logo
logo
Esileht
Uudised
Juhtmevaba koduinternet koos teleteenusega!
27/01/2022

Juhtmevaba koduinternet koos teleteenusega!

Home3 telepakette on võimalik võtta ka koos mobiilse juhtmevaba koduinternetiga. Piiramatut 4G internetti pakume oma klientidele koostöös Tele2-ga. Siinkohal vaatame mobiilset koduinternetti lähemalt ja anname ka soovitusi, kuidas juhtmevaba internetiühendust vajadusel paremaks muuta.

Home3 telepilt jõuab Sinuni satelliidi vahendusel, mistõttu on sellel suurepärane leviala ning signaali kvaliteet ei sõltu mobiilimastide olemasolust ega kaabli levialast. Home3 lisateenused nagu järelvaatamine, videomaailm ja Go3 vajavad siiski internetiühendust ning nende sujuvaks kasutamiseks peab internet olema kiirusega vähemalt 10 Mbit/s.

Tele2 piiramatu 4G mobiilne internet

Seal, kuhu kaabel ei ulatu, aitab hädast välja mobiilne internet. Mobiilne internet võimaldab kasutada internetti kõikjal mobiilside levialas nii arvuti, mobiiltelefoni kui ka teiste nutiseadmetega. Koos wifiruuteriga saad 4G internetti jagada üle kogu kodu. 4G kiirusega mobiilne internet tähendab kiiremaid allalaadimisi ja kvaliteetsemat videopilti ka voogedastust kasutades.

Home3 telepakettidega koos saad võtta piiramatu kiiruse ja piiramatu mahuga 4G interneti, mida nagu mainitud, pakume oma klientidele koostöös Tele2-ga. Tele2 piiramatu interneti teoreetiline maksimaalne allalaadimiskiirus on 375Mbit/s, tavapärane kiirus jääb siiski 25 – 65Mbit/s juurde. Üleslaadimiskiirus on Tele2 mobiilsel internetil maksimaalselt 75 Mbit/s, igapäevatingimustes jääb see 5 – 25Mbit/s vahele.

Tele2 mobiilse interneti leviala katab 99% Eestist, kuid interneti kiirus on piirkonniti siiski erinev. Kui kiire on Sinu mobiilne koduinternet, oleneb mobiilimasti kaugusest, masti tüübist, kasutajate arvust ja seadmetest. Mobiilse interneti kiirus võib sõltuvalt kellajast ja päevast erineda, seega soovitame objektiivse ülevaate saamiseks testida mobiilset internetti vähemalt nädal aega. Vastavalt Euroopa Liidu eeskirjadele, saad interneti- , telefoni- või rändmüügi teel tehtud ostust 14 päeva jooksul loobuda, seega tasub teenust julgelt proovida!

Koduinternet kiiremaks!

Kui elad mobiilimastist kaugel ja soovid kiiremat mobiilset internetti, võib Sind aidata suundantenn. Suundantenn võimendab mobiililevi ning tagab stabiilse ja antud piirkonnas kiireima võimaliku internetiühenduse. Soovitame suundantenni paigaldamisel kasutada Home3 tehnikute abi. Tehnik sõidab kohale ja häälestab antenni võimalikult täpselt arvestades lähimate mobiilimastide asukohta. Lisaks aitab tehnik antenni kinnitada ja ühendamiseks vajaliku kaabli tuppa tuua. Signaali võivad segada ka takistused nagu puud ja mäed, sellisel juhul tasub samuti proovida suundantenni. Küsi suundantenni pakkumist Home3 klienditeeninduselt 698 9000 või info@home3.ee

Kui elad mobiilimasti läheduses, aga interneti kiirus jätab vahel soovida, võib olla põhjus võrgu koormuses ehk suures kasutajate arvus. Sellisel juhul võib aidata stabiilsemat ja kiiremat juhtmevaba internetti saavutada võimsam wifiruuter. Uusimad ruuterid võivad olla lausa kaks korda võimsamad võrreldes kolm aastat vanade mudelitega. Kiirema koduinterneti jaoks soovitame võimsaimat ruuterit Huawei B628. Interneti kiirust võib mõjutada ka teiste seadmete võimekus, näiteks kui Sul on enam kui kümme aastat vana mobiiltelefon, arvuti või muu nutiseade, millega internetti kasutad,  võid kiirema ühenduse huvides mõelda nende välja vahetamisele.

Vaata ka Home3 eripakkumisi.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close
Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutajakogemust. Valides “Nõustun”, annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.
Haldan seadeid
Nõustun