logo
logo
Esileht
Uudised
Esmaklassilised filmi- ja spordikanalid TV3 Sport ja TV3 Film kannavad nüüdsest nime Go3 Sport ja Go3 Films
09/08/2023

Esmaklassilised filmi- ja spordikanalid TV3 Sport ja TV3 Film kannavad nüüdsest nime Go3 Sport ja Go3 Films

Alates 8. augustist on TV3 Grupp muutnud oma esmaklassilised filmi- ja spordikanalid – TV3 Film ja TV3 Sport – uuendatud visuaalse identiteediga kanaliteks Go3 Sport ja Go3 Films. Uue nimega Go3 Sport kanalitel näeb spordiülekandeid, kuumi otseülekandeid, eksklusiivseid hetki kulisside taga ning kohalike võistkondade ja sportlaste etteasteid. Samal ajal pakub uue nimega Go3 Films kanal jätkuvalt menukaid linateoseid, põnevaid draamasid, pinevaid ulmefilme ja suurepäraseid komöödiaid eestikeelsete subtiitritega.

Nii TV3 Sport kui ka TV3 Film on aastate jooksul edukalt saavutanud juhtpositsiooni Baltimaade turul. 2023. aasta esimeses pooles läbi viidud avaliku küsitluse kohaselt tunnistasid Balti riikide vaatajad TV3 Sport, TV3 Sport Open kanalid parimateks spordikanaliteks Eestis. TV3 Film kanal tunnistati üheks parimaks antud žanri telekanaliks Eestis.

Kanalid Go3 Sport 1, Go3 Sport 2 ja Go3 Sport Open on liidrid pakkumaks spordisündmusi Baltimaades, näidates oma vaatajatele kõige põnevamat kohalikku ja maailma tippspordi sisu, millele annavad lisaväärtust kogenud ja professionaalsed spordikommentaatorid. Peagi saavad spordifännid kogu Baltikumis jälgida uute hooaegade algust sellistes tippjalgpalliliigades nagu La Liga, Serie A, Ligue 1 jt. Augusti lõpus vallutab spordimaailma korvpall koos FIBA korvpalli maailmameistrivõistlustega, kus saab kaasa elada ka Läti ja Leedu rahvusmeeskondadele.

Alates 2009. aastast on TV3 Grupi spordisündmuste näitamisega kogutud vaatajate tähelepanu mitmekesise valiku ja populaarseimate spordiülekannetega. Praegu näidatakse igal aastal keskmiselt üle 8000 tunni otseülekandeid rohkem kui 3500 spordisündmusest. Go3 Sport kanalid jätkavad TV3 Sport kanalite sisu ja kvaliteediga, laiendades pakutavat valikut tulevikus veelgi.

Go3 Sport kanalite jälgijad saavad nautida tippspordi ülekandeid muu hulgas Euroliigast, EuroCupist, NBA-st, Liga ACB-st, La Liga-st, Ligue 1-st, Itaalia Serie A-st, UFC-st, Gloryst, ATP tennisest, WRC-st, NCAA-st, korvpalli Meistrite Liigast, FIBA rahvusmeeskondade võistlustest, Eredevisie-st, Šoti esiliigast, Belgia 1A Pro Liigast, ERC-st, Moto GP-st, MXGP-st ja Extreme E-st.

Samal ajal võtab Go3 Films üle Baltikumi parima filmikanali TV3 Film sisu, näidates erinevaid filmižanre, sealhulgas tuntud kassahitte, kriitikute poolt tunnustatud filme, tipptasemel animatsioone ja Balti regioonis toodetud sarju. Go3 Films toob igal aastal esilinastusele üle 100 filmi ja igal nädalavahetusel on uue filmi linastus. Filme saab vaadata HD-kvaliteediga ning on eestikeelsete subtiitritega.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close