logo
logo
Esileht
Uudised
Viis filmi, mida jaanidel vaadata!
22/06/2023

Viis filmi, mida jaanidel vaadata!

Suvel proovivad inimesed võimalikult palju väljas aega veeta, kuid kui sa soovid õhtusel ajal oma diivanil või tugitoolis midagi mõnusat vaadata ja korraks tüütute sääskede eest tuppa pageda, siis oleme Teile kokku pannud viiese filmivaliku. TV3 Film kanalilt näeb alati kvaliteetset filmisisu ja seda ka suvel.

Reede, 23. juuni

Paipoisid – kell 19.30 kanalil TV3 Film

Kui hulluks võib üks päev kujuneda? Üle võlli komöödias „Paipoisid“ võtavad filmide “Superbad”, “Ananassiekspress” ja “Vorstipidu” loojad käsile kolm kuuenda klassi poissi.

Saanud kutse oma esimesele musitamispeole, on 12-aastane Max endast väljas, kuna musitamise osas puuduvad tal igasugused kogemused. Koos parimate sõprade Thori ja Lucasega otsustavad poisid vastavaid teadmisi hankida Maxi isa kalli drooni abil (mida tal on absoluutselt keelatud näppida) luurates naabermaja armunud paari järel.

Muidugi väljuvad asjad kontrolli alt ja udupeen lennuriist sõidetakse sodiks. Et õigeks ajaks isa mänguasi salaja uuega asendada, tekib poistel uus plaan, mis tingib terve seeria väga halbu otsuseid. Muuhulgas pannaks koolist poppi, varastatakse kogemata narkotsi, peetakse ühikas paint-balli lahingut ja põgenetakse nii politseinike kui endast tunduvalt vanemate maruvihaste teismeliste plikade eest.

Neljapäev, 24. juuni

Kapten Aluspesu: Esimene eepiline film – kell 14.00 kanalil TV3 Film

George ja Harold on kaks koolivenda, kes teevad ise koomikseid ning naudivad trikkide tegemist. Kui tõre direktor Krupp ähvardab paari lahutada, sisestavad nad talle hüpnoosi all, et ta on üllatav ja heatahtlik superkangelane Kapten Aluspesu. Nad liidavad kolmekesi oma jõud, kui uus õpetaja Professor Pissisorr Kõhulahtistein Kakapüks osutub superkurjamiks, kes tahab kogu naeru hävitada.

Valge elevant – kell 21.00 kanalil TV3 Film

„Valge elevandi“ puhul on tegemist filmiga, kus nimitegelane on valel ajal vales kohas. Endine merejalaväelane peab maadlema oma südametunnistuse ja aukoodeksiga, kui ta on sunnitud töötama maffia heaks. Kui kaks politseinikku on kogemata tunnistajaks Arnold Solomani (Bruce Willise mängitud kurjategija) tellitud mõrvale, satuvad nad peagi Arnoldi järgmisteks sihtmärkideks. Kuna Arnold tahab, et neil ei oleks ühtegi tunnistajat, käsib ta oma “kolleegil” Gabrielil nad ära tappa ning Gabriel võtab kaasa oma peagi asendatava Carlo Garcia , et töö lõpule viia.

Pühapäev, 25. juuni

Snaiper: Valge Ronk – kell 18.55 kanalil TV3 Film

Ukraina 2014, Donbassis algab sõda. Matemaatikaõpetaja Mõkola maailm variseb kokku, kui agressorid tapavad ta elu armastuse ning põletavad ta kodu maani maha. Mees ei suuda leida seletust ega õigustust taolisele julmusele ning teeb oma elus kannapöörde – kunagine veendunud patsifist asub õppima snaipriks, kus tema matemaatikaalased teadmised suureks eeliseks osutuvad.

Metsik õiglus – kell 21.00 kanalil TV3 Film

„Metsik õiglus“ annab vastuse küsimusele, mida on palju küsitud: mida teeb produtsent ja antud juhul režissöör Randall Emmett nüüd, kui tema täht Bruce Willis on pensionile jäänud? Antud juhul on ta valinud John Malkovichi kasuks, kes on üha sagedamini üles astunud sellistes filmides nagu “Rogue Hostage” ja “The Survivalist”. Tegemist on märulipõnevikuga, kus endine sõltlane ihkab kättemaksu narkodiileritele, kelle müüdud kraam põhjustas tema kihlatu surma.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close