logo
logo
Esileht
Uudised
Naudi jaaniaega kvaliteetse filmisisu seltsis
21/06/2024

Naudi jaaniaega kvaliteetse filmisisu seltsis

Suvel proovivad inimesed võimalikult palju väljas aega veeta, kuid kui sa soovid õhtusel ajal oma diivanil või tugitoolis midagi mõnusat vaadata ja korraks lõõmava päikese, paduka või tüütute sääskede eest tuppa pageda, siis oleme sulle kokku pannud jaaniaja filmivaliku. Go3 Films kanalilt näeb alati kvaliteetset filmisisu ja seda ka suvel.

 

Pühapäeval, 23. juunil

„Siil Sonic 2“ kell 13.00

Olles end mugavalt sisse seadnud Green Hillsi linnakeses, tahab Sonic tõestada, et temas on tõelise kangelase ainest. Võimalus selleks avaneb siis, kui ootamatult ilmub välja tema vana vihavaenlane Doktor Robotnik, kes ei tule paraku üksi. Tal on uus liitlane nimega Nukid ning üheskoos otsivad nad smaragdi, mille vägi suudaks hävitada terveid tsivilisatsioone. Õnneks on abiline ka Sonicul, samuti mitmuses nimega, Sabad. Selle, mis tal jääb puudu jõus ja kiiruses, teeb ta tasa oma lootusetu optimismi ja pealehakkamisega. Need kaks püüavad jõuda smaragdini enne, kui see lootusetult valedesse kätesse langeb, tormates maagilist kivi jahtides mööda maailma kiirusel, milleks vaid Sonic suuteline on.

„Suur Sõbralik Hiiglane“ kell 16.00

Sophie elab ühes Londoni lastekodus, kus kohtub ühel öösel Suure Sõbraliku Hiiglasega, kes magavatele lastele unenägusid suunab. Ta viib Sophie oma koju hiiglaste maale, kus nad koguvad metsikuid unenägusid, et uinuvatele lastele rõõmu tuua. Ent Sophie satub peatselt hädaohtu, kui ta kohalolekust saavad haisu ninna Suure Sõbraliku Hiiglase jõhkrad suuremad vennad Lihakugistaja, Verevaat ja Piigapigistaja. Peagi mõtleb aga meie veider paar välja plaani õelate hiiglaste alistamiseks.

„Paharet“ kell 20.30

Vanemapoolne proua Vanderwhoozie on Paharetile terve elu ainult parimat pakkunud. Siit ilmast lahkudes jätab ta tohutu varanduse oma armastatud koerakesele, kes jääb naise ainsate sugulaste Norberti ja Claire’i hoolde. Kuid ahned õde ja vend eiravad Paharetti, kui plaanivad tädi väärtesemete müüki, ning kogu tohuvabohus saadetakse koer ühes müüdava varaga minema.

 

Esmaspäeval, 24. juunil

„Kas abiellume?“ kell 16.00

Romantiline komöödia keskendub noorele paarile Michelle’ile ja Allenile. Pärast piinlikku vahejuhtumit oma parima sõbra pulmas annab Michelle Allenile ultimaatumi – 24 tundi aega, et otsustada, kas nende suhe päädib abieluga või mitte. Tänu oma isa ettepanekule otsustab Michelle, et selle ühe päeva jooksul peaksid nad mõlema vanematega õhtust sööma, et tõesti näha, kas nende pered saaksid omavahel hakkama. Kuid ees seisab üks huvitab takistus: nende vanemad juba tunnevad üksteist ja neil on abielust väga erinevad arvamused.

 

 „Lõpmatu“ kell 18.00

Evan McCauleyt kummitavad igapäevaelus oskused, mida ta ei ole kunagi õppinud, ja mälestused kohtadest, mida ta ei ole kunagi külastanud. Ravimite all ja vaimse kokkuvarisemise äärel, tuleb talle appi salajane grupp, kes nimetavad end “lõpmatuteks”, kes paljastavad talle, et tema mälestused on päris, kuid need pärinevad mitmest eelmisest elust. Lõpmatud toovad Evani oma erakordsesse maailma, kus vähestele andekatele inimestele antakse võime sündida uuesti oma mälestuste ja sajandite jooksul kogutud teadmistega. Evan peab koos äsja avastatud grupiga oma minevikus peituvaid kriitilisi saladusi avastama, et avada oma mälestustes peituvad vastused, ning võitlema ajaga, et päästa inimkond ühe omaenda eest, kes püüab seda hävitada.

„Snake Eyes“ kell 20.00

Orvuna tänavatel kasvanud Snake Eyes on sitke üksik hunt, kes võetakse vastu iidsesse Arashikage klanni pärast seda, kui ta päästab Los Angeleses nende troonipärija. Jaapanisse jõudes õpib Snake Eyes ninja-sõdalaste tapvaid oskusi, saades lisaks sellele ka midagi, mida tal pole kunagi olnud: kodu. Kui aga paljastuvad saladused tema minevikust, pannakse proovile Snake Eyesi au ja ustavus. See võib aga hävitada talle kõige lähedasemate inimeste usu temasse.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close