logo
logo
Esileht
Uudised
Parimad filmid, mida isadepäeva nädalal vaadata
08/11/2022

Parimad filmid, mida isadepäeva nädalal vaadata

Isadepäeval võib ideaalse tegevuse leidmine kujuneda päris keeruliseks, sest isade soovid, mida nad oma tähtsal päeval teha soovivad, võivad erineda – kes tahab aktiivsemat, kes looderdavamat, kes loomingulisemat tegevust ja nii edasi. Kõige selle valguses on aga päris hea tõenäosus, et nii mõnigi isa veedab oma päeva kodus ning ootab, et telerist tuleks mõni hea film, millega oma aega sisustada. Võib-olla on soov nautida märuli-, seiklus-, komöödiafilmi, kuid tõenäoliselt leiab igaüks midagi, mis vastab just tema maitsele.

Mis on siis parim film, mida oma isaga koos vaadata? Kui otsite soovitusi suurepäraste isadepäevafilmide jaoks, oleme koondanud mõned parimad filmid, mida saate isadepäeva nädalal TV3 Film kanalilt vaadata.

„Valusad võmmid“ eetris teisipäeval, 8. novembril kell 20.00

Selle asemel, et hinnata tema erakordset vahistamisrekordit, ustavat ja laitmatut teenistust riigile ning tohutuid oskusi, ülendavad Londoni metropoli politsei eeskujuliku ohvitseri Nicholas Angeli ülemused ta unisesse Sandfordi linna. Seal peab Angel harjuma hoopis teistsuguse reaalsusega ja õppima esimest korda üle pika aja kohaliku politseiülema üliinnuka poja Danny partnerina lõõgastuma. Sündmusteta linnas paneb aga äkiline ja kohutav õnnetus Nicki taas tegutsema, pannes ta uskuma, et pealtnäha rahulikus ja täiuslikus kogukonnas peitub rohkem, kui esmapilgul paistab. Nüüd ähvardab Sandfordi rahu pahaendeline vandenõu. Kas Danny saab lõpuks ikkagi tegevusteni naasta nagu „vanadel headel aegadel“?

 

„Tenet“ eetris neljapäeval, 10. novembril kell 18.00

Pärast surmalähedast kogemust valitakse nimetu CIA töötaja, keda tuntakse Peategelasena, liituma varjulise valitsusorganisatsiooni Tenet ridadega, mille ülesandeks on tagada inimkonna ellujäämine. Peategelane, kellele on usaldatud teadmine hirmuäratavast, tipptasemel tehnoloogiast ja tulevikus toimuvast rünnakust, ühendab jõud oma salapärase uue partneri Neiliga. See on aga võidujooks ajaga ja nähtamatu ohu lämmatava haarde käes ripub meie maailma tulevik üha enam haprama niidi otsas. Kas kaks üksi töötavat agenti suudavad eelseisva maailmalõpu ära hoida?

„Koera kodutee“ eetris laupäeval, 12. novembril kell 14.00

Noormees nimega Lucas võtab endale koju hulkuva kutsika Bella. Tundub, et kõik läheb nende elus hästi, kuniks Lucas ärritab kinnisvaraarendajat, kes kasutab oma sidemeid, et  Bella varjupaika viia. Selleks, et Lucas ei peaks Bella jäädavalt luku taha panema, saadab Lucas ta elama teise pere juurde, kes elab rohkem kui 600 km kaugusel. Sinna jõudes otsustab Bella, et ta leiab üles seiklusterohke tee, mis viib ta koju tagasi.

„Shazam!“ eetris laupäeval, 12. novembril kell 19.00

„Shazam!“ on lugu Billy Batsoni elust – mahajäetud 14-aastasest poisist, kes otsib oma vanemaid, isoleerides end kõigist, kes on nõus talle vastu tulema, kuni talle antakse viimane võimalus asuda elama uude kasuperekonda. Billy leiab end kiiresti ebamugavast situatsioonist ja kasuperekonnas elamine lõpeb nagu varemgi – ta põgeneb. Aga seekord satub ta kokku võimsa võluriga, kes annab talle Shazami mantli. Mantel jätab ta veidra näo, veidra keha, veidrate jõududega ja tal pole mitte kedagi, kelle poole oma probleemidega pöörduda, peale oma kasuperekonna.

„Hotel Transilvaania 3: Koletuslik puhkus“ eetris pühapäeval, 13. novembril kell 14.00

Koletisperekond läheb puhkusele luksuslikul koletiskruiisilaeval, et perepea Drac saaks võtta suvepuhkuse. Reis Drac’s Packiga kulgeb sujuvalt, sest koletised naudivad kõike, mida kruiis pakub – koletiste võrkpalli, eksootilised ekskursioonid ja kuupäevitamine. Unistuste puhkus muutub õudusunenäoks, kui Mavis mõistab, et Drac on armunud salapärasesse laevakaptenisse Erickasse, kes varjab ohtlikku saladust, mis võib hävitada kogu koletiskonna.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun