fbpx
logo
logo
Esileht
Uudised
Kaitse tehnikat äikesetormide eest
12/06/2019

Kaitse tehnikat äikesetormide eest

Alanud äikesehooaeg võib põhjustada muret Sinu digiboksidele ja teleritele. Oma seadmete kaitseks eemalda äikese ajal digiboks ja teler vooluvõrgust ja keera digiboksi küljest lahti SAT-antenni kaabel. Juhtmeid ja kaableid pistikutest eemaldades on oluline meelde jätta, kuhu mingi juhe läks, et hiljem oleks lihtsam neid tagasi ühendada. Kui äikeselise ilmaga kaob telerist pilt, oota palun 30 minutit, et teenus taastuks. Kui signaal automaatselt ei taastu, võta ühendust klienditeenindusega telefonil 6989000.

 

ÄIKESETORMI KORRAL:

Eemalda digiboks ja teler vooluvõrgust.

Keera digiboksi küljest lahti SAT-antenni kaabel.

Kui telerist kaob pilt, oota palun 30 minutit, et teenus taastuks. Kui signaal automaatselt ei taastu, võta ühendust klienditeenindusega telefonil 6989000.

 

HEA TEADA

Ülepingest kahjustatud seadmetele ei kehti tootja garantii. Seega peab kasutaja ise seadme parandama või uue soetama.

Kui Sul on kodus kallis ja tundlik elektroonika, tasub  kaaluda ka spetsiaalsete kaitseseadmete soetamist.

Kontrolli üle hoone piksekaitse.

Kaitseseadmetest pole abi, kui majal puudub maandussüsteem, mis vähendab äikeseriske. Seega kontrolli üle majasisene „vooluvõrk“ ja veendu, et see on varustatud piksekaitsega.

Pikemaks ajaks kodust ära sõites,  ühenda kindlasti koduelektroonika juhtmed lahti nii elektrivõrgust kui ka  ühenda digiboksi küljest lahti SAT-antenni kaabel.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close