fbpx
logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 või Go3 – milline teleteenus sobib just Sinule?
18/03/2021

Home3 või Go3 – milline teleteenus sobib just Sinule?

Tänapäeval on mitmeid teleteenuste pakkujaid, kes pakuvad põnevat ning kaasahaaravat sisu. Anname Sulle ülevaate Home3 ning Go3 võimalustest, et saaksid vaadata, milline teleteenus võiks just Sinule kõige paremini sobida. 

Home3

Home3 pakub satelliittelevisiooni teenust, mis tähendab seda, et telepilt jõuab Sinuni satelliidi vahendusel. Satelliittelevisiooni eeliseks on väga lai leviala, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiililevist. Satelliittelevisiooni kasutamiseks on vaja koju paigaldada satelliitantenn. Paigalduse pärast ei pea Sa muretsema, seda teevad kogenud Home3 tehnikud. Standardpaigaldus ja seadmed on Sulle tasuta.

Satelliittelevisiooni teenuse puhul on oluline, et satelliidilt vastuvõetavale signaalile ei tohi ette jääda mistahes segavaid takistusi. Kvaliteetseks vastuvõtuks peab olema side satelliidi ja majale paigaldatud antenni vahel nii-öelda „otsenähtav“ ning seetõttu on oluline leida satelliitantenni paigaldamiseks koht, kus kõrged puud või teised kõrged objektid signaali ei segaks.

Home3 valikus on kõik põhilised Eesti ja välismaised telekanalid, lisaks populaarsed eestikeelsete subtiitritega filmikanalid ja eestikeelsete kommentaaridega spordikanalid. Näiteks Home3 Kodu+ pakett on suurima kanalite arvuga üle õhu leviv pakett Eestis.

Kellele?

Home3 satelliittelevisioon on parim valik, kui elad piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla.

Kuidas ja kus kasutada?

Home3 teleteenust saad nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ja digiboksi abil. Kui peaks juhtuma, et kolid, saad seadmed kaasa võtta. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata nutiseadmest, laadi alla Go3 mobiilirakendus ning naudi oma lemmiksaateid just seal, kus sa parasjagu viibid! Olenevalt Home3 paketist saad ligipääsu teatud Go3 sisule, näiteks Kodu paketis sisaldub Go3 „TV ja filmid“ pakett. NB! Home3ga saad teleteenust nautida samal ajal nii telerist kui ka Go3 mobiiliäpist – kui Sina soovid vaadata näiteks uudiseid ning kaaslane filmi, siis saate mõlemad vaadata just seda, mida parasjagu soovite!

Go3

Go3 on uue põlvkonna teleteenus, mille kasutamiseks pole vaja paigaldada mingeid seadmeid – teenuse kasutamiseks on vaja väga head internetiühendust ning nutiseadet. Go3 saad vaadata samal ajal kuni kahest seadmest korraga. Go3-st leiad spordiülekanded, üle 40 telekanali otsepildis ning reklaamivabalt sadu filme ja sarju. Valikus on Hollywoodi kassahitid, Vene klassika ja põnevad dokumentaalid. Samuti parimad seriaalid nii meilt kui mujalt maailmast. Filmidel ja sarjadel on eestikeelsed subtiitrid, lastesisu on eestikeelse pealelugemisega.  Go3ga näed TV3 populaarseid sarju enne tele-eetrit!

Kellele?

Go3 on parim lahendus inimestele, kes ei saa või ei soovi koju paigaldada satelliitantenni ning kes elab piirkonnas, kus on hea kiirusega internet.

Kuidas ja kus saab kasutada?

Süle- ja lauarvutis saad Go3 teenust kasutada otse läbi veebibrauseri. Liigu aadressile www.go3.tv ja saad kohe enda lemmiksisule ligi. Nutitelefonides ja tahvlites kasutamiseks laadi alla Go3 mobiilirakenduse, samuti on eraldi rakendus olemas uuemate telerite jaoks  (Samsung, LG jt). Kui sul ei ole nutitelerit, saad Go3 teenust kasutada kas Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil.

Kui Sul on küsimusi Home3 või Go3 teenuse kohta, kirjuta meile veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, helista 698 9000 või saada meile kiri info@home3.ee.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close