logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 teleteenus pakatab sisust, mille seltsis igav ei hakka!
31/05/2023

Home3 teleteenus pakatab sisust, mille seltsis igav ei hakka!

Ajastul, mil sisu troonil valitsevad voogedastusplatvormid, on Home3 siiski püsinud kui aegumatu ja vankumatu jõud, mis tagab satelliittelevisiooni pakkujana klientidele kvaliteetse koduse meelelahutuskogemuse. Home3 pakub mitmekülgse võrratu kanalivaliku ja muljetavaldava sisukataloogi abil sisu erinevatele maitsetele ja eelistustele, alates kaasahaaravatest draamadest, põnevatest spordisündmustest, mõtlemapanevatest dokumentaalfilmidest kuni Hollywoodi kassahittideni. Selles artiklis tutvustame lähemalt, milline on Home3 poolt pakutav kaasahaarav sisu.

Home3 teleteenuse valikus on kolm teleteenuse paketti: Starter, Kodu ja Kodu+.

Starter pakett sisaldab mitmeid peamisi meelelahutuskanaleid, nende hulgas tuntud Eesti kanaleid, filmikanalit Viasat Kino (varem tuntud kui TV1000), samuti mitmeid uudiste-, laste-, teadus- ja looduskanaleid. Soovi korral on võimalus tellida põhipaketile juurde erinevaid lisakanaleid. Lisaks nimetatud telekanalitele sisaldub Home3 Starter paketis Go3 „Start“ pakett, mis võimaldab Go3 äpi, veebibrauseri, Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil vaadata Starter paketis olevaid telekanaleid erinevatest nutiseadmetest ka liikvel olles!

Home3 klientide lemmik Kodu pakett on mitmekülgset meelelahutust otsijaile parim valik pakkudes rikkalikku kanalivalikut – naudi populaarseid filmi- ja spordikanaleid nagu TV3 Film, Viasat Kino Action (varem tuntud kui TV1000 Action) ja TV3 Sport 2. Lisaks sellele on paketis mitmekesine valik uudiste-, laste-, teadus- ja looduskanaleid ning armastatud Eesti kanalid, mis tagavad mitmekülgse vaatamiskogemuse. Lisaks nimetatud telekanalitele sisaldub Home3 Kodu paketis Go3 „TV ja Filmid“ pakett, mis võimaldab Go3 äpi, veebibrauseri, Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil vaadata Go3 „TV ja Filmid“ paketis olevat sisu just seal, kus sa parasjagu viibid. l

„TV ja Filmid“ paketiga saad vaadata oma lemmikfilme, -sarju ja -telekanaleid igal ajal, igas kohas, näiteks kõiki „Kiired ja vihased“ filme, humoorikat suvist Eesti komöödiafilmi „Suvitajad“ või seitsme Oscariga pärjatud pöörast fantaasiapõnevikku „Kõik kõikjal ja korraga“. Sarjadest on hetkel vaatajate lemmik Sylvester Stallone’i uus gängsterisari „Tulsa kuningas“, laste lemmik „Käpapatrull“ ja Go3-s saab enne tele-eetrit vaadata „Kättemaksukontori“ uhiuut 29. hooaega!

Samuti saab näha CBS’i ja Showtime’i populaarseid sarju nagu „Yellowstone“, „Miljardid“, „Halo“, Comedy Centrali hitt-saateid nagu „South Park“ ja  populaarseid multifilme nagu näiteks „Käpapatrull“, „Käsna-Kalle Kantpüks“ ja „Sini vihjed“.

Kodu+ pakett on üks suurima kanalite arvuga üle õhu levivaid pakette Eestis, sisaldades kõike, millest üks õige meelelahutusnautleja rõõmu võiks tunda. Enam ei pea muretsema, et õhtuks ei leia seda õiget kanalit, millega oma aega sisustada, sest lisaks Home3 Kodu+ paketis olevatele kanalitele saavad selle paketi kasutajad ligipääsu ka Go3 „Kõik Hinnas“ paketile, millega on võimalus vaadata discovery+ kanaleid nagu TLC, Discovery Channel ning Eurosport 1 ja Eurosport 2! Discovery+ kanalite nägemiseks peab olema aktiveeritud Go3 konto! elada kaasa näiteks tennise suure slämmi turniire. Lisaks suure slämmi turniiridele saavad spordisõbrad TV3 Sport kanalite vahendusel nautida põnevaid spordiülekandeid alates WRC autorallist ja NBAst kuni Hispaania jalgpalli kõrgliiga ehk La Liga ja MotoGPni välja ning palju muud.

Vaata oma Home3 paketis olevaid telekanaleid ja muud sisu ka nutitelefonist, tahvlist või sülearvutist – ükskõik, kus Sa viibid! Kui sa pole oma Go3 kontot aktiveerinud, siis saad seda teha iseteeninduses. Üksikasjaliku juhendi Go3 konto aktiveerimiseks leiad abi rubriigist.

Kui soovid Home3 teleteenuse või interneti kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

 

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close