logo
logo
Esileht
Uudised
Lisaseadmed, mis täiustavad kodust meelelahutust
30/12/2021

Lisaseadmed, mis täiustavad kodust meelelahutust

Home3 SAT TV ei sõltu kaabli levialast ega mobiilimastide olemasolust ning levib kõikjal Eestis! Home3 lisateenused nagu järelvaatamine ja videomaailm vajavad aga kasutamiseks piisava kiirusega internetiühendust. Kui elad piirkonnas, kus mobiilne internet on kehv või kui wifi-ruuteri signaal ei levi igasse tuppa, siis saad abi kasulikest lisaseadmetest. Suundantenn, wifi leviala laiendaja ning wifi-süsteem aitavad muuta kodust meelelahutust veelgi mõnusamaks. 

Suundantenn Triax

Kui elad piirkonnas, kus mobiililevi pole mobiilse interneti kasutamiseks piisavalt hea, siis soovitame kasutada suundantenni. Triax suundantenn võimendab mobiililevi ning tagab stabiilse ja antud piirkonnas kiireima võimaliku internetiühenduse.

Triax mobiilse interneti suundantenn on kompaktne, kuid võimas – signaalivõimendus on kuni 11dB. Triax suundantenn on investeering tulevikku – see võimaldab kiiret 4G LTE internetti, kuid on ka 5G valmidusega.

Soovitame suundantenni paigaldamisel kasutada Home3 tehnikute abi. Küsi suundantenni pakkumist Home3 klienditeeninduselt 698 9000 või info@home3.ee

mobiilne internet suundantenn

Wifi leviala laiendaja TP-Link RE200

Pea igas kodus on mõni ruum, kuhu kvaliteetne wifi signaal ei ulatu. Wifi leviala laiendaja TP-Link RE200 on suurepärane abiline nii Home3 kui ka Go3 kliendile. See aitab wifil jõuda ka sinna, kuhu ruuteri tekitatud signaal ei ulatu. Samal ajal saab wifi leviala laiendajat kasutada ka digiboksi internetti ühendamiseks LAN-kaabliga.

Wifi laiendajat on väga lihtne seadistada ning liigutada, paigaldades see lihtsalt teise pistikusse. Wifi laiendaja võimaldab kuni 300Mbps kiirusega internetti.

Vaata meie kodulehelt: Wifi leviala laiendaja TP-Link RE200

wifivõrgulaiendaja wifivõrgulaiendaja

Wifi-süsteem Deco M4

Deco M4 wifi-süsteem laiendab wifi leviala kõikjale Sinu kodus ning pakub hulgaliselt lisavõimalusi!

Wifi-süsteem loob wifivõrgu ka kõige kaugemasse nurka Sinu kodus – komplektis oleva kolme seadmega katab wifi levialaga ära kuni 240 ruutmeetrise suurusega maja. Kolm seadet tagavad koostöös katkematu internetiühenduse – nutiseade valib automaatselt lähima ja kiireima Deco seadme. Wifi-süsteem on suurepärane lahendus ka neile, kes oma telefonist nutitelerisse pilte ja videoid jagavad.

Wifi-süsteem sobib suurepäraselt kodudesse, kus on rohkem internetitarbijaid, sest korraga on lubatud sellesse võrku ühenduda kuni 100 seadet. Deco seadmeid on võimalik juhtida nii nutirakenduse kui ka häälkäsklustega Alexa nutiseadme abil.

Võimalik on luua eraldi „külalisvõrk“ ning kasutajaprofiilid. Deco M4 wifi-süsteem laseb igale profiilile määrata ajalimiite ja piirata interneti kasutamise aega. Samuti on võimalik filtreerida veebilehti, mida kasutaja saab külastada ning reguleerida mängude, meedia, allalaadimiste ja muu hulka. Wifi-süsteem annab ülevaate, milliseid veebilehekülgi lapsed kasutavad ning võimaldab määrata interneti kasutamise graafikut või wifit pausile panna.

Vaata meie kodulehelt: Wifi-süsteem Deco M4

wifilaiendaja wifilaiendaja

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun