logo
logo
Esileht
Uudised
Järgmise põlvkonna teleteenus Go3 loosis välja unelmate rallikombo!
21/10/2021

Järgmise põlvkonna teleteenus Go3 loosis välja unelmate rallikombo!

Autoralli maailmameistrivõistluste ülekandeid on sellest hooajast alates olnud võimalik vaadata nii TV3 Sport telekanalitelt kui ka neid vahendavast järgmise generatsiooni teleteenusest Go3. Suve lõpus korraldas Go3 kampaania, mille raames loositi välja unelmate rallikombo, et ka kodused rallifännid saaksid teleri ees virtuaalselt mõõtu võtta!

Vinge auhind loositi välja kampaaniaperioodil Go3 “Kõik hinnas” paketiga liitujate vahel. Auhinnakomplekti kuulus ülipopulaarne mängukonsool Playstation 5, 55-tolline LG nutiteler OLED ekraani ja Dolby Atmos helisüsteemiga ja Gamestar.ee välja pandud uhiuus videomäng WRC 10, kus on võimalik sõita ka Rally Estonia radadel. Lisaks sai võitja eksklusiivse raamitud ametliku WRC särgi Ott Tänaku ja paljude teiste tippsõitjate autogrammidega.

Selle uhke rallikombo võitjaks osutus Tartust pärit Elari, kes enda sõnul tegeleb kõigega, mis on huvitav. Põhiosa tema ajast võtab siiski kahe lapse kasvatamine. Elari ei liitunud Go3-ga ainult kampaania tõttu, vaid leidis, et see on mugavam lahendus telekanalite vaatamiseks kui endise teleoperaatori pakutu. Go3 osutus valituks seetõttu, et lisaks teleteenusele pakub Go3 võimalust enne tele-eetrisse jõudmist näha mitmeid populaarseid Eesti seriaale nagu näiteks Elari lemmikut „Kättemaksukontorit“.

Elari lemmikud Go3-s on telekanalid ja spordiülekanded

Elari kasutab Go3 põhiliselt telekanalite vaatamiseks, kuid naudib ka teisi Go3 võimalusi nagu filmid, sarjad ning eriti spordiülekanded. Eelkõige vaatab Elari korvpalli, sealhulgas TV3 Sport telekanalitel nähtavat NBA-d, aga ka jalgpalli. Ka WRC-d on Elari juba aastaid jälginud, tema sõnul hakkas see suhe arenema 2014. aasta Rally Estonial. Välismaal pole Elari veel WRC etappe vaatamas käinud, kuid ei ütleks tulevikus ka sellest võimalusest ära.

Elari on nüüd kuu aega saanud auhindu testida ning on võiduga väga rahul: „Väga vinge kingitus!“ Elari tunnistab, et võidetud kombost on talle kõige kõvema mulje jätnud uhke OLED ekraani ja Dolby Atmos helisüsteemiga 55-tolline LG nutiteler, kuid ka paljunõutud mängukonsool Playstation 5 ei jää kaugele maha.

Go3 teleteenuse kohta saad lähemalt lugeda meie kodulehelt: Go3, Kuidas aktiveerida Go3?

Eestikeelsete kommentaaridega WRC otseülekandeid näeb TV3 Sport telekanalitelt nii 2021 hooajal kui ka vähemalt kolmel järgmisel hooajal. TV3 Sport telekanaleid näeb satelliitteleoperaatori Home3 ja teiste teleoperaatorite valikus, samuti järgmise põlvkonna teleteenuses Go3. Satelliitteleoperaator Home3 klientidele on Go3 telepaketi sees.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun