fbpx
logo
logo
Esileht
Uudised
Üha rohkem inimesi võtab teleteenusega koos ka uue teleri
30/04/2021

Üha rohkem inimesi võtab teleteenusega koos ka uue teleri

Teleoperaator Home3 hakkas aasta tagasi pakkuma võimalust soetada koos teleteenusega ka uus teler ja see on osutunud väga menukaks. Miks see lahendus nii populaarne on ja milliseid telereid inimesed eelistavad, räägib meile Home3 kõnekeskuse juht Egle Pipenberg.

Tänases ülemaailmses olukorras, kus veedame palju aega kodus, on hea teler asendamatu abimees, sest viib avastama kauneid paiku, mida füüsiliselt külastada ei saa ning aitab nautida kinoõhtuid enda kallitega. Egle sõnul on Home3 uus lahendus, mis lubab klientidel ühe kuutasu eest võtta nii telepaketi kui ka uue teleri, ületanud ootuseid: „Näiteks selle aasta esimese kolme kuuga on ostetud kolm korda rohkem telereid kui planeerisime.“

Home3 müüb suurimate tootjate nagu Samsung ja LG telereid, mida leiab ka tavakaubandusest, kuid Home3 teenuse teeb populaarseks mugavus. „Kliendid on väga rahul, et teler tuuakse kulleriga kohale ning jääb ära mure, kuidas see suur kast endale poest koju transportida,“ rõhutab Egle. „Loomulikult on mugav ka see, et tasumine on lihtne – teleri järelmaks lisatakse teleteenuse kuutasule.“ Lisaks kõigele on Home3 järelmaks intressivaba, mistõttu võib uue teleri leida soodsamalt kui jaekaubandusest.

Millised telerid ja telepaketid on kõige populaarsemad? Egle sõnul ostetakse enim ikka suuremaid telereid alates 55 tollist, mis aitavad tabada parimaid spordihetki, nautida lemmikfilme või vaadata kirevaid loodussaateid. „Pakume parimaid UHD kvaliteediga telereid ning nõudlikumale kliendile ka Nano ja QLED nutitelereid. Kuldne kesktee on kindlasti Kodu pakett koos teleriga – sellega saavad täidetud filmisõprade soovid, spordi- ja ajaloohuviliste ootused, lisaks näeb teisi populaarseid telekanaleid, sh lastele suunatuid.“

Egle sõnul on uue lahenduse tagasiside väga positiivne, sest kliendid räägivad heast võimalusest ka sõpradele ja tuttavatele. Paljudel pole varem nutitelerit olnud, mistõttu on kliendid meeldivalt üllatunud: „Naljatamisi on mõnigi klient öelnud, et pilt teleris on nagu päris – katsu või järgi ja ole valmis väravavahina ise palli vastu võtma!“ Egle kuuleb klientidelt, kuidas soodsat järelmaksu kasutatakse elutuppa uue suurema teleri ostuks, vana viiakse magamis- või lastetuppa. Uued telerid on energiasäästlikumad, suur ekraan aitab kodus parema kino-efekti luua ning kirka pildiga nutitelerid muudavad loodussaadete vaatamise eriliselt tõetruuks aidates vihmametsadest iga värvi esile tuua.

Kui soovid teleteenus+teler lahenduse kohta lisainfot, siis tutvu teleritega meie kodulehel või võta Home3ga ühendust e-kirja teel info@home3.ee või helista numbril 698 9000.

Tagasi
1 / 3
gallery img
close
next

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

close