logo
logo
Esileht
Uudised
Võta meelelahutus endaga maale kaasa!
04/05/2022

Võta meelelahutus endaga maale kaasa!

Suvi hakkab aina lähemale jõudma ning juba vähem kui kuu pärast jõuab suvi meie õuele. Inimesed hakkavad linnast tasapisi oma maakodudesse liikuma, kuid maal ei pea ilma jääma meelelahutusest, millega seni harjunud oled. Meelelahtust, mida saab ka linnas nautida, saad Home3 abil nautida oma maakodus ning isegi siis, kui see asub ka Eesti kõige kaugeimas nurgas.

Home3 satelliittelevisioon on parim valik piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla. Raadiohääl Liis Lusmägi on ka oma maakodusse valinud Home3 teleteenuse, sest tema sõnul „oli Home3 satelliitantenn telepildi põldude ja metsade vahele toomiseks ideaalne lahendus“.

Loe lähemalt Liisi maakodu soetamisest ja elust maal SIIT.

Kui otsustad oma maakodusse soetada Home3 teenuse, ei pea Sa paigalduse pärast muretsema, sest Home3 tehnik paigaldab antenni ja veab vajalikud juhtmed. Samuti aitab ta digiboksi teleriga ühendada, ning õpetab, kuidas teenust kasutada. Sobivaim koht antenni jaoks leitakse kliendi soove arvestades ning satelliitantenni paigaldamine on lihtne ja kiire. Home3 teenusega liitudes on standardpaigaldus kliendi jaoks tasuta. Kogu paigaldusprotsess võtab tavaliselt aega umbes üks tund.

Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata nutiseadmest, laadi alla Go3 mobiilirakendus ning naudi oma lemmiksaateid just seal, kus sa parasjagu viibid! Olenevalt Home3 paketist saad ligipääsu teatud Go3 sisule, näiteks „Kodu“ paketis sisaldub Go3 „TV ja filmid“ pakett. Home3ga saad teleteenust nautida samal ajal nii telerist kui ka Go3 mobiiliäpist – kui Sina soovid vaadata näiteks uudiseid ning kaaslane filmi, siis saate mõlemad vaadata just seda, mida parasjagu soovite!

Seega saad oma maakodus veeta päevase aja rohides, grillides või muru niites ning õhtuti vaadata telekast oma lemmikut meelelahutust. Maakodus on alati palju askeldamist, kas siis õues või ka siseruumides ning võib juhtuda, et ei jõua õigel ajal teleri ette, kui lemmikprogramm käima hakkab. Ole mureta, sest Home3 teenuses on ka järelvaatamine, mis võimaldab filme, sarju ja saateid vaadata endale sobival ajal! Seega ei pea Sa kellaaja pärast enam muretsema, sest saad ise otsustada, millal saated ja filmid hakkavad ning soovi korral saad neid kasvõi mitu korda järele vaadata! Järelevaatamise kasutamiseks on vajalik internetiühendus.

Loe ka: Milline TV pakett sobib Sulle? ja Home3 või Go3 – milline teleteenuse pakkuja sobib just Sinule?

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

 

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun