logo
logo
Esileht
Uudised
Home3 – teleteenus, mis ületab ootuseid!
18/05/2023

Home3 – teleteenus, mis ületab ootuseid!

Teleteenuste turg on läbi aegade pööraselt arenenud, et vastata klientide pidevalt muutuvatele ootustele ja nõudmistele. Selles põnevas ja konkurentsitihedas valdkonnas paistab silma ka Home3 teleteenus, mis pakub klientidele võimalusi ja kogemusi, mida mujalt ei leia.

Home3 on satelliittelevisiooni pakkuja, mis tähendab seda, et telepilt jõuab Sinuni satelliidi vahendusel. SAT-TV eeliseks on väga lai leviala, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiililevist ja seega jõuab telepilt ka kõige kaugemasse Eesti nurka. See muudab SAT-TV populaarseks valikuks maapiirkondades või geograafiliselt keerulistes piirkondades, kus ei ole püsiinternetti ning mobiilse interneti kvaliteedile ei saa kindel olla, näiteks saartel. Satelliittehnoloogia tagab usaldusväärse ja stabiilse signaali, mis omakorda kindlustab kvaliteetse telepildi vastuvõtu ka ebasoodsate ilmastikutingimuste ajal. Satelliittelevisiooni kasutamiseks on vaja koju paigaldada satelliitantenn, kuid paigalduse pärast ei pea Sa muretsema, seda teevad kogenud Home3 tehnikud.

Satelliittelevisiooni teenuse puhul vajab satelliitantenni paigaldamine hoolikat kaalumist eriti siis, kui lähedal paiknevad takistused, näiteks kõrged puud. Kvaliteetse vastuvõtu saamiseks on väga oluline paigutada antenn sellisesse kohta, mis tagab otseühenduse taevas oleva satelliidi ja antenni vahel. Kui kõrged puud segavad seda sidet, siis võivad need häirida telepildi signaali ja halvendada ühenduse kvaliteeti.

Home3 teleteenust saad nautida oma kodus olevast telerist satelliitantenni ja digiboksi abil. Kui peaks juhtuma, et kolid, siis pole probleemi, sest Sa saad seadmed endaga uude koju kaasa võtta. Kui soovid telekanaleid, filme või sarju vaadata oma nutiseadmest, laadi alla Go3 mobiilirakendus ning naudi lemmiksaateid mugavalt just seal, kus sa parasjagu viibid, sest olenevalt Home3 paketist saad Sa ligipääsu teatud Go3 sisule – Home3 Starter paketis sisaldub Go3 „Start“ pakett, Kodu paketis sisaldub Go3 „TV ja Filmid“ ja Kodu+ paketis Go3 „Kõik Hinnas“ pakett. Seega saad Sa Home3-ga nautida teleteenust samal ajal nii oma kodus olevast telerist kui ka liikvel olles Go3 mobiiliäpist – kui Sina soovid vaadata uudiseid ning kaaslane filmi, siis saate mõlemad vaadata just seda, mida parasjagu soovite! Oluline on teada, et kui Home3 teleteenuse vaatamiseks ei ole internetti vaja, siis Go3 vaatamiseks on vajalik väga hea kvaliteediga internetiühendus.

Jagame siinkohal ka mõningaid näpunäited, kuidas saad oma Home3 paketis olevat Go3 teenust kasutada ja vaadata. Kui soovid süle- või lauaarvutist Go3 teenust kasutada, saad sS seda teha veebibrauseri kaudu. Kui soovid nutitelerist Go3 vaadata, ava telerisse installeeritud Go3 äpp või laadi see telerisse oma teleri äppide keskkonnast. Kui sul ei ole nutitelerit, saad Go3 teenust kasutada kas Go3 digiboksi või Google Chromecast seadme abil. Lisaks sellele, et saad Go3 sisu nautida üle interneti, saad omale meelepäraseid sarju ja saateid oma nutiseadmesse alla laadida ning vaadata ka ilma internetiühenduseta.

Home3 ja paketi hinna sees sisalduva Go3 teleteenusega saavad meie kliendid kogeda esmaklassilist sisu meelelahutuse maailmast – suurt valikut telekanaleid, närvekõditavaid eestikeelsete kommentaaridega spordiülekandeid TV3 Sport kanalitest, populaarseid uudistekanaleid, maailmatasemel filme Viasat Kino ja TV3 Film kanalite vahendusel ning populaarseid telesaateid, millest mõningaid saab Go3 televisiooni vahendusel vaadata ka enne tele-eetrit!

Lisaks teleteenusele pakume ka koostöös Tele2-ga piiramatu mahu ja kiirusega internetti. Piiramatu mahu ja kiirusega internet võimaldab täpselt nii palju netiavarustes surfata, kui vähegi hing ihkab. Kui Sa oled juba Home3 teleteenuse klient ja soovid juurde ka piiramatu mahu ja kiirusega 4G internetti, siis võta meiega ühendust!

Kui soovid Home3 teleteenuse või interneti kohta lisainfot, siis võta meiega ühendust veebilehe all paremal nurgas oleva vestlusakna kaudu, kirjuta info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun