logo
logo
Esileht
Uudised
All Media Baltics koondas kõik kaubamärgid uue kujundusega TV3 katusebrändi alla
09/12/2019

All Media Baltics koondas kõik kaubamärgid uue kujundusega TV3 katusebrändi alla

2. detsembril muutis Baltimaade suurim meediagrupp All Media Baltics nime TV3 Grupiks. Selle muutuse raames sai TV3 kanali bränd täiesti uue, värske ja moodsa identiteedi, mis saab grupi teiste brändide – sealhulgas tasuliste platvormide ja kanalite – identiteedi osaks.

Juba üle 25 aasta on TV3 Grupi pakutav mänginud olulist rolli Balti riikides elavate inimeste elus. TV3 on tuntud bränd, mida teab peaaegu 100% elanikkonnast. Otsus laiendada TV3 brändi nimi kogu grupi põhilistele sisuplatvormide tuli soovist luua TV3 nime kandvate brändide ühine perekond.

Priit Leito, All Media Eesti tegevjuht selgitas: „TV3 on Baltimaade mõjukaim ja armastatuim meediabänd. Soovime, et kõigil teistel grupi brändidel oleks selge seos TV3-ga, et nad oleksid selgelt identifitseeritud ja tunnustatud TV3 pere liikmena. Usume, et nüüdsest näevad vaatajad, kasutajad ja kliendid meid suurima meediagrupi ja meelelahutuskeskusena, mis hõlmab kõiki võimalikke platvorme.”

Jan Wykrytowicz, TV3 Grupi tasulise TV tegevdirektor rõhutas: „Meie teenuste TV3 kaubamärgi alla koondamise ja neile uue, kaasaegse välimuse andmisega saadame vaatajatele ja klientidele selge lubaduse, et olenemata sellest, millist meie meediakanalit või platvormi nad kasutavad, võivad nad oodata parima kvaliteediga maailmatasemel meelelahutust”

Praeguste TV3 Grupi brändide muutus toimus 3. detsembril.

Ühendamise osana siirdus Balti riikide suurim voogedastusteenus uue põlvkonna platvormile ja sai Go3 nime. Go3 hakkab pakkuma Baltimaade kõige laiemat valikut kohalikke ja rahvusvahelisi spordi – ja meelelahutussisu, sealhulgas pea 40 reaalaja telekanalit, millel on järelvaatamise võimalus ja palju muid põnevaid lisafunktsioone.

TV3 Grupi satelliittelevisiooni pakkuja TVPlay Home muutus Home3-ks ja lisab uusi kanaleid, sealhulgas tunnustatud filmikanalid Sony ja Sony Turbo.

Veebipõhine videoplatvorm TVPlay muutis nime TV3Playks. Platvorm peaaegu kahekordistas oma unikaalsete kasutajate arvu lõppeval aastal.

Premium kanalid muudavad samuti oma nimesid. Baltikumi parim spordikanal TVPlay Sports sai uueks nimeks TV3 Sport. TV3 Sport pakub otseülekandeid parimatelt ja Baltikumis enim vaadatud spordialadelt – korvpalli Euroliiga, UEFA Meistrite liiga, Inglise jalgpalli kõrgliiga, KHL, hiljuti lisandunud NBA ja palju muud.

TV1000 Premiumi filmikanal, mis pakub aastas üle 100 filmi esilinastuse, nimetati ümber TV3 Filmiks. Juba detsembris pakub TV3 Film selliseid kassahitte nagu John Wick 3 ja Hotell Mumbai.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun