logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film HD
R, 25.11
L, 26.11
P, 27.11
E, 28.11
T, 29.11
K, 30.11
Eile
Täna
Homme
P, 04.12
E, 05.12
T, 06.12
K, 07.12
N, 08.12
R, 09.12
01:20
Ameerika afäär
Krimi, Draama, Filmid, USA, 2013. Aasta
Irving Rosenfeld ja tema ahvatlev kaalanna Sydney on sunnitud tegema koostööd FBI-ga, et vastutasuks oma vabaduse eest mängida neile kätte neli suurt suli.
04:00
Pärast. Kui sädemeid lendas
Draama, Filmid, USA, 2020. Aasta
Tessa (Josephine Langford) elab purunenud armastust sügavalt ja valusalt üle. Hardin (Hero Fiennes Tiffin) oli talle kõik. Noormees, kes kinkis peadpööritavaid seiklusi, hingematvaid suudlusi, värisema panevaid puudutusi, kireöid. Kõik, mis tungis hingesügavusse ja jäi igaveseks mällu. Nüüd on jäänud veel vaid talumatu valu ja musttuhat mõtet. Miks? Kas ta oli Hardinile kõigest seiklus, järjekordne mängukann? Tessa ohverdas tema nimel kõik: sõbrad, armastavad vanemad, õpingud, paljutõotava karjääri. Nüüd aga on aeg tuhast tõusta ja edasi minna, saagu mis saab. Sinu ees avanevad uued võimalused, mis viivad maailma, millest sa ei osanud mõeldagi.
06:00
Munade päästmine
Seiklus, Filmid, 2021. Aasta
Toto ja ta sõbrad peavad päästma munadest veel koorumata lapsukesed pärast seda, kui nad viiakse Aafrikasse gurmeetoiduüritusele.
08:00
Kogu mu elu
Draama, Filmid, USA, 2020. Aasta
Paari pulmaplaanid pööratakse pea peale kui peigmehel diagnoositakse maksavähk.
10:00
Reisijad
Seiklus, Draama, Romantika, Filmid, USA, 2016. Aasta
Jennifer Lawrence ja Chris Pratt mängivad seikluslikus ulmefilmis kahte reisijat, keda kosmoselaev teisele planeedile uue elu suunas transpordib. Olukord võtab ohtliku pöörde, kui nad äratatakse süvaunest 90 aastat enne sihtkohta jõudmist.
12:00
Rampage: Purustajad
Märul, Seiklus, Ulme, Filmid, USA, 2018. Aasta
14:00
Teismelised titaanid lähevad! Kinno
Märul, Animatsioon, Komöödia, Filmid, 1. Episood, USA, 2018. Aasta
15:30
Poolvend
Komöödia, Filmid, USA, 2020. Aasta
Mehhiko lennundusjuht Renato on šokeeritud, kui saab teada, et tal on ameeriklasest poolvend – vabameelne Asher, kellest ta midagi ei teadnud. Nad peavad koos ette võtma reisi, kasutades sama teed, mida nende isa kunagi Mehhikost USA-sse minemiseks.valis.
17:10
Blithe vaim
Komöödia, Filmid, 1. Episood, Inglise, 2020. Aasta
Spiritualisti seansile on tulnud kirjanik, kes ei suuda enam kirjutada, kuid spiritualist kutsub kogemata välja tema surnud esimese naise vaimu, mis viib kirjaniku keerulisse armukolmnurka oma praeguse abikaasaga.
18:50
Shazam!
Märul, Filmid, USA, 2019. Aasta
Meist igaühes on peidus superkangelane, kelle välja toomiseks läheb vaid pisut võlukunsti vaja. Billy Batsoni (Angel) puhul piisab sõna "SHAZAM!" hõikamisest ja tänu iidsele võlurile muutub 14-aastane kasulaps täiskasvanud superkangelaseks Shazamiks (Levi). Jumaliku keha, kuid lapse südamega Shazam naudib oma täiskasvanu versiooni, tehes seda, mida iga teismeline supervõimetega peale hakkaks: lõbutsedes nendega! Kas ta suudab lennata? On tal röntgennägemine? Kas ta saab kätest välgunooli pilduda? Kas saab sotsiaalteaduste kontrolltöölt puududa? Shazam asub lapseliku rõõmu ja muretusega oma võimete piire kompima. Kuid samas peab ta oma võimeid kärmelt talitsema õppima, et dr Thaddeus Sivana (Strong) juhitud kurjade surmavate jõududega võidelda.
21:00
Ämblikmees: Uus universum
Märul, Seiklus, Animatsioon, Filmid, USA, 2018. Aasta
"Ämblikmees: Uus universum" toob ekraanidele Brooklyni teismelise Miles Moralese ja lõputute võimalustega universumi, kus maskikandjaid on enam kui üks.
23:00
Ämblikmees: Kodust kaugel
Märul, Seiklus, Ulme, Filmid, USA, 2019. Aasta
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun