logo
logo
Esileht
Uudised
Veel üks hea põhjus, miks olla Home3 teleteenuse klient!
09/07/2021

Veel üks hea põhjus, miks olla Home3 teleteenuse klient!

Home3 teleteenus on Baltikumi suurim satelliittelevisiooni pakkuja. Peale suurepärase levi, hea kanalivaliku ning tunnustatud klienditeeninduse on veel mitmeid põhjuseid, miks olla Home3 teleteenuse klient. Üks neist on voogedastusteenus Go3, mis on Home3 klientidele juba telepaketi hinna sees!

Home3 pakub satelliittelevisiooni teenust, mis tähendab seda, et telepilt jõuab telerisse satelliidi vahendusel. SAT TV eeliseks on väga lai leviala, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiililevist. Home3 satelliittelevisioon on parim valik, kui elad piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla. Home3 teleteenust saad nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ja digiboksi abil. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata nutiseadmest, laadi alla Go3 äpp ning vaata oma Home3 telepaketis olevat sisu ka muudest seadmetest ilma lisakuluta, sest Home3 klientidele on Go3 paketi hinna sees.

Mis on Go3?

Go3 on uue generatsiooni teleteenus, mille vaatamiseks vajad head internetiühendust ja nutiseadet. Go3 saab kasutada süle- ja lauaarvutis, nutitelefonides ja tahvelarvutites ning loomulikult ka telerites ja nutitelerites. Go3-s saad lisaks saadetele, sarjadele, filmidele ja lastesisule reaalajas ja järelvaatamisega vaadata ka telekanaleid ja spordiülekandeid. Home3 kliendina saad Go3 äpi abil parima meelelahutuse endaga kõikjale kaasa võtta, sh ka välismaale, sest Euroopa Liidu piires saad nautida oma Home3 paketis olevaid telekanaleid ja sõltuvalt paketist muud sisu ka liikvel olles.

Millise Go3 paketi saad oma Home3 telepaketiga?

Home3 Starter telepaketi kliendid saavad aktiveerida Go3 Start paketi. Go3 Start paketiga näed Go3 vahendusel oma telepaketi kanaleid ning Go3 videoteegist populaarseid kodumaiseid saateid ja sarju nagu „Kättemaksukontor“, „Padjaklubi“, „Joel Ostrati suur õhtusöök“, “Kaks kanget“, „Rannamaja“ ja palju muud. Lisaboonusena saad TV3 populaarseid telesaateid ja -sarju näha isegi kuni nädal enne seda, kui need tele-eetrisse jõuavad.

Home3 Kodu telepaketi kliendid saavad aktiveerida Go3 TV ja Filmid paketi. Sellega näed Go3 ja nutiseadme abil kõikjal oma telepaketi telekanaleid ning populaarseid kodumaiseid telesaateid ja -sarju, sh enne tele-eetrit. Lisaks saad vaadata Go3 laiast varamust rohkem kui 2000 tundi filme, sealhulgas Hollywoodi kassahitte suurimatelt filmistuudiotelt, rohkem kui 6000 tundi armastatud kodumaiseid ja välismaiseid seriaale, sealhulgas Go3 originaalsarju ning sadu tunde eestikeelse pealelugemisega lastesisu.

Home3 Kodu+ paketi kliendid saavad lisakuluta aktiveerida Go3 Filmid ja Sport paketi. Sellega saab kasutada kõiki eespool mainitud hüvesid nagu oma telepaketi kanalid, kodumaiste saadete ja sarjade eelvaatamine ning tuhandeid tunde armastatud filme, sarju ja lastesisu. Lisaks saab Go3 Filmid ja Sport paketiga vaadata maailma populaarseimate spordiliigade otseülekandeid. Kanalitelt Fight Sports, Setanta, TV3 Sport Open, TV3 Sport 1, 2 ja 3 ja NBA TV näeb Inglise kõrgliiga, NBA, WRC, korvpalli Euroliiga, DfB, UFC, MXGP, MotoGP, KHL, WWE, ATP tennise ja paljude teiste spordiföderatsioonide ülekandeid. Lisaks näeb Go3 eriülekannetest suursündmusi poksimaailmast ja mujalt.

Soovi korral loe lähemalt Home3 ja Go3 teleteenustest: Home3 või Go3 – milline teleteenuse pakkuja sobib just Sinule?

Go3 kasutamiseks aktiveeri oma pakett Go3 iseteeninduses. Üksikasjaliku juhendi Go3 konto aktiveerimiseks leiad abi rubriigist.

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun