logo
logo
Esileht
TV kava
TV3 Film HD
K, 15.03
N, 16.03
R, 17.03
L, 18.03
P, 19.03
E, 20.03
Eile
Täna
Homme
R, 24.03
L, 25.03
P, 26.03
E, 27.03
T, 28.03
K, 29.03
00:40
Püssirohu jäätisekokteil
Märul, Krimi, Filmid, USA, 2021. Aasta
02:40
Telesaade
Filmid, USA, 2022. Aasta
Pärast seda kui ekstsentriline miljardär loob ravimi nimega INOC, mis peatab vananemisprotsessi, paistab tulevik, kus surma enam ei eksisteeri. Näiliselt kahjutu laste mänguasja kaudu jutustatakse inimkonna saatuse lugu.
04:20
Paksmagu
Märul, Komöödia, Filmid, Inglise, USA, 2020. Aasta
Inglismaa, Kanada, USA 2020 komöödia, fantaasia Lavastaja:Eshom Nelms,Ian Nelms Osades: Mel Gibson, Walton Goggins, Chance Hurstfield Räpane alkohoolikust jõuluvana võitleb oma allakäigu peatamise nimel. Samal ajal palkab hooletusse jäetud 12-aastane Billy mehe, et tappa jõuluvana pärast seda kui ta on oma sussi seest leidnud söetüki.
06:00
Fredrick Fitzelli haridus
Draama, Filmid, Kanada, 2020. Aasta
Pärast juhuslikku kohtumist noorpõlve tuttavaga rändab Fred sõna otseses mõttes oma minevikku.
07:50
Püssirohu jäätisekokteil
Märul, Krimi, Filmid, USA, 2021. Aasta
09:50
Titaan
Thriller, Filmid, Prantsuse, 2021. Aasta
Lapsepõlves sattus Alexia autoavariisse ja sellest peale on tema pähe monteeritud titaanplaat. Õnnetusest on möödas 15 aastat ning täiskasvanuks saanud tüdruk töötab nüüd striptiisitarina ja tunneb vastupandamatut seksuaalset tõmmet autode vastu. Täiesti uskumatul moel rasedaks jäänud Alexiat hakkavad tabama ohjeldamatu agressiivsuse hood, mis muudavad ta ohtlikuks teistele inimestele tema ümber.
11:40
Godzilla II: koletiste kuningas
Märul, Seiklus, Pere, Filmid, USA, Jaapan, Hiina, Kanada, 2019. Aasta
Uues loos võitlevad krüptozooloogia agentuuri Monarch liikmed kangelaslikult jumalalaadsete koletistega, kelle seas on ka võimas Godzilla, kes peab astuma vastamisi Mothra, Rodani ja oma suurima vaenlase, kolmepealise Kuningas Ghidorah'ga. Seni vaid müüdiks peetud iidsed superliigid ilmuvad taas välja ja igaüks neist tahab ülemvõimu saavutada, seades inimkonna eksistentsi suurde ohtu.
14:00
Lumeinimese poeg 2
Animatsioon, Filmid, Belgia, Prantsuse, 2020. Aasta
Adami isa peab päästma Alaska ökosüsteemi, ja Adam kogub tema koju tagasi toomiseks kokku kogu pere: ema ja nende kodus elavad loomad. Meeskond näitab kõigile, milleks nad võimelised on.
15:30
Tiigri kasvatamine
Pere, Filmid, USA, 2022. Aasta
Noor poiss avastab enda kodu lähedalt metsast puuri pandud tiigri.
17:10
Godzilla vs. Kong
Märul, Ulme, Filmid, USA, 2021. Aasta
Filmis "Godzilla vs. Kong" lähevad müütilised legendid vastamisi aegade suurimas lahingus, kui kaalul on maailma saatus. Kong ja ta kaitsjad võtavad ette ohtliku teekonna, et leida ta tõeline kodu. Nende seas on ka noor orvust tüdruk Jia, kellega Kongil tekkis ainulaadne ja tugev side. Kuid ootamatult satuvad nad kõikjal maailmas hävingut põhjustava raevunud Godzilla teele. Nähtamatute jõudude ärgitatud eepiline kahe titaani lahing on alles sügaval Maa sisemuses asuva mõistatuse algus.
19:00
Bridget Jonesi päevik
Komöödia, Draama, Romantika, Filmid, USA, Prantsuse, Inglise, Iiri, 2001. Aasta
Suurbritannia/Prantsusmaa 2001 romantiline komöödia Lavastaja: Sharon Maguire Osades: Reneé Zellweger, Colin Firth, Hugh Grant, Jim Broadbent 32-aastane Bridget (Renée Zellweger) otsustab uue aasta esimesel päeval, et on aeg alustada uut elu... ja kõik muudatused oma päevikusse kirja panna. Sellest päevast peale on kõige provokatiivsem, erootilisem ja hüsteerilisem raamat tema öölaual just seesama, mida ta ise kirjutab. Talle omase seikluslikkusega võtab Bridget elult kõik, mis võtta annab, olgu selleks siis magamine oma otsese ülemusega (Hugh Grant) või plaanid seoses pealtnäha täiesti sobimatu Mark Daryga (Colin Firth), ei löö see tüdruk risti ette millegi ees. Hoiatus: Bridgeti elustiili järgmine võib olla ohtlik teie tervisele. Renée Zellweger kandideeris Bridgeti rolli eest parima naispeaosa Oscarile.
20:40
Viimane pilk
Märul, Filmid, USA, 2021. Aasta
Häbisse langenud endine politseinik otsustab kolida metsa, et sealt lohutust leida. Tema rahulik elu saab aga otsa, kui ta värvatakse eraviisiliselt ühte mõrva uurima.
22:30
Surm relvavõitluses
Märul, Filmid, USA, 2021. Aasta
New Yorgis armub noor mees oma isa vaenlase tütresse.
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun