva narkourka vastu, ent protest lõpeb tagajärgedega, mis raskendavad rängalt 51. päästekomando liikmete tööd, kes kutsutakse sündmuskohale lõõmavat tulekahju kustutama.
18:20
Resident . Whistleblower
Draama, Dokumentaal, 3. Hooaeg, 10. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Devoni viimasel praktikapäeval seisavad tema ja Conrad silmitsi maksasiirdamist vajava suitsiidse patsiendiga seotud moraalse dilemmaga. Kui Bell avastab, et Cain hoiab oma ellujäämisprotsendi tõstmiseks ja Red Rocki kasumi suurendamiseks elus ajusurmas olevaid patsiente, otsustab ta ohjad enda kätte haarata. Vahepeal algab Adakul enneaegne sünnitus, mis kahjustab tema südant, ja Mina ei suuda otsustada, kuidas kõige paremini Adaku hooldust korraldada.
19:10
Castle . An Embarrassment of Bitches
Komöödia, Krimi, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 13. Episood, USA, 2011. Aasta, N-14
Richard Castle on nägus kirjanik, kellel tundub olevat kõik – sära, fännid ja naised, kuid tema loovus on blokeeritud. Kuid õnneks kohtub ta naisega, kes on talle inspiratsiooniks, tänu kellele, ootab neid mõlemaid ees palju põnevaid ja kaasakiskuvaid seiklusi
20:05
Castle . The Blue Butterfly
Komöödia, Krimi, Draama, Telesari, 4. Hooaeg, 14. Episood, USA, 2011. Aasta, N-14
Richard Castle on nägus kirjanik, kellel tundub olevat kõik – sära, fännid ja naised, kuid tema loovus on blokeeritud. Kuid õnneks kohtub ta naisega, kes on talle inspiratsiooniks, tänu kellele, ootab neid mõlemaid ees palju põnevaid ja kaasakiskuvaid seiklusi
21:00
Õhus on armastust
Komöödia, Romantika, Telesari, 1. Hooaeg, 91. Episood, 2020. Aasta
Eda ootamatu abiellumise teade vapustab kõiki. Kõik on rõõmsad. Selin on samuti selle olukorraga rahul. Eda jaoks on mäng alanud. Olenemata asjaoludest paneb ta Serkani uuesti endasse armuma. Samal ajal kui Serkan jätkab oma toimetusi kõigest sellest teadmata, liigub Eda oma eesmärgi suunas. Edat tabab üllatus, mida ta ei osanud eales oodata. Vaatame, kuidas see üllatus avaldab mõju Eda mängule?
22:00
Peaaegu perekond . Permanent AF
Draama, Telesari, 1. Hooaeg, 12. Episood, USA, 2020. Aasta, 16+
Dr Bechley kohtuistung algab prokuratuuri vägeva avakõnega, mis hirmutab Leoni ja paneb Timi mõtisklema, kas Edie peaks uuesti kaitsemeeskonnaga ühinema. Julia kaalub tõsiselt lapse saamist ja küsib Isaacilt nõu. Roxy võtab osa kommentaarisaatest, milles teda on varem rünnatud, ja langetab Isaaci aitamiseks äärmusliku otsuse.
22:55
Merineitsi . The Outpost
Komöödia, Telesari, 2. Hooaeg, 13. Episood, USA, 2019. Aasta, 16+
Alanud on merineitsite paaritumishooaeg ning Ryn teab, et peab vette naasma ja oma kolooniat aitama. Hübriidid veenavad üht merineitsit endaga eraldatud paika minema ning Helen ja Ben alustavad jahti nende leidmiseks. Ajakirjanik pöördub Xanderi poole, et saada abi naftaplatvormi ründamise öö üksikasjade kokkupanemisel, kuid Xander ei suuda otsustada, kelle poolel ta on ning mida ajakirjaniku aitamine tema tuleviku jaoks tähendada võiks.
23:50
Grey anatoomia . In My Life
Draama, Romantika, Telesari, 17. Hooaeg, 9. Episood, USA, 2021. Aasta, 16+
Tutvuge Meredith Greyga. Ta on naine, kes raske töö kõrvalt üritab säilitada ka eraelu. Nimelt on Meredith kirurgiks Seattle Grace Hospitalis. Alles eile oli ta veel õpilane, kuid nüüdseks juba arst. Esimeses osas peab Meredith kaaslase kodust välja viskama ning õigeks ajaks tööle jõudma. Tegu on ju tema esimese tööpäevaga uues kohas. Ta hakkab tasapisi tutvuma oma uute ja ambitsioonikate töökaaslastega
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close