logo
logo
Esileht
Uudised
Milline näeb välja töö Home3 telemarketingi osakonnas?
13/08/2021

Milline näeb välja töö Home3 telemarketingi osakonnas?

Milline näeb välja töö Home3 telemarketingi osakonnas? Sellest räägivad kaks meie säravat müügiesindajat – Oliver, kes on meiega olnud juba üle viie aasta ning Maiken, kes alustas alles neli kuud tagasi, kuid on juba tõusnud üheks edukamaks müügitäheks.

Oliver, milline on müügiesindaja töö Home telemarketingi osakonnas?

Home3 on nagu minu teine ekstrasuur perekond, kolleegid võiks mind võtta kui vanemat venda. Praeguses müügitiimis on väga erinevate isikuomaduste ja maailmavaadetega inimesi, see muudab õhkkonna elavaks ja nii täiendame üksteist. Home3-s on meil tavaks uusi tulijaid soojalt vastu võtta, pole vahet, kas oled ekstravert või introvert. Teineteist austav suhtumine hoiab kõike tasakaalus ja just nii kohaneb inimene kõige kiiremini ning saab kohe tööle keskenduda, kontori sisekliima on väga oluline. Peame väga oluliseks, et tiim hästi toimiks ja et uued hästi sisse elaksid. Üks põhimõte, mida uutele tutvustame ja rõhutame on, et näita üles head suhtumist töösse ja kolleegidesse.

Mis on aegade jooksul telemarketingi töö osas muutunud?

Alustasin 2016. a maikuus. Tööle asudes pidasin väga tähtsaks firma head mainet ja usaldusväärsust. Jõudsin päris kiirelt arusaamisele, et olin teinud väga õige valiku.

Ettevõtte ajaloos on olnud märkimisväärseid arenguid. Müük on muutunud klientide osas veelgi personaalsemaks. Tavainimese jaoks kõlab juba sõna “müük” väga hirmuäratavalt. Enamasti on see tingitud halvast kogemusest mõne toote ostuga telefoni teel või võrkturundajalt, kelle müügistiil ongi puhta emotsiooni peale üles ehitatud. Meie eesmärk on välja selgitada kliendi vajadused ja vastavalt sellele pakkuda sobivaimat lahendust.

Tunnen, et tänu sellele, et pakutavaid teenuseid on arendatud ja need on muutunud paremaks ja töökindlamaks, on ka minu töö muutunud kergemaks. Näiteks on meil nüüd järelvaatamine ning parem internet. Lisaks saame Go3 näol pakkuda ka nutiseadmes teleteenuste vaatamise võimalust ja teleteenust ka kortermajadele.

Kui töötasust rääkida, siis põhipalk on aastatega suurenenud, mis on müügiosakonnale väga oluline, sest kuude lõikes müügitulemused erinevad ning põhipalk pakub teatavat turvatunnet sissetuleku osas. Müügivõistlused, mis olid juba sel ajal, kui alustasin, on ka täna ja need tekitavad endiselt hasarti sest auhinnad on ahvatlevad! Nii nagu igas firmas, on ka meil olnud tõuse ja langusi, aga just need viimased õpetavad kõige rohkem.

Kuidas koroonaaeg telemarketingi tööd muutis? Kas töötad kodust, kontorist või mõlemast?

Ma usun, et see oli nii firmale ja kollektiivile paras väljakutse. Kodukontoril on oma rõõmud ja valud. Kõige raskem oli kohanemisega just esimese laine ajal. Olime harjunud, et meie ümber on tiimikaaslased – see kambavaim aitab tööle väga hästi kaasa. Teise laine ajal oli juba hea rütm sees, suutsime ennast palju paremini iseseisvalt motiveerida ja seda oli ka tulemustest näha.

Ma töötan nii kodus kui kontoris. Kuna pean ennast hästi püsimatuks hingeks, siis on hea, kui mõlemad võimalused olemas.  Vahel kui introvert pead tõstab, on parem kodus töötada ja kui ekstravert hakkab domineerima, siis töötan kontoris.

Maiken, alles liitusid meie tiimiga, aga oled juba üks edukamaid telefonimüüjaid. Milles on Su edu saladus?

Ma usun, et edu saladus peitub suuresti kollektiivses motiveerimises ning selles, et uus töötaja viiakse süvitsi teenuste ja pakkumistega kurssi. Lisaks on meil väga elavad müügikoosolekud, mis pole mitte ainult lõbusad, vaid ka väga arendavad. Kindlasti aitab tulemuste saavutamisele kaasa tiimijuhtidega koos eesmärkide paika panemine iga kuu alguses, sest nii on mõlemale osapoolele selge, millised on ootused ning eesmärgid. Hindan väga kõrgelt seda, kuidas toimub meie tiimis tagasisidestamine. Kui on vajakajäämisi, siis kriitika on alati konstruktiivne ja edasiviiv. Lisaks pean muidugi väga oluliseks toetavaid kolleege ja mõistvaid tiimijuhte.

Kuidas Sa meid leidsid?

Leidsin Home3 tööpakkumise läbi CV Keskuse portaali. Tundsin, et vajan elus uut suunda. Töötasin varem mobiiltelefonide tehnikuna ning müügitööle hüppamine tundus just see õige otsus.

Mis Sulle telemarketingi töö juures kõige rohkem meeldib?

Iga päev on uus võimalus, iga päev toob midagi põnevat, õpin pidevalt midagi uut. Tööpäevad ei ole senini veel ära tüüdanud ja alati on hea meel hommikuid alustada meie vahva telemarketingi tiimiga. Tunnustus meie kolleegide ja tiimijuhtide poolt on väga siiras ja annab jõudu areneda ja end tõestada ka edaspidi.

Mida võiksid teistele uutele tulijate õpetada?

Kui sa õpid saama üle sõnast „EI“, siis on Sinu võimalused valla igas elu aspektis. Kõik on võimalik, kui usud endasse.

 

Loe ka: Mida õpetab müügitöö ja kuidas see Sind elus edasi viib? , Home3 telemarketingi osakond kasvatas kaugtööga efektiivsust

Tule meile tööle! Home3 telemarketingi tiim koosneb suurepärastest inimestest ja neid on meile alati juurde vaja. Toetame uusi tulijaid igal sammul ning pakume põhjalikku väljaõpet ja töövahendeid! Kui Sa tunned, et tahad liituda meie ägeda tiimiga, siis võta julgelt ühendust meie värbamisspetsialistiga: marju.kynnapuu@tv3.ee

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun