Soovin teleteenuse pakkumist


Oma andmete sisestamisega nõustun saama pakkumist AS TV Play Balticsilt. Olen lugenud ning nõustun privaatsustingimustega.

Viasat on nüüd Home3, sest parim meelelahutus algab kolmes! Näiteks säästad nüüd 96 € – nautides 3 KUUD TASUTA TELETEENUST KOOS INTERNETIGA või 66 eurot, kui valid 3 KUUD TASUTA TELETEENUST!

Kvaliteetseim telepilt läbi satelliidi, mis ei sõltu mobiililevist või kaabli olemasolust!

Parimad filmi- ja spordikanalid

6000+ filmi, sarja videomaailmas täiesti TASUTA ja ilma reklaamideta

Go3 tasuta kaasa ehk lisaks veel sadu filme ja sarju ka arvutis/nutiseadmes

Home3 on endine Viasat – seega Sa võid kindel olla, et meie telepilt on eriti kvaliteetne, sest see levib satelliidi kaudu. Meilt leiad muuhulgas ka turu parimate hulka kuuluvad spordi- ja filmikanalid ning kõik kokku on mõistliku hinnaga.

Meie spordikanalitelt näed NBA, Meistrite Liiga, Inglismaa kõrgliiga, DFB ja palju teiste spordiliigade otseülekandeid – pakume kõike, mida üks tõeline spordisõber hindab HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega!

Meie filmikanalitel esilinastub igal aastal mitusada populaarset filmi! Kanalivalikusse kuulub ka populaarne filmikanal TV3 Film, mis näitab ööpäevaringselt parimaid Hollywoodi kassahitte ja seda ilma reklaamipausideta! Lisaks pakume TV1000, TV1000 Action ja TV1000 Russkoe Kino kanaleid. Seega, polegi väga vahet, mis ilm õues on, kodus teleris on palju põnevust!

HELISTA KOHE 698 9000 või JÄTA OMA ANDMED

Liitu meie populaarseima KODU või KODU JA INTERNET paketiga ja naudi parimat meelelahutust ning pildikvaliteeti, kusiganes Sa elad, ka kaugeimas Eestimaa paigas. Lisaks on kolm esimest kuud Sinu jaoks tasuta – seega, säästad vastavalt valitud paketile 66 € või 96 €!

packages

Kõikides pakettides sisaldub tasuta

Mobile App

Mobiiliäpp

Mobile App

Järelvaatamine

Mobile App

Videomaailm

Mobile App

Start pakett

Mobile App

Paigaldus
ja seadmed

Liitu kohe ja saad 3 KUUD TASUTA!

Liitumine on lihtne

phone

Jäta oma andmed või helista 698 9000

phone

Teeme Sulle pakkumise, millest on raske keelduda

phone

Kõik vajalikud seadmed anname ja paigaldame tasuta

phone

Naudi parimaid telekanaleid

Soovid ka internetti?

Videomaailm, järelvaatamine ja Go3 vajavad interneti ühendust. Kõikidele pakettidele on võimalik lisada piiramatu mahu ja piiramatu kiirusega 4G internet. Võttes meilt interneti, saad ruuteri kaasa tasuta!

Helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

Kampaania tingimused