logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 teleteenuse eelised
10/12/2021

Home3 teleteenuse eelised

Home3 on Baltikumi suurim SAT TV operaator, kes pakub oma klientidele mitmeid hüvesid, mida ühelt kvaliteetseid TV teenuseid pakkuvalt ettevõttelt oodatakse. Peale suurepärase leviala on Home3 teleteenusega liitujale nii vajaminevad seadmed, standardpaigaldus kui ka järelvaatamine tasuta!

Järelvaatamine

Tänapäevase kiire elutempo juures on keeruline oma aega ning tegemisi telesaadete või filmide järgi planeerida, aga ometi tahaks ju oma lemmikuid siiski vaadata. Home3 järelvaatamisega saad filme, sarju ja saateid vaadata just endale sobival ajal tagantjärele. Eetris olnud saateid, sarju ja filme saab järele vaadata kuni seitse päeva. Spordisündmuseid saab järelvaatamise abiga vaadata kuni 48 tundi hiljem.

Järelvaatamise kasutamiseks peab digiboks olema ühendatud internetiga. Sisu kvaliteetseks vastuvõtmiseks peab interneti allalaadimise kiirus olema vähemalt 10Mbit/s. Parima kvaliteedi tagamiseks soovitame ühendada digiboksi internetiga võrgukaabli kaudu. Järelvaatamine on Home3 kliendile tasuta.

Tasuta standardpaigaldus

 Kui oled meie teleteenuse pakkumise vastu võtnud, siis peagi helistab Sulle Sinu piirkonna Home3 tehnik, kes pakub välja aja seadmete paigaldamiseks. Tehnik paigaldab antenni ja veab vajalikud juhtmed, samuti aitab digiboksi teleriga ühendada, vaatamiseks valmis seadistada ning õpetab ka digiboksi põhilisi toiminguid. Sobivaim koht antenni jaoks leitakse kliendi soove arvestades. Samas tuleb arvestada, et satelliitantenni ette ei tohi ette jääda segavaid takistusi nagu näiteks puud.

Satelliitantenni paigaldamine on lihtne ja kiire. Antenni juurest veab tehnik tuppa vaid ühe juhtme diskreetselt piki majaseina ja/või põrandaliiste. Tavaliselt on juhtme tuppa jõudmiseks vaja puurida vaid üks auk.

Home3 teenusega liitudes on standardpaigaldus kliendi jaoks tasuta. Kogu paigaldusprotsess võtab tavaliselt aega umbes üks tund.

Tasuta seadmed – digiboks ja satelliitantenn

Teleteenuse nautimiseks vajalikud seadmed – digiboks ja satelliitantenn, on Home3 kliendile tasuta! Valides internetiga paketi, saad tasuta ka vajamineva wifiruuteri.

Digiboks

Home3 pakub kaasaegset Samsungi hübriid-digiboksi GX-BT530SM. Hübriid-digiboks edastab telepilti nii satelliitsignaali kui ka interneti kaudu – otseülekandes kanalid kasutavad satelliidisignaali ning järelvaatamine toimib interneti teel.

Home3 digiboks läbis eelmisel aastal uuenduskuuri ning on nüüd veelgi võimsam ja töökindlam –järelvaatamine on nüüd palju kiirem, sujuvam ja kasutajasõbralikum. Lihtsalt ava telekava ja naudi kanalite sisu tagantjärele kuni 7 päeva. Lisaks parandasime nii digiboxi disaini kui ka jõudlust.

Home3 digiboks võimaldab koostada lemmikkanalite nimekirja ja määrata saadete meeldetuletusi. Lisaks on boksil võimas otsing, mis kuvab korraga vasteid nii saatekavast, järelvaatamisteenusest kui ka videomaailma tulemuste seast. Boxil on lisaks ka toredad funktsioonid nagu äratus ja unetaimer – saad määrata, millal digiboks automaatselt käivitub ja välja lülitub.

SAT antenn

Home3 teleteenust edastavad Euroopa juhtiv satelliitvõrgu pakkuja SES ning nende Astra-nimelised satelliidid. 2018. aasta seisuga said 65% Euroopa kodudest ehk umbes 167 miljonit majapidamist telepildi Astra satelliitidelt. Home3 teleteenust edastava satelliidi signaali levib kõikjal üle Eesti ja isegi väljaspool.

Kvaliteetse telepildi vastuvõtuks kasutab Home3 paraboolantenni, mille läbimõõt on 0,8 m. Tänu satelliitantennile ei sõltu Home3 satelliit-digitelevisioon mobiililevist ega kaabli olemasolust ning Home3 telepilt on ühtmoodi kvaliteetne nii maal kui linnas.

Loe ka: Milline TV pakett sobib Sulle? ja Home3 või Go3 – milline teleteenuse pakkuja sobib just Sinule?

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun