logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 või Go3 – milline teleteenuse pakkuja sobib just Sinule?
18/03/2021

Home3 või Go3 – milline teleteenuse pakkuja sobib just Sinule?

Tänapäeval on mitmeid teleteenuste pakkujaid, kes pakuvad põnevat ning kaasahaaravat sisu. Ka Home3 ja Go3 on mõlemad teleteenuse pakkujad, aga mis on nende erinevused? Siinkohal anname Sulle neist mõlemast ülevaate, et saaksid otsustada, milline teleteenus võiks just Sinule kõige paremini sobida.

Teleteenuse pakkuja Home3

Home3 on satelliittelevisiooni pakkuja, mis tähendab seda, et telepilt jõuab Sinuni üle õhu ehk satelliidi vahendusel. SAT TV eeliseks on väga lai leviala, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiililevist. Satelliittelevisiooni kasutamiseks on vaja koju paigaldada satelliitantenn. Paigalduse pärast ei pea Sa muretsema, seda teevad kogenud Home3 tehnikud. Standardpaigaldus ja seadmed on Sulle tasuta.

Satelliittelevisiooni teenuse puhul on oluline, et satelliidilt vastuvõetavale signaalile ei tohi ette jääda mistahes segavaid takistusi. Kvaliteetseks vastuvõtuks peab olema side satelliidi ja majale paigaldatud antenni vahel nii-öelda „otsenähtav“ ning seetõttu on oluline leida satelliitantenni paigaldamiseks koht, kus kõrged puud või teised kõrged objektid signaali ei segaks.

Home3 valikus on kõik põhilised Eesti ja välismaised telekanalid, lisaks populaarsed eestikeelsete subtiitritega filmikanalid ja eestikeelsete kommentaaridega spordikanalid. Näiteks Home3 Kodu+ pakett on suurima kanalite arvuga üle õhu leviv pakett Eestis.

Kellele sobib Home3 teleteenus?

Home3 satelliittelevisioon on parim valik, kui elad piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla.

Kuidas ja kus saab Home3 teleteenust kasutada?

Home3 teleteenust saad nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ja digiboksi abil. Kui peaks juhtuma, et kolid, saad seadmed kaasa võtta. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata nutiseadmest, laadi alla Go3 mobiilirakendus ning naudi oma lemmiksaateid just seal, kus sa parasjagu viibid! Olenevalt Home3 paketist saad ligipääsu teatud Go3 sisule, näiteks Kodu paketis sisaldub Go3 „TV ja filmid“ pakett. NB! Home3ga saad teleteenust nautida samal ajal nii telerist kui ka Go3 mobiiliäpist – kui Sina soovid vaadata näiteks uudiseid ning kaaslane filmi, siis saate mõlemad vaadata just seda, mida parasjagu soovite!

Loe ka: Milline TV pakett sobib Sulle?

Teleteenuse pakkujad

Teleteenuse pakkuja Go3

Go3 on uue põlvkonna teleteenus, mille kasutamiseks pole vaja paigaldada mingeid seadmeid – teenuse kasutamiseks on vaja väga head internetiühendust ning nutiseadet. Go3 saad vaadata samal ajal kuni kahest seadmest korraga. Go3-st leiad spordiülekanded, üle 40 telekanali otsepildis ning reklaamivabalt sadu filme ja sarju. Valikus on Hollywoodi kassahitid, Vene klassika ja põnevad dokumentaalid. Samuti parimad seriaalid nii meilt kui mujalt maailmast. Filmidel ja sarjadel on eestikeelsed subtiitrid, lastesisu on eestikeelse pealelugemisega.  Go3ga näed TV3 populaarseid sarju enne tele-eetrit!

Kellele sobib Go3 teleteenus?

Go3 on parim lahendus inimestele, kes ei saa või ei soovi koju paigaldada satelliitantenni ning kes elab piirkonnas, kus on hea kiirusega internet.

Kuidas ja kus saab Go3 teleteenust kasutada?

Süle- ja lauarvutis saad Go3 teenust kasutada otse läbi veebibrauseri. Liigu aadressile www.go3.tv ja saad kohe enda lemmiksisule ligi. Nutitelefonides ja tahvlites kasutamiseks laadi alla Go3 mobiilirakenduse, samuti on eraldi rakendus olemas uuemate telerite jaoks  (Samsung, LG jt). Kui sul ei ole nutitelerit, saad Go3 teenust kasutada kas Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil.

Loe ka: Veel üks hea põhjus, miks olla Home3 teleteenuse klient!

Teleteenuse pakkujad

Kui Sul on küsimusi Home3 või Go3 teleteenuse kohta, kirjuta meile veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, helista 698 9000 või saada meile kiri info@home3.ee.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun