logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 teleteenus. Perekond Joosti lugu
31/05/2022

Home3 teleteenus. Perekond Joosti lugu

Home3 on Baltikumi suurim SAT TV operaator, kes pakub oma klientidele mitmeid hüvesid, mida ühelt kvaliteetseid TV teenuseid pakkuvalt ettevõttelt oodatakse. Peale suurepärase leviala on Home3 teleteenusega liitujale nii vajaminevad seadmed kui ka standardpaigaldus tasuta!

Nagu ka eelnevalt mainitud, on Home3-l suurepärane leviala, mis ulatub isegi kõige kaugemasse Eesti nurka. Näiteks omab perekond Joost Hiiumaal suvekodu. Igal suvel sõidab perekond Joost oma Tallinna kodust Hiiumaale puhkama, kuid nad on väga meelelahutuse lembelised inimesed ehk kodune meelelahutus peab nendega kaasas käima. Seega on Home3 teenus neile parim lahendus, sest Home3 satelliittelevisioon on parim valik piirkonnas, kuhu kaabeltelevisioon ei ulatu ja kus mobiililevile ei saa kindel olla.

Suvekodus on kevadel ja suve esimestel kuudel palju tööd teha eriti siis, kui möödunud talv on eriti karm olnud. Kui tegemisi on palju, siis ei pruugi õigel ajal teleri ette sattuda, et vaadata oma lemmikuid sarju, filme ja spordiülekandeid. Pereisale meeldib väga kaasa elada spordiüritustele, eelkõige WRC ralli ajal Ott Tänakule ja jälgida NBA mänge. Pereemale meeldib vaadata oma lemmikuid välismaa sarju, mis kipuvad olema päevastel aegadel, mil kõige rohkem lillepeenrad tähelepanu vajavad. Home3 puhul pole see probleemiks, sest Home3 järelvaatamisega saad telekanaleid vaadata reaalajale lisaks ka tagantjärele. Pereema saab telekava peal liikuda 7 päeva ajas tagasi ja isegi naasta sarjade episoodideni, mis olid nädal aega tagasi, juhul kui need olid kahe silma vahele jäänud. Pereisa saab vaadata spordiülekandeid 48 tunni jooksul, panna oma saade pausile, kerida edasi ja tagasi ning põnevaid kohti uuesti läbi elada.

Joosti perekonnas on kaks tütart. Tüdrukud on suured Kättemaksukontori fännid, kuid alatihti tuleb ette, et nad tahavad erinevaid episoode samal ajal vaadata. Suvekodus on perekond Joostil kolm telerit – üks on elutoas ja teised kaks tüdrukute toas. See on hea lahendus, et tüdrukud riidu ei läheks, sest lisavaatajakohad võimaldavad telerit vaadata mitmes toas korraga. Nii saab igaüks nautida just neid saateid ja filme, mida keegi soovib. Kokku saab iga klient tellida põhikohale lisaks kuni kolm lisavaatajakohta.

Joosti perekonnale meeldib ka väga reisida, kuid nagu ka suvekodusse minnes, meeldib neile kodust eemal olles vaadata sama sisu, mida koduski. Iga Home3 paketi hinna sees on ka Go3 teleteenus, mida saab kasutada kõikides Euroopa liidu riikides. Seega, kui perekond Joost reisib, siis saavad nad vaadata lemmikut meelelahutussisu kasvõi reisil olles või laadida alla oma lemmikud ning nautida neid ilma internetita kas bussis, laevas või lennukis. Kui kõik pereliikmed tahavad vaadata oma lemmiksisu oma seadmes, siis ka see ei ole probleem, sest olenevalt Home3 paketist saad ligipääsu teatud Go3 sisule, mida saab samaaegselt vaadata kahest seadmest ning ühe kontoga kasutada kokku kuni viies seadmes.

Loe ka: Milline TV pakett sobib Sulle? ja Home3 või Go3 – milline teleteenuse pakkuja sobib just Sinule?

Kui soovid Home3 teleteenuse kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun