logo
logo
Esileht
Uudised
Meelelahutus uues kuues: selle nädalavahetuse maiuspalad Viasati filmikanalitel
10/03/2023

Meelelahutus uues kuues: selle nädalavahetuse maiuspalad Viasati filmikanalitel

TV1000 filmikanalid on vaatajatele meelelahutust pakkunud filmiajaloo parimate filmide näol juba aastakümneid, kuid nüüd on kolm armastatud filmikanalit läbinud brändimuutuse. 1. märtsist kannavad 3 TV1000 filmikanalit Viasati nime, millega kaasneb uus ja värske välimus – TV1000 kannab nüüdsest nime Viasat Kino, TV1000 Action on Viasat Kino Action ning TV1000 World Kino on Viasat Kino World. Kuigi nimed ja logod on uued, jääb kvaliteetne sisu, mida vaatajad on läbi aegade hakanud armastama, samaks.

See nädalavahetus tõotab olla tõeline maiuspala filmisõpradele, sest kavas on muuhulgas mõned parimad filmid, mis on kunagi filmitööstuse poolt tehtud. Siin on valik filmidest, mida saate Viasati filmikanalite vahendusel lähipäevil vaadata.

Reede, 10. märts

Sotsiaalvõrgustik – kell 21.00 kanalil Viasat Kino

2003. aasta sügisel istub Harvardi tudengist geniaalne programmeerija Mark Zuckerberg (Jesse Eisenberg) ühel õhtul oma ühiselamutoas arvuti taha ja asub palavikuliselt tööle uue idee kallal.Raevuka blogimise ja programeerimise tulemusel saab alguse midagi, millest kasvab välja globaalne sotsiaalvõrgustik ja revolutsioon kommunikatsiooni vallas – Facebook. Kuus aastat ja 500 miljonit sõpra hiljem on Mark Zuckerbergist saanud maailma noorim miljardär…aga selline edu toob endaga kaasa nii isiklikke kui juriidilisi komplikatsioone.

„2 relva“ – kell 21.00 kanalil Viasat Kino Action

“2 relva” on Baltasar Kormákuri lavastatud 2013. aasta action-komöödia, mille peaosades mängivad Denzel Washington ja Mark Wahlberg. Filmis jälgime kahte erinevate õiguskaitseorganite salaagenti, kes on sunnitud tegema koostööd, et kukutada Mehhiko narkokartell. Kui nende plaan läheb aga aia taha, peavad nad põgenema nii kartelli kui ka omaenda agentuuri eest. “2 relva” on põnev mängufilm, mis koosneb kahe peategelase vaheliste vaimukatest naljadest ja ootamatutest sündmustiku pööretest, mis hoiavad vaatajad pingsalt telerite ees kuni filmi lõpuni.

„Ei.Tohi.Magama.Jääda“ – kell 21.00 kanalil Viasat Kino World

“Ei.Tohi.Magama.Jääda” on 2014. aasta psühholoogiline põnevusfilm, mille lavastas Rowan Joffe ja mis põhineb S. J. Watsoni samanimelisel romaanil. Filmi peaosas on naine nimega Christine, keda mängib Nicole Kidman, kellel on amneesia, mis paneb ta unustama kõik eelmisel päeval toimunu. Iga päev ärkab ta üles, ilma et mäletaks oma minevikku või praegust elu, mistõttu on ta sunnitud oma elu kokku panemiseks toetuma oma abikaasa (Colin Firth) abile. Kui ta aga hakkab avastama šokeerivaid tõdesid oma mineviku kohta, muutub Christine üha enam paranoiliseks ja ebakindlaks selles, keda ta usaldada võib.

Laupäev, 11. märts

„Miljon dollari tüdruk“ – kell 21.00 kanalil Viasat Kino

Poksitreener Frankie Dunn (Clint Eastwood) on oma tütrest lootusetult võõrandunud ning hoidub igasugusest inimlikust lähedusest, kuni ta treeningusaali astub sisse Maggie Fitzgerald (Hilary Swank). Pidevas eluvõitluses karastanud Maggie on jõudnud seni edasi pelgalt ande, kõigutamatu sihikindluse ja tohutu tahtejõu toel. Frankie laseb end Maggie otsusekindlusest võluda ning soostub tõrksalt tüdrukut treenima. See on mõlema osapoole jaoks ühtaegu innustav ja kurnav aeg, mille jooksul treener ja õpilane avastavad, et neid seob sarnane meelelaad, mis aitab üle saada mineviku kaotustest ja valust. Frankie ja Maggie on teineteise jaoks perekond, mille mõlemad kunagi ammu kaotasid. Ent mõlemaid ootab ees lahing, mis nõuab suuremat armastust ja vaprust, kui kumbki neist iial on kogenud.

„Patrioot“ – kell 21.05 kanalil Viasat Kino Action

“Patrioot” on 2000. aastal Roland Emmerichi lavastatud Ameerika ajalooline sõjafilm, milles mängivad Mel Gibson, Heath Ledger ja Joely Richardson. Filmi tegevus toimub Ameerika Vabadussõja ajal ja jälgib Prantsuse ning India sõja veterani Benjamin Martini (Mel Gibson) lugu, kes tõmmatakse vastumeelselt konflikti brittide vastu, kui nad tapavad tema poja ja põletavad maha tema kodu. Hoolimata oma esialgsest vastumeelsusest relva haarata, saab Martinist lõpuks võtmefiguur kontinentaalarmee iseseisvusvõitluses. Selle käigus püüab ta ühitada oma vägivaldset minevikku oma uue sooviga rahu ja õigluse järele.

„Pikk tee alla“ – kell 21.00 kanalil Viasat Kino World

“Pikk tee alla” on 2014. aastal valminud Briti sünge draamakomöödia, mille lavastas Pascal Chaumeil ja mis põhineb Nick Hornby samanimelisel romaanil. Filmi keskmes on neli võõrast, keda mängivad Pierce Brosnan, Imogen Poots, Aaron Paul ja Toni Collette, kes kohtuvad aastavahetuse õhtul ühe kõrghoone tipus, igaüks neist kavatsusega sooritada enesetapp. Pärast ebatõenäolise sideme loomist sõlmivad nad pakti, et oma plaani mitte ellu viia ja aidata teineteist läbi oma raskuste. Oma elutee läbimisel seisavad kõik neli tegelast silmitsi oma isiklike deemonitega ning õpivad leidma lootust ja õnne ootamatutest kohtadest.

Pühapäev, 12. märts

„Kuninga kõne“ – kell 21.00 kanalil Viasat Kino

Kuninga kõne” on 2010. aastal valminud ajalooline draamafilm, mille on lavastanud Tom Hooper ja milles mängivad Colin Firth, Geoffrey Rush ja Helena Bonham Carter. Film räägib kuningas George VI-st (Colin Firth), kes tõuseb 1936. aastal Briti troonile, kuid võitleb häiriva kogelemisega. Ebatavalise logopeedi Lionel Logue’i (Geoffrey Rush) abiga hakkab kuningas oma kõnepuudulikkusest üle saama ja leiab enesekindlust, et juhtida oma riiki läbi II maailmasõja raskete aastate. Selle käigus räägib film sõpruse, perekonna ja visaduse jõust. Film pälvis mitmeid auhindu, sealhulgas neli Oscarit – parima filmi, parima režissööri, parima meesnäitleja ja parima originaalkäsikirja auhinna.

„Rocky“ triloogia – algusega kell 19.05 kanalil Viasat Kino Action

“Rocky” triloogia on John G. Avildseni kolmest spordidraamafilmist koosnev sari, mille peaosas mängib Sylvester Stallone Rocky Balboat, Philadelphia poksijat, kelle elu on kõike muud kui mee lakkumine. Esimene, 1976. aastal ilmunud film jälgib Rockyt, kes saab võimaluse võidelda raskekaalu maailmameistri Apollo Creedi vastu, keda mängib Carl Weathers. Vaatamata raskustele treenib Rocky väsimatult ja osutub lõpuks Creedile vääriliseks vastaseks. Film pälvis kümme Oscari nominatsiooni ning võites parima filmi, parima režissööri ja parima montaaži auhinna.

Teine film, mis ilmus 1979. aastal, jätkab sealt, kust esimene film lõppes, kus Rocky ja Apollo seisavad taas vastamisi. Filmis käsitletakse ka Rocky isiklikku elu, sealhulgas tema suhet oma tüdruksõbra Adrianiga, keda mängib Talia Shire. Kolmandas, 1982. aastal ilmunud filmis jääb Rocky poksist pensionile ja temast saab noore võitleja Clubber Langi (Mr. T) mentor.

“Rocky” triloogiat peetakse laialdaselt üheks kõigi aegade legendaarsemaks spordifilmide frantsiisiks, mida kannab inspireeriv lugu, kus on meeldejäävad tegelased ja ikoonilised treeningmontaažid.

„Suur poiss ja väike poiss“ – kell 19.20 kanalil Viasat Kino World

“Suur poiss ja väike poiss” on 2002. aastal valminud Briti-Ameerika koomiline draama, mille lavastajateks on Chris ja Paul Weitz ning mille peaosades mängivad Hugh Grant, Toni Collette ja Nicholas Hoult. Film põhineb Nick Hornby samanimelisel romaanil ja jutustab Will Freemani (Hugh Grant), jõuka ja muretu poissmehe lugu, kes pole kunagi töötanud ja elab oma isa jõululaulu autoritasudest. Willi elu võtab ootamatu pöörde, kui ta kohtub Marcusega (Nicholas Hoult), veidra ja sotsiaalselt kohmetu 12-aastase poisiga, kes elab koos oma üksikema Fionaga (Toni Collette). Nende ebatõenäolise sõpruse kaudu õpib Will hindama vastutuse ja isaduse rõõmu, samal ajal kui Marcus õpib omaks võtma oma ainulaadset isiksust ja leidma maailmas aktsepteerimist.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close