logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film HD
R, 12.08
L, 13.08
P, 14.08
E, 15.08
T, 16.08
K, 17.08
Eile
Täna
Homme
P, 21.08
E, 22.08
T, 23.08
K, 24.08
N, 25.08
R, 26.08
01:45
Keegi, kes hoolib
Laste, Komöödia, Filmid, USA, Inglise, 2020. Aasta, R
Ülimalt enesekindel Marla Grayson (Rosamund Pike) on professionaalne kohtu määratud eestkostja, kes oma tosinatelt hoolealustelt seaduslikul, kuid kaheldaval viisil vara välja petab. Marla ja ta äripartner Fran (Eiza González) kasutavad hästi välja töötatud pettust tõhusalt ka oma uusima ohvri peal, kelleks on pärijateta ja pereta rikas pensionär Jennifer Peterson (Dianne Wiest). Kuid kui selgub, et sihtmärgil on samuti sünge saladus ja ta on gangsteriga seotud, peab Marla ebaausas ja ebaõiglases kiskjate mängus oma taset tõstma.
03:50
Meie sõber
Draama, Filmid, USA, 2019. Aasta, R
"Meie sõber" on tõsieluline, inspireeriv, kurb ja lummav lugu Teague'i perekonnast. Ajakirjaniku Matti (Casey Affleck), ta särtsaka naise Nicole'i (Dakota Johnson) ja nende kahe tütre elu pööratakse pea peale, kui Nicole'il diagnoositakse surmav vähk. Paari parim sõber Dane Faucheux (Jason Segel) otsustab appi tulla, kui Matti kohustused hooldaja ja lapsevanemana üha väsitavamaks ja koormavamaks muutuvad. Kui Dane näeb, kui rängalt olukord Mattile, Nicole'ile ja kahele tüdrukule mõjub, otsustab ta oma elu ootele panna, et sõpradega lõpuni minna. Helde, kuigi keerukas žest osutub vägevamaks ja tähendusrikkamaks, kui keegi arvata oskas.
06:00
Väikesed naised
Draama, Romantika, Filmid, USA, 2019. Aasta, PG
Jo March reflects back and forth on her life, telling the beloved story of the March sisters – four young women, each determined to live life on her own terms.
08:10
Otsing
Draama, Müsteerium, Thriller, Filmid, USA, 2018. Aasta, pg-13
After his 16-year-old daughter goes missing, a desperate father breaks into her laptop to look for clues to find her.
09:50
Bloodshot
Märul, Filmid, USA, 2020. Aasta, PG-13
Ray Garrison, a slain soldier, is re-animated with superpowers.
11:40
007: Spectre
Märul, Seiklus, Thriller, Filmid, USA, 2015. Aasta, 12+
Suurbritannia/USA 2015 märul Lavastaja:Sam Mendes Osades: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux Salapärane sõnum minevikust ajendab James Bondi alustama omavolilist missiooni, mis viib ta Méxicosse ja lõpuks Rooma. Seal kohtub Bond Lucia Sciarraga (Monica Bellucci), kurikuulsa roimari imeilusa ja kättesaamatu lesega. Bondil õnnestub pääseda salajasele kohtumisele ja veenduda SPECTRE-nimelise kuritegeliku organisatsiooni olemasolus. Samal ajal seab Londonis asuva riikliku julgeolekuteenistuse uus juht Max Denbigh (Andrew Scott) kahtluse alla Bondi tegevuse tagamaad ja uurib sedagi, kui vajalik on tegelikult MI6, mida juhib M (Ralph Fiennes). Bond palub endale salaja appi Moneypenny (Naomie Harris) ja Q (Ben Whishaw) ning asub otsima Madeleine Swanni (Léa Seydoux), oma ammuse verivaenlase Mr White'i (Jesper Christensen) tütart, kes võib aidata tal kergitada SPECTRE-t ümbritsevat saladusloori. Palgamõrvari tütrena mõistab naine Bondi paremini, kui enamik inimesi seda iial teha suudaks.SPECTRE tuumikule lähemale jõudes mõistab Bond, et teda ja sedasama vaenlast (Christoph Waltz), keda ta nüüd leida püüab, ühendab üsnagi sünge side.
14:10
Peeter Pikk-kõrv
Animatsioon, Seiklus, Komöödia, Filmid, Austraalia, USA, 2018. Aasta, 6+
Põlvkondi lugejaid võlunud üleannetu ja seiklusjanuline kangelane Peeter Pikk-kõrv on sel korral peaosatäitja omaenda särtsakas tänapäevases komöödias. Peetri vaen hr McGregoriga (Domnhall Gleeson) jõuab filmis uuele tasemele, kui nad asuvad konkureerima naabermajas elava südamliku loomaarmastaja (Rose Byrne) tunnete pärast.
15:50
Roman J. Israel, Esq.
Krimi, Draama, Filmid, Kanada, United Arab Emirates, USA, 2017. Aasta, PG-13
Roman J. Israel, Esq.,on töökas ja idealistlik kaitseadvokaat, kes satub tormilisesse sündmuste jadasse. Olukord on kriitiline ja kasutusele tuleb võtta äärmuslike meetmed.
17:50
Kapten Phillips
Elulooline, Draama, Thriller, Filmid, USA, 2013. Aasta, 12+
Tõsielusündmustel põhinev film räägib sellest, kuidas Somaalia piraatide laev kaaperdab Ameerika konteinerlaeva, mille kapten on Richard Phillips.
20:00
007: Surm peab ootama
Märul, Thriller, Filmid, 8. Episood, Inglise, USA, 2021. Aasta, 12+
1962. aastal alanud saaga 25. filmis "007: Surm peab ootama" on Bond (Daniel Craig) tegevteenistusest lahkunud ning naudib rahulikku elu Jamaical. See rahu saab aga rikutud, kui ilmub välja tema vana sõber, CIA agent Felix Leiter (Jeffrey Wright), et Bondi abi paluda. Missioon päästa röövitud teadlane osutub oodatust tunduvalt keerukamaks, viies Bondi vastamisi salapärase kurikaelaga, kes on relvastatud uue ohtliku tehnoloogiaga.
22:40
Lady Macbeth
Draama, Filmid, Inglise, 2016. Aasta, 18+
19. sajandil Inglismaa maapiirkonnas pannakse noor naine raha eest mehele. Peagi tekib naise ja tema töölise vahel afäär, mis tekitab naises iha, mis ei tunne piire.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun