logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 telemarketingi osakond kasvatas kaugtööga efektiivsust
06/08/2021

Home3 telemarketingi osakond kasvatas kaugtööga efektiivsust

Kodukontor ja kaugtöö on muutunud igapäevasteks nähtusteks, sest koroonaviirus on muutnud kogu maailma elukorraldust. Kohanema on pidanud ka Home3 kollektiiv, aga igas muutuses on midagi head. Home3 telemarketingi osakond on pandeemia ajal kaugtööga efektiivsust kasvatanud.

Home3 telemarketingi osakond asub Tartus, äsja koliti ka uude ilusasse kontorisse Tasku keskuse kõrval asuvas Pläsku ärihoones. Kindlasti on inimesi, kes ei pea enam füüsilist kontorit oluliseks, kuid soovime pakkuda neile, kes eelistavad kontoris töötada, kaasaegseid töötingimusi ning Home3 ei plaani veel kontoriruumidest loobuda.

Uus kodukontori tiim

Pandeemia tipphetkedel oli terve kollektiiv sunnitud kodukontoritesse kolima ja sellega saadi väga hästi hakkama. Veelgi enam – tänu sellele kasvas efektiivsus, võimekus teha rohkem kõnesid ning ka tulemuste kvaliteet. Sellest lähtuvalt tekkis vajadus tiimi suurendada ning lõime lisaks neile, kes siirdusid olude sunnil koju töötama ka uue, telemarketingi kodukontori tiimi.

Kaugtöö pilootprojekti teerajajaks sai juhuse tahtel Karl, kes on tänaseks Home3-s töötanud umbes pool aastat, kuid sel hetkel tööl olnud napilt kaks kuud ja alles õppimise faasis. Esimene pandeemiast tingitud kodukontorisse kolimine ei jätnud seega Karlile muljet, et sellel võiks tulevikku olla: „Minu jaoks oli esimene nädal raske, sest kogu töö oli minu jaoks uus ja kartsin eksida. Mul polnud varasemalt kodus töötamise kogemust, aga nüüd naudin seda.“

Veidi üle nelja kuu töötas Karl meie Tartu kontoris, kuid siis viis elutee teda Tallinnasse elama. Pärast kuuajalist pausi hakkas Karl uurima, kas saaks meile tagasi tulla ning telemarketingi tööd jätkata kaugtööna. Arutelu tulemusena otsustati seda proovida ning praegu töötabki Karl 100% ainult kodukontorist ning tunneb ennast seal nagu kala vees.

Kodus töötamine vajab enesedistsipliini

Kodus töötamine vajab suuremat enesedistsipliini, kuid Karl avastas, et talle sobib see väga hästi, sest nüüdseks on ta üks meie edukamaid müügimehi. Karlil on omad nipid, kuidas kodus töötamist efektiivsemaks muuta ning töö ja eraelu lahus hoida. „Soovitan ka kodus töötades hommikul „tööle“ ja õhtul „koju“ kõndida ehk nii enne kui pärast tööd jalutama minna,“ avaldas Karl. Samal ajal kuulab ta head muusikat või müügitööst rääkivaid podcaste ning elab uude rolli sisse.

Kodukontori plussidena nimetab Karl aja kokkuhoidu, võimalust kliendile rohkem keskenduda ja end vabamalt tunda ning muidugi vabadust töötada kasvõi piiri tagant. Kolleegid hoiavad omavahel ühendust vestlusrakenduste ja igapäevaste videokoosolekute abil. Telemarketingi osakond on selle liikmete sõnul üks suur pere, seetõttu kutsub süda paljusid ikka ka kontorisse. Kontori plussideks peab Karl kiiremat infovahetust, võimalust kolleegidega niisama lobiseda ning sealseid lõbusaid vahetegevusi.

Kaugtöö projekt on ennast õigustanud

Telemarketingi müügijuhi Anna sõnul on kaugtöö pilootprojekt end õigustanud ja praeguseks on tiimiga liitunud veel mitu inimest väljaspool Tartut – Tallinnast, Märjamaalt ja Harjumaalt. Ka osa Tartu kontori liikmeid on kodus töötamise omaks võtnud ning töötavad vastavalt tujule ja vajadusele kas kodus või kontoris. Kuna Tartu tööturg on väike, siis on kodukontori projekt andnud võimaluse leida häid müügiinimesi ka kaugemalt. Samas rõhutab Anna, et varasem müügikogemus pole tingimata vajalik – säravaid müügitalente on leitud väga erinevatelt elualadelt.

Loe telemarketingi ja müügiesindaja tööst lähemalt: Milline näeb välja töö Home3 telemarketingi osakonnas?Mida õpetab müügitöö ja kuidas see Sind elus edasi viib?

Tule meile tööle! Home3 telemarketingi tiim koosneb suurepärastest inimestest ja neid on meile alati juurde vaja. Toetame uusi tulijaid igal sammul ning pakume põhjalikku väljaõpet ja töövahendeid! Kui Sa tunned, et tahad liituda meie ägeda tiimiga, siis võta julgelt ühendust meie värbamisspetsialistiga: marju.kynnapuu@tv3.ee

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun