logo
logo
Esileht
Uudised
Veetke meeleolukas lihavõttepühade nädalavahetus TV3 Film seltsis!
06/04/2023

Veetke meeleolukas lihavõttepühade nädalavahetus TV3 Film seltsis!

Lihavõttepühade nädalal on meil ees ootamas pikem nädalavahetus ehk rohkem vaba aega, kui muidu ja sellega peab loomulikult kaasa käima ka kvaliteetne meelelahutus. Õnneks on TV3 Film kanalil palju põnevaid filme, mida saate koos perega nautida. Alates kogupere animafilmidest kuni kvaliteetsete draamafilmideni – igaüks leiab, mida vaadata. Selles artiklis toome välja filmid, mida TV3 Film kanali filmivalikus lihavõttepühade nädalavahetusel leiab ja mida ei tasu maha magada. Nii et varuge ja värvige mune, tehke valmis popkorn ja valmistuge meeleolukaks nädalavahetuseks!

 

Reede, 7. aprill kell 14.00 „Kuidas taltsutada lohet 3“

Ole sel lihavõttepühal valmis tõusma uutesse kõrgustesse “Kuidas taltsutada lohet“ kolmanda osaga! See film, mis on armastatud lohe taltsutamise sarja kolmas ja viimane osa, on ideaalne valik peredele, kes otsivad lõbusat seiklust, mida kõik saavad nautida.

Selles eepilises triloogia lõpufilmis on Luksuv ja Hambutu hõivatud ülesandega, et leida Varjatud Maailm – legendaarne lohe-utoopia, mis on kuulujuttude kohaselt kõigi lohede viimane varjupaik. Teel sinna peavad nad seisma silmitsi uute väljakutsete ja vaenlastega ning ootamatute paljastustega omaenda mineviku kohta.

Hämmastava animatsiooni, südantsoojendavate tegelaste ja unustamatu looga rõõmustab “Kuidas taltsutada lohet 3” kindlasti igas vanuses publikut. Nii et kutsuge oma lähedased külla, haarake lihavõttepühade maiustused ja valmistuge filmielamuseks, mida te ei unusta kunagi.

Laupäev, 8. aprill kell 14.00 „Madagaskar“

Armastatud animatsiooniklassikus „Madagaskar“ satub rühm loomaaialoomi – lõvi Alex, sebra Marty, jõehobu Gloria ja kaelkirjak Melman – pärast ebaõnnestunud põgenemiskatset Madagaskari saarele. Uues keskkonnas kohtuvad nad paljude veidrate tegelastega, sealhulgas kurikaeladest pingviinide ja leemuri hõimuga, mida juhib karismaatiline kuningas Julien.

Armastusväärsete tegelaste, kaasakiskuva muusika ja naeruväärse huumoriga “Madagaskar” pakub kindlasti meelelahutust kõikidele pereliikmetele. Film, mis õpetab sõpruse ja mugavustsoonist väljumise tähtsust, on ideaalne, mida lihavõttepühal koos perega vaadata.

Laupäev, 8. aprill kell 15.30 „Kolm sammu sinuni“

Laupäeval on eetris südantsoojendav ja emotsionaalne romantiline draama  “Kolm sammu sinuni”. Stella ja Will on kaks teismelist, kes on mõlemad diagnoositud tsüstilise fibroosiga – eluohtlik geneetiline haigus, mis nõuab, et nad peavad teineteisest olema alati vähemalt kolme sammu kaugusel. Vaatamata vahemaale tekib neil sügav side ja nad armuvad, kuid nende haigus ähvardab neid lahus hoida.

Eesotsas Haley Lu Richardsoni ja Cole Sprouse, on “Kolm sammu sinuni” liigutav lugu armastusest, lootusest ja inimliku sideme jõust. Jälgides, kuidas Stella ja Will oma haiguse ja keelatud armastusega seotud väljakutsetega toime tulevad, tuletatakse meile meelde, kui tähtis on väärtustada neid hetki, mida me saame veeta koos just nendega, keda me armastame.

Pühapäev, 9. aprill kell 14.00 „Mamma Mia! Siit me tuleme taas“

Pange valmis oma häälepaelad ja tantsukingad, sest “Mamma Mia! Siit me tuleme taas” on pühade nädalavahetuse parim heatujufilm.

Selles muusikalihiti “Mamma Mia” rõõmsas jätkufilmis naaseme Kreeka Kalokairi saarele, et näha Sophie’it ja tema perekonda, kes valmistuvad ette, et oma ema hotell taasavada. Samal ajal viiakse meid tagasi aega, kui Donna oli noor, keda mängib Lily James, ja tema enda teekonnast noore naisena, kes peab maadlema armastuse, sõpruse ja emadusega.

“Mamma Mia! Siit me tuleme taas”, kus mängivad Meryl Streep, Pierce Brosnan ja Colin Firth, on rõõmu pakkuv film, mis räägib muusika, armastuse ja perekonna väärtustamisest. Nakatava ABBA muusika, suurepäraste Kreeka saarte maastike ja südantsoojendava looga on see ideaalne film, mida koos lähedastega vaadata.

Pühapäev, 9. aprill kell 18.30 „Aquaman“

Sukeldu seiklustesse superkangelasfilmi “Aquamaniga”, mis sel pühade nädalavahetusel kindlasti suurt elevust tekitab.

“Aquaman” toob ekraanidele suure ning visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Filmis paljastub poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase Artur Curry pärinemislugu. Ees on ootamas Arturi elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma eriskummalise olemusega ning avastama, kas ta on ära teeninud õiguse olla see, kelleks ta sündis – merede kuningas

Hingematvate visuaalide, eepiliste lahingustseenide ning Jason Momoa ja Amber Heardi karismaatiliste esituste tõttu on “Aquaman” põnev film, mis hoiab vaatajaid diivani äärel kuni filmi lõpuni.

 

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close