logo
logo
Esileht
Uudised
Parimad filmid, mida pühade ajal vaadata!
22/12/2023

Parimad filmid, mida pühade ajal vaadata!

Jõulud on kohe-kohe kohal! Imeline, eksole! Mis võiks olla parem, kui nautida pühade ajal omapäraseid romantilisi komöödiaid, animafilme ja parimaid linateoseid, mille tegevus toimub just pühade ajal!

Millised siis on parimad filmid, mida oma perega aasta kauneimal ajal koos vaadata? Kui otsite filmisoovitusi, siis siin on mõned meie poolt välja valitud filmid, mida saate jõulunädalal Home3 vahendusel TV3 kanalilt vaadata.

 

Laupäeval, 23. detsembril

„Kuidas Grinch jõulud varastas“ kell 11.30

Grinch on karvane roheline olevus, kes elab Kelleküla kohal kõrguva Mornimäe sisemuses asuvas koopas. Kui maailmas on midagi, mida Grinch ei salli, siis on selleks jõulud. Saatjaks vaid ta truu koer Max, on Grinch mõelnud välja plaani, kuidas lähenevad jõulud Kellekülas kõigile meelde jääks. Ta kavatseb varastada kogu linnast kõik kingitused, sest mis jõulud need ilma kingitusteta ikka on? Film kandideeris kolmele Oscarile, võites parima grimmi kategoorias.

„Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused“ kell 19.30

Miks sündis Elsa siia ilma võluvõimetega? Tõde mineviku kohta ootab teda, kui ta võtab ette rännaku tundmatusse, mis viib ta Aarendellist kaugele nõiutud metsadesse ja Tumeda mere kallastele. Vastused nendele küsimustele kutsuvad teda, aga samas ohustavad need ka tema kuningriiki. Koos Anna, Kristoffi, Olafi ja Sveniga võtab Elsa ette ohtliku ent uskumatu rännaku. Eelmises filmis seisis Elsa silmitsi hirmuga, et tema võimed on teda ümbritseva maailma jaoks liiga tugevad. Selles uues seikluses peab ta aga lootma, et nendest piisab. Film on eesti keeles!

„Armastus on see“ kell 21.35

Tipptasemel romantiline komöödia! Armastus on kõikjal, purustades südameid, tuues endaga kaasa naeru ja pisaraid, kohutavalt piinlikke situatsioone ning julgustades meid riskima ka siis, kui väljavaated edule on nullilähedased. Armastuse küüsist ei pääse ka poissmehest peaminister, eraklik kirjanik, staažikas abielupaar, oma pulmi ootav pruut ega keegi teine selles loos, kus erinevad inimsaatused põimuvad ja põrkuvad just tänu armastusele.

 

Pühapäeval, 24. detsembril

„Üksinda kodus“ kell 11.35

Kultuskomöödia esimeses osas kehastab Macaulay Culkin 8-aastast Kevin McCallisteri, kelle perekond tormab kolm päeva enne jõule Pariisi ning unustab Kevini kogemata koju. Üksi kodus olles peab poiss kõikvõimalike vahendite abil eemale peletama kahte murdvarast, kes said teada, et poiss on ihuüksi suures majas. Samal ajal mõtleb ema lennukis sõites, et nii suures saginas unustas ta ilmtingimata midagi koju. Kui ta aga aru saab, et see “midagi” on tema noorim poeg, püüab ta meeleheitlikult koju tagasi sõita.

„Jääaeg 4“ kell 16.50

Armastatud tegelased satuvad uute seikluste keskele. Mammut Manny tegeleb murdeikka jõudnud tütrekese Virsiku kasvuraskustega kuni nende ellu sekkub taaskord kõikvõimas loodus – sedapuhku kolossaalse maalihke näol, mille tulemusena tekkisid siia ilma erinevad kontinendid. Manny leiab end järsku jääkamakalt, mis kiires tempos maismaast ning ühtlasi ka tema perekonnast kaugeneb. Õnneks on samale jääpangale lõksu jäänud ka tema vana sõber Diego ning muidugi ka aastatega üha laisemaks jääv laiskloom Sid. Ees ootavad peadpööritavad seiklused! Film on eesti keeles!

„Eia jõulud Tondikakul“ kell 19.25

“Eia jõulud Tondikakul” on seiklusrikas jõulufilm 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Eia ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, kokku viima kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

„Visa Hing“ kell 21.30

Kultusmärul New Yorgi võmmist John McClane’ist, kes tuleb jõuludeks Los Angelesse abikaasale külla, kuid seisab peagi silmitsi hoopis terroristidega, kelle vägesid juhib jõhker ja sihikindel Hans Gruber. McClane on Nakatomi pilvelõhkujasse lõksu jäänud pantvangide ainus lootus.

 

Esmaspäev, 25. detsembril

„Üksinda kodus 2“ kell 10.25

Paljulapseline McAllisteri perekond otsustab sedapuhku veeta jõulud päikselises Floridas, kuid lahkumiseelses segaduses leiab perekonna toimekas pesamuna Kevin end hoopis lennukilt, mis suundub New Yorki. Poiss ei jää oma vanemaid aga võõras linnas taga nutma, vaid seab end tema taskusse jäänud isa krediitkaardi abil sisse luksushotelli sviidis. Jõulueelne New York osutub tõeliseks muinasjutumaaks, kuid seda idülli loodavad purustada Kevini vanad “semud” Harry ja Marv, kes on vanglatrellide tagant põgenenud ja otsustavad röövida mänguasjakaupluse sularahast pungil kassa. Üksnes Kevin võib nende kurjad plaanid nurjata…

„Beethoven“ kell 13.05

Südamlik koguperefilm, kus kaks varast röövivad lemmikloomade kauplust, et pärast koerad sadistlike katsete tarvis maha müüa. Üks bernhardiinikutsikas põgeneb autost ja jõuab Newtonite peresse, muutes sellega pere elu igaveseks.

„Jõulud džunglis“ kell 19.10

“Jõulud džunglis” peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close