logo
logo
Esileht
Uudised
Hinnakirja uuendus al. 01.02.2022
15/12/2021

Hinnakirja uuendus al. 01.02.2022

Head kliendid!

Pakkumaks alati parimat ja konkurentsivõimelist teenust oleme tegemas muudatusi olemasolevates pakettides. Alates 01.02.2022 lõppeb Teemant, Kuld, Hõbe ja Start pakettide edastamine. Neid pakette kasutatavatel klientidel asendame paketi automaatselt uuega vastavalt täna kasutuses olevale paketile. Uute pakettide sisuga saab tutvuda siin.

Oleme palju pingutanud, et Home3 teleteenus oleks meie klientide jaoks mugavalt kättesaadav ja vastaks paremini ootustele. Viimase aasta jooksul oleme panustanud tehniliste lahenduste parendamisele, suurendanud tootevalikut ja lisanud juurde kanaleid.  Seoses kõikide uuendustega ja hindade tõusuga on kaasnenud ka meile hulk kulusid. Samas on teleteenuse kuutasud püsinud muutumatuna mitmeid aastaid. Käesolevaga anname teada, alates 01.02.2022  muutub Home3 pakettide  hinnakiri. Uue hinnakirjaga on võimalik tutvuda siin.

Kõik muudatused jõustuvad automaatselt 01.02.2022  ja ei eelda Home3-ga kontakteerumist. Küsimuste korral palume pöörduda meie klienditeeninduse poole.

 

Hinnakirja muudame üldtingimuste punkti 10.1 alusel, kuna tasumäära või tingimuse kehtestamise ajaga võrreldes on muutunud mis tahes tasumäära või tingimuse kehtestamise aluseks olnud või tingimuse või tasumääraga seotud asjaolud (sh nt tarbijahinnaindeks, tööjõu- või muud sisendkulud, Teenuse ulatus, parameetrid või sisu jne). Muudatusega mittenõustumisel on kliendil õigus leping ilma leppetrahvita üles öelda, teavitades sellest TV Play Baltics AS-i kuni 15.01.2022

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun