logo
logo
Esileht
Uudised
Enne Halloweeni vaata just neid kolme õudukat!
25/10/2022

Enne Halloweeni vaata just neid kolme õudukat!

Oleme jõudnud õuduskuu filmivaliku kolmandasse ehk viimasesse vaatusesse! Halloween on kohe-kohe kohal ning õhtud on juba pimedad, kõledad ja külmad. Mis oleks parem, kui kodus vaadata filme, mis õudusjudinaid ja kananahka ihule tekitavad. Siin on kolm filmi, mida õudukafännid TV3 Film kanalilt vaadata saavad. Kes julgeb, see vaatab…

„Kämping“. Eetris 26. oktoober kell 23.30

Filmides tundub, et kasuemadel on uue perega liitumisel alati raske. Nad kipuvad olema lugude julmad kurikaelad – just sellised nagu oli Disney “Tuhkatriinu” võõrasema. Kui vaene hing peaks tõesti tahtma oma uue perega ühendust saada, on tal pea võimatu ülesanne seista silmitsi paljude enda vastu suunatud emotsioonide ja eelarvamustega. Tõenäoliselt peetakse teda vaikimisi juba vaenlaseks.

„Kämping“ on 2019. aasta psühholoogiline õudusfilm, mille režissöörid on Veronika Franz ja Severin Fiala ning peaosades on Riley Keough, Jaeden Martell, Lia McHugh, Alicia Silverstone ja Richard Armitage. Kasuema läheb koos oma kihlatu kahe lapsega kaugesse puhkekülasse. Just siis, kui suhted kolmiku vahel sulama hakkavad, toimuvad mingid kummalised ja hirmutavad sündmused.

“Kämping” oma õudse õhkkonna ja judinaid tekitava süžeega on rohkem häiriv kui hirmutav. Filmi hirmufaktor ei tulene välisest või üleloomulikust jõust, vaid julmusest, mida isegi lapsed võivad kanda.

„Madalik“. Eetris 30. oktoober kell 23.00

“Madalik” on 87-minutiline õudne põnevusfilm, mille tegevus toimub peamiselt laguunis, kus vigastatud surfar võitleb haiga. Asjaolu, et filmitegevus leiab aset üsna „suletud ruumis“ ehk kaldaga piiratud veekogus, tekitab suurt pinget.

„Madalik“ on 2016. aasta Ameerika ellujäämisõudusfilm, mille režissöör on Jaume Collet-Serra, stsenaristiks Anthony Jaswinski ja peaosas Blake Lively. Nancy (Blake Lively) surfab üksi inimtühjas rannas, kui satub ootamatult mõrtsukhai toitumisalale. Kuigi pääsemisest lahutab teda vaid 180 meetrit, osutub ellujäämine tõeliseks tahtejõu proovikiviks, mis nõuab kogu Nancy kavalust, leidlikkust ja meelekindlust.

„Meg“. Eetris 31. oktoober kell 21.10

Meg on 2018. aasta ulmefilm, mille režissöör on Jon Turteltaub ja mille põhineb 1997. aasta raamatul „Meg: A Novel of Deep Terror“, mille autor on Steve Alten. Filmis mängivad Jason Statham, Li Bingbing, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao ja Cliff Curtis.

Väljasurnuks peetud hiiglaslik elukas ründas rahvusvahelise veealuse elu jälgimise programmi allveelaeva, mis lebab nüüd Vaikse ookeani sügavikus. Ja meeskonnal pole sealt pääsu. Ajaga võidu joostes palkab visionäärist Hiina okeanograaf tütre Suyini soove eirates süvaveesukelduja Jonas Taylori päästma allveelaevameeskonda ja ookeani suure hädaohu käest.

Tegu on eelajaloolise 20 meetri pikkuse hai Megalodoniga. Keegi ei tea aga, et Taylor on selle hirmuäratava olendiga juba aastaid varem kohtunud. Suyiniga koostööd tehes tuleb tal hirmudega silmitsi seista ja ookeanipõhjas lõksus olijate päästmiseks oma eluga riskida. Nii satubki ta taas vastamisi kõigi aegade võimsaima ja suurima kiskjaga.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun