logo
logo
Esileht
Uudised
TVPlay Home auhinnamängu võitjate emotsioonid UEFA Superkarika matšilt Türgis!
16/08/2019

TVPlay Home auhinnamängu võitjate emotsioonid UEFA Superkarika matšilt Türgis!

 14. augustil kohtusid UEFA Superkarika matšis eelmise aasta Meistrite Liiga võitja Liverpool ja Euroopa Liiga võitja Chelsea. Kui eelmisel aastal toimus jalgpallimaailma suursündmus Tallinnas, siis sel aastal Türgis. See ei takistanud tuliseid Eesti jalkafänne, kes hea meelega suursündmust Istanbuli vaatama lendasid.

TVPlay Home ja kohtumist üle kandud spordikanal TVPlay Sports saatsid mängu koha peale vaatama kuus õnnelikku klienti. Üks neist oli Paidest pärit tõsine vutifänn Riho Leevit. Saadud elamust ei suutnud vähendada ei Türgi tappev palavus, kipsis käsi ega lemmikmeeskonna allajäämine. „Kuigi Chelsea kaotas, on emotsioonid head. Mäng oli põnev ja sündmusterohke,“ kiitis Riho. „Liverpooli hümni kuuldes tuli ka endal kananahk peale“. Riho sõnul täitsid enamiku staadionist Liverpooli poolehoidjad, siniste särkide sektsioon oli tagasihoidlik.

Kogenud jalkasõbrast Rihole oli see juba kolmas välisvõistlus, mida ta viimasel kuul vaatama sõitnud. Seetõttu oskab ta lisaks mänguilule võrrelda ka korraldust: „Uskumatult hea teenindus! VIP piletiga kaasnes meil vastuvõtt punasel vaibal, süüa ja juua nii palju kui jaksasid, nahkistmed mängu vaatamiseks… Superluks!“

Artur, kes mängib Saue jalgpalliklubis, jõudis enda sõnul 3 päeva jooksul kogeda nii suurlinna tänavamelu kui ka Türgi jalgpallikultuuri. Ka talle hakkasid staadionil silma eelkõige Liverpooli värvid, kuid üksikutes sektorites võis märgata ka Chelsea fänne. „Mäng oli tasavägine ning vaheldusrikas. Tore oli oma silmaga näha tippjalgpallureid mängimas.“ Aktiivse jalgpallurina andis Artur professionaalse hinnangu ka mängijatele: „Eriti hea esitusega jäid silma Chelsea ridades mängivad Kante ja Pedro. Liverpoolist Firmino ning Fabinho.“

Ka Artur tänas fortuunat taevani ja kiitis vastuvõttu: „VIP alale jõudes ootasid ees punane vaip ning naeratavad teenindajad. Sealt juhatati meid edasi ruumidesse, kus jagati Türgi pidusööke.“ Artur võttis auhinnareisile kaasa sõbra. Sportliku youtuberi Martin Lapini sõnul ei eeldanud ta matšist nii suurt põnevusmängu. Vastupidiselt ootustele, said nad super mänguelamuse ning staadionikogemuse. „Lausa elukogemus! Uskumatu, milline põnevusmäng oli, kõva võitlus!“ kiidab ta.

TVPlay Home loosis klientide vahel välja 2 reisi kahele koos lennupiletite, majutuse ja VIP-piletitega mängule. TVPlay Sports lisas veel omalt poolt 2 eksklusiivset piletit. Kuigi Liverpooli peeti ka UEFA Superkarikal favoriidiks, ei osanud keegi ennustada, et mänguaeg lõpeb 2:2 viigiga ja võit kindlustatakse 5:4 alles pingelises penaltiseerias.

UEFA Meistrite Liiga, Inglise kõrgliiga, Euroopa liiga, DFB ja palju teisi jalgpallikohtumisi näed TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ telekanalitelt.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun