logo
logo
Esileht
Uudised
Viis kõige hirmsamat filmi, mida sel nädalal vaadata
17/10/2022

Viis kõige hirmsamat filmi, mida sel nädalal vaadata

Oleme jõudnud õuduskuu filmivaliku teise vaatusesse! Mida rohkem me jõuame Halloweenile lähemale, seda pimedamaks ja kõledamaks meie õhtud lähevad ning seda suurem soov on inimestel telerist vaadata filme, mis nendes õudusjudinaid tekitavad. Siin on viis filmi, mida õudukafännid sel nädalal TV3 Film kanalilt vaadata saavad. Kes julgeb, see vaatab…

„Kurja kutsumine: saatan sundis mind seda tegema“. Eetris 17. oktoober kell 21.00

„Kurja kutsumine: saatan sundis mind seda tegema“ (tuntud ka kui „Kurja kutsumine 3“) on 2021. aasta Ameerika õudusfilm, mille režissöör on Michael Chaves. Film on järg filmidele “Kurja kutsumine” (2013) ja ” Kurja kutsumine 2″ (2016) ning on „Kurja kutsumise“ universumi kaheksas osa. Patrick Wilson ja Vera Farm täidavad oma rolle paranormaalsete nähtuste uurijate ning autoritena Ed ja Lorraine Warren. Wan ja Peter Safran naasevad tootma filmi, mis põhineb Arne Cheyenne Johnsoni mõrva kohtuprotsessil, mis toimus 1981. aastal Connecticutis ning mis võib olla seotud deemonitega. Nad üritavad poisi hinge päästa ja selguvad enneolematud asjaolud. Mõrvar väidab aga vastu et temas elutses deemon ja sellepärast ei ole ta süüdi.

„La Llorona needus“. Eetris 18. oktoober kell 21.00

„La Llorona needus“ (mõnedel turgudel tuntud ka kui „Nutva naise needus“) on 2019. aasta Ameerika õudusfilm, mille režissöör on Michael Chaves. See on „Kurja kutsumise“ frantsiisi universumi kuues osa. La Llorona on Ladina-Ameerika folklooril põhinev film, mille peaosades on Linda Cardellini, Raymond Cruz ja Patricia Velásquez. Film jälgib 1973. aasta Los Angeleses ema, kes peab päästma oma lapsed pahatahtliku vaimu eest, mis üritab neid varastada. Nimelt leiab perekond Mehhiko rahvajutu nutvast leedist paranormaalse kummituse, mis tuleb surnuist tagasi, et piinata elavaid.

“Nunn“. Eetris 19. oktoober kell 21.00

Nunn on 2018. aasta Ameerika õudusfilm, mille lavastas Corin Hardy. See on 2016. aasta filmi „Kurja kutsumine 2“ ja „Kurja kutsumise“ frantsiisi universumi viies osa. Filmi peaosades on Taissa Farmiga, Demián Bichir ja Jonas Bloquet ning Bonnie Aarons kordab oma rolli deemonnunnana, Valaki kehastusena filmist „Kurja kutsumine 2“. Süžee järgib roomakatoliku preestrit ja nunna, kes saadetakse Vatikani käsul uurima noore nunna surma Rumeenia kloostris. Koos paljastavad nad ordu ebapüha saladuse. Riskides mitte ainult oma elude, vaid ka usu ja hingedega, astuvad nad vastu pahatahtlikule jõule

„Vimm“. Eetris 19. oktoober kell 23.00

Arvatavasti olete tuttav 2004. aasta USA film nimega „Vimm“ (ingl The Grudge). Õudusfilmide fännid kindlasti teavad. 2020. aastal naases kinolinadele „Vimm“, kuid 2004. aasta samanimelise filmi reboot. Film räägib ühest „needusest“, mis inimesi „haarab“ momendil, mil nad sisenevad Pennsylvania osariigi asuvasse majja, aadressiga 44 Reyburn Drive, Cross River.

Sarnaselt 2004. aasta filmile, on filmil mitu süžeeliini. Filmis tutvustatakse perekondi Spencer, Lander, Matheson ja Muldoon ning vaataja saab nende lugudega kaasas käia. „Vimm“ (2020) toimub kolmel erineval ajaperioodil – lugu leiab aset 2006. aastal, mil leseks jäänud detektiiv Muldoon satub uurima salapärast juhtumit, mis hõlmab maja, kus on toimunud varasemad kuriteod.

„Astraal 4: Viimane võti“. Eetris 21. oktoober kell 23.00

„Astraal 4: Viimane võti“ on 2018. aasta üleloomulik õudusfilm, mille režissöör on Adam Robitel ja stsenarist Leigh Whannel. See on „Astraali“ frantsiisi neljas osa ja sarja läbiva loo kronoloogias teine. Osades Lin Shaye, Angus Sampson, Leigh Whannell, Spencer Locke, Caitlin Gerard ja Bruce Davison jälgib film parapsühholoog Elise Rainierit, kes seisab sel korral silmitsi seni hirmsaima ja isiklikema kummitamisega, mis leiab aset ta oma lapsepõlvekodus.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun