logo
logo
Esileht
Uudised
Viasat uueneb
25/09/2018

Viasat uueneb

Alates 2017. aasta lõpust, mil rahvusvaheline varahaldusettevõte Providence Equity Partners sai Baltikumis tegutseva satelliittelevisiooni Viasat uueks omanikuks, alustati suuremahuliste uuenduste planeerimist. Tänaseks on investeeritud üle 15 miljoni euro uutesse tehnilistesse seadmetesse, olemasolevate teenuste kvaliteedi tõstmisse ja uute väljatöötamisse.

Nende investeeringute raames on Viasatil (peagi TVPlay Home) olnud võimalus tuua oma klientideni uusi HD pildikvaliteediga telekanalid – TV3 HD, TVPlay Sports HD (endine Viasat Sport Baltic), TV1000 Premium HD ja Epic Drama HD. Uusi telekanaleid on kanalivalikusse lisandumas veelgi.

Lisaks on eesmärgiks viia kõik All Media Baltics (AMB) gruppi kuuluvate brändide (TVPlay Home, TVPlay Premium, TVPlay jt) teenused ühele innovatiivsele digimeedia platvormile, mis muudab video- ja telesisu vaatamise võimalusi veelgi vaheldusrikkamaks. Uue platvormi vahendusel jõuab kvaliteetne meelelahutus vaatajani erinevates seadmetes ja erineval viisil.

Uuele tehnoloogiale üleminek on tinginud mitmete muudatuste tegemist. Näiteks on Viasat sellel poolaastal vahetanud välja oma klientide vaatajakaarte ja digibokse.

Uutesse digiboksidesse on lisatud OTT (over-the-top) võimekus, mis tähendab, et kliendid saavad lähiajal hakata kasutama järelvaatamisteenust ja videolaenutust. Veelgi enam, peagi lansseeritava mobiilirakendusega saavad koduse teleteenuse kliendid võtta meie poolt pakutava meelelahutuse kaasa kõikjale Euroopasse ja seda nii mobiilis kui tahvelarvutis.

Tegu on intensiivse üleminekuperioodiga, mis on toonud ja võib tuua kaasa erinevaid häireid teleteenuses, millest teavitamine on omakorda põhjustanud meie kõnekeskuses ja sotsiaalmeedias tavapäratult pikki ootejärjekordi. Tõrgetest ja ootamatutest väljakutsetest pole kahjuks pääsenud ka meile tehnilist tuge pakkuvad koostööpartnerid.

Oleme püüdnud küll kõiki oma kliente erinevatest vajalikest muudatustest  ja tehnilistest tõrgetest teavitada, kuid mõistame, et leidub kliente, kelle kontaktandmed on vahepeal muutunud või kes pole teavitust märganud. On suur rõõm, et suurem osa klientidest on vajalikud toimingud jõudnud viimase poole aasta jooksul klienditeenindajate abiga rahulikult ära teha, kuigi on ka neid, kellel nüüd seoses üleminekuga ühelt platvormilt teisele on telepilt must.

AS TV Play Baltics Eesti ärijuht Annemari Vatsel: “Vabandame kõikide klientide ees võimalike tekkinud ebamugavuste pärast ja loodame teie mõistvale suhtumisele. Meie muudatuste eesmärgiks on tõsta Viasati teleteenuse kvaliteeti ja teenuste valikut. Praegused tehnilised viperused ja häired on vaid ajutised.”

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close