fbpx
logo
logo
Esileht
Noppekanalid

Noppekanalid (5 tk)

Sul on võimalik põhipaketile lisaks valida ka üksikuid noppekanaleid. Hind 1.49€ tk/kuus.

TV3 Sport HD

Toome Sinuni olulised otseülekandeid jalgpallist, korvpallist, motospordist, jäähokist ja paljust muust ning seda ka HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega.

TV3 Film HD

TV3 Film on populaarne filmikanal, mis näitab ööpäevaringselt parimaid Hollywoodi kassahitte ja seda ilma reklaamipausideta! Filmivalikust leiab värskeid komöödiaid, draamasid, põnevikke, animafilme ja palju muud!

TV1000 Action

TV1000 Action filmikanal, mis näitab Hollywoodi ja Euroopa märulifilme. Filmivalikus on krimipõnevikke, psühholoogilisi põnevusfilme, ulmet ja märulit, sõjadraamasid ning õudusfilme. Filme näidatakse reklaamipausideta. Eestis näidatakse TV1000 Action filme originaalkeeles ja eestikeelsete subtiitritega. Soovi korral venekeelse pealelugemisega.

TV1000 Russkoe Kino 

TV1000 Russkoe Kino on  filmikanal, mis näitab nii uusi kui ka vanu populaarsemaid vene filme. Telekanal on reklaamivaba.

Viasat History HD

Viasat History on tõsielukanal, mis on keskendunud ajaloolistele dokumentaalfilmidele ja dokumentaalsarjadele. Eestis näidatakse kanalit originaalkeeles, eestikeelsete subtiitritega. Soovi korral venekeelse pealelugemisega.

1
.49
€/kuu
Küsi pakkumist
TV3 Sport HD
Toome Sinuni olulised otseülekandeid jalgpallist, korvpallist, motospordist, jäähokist ja paljust muust ning seda ka HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega. Olulisemate edastusõiguste hulka kuuluvad UEFA Meistrite liiga, NBA, korvpalli Euroliiga, Inglismaa kõrgliiga (Premier League), Euroopa liiga, Rahvuste liiga, DFB Pokal, profipoksiturniir WBSS, jäähoki profiliiga KHL, ragbi Kuue Rahvuse Karikas, Euroopa käsipalli…
TV3 Film HD
TV3 Film on populaarne filmikanal, mis näitab ööpäevaringselt parimaid Hollywoodi kassahitte ja seda ilma reklaamipausideta! Filmivalikust leiab värskeid komöödiaid, draamasid, põnevikke, animafilme ja palju muud! Kanalil esilinastub igal aastal mitmesaja tunni jagu uusi hittfilme.
TV1000 Action
Hollywoodi ja Euroopa parimad märulid.
TV1000 Russkoe Kino
Vene filmikunsti paremad palad.
Viasat History HD
Ajalooteemalised tõsielusaated ja -sarjad.

Ära maga maha!

Soovin Home3 noppekanalit!
Nimi
Telefon
E-mail
Lisainfo ja kommentaarid


1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close