logo
logo
Esileht
Uudised
Parimad filmid, mida pühade ajal vaadata!
21/12/2022

Parimad filmid, mida pühade ajal vaadata!

Kui te pole veel kuulnud või aknast välja vaadanud, siis jõulud on kohe-kohe kohal. Hämmastav, eksole! Mis oleks parem, kui nautida pühade ajal omapäraseid romantilisi komöödiaid, animafilme ja parimaid linateoseid, mille tegevus toimub just pühade ajal!

Millised siis on parimad filmid, mida oma perega aasta kauneimal ajal koos vaadata? Kui otsite filmisoovitusi, siis siin on mõned meie poolt välja valitud filmid, mida saate jõulunädalal TV3 ja TV3 Film kanalitelt vaadata.

 Reede, 23. detsember

„Bridget Jonesi“ kolm osa – algusega kell 16.10 kanalil TV3 Film

32-aastane Bridget (Renée Zellweger) otsustab uue aasta esimesel päeval, et on aeg alustada uut elu… ja kõik muudatused oma päevikusse kirja panna. Sellest päevast peale on kõige provokatiivsem, erootilisem ja hüsteerilisem raamat tema öölaual just seesama, mida ta ise kirjutab. Talle omase seikluslikkusega võtab Bridget elult kõik, mis võtta annab, olgu selleks siis magamine oma otsese ülemusega (Hugh Grant) või plaanid seoses pealtnäha täiesti sobimatu Mark Darcyga (Colin Firth), ei löö see tüdruk risti ette millegi ees. Hoiatus: Bridgeti elustiili järgimine võib olla ohtlik teie tervisele. Bridgeti elu ei piirdu ainult ühe filmiga, sest esimesele osale järgnevad TV3 Film kanalil kohe ka kaks järgmist.

„Kontori jõulupidu“ – kell 22.00 kanalil TV3 Film (TV3)

Filmis “Kontori jõulupidu” kavatseb firma tegevjuht Carol (Jennifer Aniston) sulgeda oma peoloomast venna Clay juhitud haru. Selle tõttu peavad Clay (T. J. Miller) ning tehnikaosakonna juht Josh (Jason Bateman) töötajaid tagant utsitama ning korraldama erakordse jõulupeo, et avaldada muljet võimalikule kliendile ja sõlmida tehing, mis aitaks kõikide töökohad päästa.

Laupäev, 24. detsember

„Grinch“ – kell 11.55 kanalil TV3

Kauni Kesseküla servas kõrges kaljukorteris elab koos oma ustava abilise Maxiga härra Grinch suur roheline pehmekarvaline tüüp, kes on paraku hirmus pahatujuline ja küüniline kiusupunn. Mis küll Grinchi torssis meele põhjuseks on? Muidugi lähenevad jõulud! Rõõmupühad täis lusti ja laulu on üksildase Grinchi jaoks piin, mis piin. Nii otsustabki Grinch, va paharet, varastada Kesseküla jõulud. Ettevõtmine on suur ning plaan keeruline, asjad lähevad nii ja naa ning nalja saab rohkem kui Grinchile meeldiks. Õnneks elab Kessekülas aga üks väike tüdruk, kel jõulutunne südames on nii suur, et päästetud saavad nii pühad kui ka Grinch ise. Ülipopulaarsete multikate “Mina, supervaras” ja “Lemmikloomade salajane elu” looja, animatsioonistuudio Illuminationi uus animafilm põhineb Dr. Seussi armastatud jõuluklassikal. Nii pere pisimatele, suurematele kui ka täiskasvanutele mõeldud nunnumast nunnum lugu on täis seiklust, krutskeid, muusikat ja armas-naljakaid tegelasi.

“Johnny English” kolm osa – algusega kell 17.30 kanalil TV3 Film 

Paljudele tuntud kui Mr. Bean, kehastub Rowan Atkison Briti salaagendiks Johnny English. Esimeses filmis tabab Inglismaad šokk, mil varastatakse Tema Majesteedi kroonijuveelid, mida asub Briti salateenistuse nooremagent Johnny English uurima. Teises filmis ilmub jäljetult kadunud English uuesti välja, et ära hoida plaan Hiina riigipea kõrvaldada. Kolmanda filmi seiklus saab alguse küberrünnakust, mis paljastab kõik Briti sala-agendid, muutes MI7-st erruläinud ja praegu rõõmsalt õpetaja-ametit pidava Johnny Englishi Briti valitsuse ainsaks lahenduseks.

„Eia jõulud Tondikakul“ – kell 19.30 kanalil TV3 

„Eia jõulud Tondikakul” on üks Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks loodud filmidest. Tegemist on seiklusrikka kogupere jõulufilmiga, mis esilinastus detsembris 2018. ”Eia jõulud Tondikakul” räägib 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Tüdruk ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, viima kokku kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

„Paksmagu“ – kell 21.00 kanalil TV3 Film (TV3 Film)

Märulikomöödia räpakast alkohoolikust Chris Kringleist, kes elab koos oma abikaasa Ruthiga. Chris tegeleb jõuluvana äris, mis on kahjuks olude sunnil raskustesse langenud. Asjad muudab veelgi hullemaks, et oma kingis pettunud 12-aastane poiss, kes sai oma isekuse pärast jõuludeks tüki sütt, palkab palgamõrvari jõuluvana tapma.

„Visa hing“ – kell 21.35 kanalil TV3 

Kultusmärul New Yorgi võmmist John McClane’ist (Bruce Willis), kes tuleb jõuludeks Los Angelesse abikaasale külla, kuid seisab peagi silmitsi hoopis terroristidega, kelle vägesid juhib jõhker ja sihikindel Hans Gruber (Alan Rickman). McClane on Nakatomi pilvelõhkujasse lõksu jäänud pantvangide ainus lootus.

Pühapäev, 25. detsember

Paddingtoni seiklused 2 – kell 11.30 kanalil TV3

Ülemaailmselt menuka perefilmi järjes elab Paddington õndsalt Browni perega Windsor Gardensis, kus temast on saanud populaarne kogukonnaliige, kes jagab alati rõõmu ja marmelaadi. Kui Paddington armastatud tädi Lucy 100. sünnipäevaks täiuslikku kingitust otsib, märkab ta hr Gruberi antiigipoes ainulaadset 3D raamatut ning asub selle ostmiseks juhutöödega raha koguma. Kuid kui raamat varastatakse, tuleb Paddingtonil ja Brownidel varas paljastada.

Jõulud džunglis – kell 19.30 kanalil TV3

Koguperefilmi “Jõulud džunglis” peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda.

„Visa hing 2“ – kell 22.00 kanalil TV3

John McClane (Bruce Willis) on jälle valel ajal vales kohas. Legendaarse jõulumäruli teises filmis on Johni vastaseks lennuvälja hõivanud maniakaalne terrorist. Tema plaan on kiire, julm ja geniaalne, kuid kui kohal on John McClane, ei lähe miski nii, nagu kavatsetud.

Esmaspäev, 26. detsember

„Armastus on see…“ – kell 16.10 kanalil TV3 Film

Tipptasemel romantiline komöödia! Armastus on kõikjal, purustades südameid, tuues endaga kaasa naeru ja pisaraid (ja kohutavalt piinlikke situatsioone) ning julgustades meid riskima ka siis, kui väljavaated edule on nullilähedased. Armastuse küüsist ei pääse ka poissmehest peaminister (Hugh Grant), eraklik kirjanik (Colin Firth), staažikas abielupaar (Emma Thompson ja Alan Rickman), oma pulmi ootav pruut (Keira Knightley) ega keegi teine selles loos, kus erinevad inimsaatused põimuvad ja põrkuvad just tänu armastusele.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun