logo
logo
Esileht
Uudised
Miks on Home3-s lahe töötada
25/07/2022

Miks on Home3-s lahe töötada

Oled mõelnud, kuidas teha vägevaid tulemusi müügitöös või millised põnevad inimesed meie Home3 telemarketingi osakonnas töötavad? Uurisime oma tublidelt müügiässadelt Ineselt, Kadi Kertult ja Sten-Markuselt ning tiimijuhilt Tõniselt, millised on nende kogemused telemarketingi tööd tehes ning kuidas väljakutseid pakkuvatel tööpäevadel hoida motiveeritust ja saavutada häid tulemusi.  

Inese on justkui Home3 telemarketingi veteran, sest alustas tööd 2013. aastal, kui Tartus avati telemarketingi osakond. Vaatamata sellele on iga uus päev tema jaoks põnev väljakutse ning see hoiab ka motivatsiooni kõrgel. “Väljakutseid võib iseloomustada kui duelli iseendaga. Kas ma suudan, oskan ja leian need ressursid, et oma tööd väga hästi teha. “Inese soovib luua usaldusväärse koostöö ettevõtte ja kliendi vahel ning ka see on omaette väljakutse, sest inimesed ja nende vajadused on väga erinevad. “Häälestan ennast müügiks, võttes minuti ja sisendan, et tahan aidata ja teha kliendi elu paremaks, sest usun, et iga inimene on väärt meie teleteenust.”

Kadi Kertu on meie juures töötanud kõigest kolm kuud, kuid kinnitab, et Home3-e tööle asumine on olnud tema senise elu parim otsus. “Tööle tulen alati hea emotsiooniga, sest enne tööpäeva algust saab kolleegidega kohvi juua ja muusikat kuulata ning ühine rutiin kogu tiimiga teeb iga päeva alguse veelgi värvilisemaks.”  

Sten-Markus hindab väga, et tööd on võimalik teha ka kodukontoris. Ta reisib tihti saarte ja mandri vahel, mistõttu on paindlikkus töö tegemise koha suhtes oluline. Samas toob ta välja, et kodukontoris töötamine nõuab ka tugevat enesedistsipliini. “Mulle meeldib ärgata piisavalt vara, et teha üks värskendav jalutuskäik, mis valmistab ette nii vaimu kui ka füüsise. Samuti on olulisel kohal muusika, mis annab hea energia.” Sten-Markusele meeldib kuulata ja kaasa laulda Frank Sinatra muusikale ning soovitab ka teistelgi seda teha.  

Nii Kadi Kertut kui ka Sten-Markust motiveerib seatud eesmärkide täitmine. Iga kuu alguses pannakse paika nii individuaalsed kui ka kogu tiimi eesmärgid ning nende saavutamise soov utsitab leidma uusi lähenemisi, et töö oleks maksimaalselt efektiivne. “Eesmärkide saavutamine tekitab erilise tunde,” lisab Sten-Markus 

Kindlasti aitavad eesmärkide täitmisele kaasa ka põnevad müügimängud, mille auhinnaks on kas tehnika, mõni kinkekaart või isegi ka reis soojale maale! Kõik müügiagendid on ühel meelel, et ettevõte tunnustab oma parimaid müügistaare ning selline hoolivus teebki töötamise Home3 telemarketingi tiimis eriti toredaks.  

Iga edukas müügitiim vajab ka inimest, kes kõik erinevad isiksused ühtse tiimina kokku toob. Telemarketingi tiimijuht Tõnis võrdleb oma müügiagente Rolexi käekellaga. “Tippkvaliteetne, haruldane ja koosneb mitmetest hoolikalt väljavalitud osadest, mis on kõik omal kohal ja täidavad erinevat eesmärki. Kui kasvõi üks lüli oleks puudu või töötaks poolikult, lakkaks kogu süsteem töötamast.” 

Tõnise jaoks on suurim väljakutse töötajate motivatsiooni hoidmine. “Kollektiivis, kus kõik liikmed on niivõrd omanäolised ning kõiki motiveerib ja sütitab midagi omapärast, pole ühe vitsaga midagi peale hakata. Võti on individuaalses lähenemises – kui leida üles igaühes see, mis paneb teda hommikuti üles ärkama ja silma särama, siis ei pea motivatsiooniga maadlema.” 

Kogu tiim on ühisel meelel, et iga liige on omamoodi eriline. Tiimist leiab laulu- ja pillimehi, teatrihuvilisi ja spordisõpru, kellele kõigile meeldib aeg-ajalt oma oskusi teistele näidata. Erinevate huvidega inimesed teevad ka iga tööpäeva kõikidest eelnevatest erilisemaks ning igav ei hakka kunagi. Ühiselt võetakse ette toredaid üritusi ka vabal ajal, sest lisaks sellele, et koos on tore tööd teha, on leitud ka head sõbrad.  

Kui küsida Tõniselt, kas enne töö ja siis lõbu, vastab ta, et need käivad käsikäes. “Work hard, play harder. Kui suur töö on tehtud, siis peab seda tähistama ja väga suurelt. “Ägedate inimestega ei saagi olla ükski tööpäev ilma nalja ja naeruta.” 

Inese, Kadi Kertu, Sten-Markus ja Tõnis lausuvad justkui ühest suust, et uus tiimiliige peab olema avatud arengule. “Tuleb nautida erinevaid protsesse, tuleb proovida uusi asju. Ka Roomat ei ehitatud päevaga,” annab Sten-Markus soovitusi uuele müügiagendile. Inese lisab, et kõik uksed avanevad, kui ise vaeva näha: “Mind motiveerib suhtumine “näe sihti, mitte takistust”. Kui plaan ei toimi, muuda strateegiat, mitte eesmärki”. Värskeim müügiagent Kadi Kertu soovitab kindlasti ka vanemaid ja kogenenumaid tiimiliikmeid kuulda võtta, sest nad annavad head nõu.  

Avatud tuleb olla lisaks arengule ka uuendustele, väljakutsetele ja ebamugavustele. “Teekond mida me kõik siin firmas läbime, ei ole sugugi lihtne, sest maailm on pidevas muutumises. Pole oluline, kas oled noor või vana, pikk või lühike, vegan või karnivoor, aga ole avatud,” vastab Tõnis küsimusele, milline peaks olema uus tiimiliige.  

Kui soovid Home3 telemarketingi tiimiga liituda, siis kirjuta julgelt tiimijuht Tõnisele tonis.krupp@tv3.ee  

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun