logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 – teleteenus, piiramatu internet ja seadmed mugavalt ühest kohast
15/06/2022

Home3 – teleteenus, piiramatu internet ja seadmed mugavalt ühest kohast

Kiire elutempo juures on oluline korraks aeg maha võtta ja lõõgastuda. Väsitava päeva lõpuks on ikka hea diivanile pikali visata ja nautida mõnusat kodumaist meelelahutust. Meie teame, kui oluline on argipäeva pingetest vabaneda ning Home3 teleteenus just selle jaoks soodsat keskkonda pakubki.

Home3 pakutavatest telepakettidest leiab iga pereliige just endale meelepärase sisu. Oleme koostanud oma kanalivaliku järgides põhimõtet, et teenuse kasutaja saab olla kursis nii oluliste päevauudiste kui ka kaasahaaravate spordisündmustega – meie klient meelelahutusest puudust ei tunne.

Lisaks pakume on laia valikut filmi- ja sarjakanaleid, kust leiavad oma lemmikud komöödiate, põnevus- ja krimifilmide ning ka kvaliteetsete draamasarjade fännid. Lisaks meelelahutusele saab vahelduseks uusi teadmisi koguda loodus- ja ajaloosisuga telekanalitelt. Mõeldes ka pere kõige pisemate peale, oleme kanalivalikusse lisanud ka lastekanaleid. Samuti leiavad eelkooliealised lapsed õpetliku sisuga lastesaateid.

Milline Home3 pakett just Sulle kõige paremini sobib? Kui armastad eksklusiivsust ja vabadust kasutada kõiki võimalikke lahendusi, siis on Sinu jaoks ideaalne „Kodu+“ telepakett. See hõlmab endas kõige laiemat valikut telekanaleid ja meelelahutust nii kodu- kui välismaalt, samuti spordi- ja dokumentaalsisu. „Kodu+“ lahendusega ei pea Sa kunagi tundma, et jääd millestki ilma, sest kogu sisu on Sinu jaoks kättesaadav.

Lisaks teleteenusele pakume ka koostöös Tele2-ga piiramatu mahu ja kiirusega internetti. Piiramatu mahuga internet võimaldab kõikidel pereliikmetel täpselt nii palju netiavarustes surfata, kui vähegi hing ihkab. Mahupiiranguta internetipakett on parim valik just siis, kui peres on palju liikmeid, kes kõik vajavad igapäevatoimetuste tegemiseks internetiühendust. Kui Sa oled juba Home3 teleteenuse klient ja soovid juurde ka internetti, siis võta meiega ühendust!

Soovid lisaks teleteenusele ja internetile ka koduseid seadmeid uuendada? Pole probleemi! Meil on lai valik LG ja Samsungi telereid soodsa järelmaksuga. Valikust leiad väikse teleri saunamajja või suure elutuppa, et nautida oma lemmiksisu kvaliteetse ekraanipildi vahendusel. Lisaks telerile pakume ka soodsat võimalust lisavaatajakoha tellimiseks, et korraga saaks iga pereliige just talle meeldivat sisu vaadata.

Lisaks teleritele on meil valikus ka robottolmuimejad ja sülearvuti. Kogu meie seadmete valikuga saad tutvuda lähemalt SIIN!

Uus nutiteler pakub lisaks selgele pildikvaliteedile ka põnevaid võimalusi uue põlvkonna teleteenuse Go3-e sisu avastamiseks. Uue põlvkonna teleteenusest Go3 ja selle võimalustest saad lähemalt lugeda SIIT!

Liitu Home3-ga ja võta teleteenus, internet  ja seadmed mugavalt ühest kohast! 

Loe ka: Milline TV pakett sobib Sulle? ja Lisaseadmed, mis täiustavad kodust meelelahutust

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun