logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 teleteenuse klient näeb rohkelt spordikanaleid!
18/01/2022

Home3 teleteenuse klient näeb rohkelt spordikanaleid!

TV3 Sport telekanalid on spordisõprade seas alati populaarsed olnud. Home3 kliendina on Sul aga eelis, sest meie valikus on mitmeid spordikanaleid, mida mujalt ei näe! Tutvustame siinkohal Home3 telepakettidesse kuuluvaid spordikanaleid, milliseid alasid need üle kannavad ning milliseid spordikanaleid meie kliendina lisaks näed.

TV3 Sport

TV3 Sport (varem TV Play Sports) on Baltikumi juhtiva spordikanalina vaatajaid rõõmustanud juba 2009. aastast. TV3 Sport kannab aastas üle ligi 1500 spordisündmust ehk üle 3000 tunni parimat sporti ning seda HD-kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega!

TV3 Sport kannab üle kõiki suurimaid spordisündmusi nagu Inglise kõrgliiga, DFB-Pokal, Hispaania jalgpalli karikavõistlused, korvpalli Euroliiga, NBA, FIBA rahvuskoondiste mängud ja kvalifikatsioonid, 7DAYS Euro Cup, Leedu korvpalliliiga Betsafe LKL, võitluskunstiliigad UFC, KOK ja KSW, kergejõustiku Teemantliiga, WRC autoralli, MotoGP ja palju muud. TV3 Sport kannab reeglina üle kõige suuremaid spordiliigasid ja tähtsamaid kohtumisi, väiksemaid mänge näitavad TV3 Sport 2 või TV3 Sport Open.

Home3 kliendid leiavad TV3 Sport HD kanali positsioonilt nr 10. Kanal on Home3 Kodu ja Kodu+ telepakettides, Starter paketile on seda võimalik lisada spordikanalite teemapaketi või noppekanalina.

TV3 Sport 2

TV3 Sport 2 lisandus TV3 spordikanalite perega aastal 2018. See tõstis kahe kanali peale edastatavate spordiülekannete mahu rohkem kui 6000 tunnini aastas! Ka TV3 Sport 2 kanal on nähtav HD kvaliteedis ja parimaid tippspordi ülekandeid saab nautida eestikeelsete kommentaaridega!

TV3 Sport 2 kanalilt näeb: Inglise kõrgliiga, korvpalli Euroliiga, Ameerika ülikoolikorvpall NCAA, Hispaania ACB korvpalliliiga, Hispaania jalgpalli Super Cup, jäähokiliiga KHL, WRC autoralli ja teisi parimad spordiülekanded.

Home3 kliendid leiavad TV3 Sport 2 HD kanali positsioonilt nr 12. Kanal on Kodu ja Kodu+ telepaketis, Starter paketile on seda võimalik lisada spordikanalite teemapaketiga.

TV3 Sport 3

TV3 Sport 3 telekanal on ülekandepõhine telekanal. TV3 Sport 3 näitab kõiki meie spordiõiguste portfelli kuuluvate tippliigade ülekandeid, mis TV3 Sport ja TV3 Sport 2 kanalitesse ei mahu, eriti kui samaaegselt on käimas mitu olulist spordiülekannet. TV3 Sport 3 kanalilt näeb peamiselt UFC, DFB Pokali, Euroliiga, EuroCupi, WWE, Copa del Rey, NBA, ACB liiga, Inglise kõrgliiga ja KHLi ülekandeid.

TV3 Sport 3 kanalit näevad Home ja Go3 kliendid. Home3 kliendid leiavad TV3 Sport 3 telekanali kanali positsioonilt 111. TV3 Sport 3 kanali saab Home3 endale Kodu+ paketiga, Starter ja Kodu pakettidele on seda võimalik lisada spordikanalite teemapaketiga.

 TV3 Sport Open

2021. aasta veebruaris lisandunud uus spordikanal TV3 Sport Open on nähtav kõikidele Home3 klientidele alates Starter paketist. TV3 Sport Open kanalil saab ülekandeid nautida eestikeelsete kommentaaride saatel!

TV3 Sport Open kanalilt näeb ülekandeid erinevatelt spordialadelt ja tippliigadelt: ATP tennis, KHL jäähoki, WWE showmaadlus, Vormel E, MXGP, FIFA World Cup kvalifikatsioonid, ACB liiga, Euroliiga, Speedway, korvpalli Meistrite liiga ja teisi ülekanded, mis põhikanalitesse TV3 Sport ja TV3 Sport 2 ei mahu.

TV3 Sport Open kanalit saavad nautida Home3 ja Go3 kliendid. TV3 Sport Open kanalit näevad Home3 Starter, Kodu ja Kodu+ telepaketi omanikud. Home3 kliendid leiavad kanali positsioonilt 112.

NBA TV

Home3 ja Go3 näitavad eksklusiivselt Eestis 24/7 telekanalit NBA TV. Kanalilt näeb otseülekandeid suurematest ja väiksematest NBA mängudest ning palju huvitavat lisasisu.

Tõeline korvpallisõber saab lisaks NBA mängudele nautida uudistesaateid, kommentaatorprogramme, tseremooniate ülekandeid, pealtpaneku võistluseid, pressikonverentse, meeskondade eelvaateid, ajalooliste mängude korduseid ja palju muud.

HD kvaliteedis NBA TV on Home3 klientidele nähtav positsioonil 13. NBA TV kanali leiavad Home3 kliendid Kodu ja Kodu+ pakettidest, Starter paketile on seda võimalik lisada spordikanalite teemapaketiga.

Setanta Sports 1

Spordikanal Setanta Sports 1 näitab jalgpalli, tennist, MMA-d, motosporti ja golfi. Täpsemalt kuuluvad nende spordiülekannete portfelli Hispaania jalgpalliliiga La Liga, Itaalia jalgpalliliiga Serie A, Prantsusmaaa jalgpalliliiga Ligue 1, Hollandi jalgpalli kõrgeim liiga Eredivisie, Belgia jalgpalli Pro League ja Šoti professionaalne jalgpalliliiga SPFL. Endiselt saab Setanta kanalitelt näha golfiturniire Masters Tournament ning European Tour.

Hiljuti lisandusid Setanta kanalile kolm vägevat lisa: WTA tenniseturniirid, MMA organisatsioon Bellator ning Ameerika autoralli NASCAR. Home3 kliendid leiavad Setanta Sports 1 kanali positsioonilt nr 11. Kanal on Home3 Kodu ja Kodu+ telepakettides.

Eurosport 1 ja Eurosport 2

2021. aastal lisandusid Home3 kanalivalikusse ka paljuküsitud spordikanalid Eurosport 1 ja Eurosport 2!

Eurosport 1 ja Eurosport 2 vahendusel saame nautida kõrgetasemelisi spordisündmuseid nagu tennise Grand Slam turniirid Australian Open, Roland-Garros ja U.S. Open ning kõik jalgrattasõidu Grand Tour võistlused, sealhulgas Tour de France. Lisaks näeb Eurospordi kanalitelt väga palju erinevaid spordialasid nagu golf, snuuker, iluuisutamine, mäesuustaamine, laskesuusatamine, lumelauasõit, suusahüpped, vigursuusatamine, judo, rattasõit, surfamine, võrkpall, kriket, ratsutamine, ragbi, jalgpall ja palu-palju muud.

Eurospordi kanaleid saavad näha Kodu+ telepaketi omanikud, kes on aktiveerinud oma telepaketi hinnas oleva Go3 konto. Go3 aktiveerimise kohta loe lähemalt siit. Eurosport 1 kanali leiavad Home3 kliendid positsioonilt 29 ning Eurosport 2 kanali numbri alt 30.

 

Loe, milliseid ülekandeid jälgida, kui tahad näha Eesti sportlasi:  Ela kaasa Eesti sportlastele!

 

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun