Soovin Home3 teleteenust!


Oma andmete sisestamisega nõustun saama pakkumist AS TV Play Balticsilt. Olen lugenud ning nõustun privaatsustingimustega.

Nüüd on õige aeg Home3 teleteenusega liitumiseks, sest nii maksad 3 kuud vaid 1 € / kuus! Seega 3 kuud = 3 €! Meie populaarseima KODU telepaketiga on Sinu sääst nii tervelt 65 € (paketi tavahind 22,99 € / kuu)!

 

Lisaks on valikus ka peamisi kanaleid sisaldav pakett Starter (tavahind 15,99 €/kuu) ning loomulikult ka meie kõige suurem pakett Kodu+ (tavahind 31,99 €/kuu). Eripakkumist saad kasutada kõigi kolme paketi puhul, seega vali endale sobivaim!

Kvaliteetseim telepilt läbi satelliidi, mis ei sõltu mobiililevist või kaabli olemasolust!

Parimad filmi- ja spordikanalid (sh TV3 Film ja TV3 Sport!)

Seriaalid ja sarjad Videomaailmas täiesti TASUTA ja ilma reklaamideta!

Go3 sisaldub paketis ehk lisaks veel sadu filme ja sarju ka arvutis/nutiseadmes

Võid kindel olla, et meie telepilt on eriti kvaliteetne, sest see levib satelliidi kaudu. Meilt leiad muuhulgas ka turu parimate hulka kuuluvad spordi- ja filmikanalid ning kõik kokku on mõistliku hinnaga.

TV3 Sport kanalitelt näed NBA, Meistrite Liiga, Inglismaa kõrgliiga, DFB ja palju teiste spordiliigade otseülekandeid – pakume kõike, mida üks tõeline spordisõber hindab HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega!

Meie filmikanalitel esilinastub igal aastal mitusada populaarset filmi! Kanalivalikusse kuulub ka populaarne filmikanal TV3 Film, mis näitab ööpäevaringselt parimaid Hollywoodi kassahitte ja seda reklaamipausideta! Lisaks pakume TV1000, TV1000 Action ja TV1000 Russkoe Kino kanaleid. Seega, polegi vaja kodust lahkuda, sest teleris on palju põnevust!

HELISTA KOHE 698 9000 või JÄTA OMA ANDMED

Ära jäta võimalust kasutamata! Võta Home3 teleteenus ja naudi parimat meelelahutust NING PILDIKVALITEETI, KUSIGANES SA ELAD, KA KAUGEIMAS EESTIMAA PAIGAS. Tutvu pakettidega lähemalt siin.

packages

Kõikides pakettides sisaldub

Mobile App

Mobiiliäpp

Mobile App

Järelvaatamine

Mobile App

Videomaailm

Mobile App

Start pakett

Mobile App

Paigaldus

Liitu kohe ja vaata 3 kuud 1 € / kuus

Liitumine on lihtne

phone

Jäta oma andmed või helista 698 9000

phone

Teeme Sulle pakkumise, millest on raske keelduda

phone

Kõik vajalikud seadmed paigaldame tasuta

phone

Naudi parimaid telekanaleid

Helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

Kampaania tingimused